Hledat

Ubytování

Ubytování město Miholašćica

Ve městě Miholašćica (Chorvatsko) máme celkem 24 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Miholašćica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Miholašćica

Holiday Home Krista

9,8

Holiday Home Krista

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Krista. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Holiday Home Krista is set in Miholašćica. Ubytování Holiday Home Krista se nachází ve městě Miholašćica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Guest house Lara

9,3

Guest house Lara

Ubytování (Penzion) Guest house Lara. Penzion Lara se nachází v Miholašćici. Nabízí zahradu, terasu, restauraci, soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Guest house Lara se nachází ve městě Miholašćica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartments and Rooms FOREVER

Apartments and Rooms FOREVER

Ubytování (Apartmány) Apartments and Rooms FOREVER. Apartments and Rooms se nachází v obci Miholašćica, 18 km od Cresu. FOREVER nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments and Rooms FOREVER se nachází ve městě Miholašćica (Chorvatsko - Cres ostrov).

MEACres Sea

MEACres Sea

Ubytování (Vila) MEACres Sea. MEACres Sea se nachází v obci Miholašćica a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a terasou. Ubytování MEACres Sea se nachází ve městě Miholašćica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Vanda

Vanda

Ubytování (Apartmán) Vanda. Set in Miholašćica in the Cres Island region, Vanda has a terrace and garden views. This apartment features a garden and free private parking. Ubytování Vanda se nachází ve městě Miholašćica (Chorvatsko - Cres ostrov).

House Nona

House Nona

Ubytování (Apartmány) House Nona. House Nona is set in Miholašćica and offers a terrace. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování House Nona se nachází ve městě Miholašćica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Nice apartment in Miholascica with WiFi and 1 Bedrooms

Nice apartment in Miholascica with WiFi and 1 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Nice apartment in Miholascica with WiFi and 1 Bedrooms. Nice apartment in Miholascica se nachází v obci Miholašćica na ostrově Cres a nabízí Wi-Fi, terasu a výhled na moře. Ubytování Nice apartment in Miholascica with WiFi and 1 Bedrooms se nachází ve městě Miholašćica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Amazing apartment in Miholascica with WiFi and 1 Bedrooms

Amazing apartment in Miholascica with WiFi and 1 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Amazing apartment in Miholascica with WiFi and 1 Bedrooms. Amazing apartment in Miholascica se nachází v obci Miholašćica na ostrově Cres a nabízí Wi-Fi, terasu a výhled na moře. 18 km od Cresu. Ubytování Amazing apartment in Miholascica with WiFi and 1 Bedrooms se nachází ve městě Miholašćica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Awesome apartment in Miholascica with WiFi

Awesome apartment in Miholascica with WiFi

Ubytování (Apartmán) Awesome apartment in Miholascica with WiFi. Amazing apartment in Miholascica with WiFi se nachází v obci Miholašćica. Tento klimatizovaný apartmán má terasu, plně vybavenou kuchyň a TV. Ubytování Awesome apartment in Miholascica with WiFi se nachází ve městě Miholašćica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Nuova 2 Beautiful view

Nuova 2 Beautiful view

Ubytování (Apartmán) Nuova 2 Beautiful view. Nuova 2 Beautiful view se nachází v Miholašćici. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem, terasu a gril. Ubytování Nuova 2 Beautiful view se nachází ve městě Miholašćica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Grmov house

Grmov house

Ubytování (Prázdninový dům) Grmov house. Grmov house se nachází v obci Miholašćica a nabízí zahradu, gril a terasu. 16 km od Cresu. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Grmov house se nachází ve městě Miholašćica (Chorvatsko - Cres ostrov).

MEACres Sun

MEACres Sun

Ubytování (Vila) MEACres Sun. MEACres Sun se nachází v obci Miholašćica a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem do zahrady. Ubytování MEACres Sun se nachází ve městě Miholašćica (Chorvatsko - Cres ostrov).

Ubytování ve městě Miholašćica

Město Miholašćica se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 24 hotelů a ubytování ve městě Miholašćica.