Hledat

Ubytování

Ubytování město Cres

Ve městě Cres (Chorvatsko) máme celkem 312 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Cres

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Cres

Apartment Ilario

9,9

Apartment Ilario

Ubytování (Apartmán) Apartment Ilario. Apartmán Ilario se nachází u pláže na ostrově Cres a nabízí klimatizované ubytování s terasou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Ilario se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartments Nives

9,9

Apartments Nives

Ubytování (Apartmány) Apartments Nives. Situated in Cres, Apartments Nives features free WiFi, and guests can enjoy free bikes, a garden and a private beach area. Ubytování Apartments Nives se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment Diminic Melin

9,9

Apartment Diminic Melin

Ubytování (Apartmán) Apartment Diminic Melin. Offering free WiFi and sea views, Apartment Diminic Melin is an accommodation set in Cres. Ubytování Apartment Diminic Melin se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment D

9,9

Apartment D

Ubytování (Apartmán) Apartment D. Featuring free bikes, a garden, and a terrace, Apartment D features accommodation in Cres with free WiFi and garden views. Ubytování Apartment D se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 504 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Premium Apartment

9,9

Premium Apartment

Ubytování (Apartmán) Premium Apartment. Premium Apartment is located in Cres and offers a terrace. Ubytování Premium Apartment se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Barbarossa House

9,9

Barbarossa House

Ubytování (Apartmán) Barbarossa House. Located in Cres, 400 metres from Melin Beach and 700 metres from Grabar Beach, Barbarossa House provides air-conditioned accommodation with a patio and... Ubytování Barbarossa House se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Little prince - Your Holiday home on Cres

9,9

Little prince - Your Holiday home on Cres

Ubytování (Apartmán) Little prince - Your Holiday home on Cres. Little prince - Your Holiday home on Cres se nachází v Cresu. Nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Little prince - Your Holiday home on Cres se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 019 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lorena

9,9

Lorena

Ubytování (Apartmán) Lorena. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Lorena is situated in Cres. Ubytování Lorena se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Mio Mare

9,8

Villa Mio Mare

Ubytování (Apartmány) Villa Mio Mare. Villa Mio Mare se nachází na ostrově Cres, 43 km od Opatije a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Pula je 46 km daleko. Ubytování Villa Mio Mare se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment Vesna

9,8

Apartment Vesna

Ubytování (Apartmán) Apartment Vesna. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Vesna is set in Cres. Ubytování Apartment Vesna se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment Filipas

9,8

Apartment Filipas

Ubytování (Apartmány) Apartment Filipas. Located in Cres in the Cres Island region, Apartment Filipas provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartment Filipas se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment Garden breeze

9,8

Apartment Garden breeze

Ubytování (Apartmán) Apartment Garden breeze. Located in Cres, Apartment Garden breeze provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartment Garden breeze se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment Panorama

9,8

Apartment Panorama

Ubytování (Apartmán) Apartment Panorama. Apartment Panorama se nachází v Cresu na ostrově Cres a nabízí balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Panorama se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Studio Apartment Marinella

9,8

Studio Apartment Marinella

Ubytování (Apartmán) Studio Apartment Marinella. Studio Apartment Marinella is located in Cres. This apartment provides air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytování Studio Apartment Marinella se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartman Biba

9,8

Apartman Biba

Ubytování (Apartmán) Apartman Biba. Featuring a garden and a terrace, Apartman Biba offers accommodation in Lubenice with free WiFi and garden views. Ubytování Apartman Biba se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Morena

9,8

Apartment Morena

Ubytování (Apartmán) Apartment Morena. Featuring a rooftop terrace, Apartment Morena is a self-catering accommodation located in Cres. Free WiFi access is available. Ubytování Apartment Morena se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Leni

9,8

Apartment Leni

Ubytování (Apartmán) Apartment Leni. Set in Cres in the Cres Island region, Apartment Leni features a balcony and garden views. This apartment has a garden and free private parking. Ubytování Apartment Leni se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Estrela

9,8

Apartment Estrela

Ubytování (Apartmán) Apartment Estrela. Located in Cres, Apartment Estrela provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartment Estrela se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment Livia

9,8

Apartment Livia

Ubytování (Apartmán) Apartment Livia. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Livia is located in Cres. Ubytování Apartment Livia se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Laura and Nevio Apartments and Rooms

9,7

Laura and Nevio Apartments and Rooms

Ubytování (Apartmány) Laura and Nevio Apartments and Rooms. Set in Cres, 500 metres from Kovacine Beach, Laura and Nevio Apartments and Rooms offers accommodation with free WiFi and a garden. Ubytování Laura and Nevio Apartments and Rooms se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment Sara - Cres

9,7

Apartment Sara - Cres

Ubytování (Apartmán) Apartment Sara - Cres. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Sara - Cres is set in Cres. Ubytování Apartment Sara - Cres se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Panorama Sunset Apartments

9,7

Panorama Sunset Apartments

Ubytování (Apartmány) Panorama Sunset Apartments. Apartmány Panorama Sunset se nacházejí v městečku Cres, 43 km od Opatije a 46 km od Puly, a nabízejí gril i ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Panorama Sunset Apartments se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartments Lavender

9,7

Apartments Lavender

Ubytování (Apartmány) Apartments Lavender. Situated 1.1 km from Kovacine Beach in Cres, Apartments Lavender features accommodation with air conditioning and free WiFi. Ubytování Apartments Lavender se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartman Pinja

9,7

Apartman Pinja

Ubytování (Apartmán) Apartman Pinja. Featuring garden views, Apartman Pinja provides accommodation with a balcony and a kettle, around 750 metres from Melin Beach. Ubytování Apartman Pinja se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Nika

9,7

Villa Nika

Ubytování (Apartmány) Villa Nika. Villa Nika se nachází na ostrově Cres, asi 300 metrů od centra města, a nabízí moderně zařízené apartmány s klimatizací a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Villa Nika se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartman Madonnina

9,7

Apartman Madonnina

Ubytování (Apartmán) Apartman Madonnina. Boasting garden views, Apartman Madonnina offers accommodation with a patio and a kettle, around 750 metres from Melin Beach. Ubytování Apartman Madonnina se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Mario

9,7

Apartman Mario

Ubytování (Apartmán) Apartman Mario. Apartman Mario is located in Cres, 750 metres from Melin Beach, and provides a patio, garden, and free WiFi. Ubytování Apartman Mario se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Franceska apartmani

9,7

Franceska apartmani

Ubytování (Apartmány) Franceska apartmani. Set in Cres, Franceska apartmani offers accommodation with free WiFi and free bikes. Ubytování Franceska apartmani se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Cres Sučić Apartments

9,7

Cres Sučić Apartments

Ubytování (Apartmány) Cres Sučić Apartments. Apartmány Cres Sučić s bezplatným Wi-Fi se nachází ve městě Cres. Ubytování Cres Sučić Apartments se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartments Klemenc

9,7

Apartments Klemenc

Ubytování (Apartmány) Apartments Klemenc. Apartmány Klemenc nabízejí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi, satelitní TV a terasou, pouhých 100 metrů od pláže, a mají velkou zařízenou zahradu... Ubytování Apartments Klemenc se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartmani Ivana

9,7

Apartmani Ivana

Ubytování (Apartmány) Apartmani Ivana. Apartmani Ivana se nachází na ostrově Cres a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Na místě je zahrada. Ubytování Apartmani Ivana se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 701 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Solis

9,7

Apartman Solis

Ubytování (Apartmány) Apartman Solis. Tento klimatizovaný apartmán je situován přímo na pobřeží Jaderského moře v letovisku Cres. Nabízí gril, terasu a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Apartman Solis se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Sigovic

9,7

Studio Sigovic

Ubytování (Apartmán) Studio Sigovic. Studio Sigovic is set in Cres. This apartment offers air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytování Studio Sigovic se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Matea

9,7

Apartmani Matea

Ubytování (Apartmány) Apartmani Matea. Located in Cres in the Cres Island region, Apartmani Matea provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartmani Matea se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Room M

9,7

Room M

Ubytování (Penzion) Room M. Set in Cres, Room M offers a terrace and free WiFi throughout the property. Ubytování Room M se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Luna

9,6

Apartment Luna

Ubytování (Apartmán) Apartment Luna. Apartmán Luna se nachází v Cresu na stejnojmenném ostrově. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Luna se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartmani Kraj mora

9,6

Apartmani Kraj mora

Ubytování (Apartmány) Apartmani Kraj mora. Situated in Cres in the Cres Island region, Apartmani Kraj mora features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartmani Kraj mora se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Pongrac

9,6

Apartments Pongrac

Ubytování (Apartmány) Apartments Pongrac. Apartments Pongrac se nachází 250 metrů od moře a 500 metrů od centra města Cres a poskytuje klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a balkonem s... Ubytování Apartments Pongrac se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment Dolores

9,6

Apartment Dolores

Ubytování (Apartmán) Apartment Dolores. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Dolores is set in Cres. Ubytování Apartment Dolores se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ela Cres

9,6

Ela Cres

Ubytování (Apartmán) Ela Cres. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Ela Cres is set in Cres. Ubytování Ela Cres se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 529 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Nekic

9,6

Apartman Nekic

Ubytování (Apartmány) Apartman Nekic. Situated in Cres in the Cres Island region and Grabar Beach reachable within 100 metres, Apartman Nekic features accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Apartman Nekic se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartments Eta

9,6

Apartments Eta

Ubytování (Apartmány) Apartments Eta. Located in Cres, Apartments Eta provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytování Apartments Eta se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Rajci

9,6

Apartment Rajci

Ubytování (Apartmány) Apartment Rajci. Set in Cres, Apartment Rajci offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Apartment Rajci se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment Rialto

9,6

Apartment Rialto

Ubytování (Apartmán) Apartment Rialto. Tříhvězdičkový Apartmán Rialto se nachází v letovisku Cres na stejnojmenném ostrově. Hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Apartment Rialto se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartman Madlen

9,6

Apartman Madlen

Ubytování (Apartmány) Apartman Madlen. Set in Cres, Apartman Madlen offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Apartman Madlen se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dunja

9,6

Apartment Dunja

Ubytování (Apartmány) Apartment Dunja. Offering garden views, Apartment Dunja in Cres offers accommodation, a garden and barbecue facilities. Free WiFi is provided throughout the property. Ubytování Apartment Dunja se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 714 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Mužić

9,6

Rooms Mužić

Ubytování (Penzion) Rooms Mužić. Boasting a garden, Rooms Mužić is situated in Cres. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Rooms Mužić se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Soba Ana

9,6

Soba Ana

Ubytování (Penzion) Soba Ana. Located in Cres, within 200 metres of Melin Beach and 450 metres of Kimen Beach, Soba Ana provides accommodation with a garden and free WiFi throughout the... Ubytování Soba Ana se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 144 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

TRS Krcina

9,6

TRS Krcina

Ubytování (Apartmán) TRS Krcina. Apartmán TRS Krčina se nachází na ostrově Cres a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a balkon. Ubytování TRS Krcina se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments and Rooms Oliva

9,6

Apartments and Rooms Oliva

Ubytování (Penzion) Apartments and Rooms Oliva. Apartments and Rooms Oliva offers free WiFi throughout the property and rooms with air conditioning in Cres. Staff on site can arrange airport transfers. Ubytování Apartments and Rooms Oliva se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment Sky View

9,6

Apartment Sky View

Ubytování (Apartmán) Apartment Sky View. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Sky View is set in Cres. Ubytování Apartment Sky View se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 492 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Cres

Město Cres se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 312 hotelů a ubytování ve městě Cres.