Hledat

Ubytování

Ubytování v městech v okrese Tábor

Ubytování v městech v okrese Tábor

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Tábor

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Tábor

Vila Plana nad Luznici

10

Vila Plana nad Luznici

Ubytování (Prázdninový dům) Vila Plana nad Luznici. Vila Plana nad Lužnicí se nachází v Plané nad Lužnicí. Ubytování Vila Plana nad Luznici se nachází ve městě Planá nad Lužnicí (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 038 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Betty

9,9

Pension Betty

Ubytování (Apartmán) Pension Betty. Penzion Betty se nachází v Táboře, 5 minut chůze od centra, a nabízí venkovní bazén. Toto ubytování s možností vlastního stravování má bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension Betty se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Betty má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Pension Betty momentálně evidujeme 171 recenzí.

Ubytování Levandule

9,9

Ubytování Levandule

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování Levandule. Ubytování Levandule se nachází 5 km od Tábora. Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Ubytování Levandule se nachází ve městě Košín (Česko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 540 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Na Vršku, Klenovice

9,8

Na Vršku, Klenovice

Ubytování (Apartmán) Na Vršku, Klenovice. Ubytování Na Vršku, Klenovice nabízí zahradu, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Na Vršku, Klenovice se nachází ve městě Klenovice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 738 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Na Vršku, Klenovice má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Na Vršku, Klenovice momentálně evidujeme 18 recenzí.

Apartment 179

9,8

Apartment 179

Ubytování (Penzion) Apartment 179. Tento Bed and breakfast nabízí bezplatné Wi-Fi a ubytování v Táboře. Ubytování Apartment 179 se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 819 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment 179 má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Apartment 179 momentálně evidujeme 48 recenzí.

Apartment Provaznicka

9,8

Apartment Provaznicka

Ubytování (Apartmán) Apartment Provaznicka. Apartmán Provaznická se nachází v Táboře a nabízí společný obývací pokoj a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Provaznicka se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 730 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Provaznicka má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment Provaznicka momentálně evidujeme 21 recenzí.

Apartmán Bechyně

9,8

Apartmán Bechyně

Ubytování (Apartmán) Apartmán Bechyně. Apartmán Bechyně se nachází v Bechyni, 47 km od Třeboně. Tento apartmán má 2 ložnice, 1 koupelnu se sprchou, posezení a kuchyň s mikrovlnnou troubou. Ubytování Apartmán Bechyně se nachází ve městě Bechyně (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Dlouhá

9,8

Apartmány Dlouhá

Ubytování (Apartmán) Apartmány Dlouhá. Apartmány Dlouhá se nachází v Táboře a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Ubytování Apartmány Dlouhá se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Dlouhá má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmány Dlouhá momentálně evidujeme 28 recenzí.

Penzion Z&Z

9,7

Penzion Z&Z

Ubytování (Penzion) Penzion Z&Z. Penzion Z&Z se nachází 700 metrů od Žižkova náměstí v Táboře a nabízí zahradu s grilem, Wi-Fi zdarma a bezplatné parkování na místě. Ubytování Penzion Z&Z se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Z&Z má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzion Z&Z momentálně evidujeme 150 recenzí.

Penzion Vila Elektra

9,7

Penzion Vila Elektra

Ubytování (Penzion) Penzion Vila Elektra. Penzion Vila Elektra se nachází v centru města a je obklopený parky a klášterní zahradou. Nabízí snídaně, bezplatné Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Penzion Vila Elektra se nachází ve městě Bechyně (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Vila Elektra má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzion Vila Elektra momentálně evidujeme 183 recenzí.

Treehouse 2čapy

9,7

Treehouse 2čapy

Ubytování (Luxusní stan) Treehouse 2čapy. Treehouse 2čapy se nachází v Tučapech v Jihočeském kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Treehouse 2čapy se nachází ve městě Tučapy (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 499 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování U Dvořáků

9,7

Ubytování U Dvořáků

Ubytování (Apartmán) Ubytování U Dvořáků. Apartmány - Ubytování U Dvořáků se nacházejí ve Veselí nad Lužnicí. K dispozici je sauna. Ubytování Ubytování U Dvořáků se nachází ve městě Veselí nad Lužnicí (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 751 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování U Dvořáků má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Ubytování U Dvořáků momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartment Zelená zahrada

9,7

Apartment Zelená zahrada

Ubytování (Apartmán) Apartment Zelená zahrada. Apartmán Zelená zahrada se nachází v obci Mladá Vožice a nabízí Wi-Fi zdarma, TV s plochou obrazovkou, sezónní venkovní bazén a saunu. Ubytování Apartment Zelená zahrada se nachází ve městě Mladá Vožice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Zelená zahrada má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment Zelená zahrada momentálně evidujeme 40 recenzí.

Attic Rooms Tábor

9,6

Attic Rooms Tábor

Ubytování (Privát) Attic Rooms Tábor. Attic Rooms Tábor se nachází v Táboře. Nabízí saunu, kuchyňský kout a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Attic Rooms Tábor se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 669 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Attic Rooms Tábor má celkové hodnocení 9,6. Pro Privát Attic Rooms Tábor momentálně evidujeme 64 recenzí.

Chata Zahrada Madeta

9,6

Chata Zahrada Madeta

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Zahrada Madeta. Chata Zahrada Madeta se nachází ve Veselí nad Lužnicí v Jihočeském kraji. Tento prázdninový dům nabízí terasu, zahradu a gril. Ubytování Chata Zahrada Madeta se nachází ve městě Veselí nad Lužnicí (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Chata Zahrada Madeta má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Chata Zahrada Madeta momentálně evidujeme 7 recenzí.

Penzion U hájovny

9,5

Penzion U hájovny

Ubytování (Venkovský dům) Penzion U hájovny. Penzion U hájovny se nachází ve Vlkově ve Veselí nad Lužnicí, 49 km od Českého Krumlova a 27 km od Českých Budějovic, a nabízí gril a dětské hřiště. Ubytování Penzion U hájovny se nachází ve městě Vlkov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U hájovny má celkové hodnocení 9,5. Pro Venkovský dům Penzion U hájovny momentálně evidujeme 18 recenzí.

Penzionek Na Mlýně Krkavci

9,5

Penzionek Na Mlýně Krkavci

Ubytování (Apartmán) Penzionek Na Mlýně Krkavci. Penzionek na Mlýně Krkavci se nachází v malebné chráněné krajinné oblasti Třeboňsko, v poklidné lokalitě u řeky Nežárky a jen 3 km od Veselí nad Lužnicí. Ubytování Penzionek Na Mlýně Krkavci se nachází ve městě Veselí nad Lužnicí (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 386 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzionek Na Mlýně Krkavci má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Penzionek Na Mlýně Krkavci momentálně evidujeme 34 recenzí.

Jonášův Mlýn

9,5

Jonášův Mlýn

Ubytování (Venkovský dům) Jonášův Mlýn. Venkovský dům Jonášův Mlýn se nachází v jihočeské obci Zhoř u Mladé Vožice, 25 km od lyžařského areálu Moninec, a nabízí gril, dětské hřiště, terasu i ve... Ubytování Jonášův Mlýn se nachází ve městě Zhoř u Mladé Vožice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Jonášův Mlýn má celkové hodnocení 9,5. Pro Venkovský dům Jonášův Mlýn momentálně evidujeme 18 recenzí.

Penzion Kalina

9,5

Penzion Kalina

Ubytování (Penzion) Penzion Kalina. Penzion Kalina se nachází v Táboře, 2 km od historického centra města, a nabízí ubytování vhodné pro osoby cestující se svými domácími mazlíčky, terasu,... Ubytování Penzion Kalina se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Kalina má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Kalina momentálně evidujeme 217 recenzí.

Apartmány Lhota

9,5

Apartmány Lhota

Ubytování (Apartmán) Apartmány Lhota. Apartmány Lhota se nachází 5 minut jízdy od zámku Bechyně a nabízí venkovní bazén. Ubytování Apartmány Lhota se nachází ve městě Bechyně (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 558 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Lhota má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmány Lhota momentálně evidujeme 44 recenzí.

Apartmán u Kotnova

9,4

Apartmán u Kotnova

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Kotnova. Čtyřhvězdičkový Apartmán u Kotnova se nachází v Táboře v Jihočeském kraji. Nabízí výhled do zahrady a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán u Kotnova se nachází ve městě Tábor (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion THIR

9,4

Penzion THIR

Ubytování (Penzion) Penzion THIR. Penzion THIR se nachází v Táboře. Nabízí bar, restauraci, turistické informace, úschovu zavazadel, Wi-Fi zdarma a pokoje se satelitní TV s plochou... Ubytování Penzion THIR se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion THIR má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion THIR momentálně evidujeme 443 recenzí.

Růžová 79

9,4

Růžová 79

Ubytování (Apartmán) Růžová 79. Apartmány Růžová 79 se nachází v Táboře. Nabízí ubytování s kuchyní, posezením a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Růžová 79 se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Růžová 79 má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Růžová 79 momentálně evidujeme 63 recenzí.

Blažkův Statek

9,3

Blažkův Statek

Ubytování (Apartmán) Blažkův Statek. Blažkův statek se nachází v poklidné lokalitě v obci Dudov, pouhých 5 km od Malšic, a nabízí ubytování v apartmánech, sezónní venkovní bazén, ​bezplatné... Ubytování Blažkův Statek se nachází ve městě Malšice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Blažkův Statek má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Blažkův Statek momentálně evidujeme 77 recenzí.

Slunný apartmán ve Zvěroticích

9,3

Slunný apartmán ve Zvěroticích

Ubytování (Apartmán) Slunný apartmán ve Zvěroticích. Slunný apartmán ve Zvěroticích se nachází v Jihočeském kraji. Nabízí terasu, výhled do zahrady, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Slunný apartmán ve Zvěroticích se nachází ve městě Zvěrotice (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pštrossova Vila - u klášterní zahrady

9,3

Pštrossova Vila - u klášterní zahrady

Ubytování (Bed and breakfast) Pštrossova Vila - u klášterní zahrady. Ubytování U Klášterní Zahrady se nachází v Bechyni u neplaceného veřejného parkoviště. Nabízí výhled do zahrady a na řeku a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pštrossova Vila - u klášterní zahrady se nachází ve městě Bechyně (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pštrossova Vila - u klášterní zahrady má celkové hodnocení 9,3. Pro Bed and breakfast Pštrossova Vila - u klášterní zahrady momentálně evidujeme 110 recenzí.

Holiday home Turovec

9,3

Holiday home Turovec

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Turovec. Holiday home Turovec se nachází v Táboře. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, soukromým bazénem, terasou a výhledem na bazén. Ubytování Holiday home Turovec se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 604 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Holiday home Turovec má celkové hodnocení 9,3. Pro Prázdninový dům Holiday home Turovec momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmany Lípa

9,3

Apartmany Lípa

Ubytování (Apartmán) Apartmany Lípa. Apartmany Lípa se nachází v Táboře a nabízí ubytování s posezením a kuchyňským koutem. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmany Lípa se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Lípa má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmany Lípa momentálně evidujeme 65 recenzí.

Penzion243

9,3

Penzion243

Ubytování (Apartmán) Penzion243. Penzion243 se nachází v Táboře v Jihočeském kraji, 49 km od Českých Budějovic. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Penzion243 se nachází ve městě Tábor (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 636 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Tábor

9,2

Pension Tábor

Ubytování (Apartmán) Pension Tábor. Pension Tábor se nachází v budově ze 14. století stojící na historickém Žižkově náměstí v historickém centru Tábora a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension Tábor se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Tábor má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Pension Tábor momentálně evidujeme 31 recenzí.

Apartment Pod Kotnovem

9,2

Apartment Pod Kotnovem

Ubytování (Apartmán) Apartment Pod Kotnovem. Apartment Pod Kotnovem se nachází v Táboře a nabízí bezplatné Wi-Fi a ubytování vybavené kuchyňským koutem. Ubytování Apartment Pod Kotnovem se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Pod Kotnovem má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartment Pod Kotnovem momentálně evidujeme 197 recenzí.

U Černého kocoura a zeleného stromu

9,2

U Černého kocoura a zeleného stromu

Ubytování (Privát) U Černého kocoura a zeleného stromu. U Černého kocoura a zeleného stromu se nachází v Táboře v Jihočeském kraji a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování U Černého kocoura a zeleného stromu se nachází ve městě Tábor (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension 325

9,2

Pension 325

Ubytování (Bed and breakfast) Pension 325. Pension 325 nabízí ubytování v Táboře, pouhého 1,5 km od Žižkova náměstí, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Parkování na místě je zdarma. Ubytování Pension 325 se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension 325 má celkové hodnocení 9,2. Pro Bed and breakfast Pension 325 momentálně evidujeme 25 recenzí.

Romanticky statek

9,1

Romanticky statek

Ubytování (Venkovský dům) Romanticky statek. Romanticky statek se nachází v Klenovicích. Nabízí bezplatné Wi-Fi, sezónní venkovní bazén, gril a saunu. Ubytování Romanticky statek se nachází ve městě Klenovice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Romanticky statek má celkové hodnocení 9,1. Pro Venkovský dům Romanticky statek momentálně evidujeme 120 recenzí.

Penzion Hradební

9,1

Penzion Hradební

Ubytování (Penzion) Penzion Hradební. Penzion Hradební se nachází v historickém centru Tábora a nabízí střešní terasu s výhledem na hrad Kotnov. Ubytování Penzion Hradební se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Hradební má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Hradební momentálně evidujeme 229 recenzí.

Hotel Nautilus

9,1

Hotel Nautilus

Ubytování (Hotel) Hotel Nautilus. Tento historický hotel se nachází na hlavním náměstí krásného středověkého města Tábor, jen hodinu cesty jižně od Prahy, a nabízí řadu služeb a zařízení. Ubytování Hotel Nautilus se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 214 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Nautilus má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Hotel Nautilus momentálně evidujeme 387 recenzí.

Staroměstský Penzion

9,1

Staroměstský Penzion

Ubytování (Penzion) Staroměstský Penzion. Staroměstský Penzion se nachází v historickém centru Tábora a nabízí stylové ubytovací jednotky s bezplatným Wi-Fi a na požádání také masáže. Ubytování Staroměstský Penzion se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Staroměstský Penzion má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Staroměstský Penzion momentálně evidujeme 366 recenzí.

Jan´s place

9,1

Jan´s place

Ubytování (Apartmán) Jan´s place. Apartmán Jan´s place se nachází v Táboře. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Součástí apartmánu je ložnice, kuchyň a koupelna. Ubytování Jan´s place se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Jan´s place má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Jan´s place momentálně evidujeme 12 recenzí.

Apartmány u Koček

9

Apartmány u Koček

Ubytování (Apartmány) Apartmány u Koček. Apartmány u Koček se nacházejí v Táboře a nabízejí ubytování s bezplatným Wi-Fi a možností vlastního stravování včetně nejrůznějších potravin pro přípravu... Ubytování Apartmány u Koček se nachází ve městě Tábor (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 945 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Alfa & Whisky Pub

9

Pension Alfa & Whisky Pub

Ubytování (Penzion) Pension Alfa & Whisky Pub. Pension Alfa se nachází v historickém centru Tábora, v budově z 16. století mezi Žižkovým náměstím a hradem Kotnov. Ubytování Pension Alfa & Whisky Pub se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 857 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Alfa & Whisky Pub má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Pension Alfa & Whisky Pub momentálně evidujeme 301 recenzí.

Apartmán Soběslav

9

Apartmán Soběslav

Ubytování (Apartmán) Apartmán Soběslav. Apartmán Soběslav se nachází v Soběslavi. K dispozici je terasa a gril a lze tu bezplatně využívat Wi-Fi. Hosté si mohou užívat výhled do zahrady. Ubytování Apartmán Soběslav se nachází ve městě Soběslav (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 735 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Soběslav má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartmán Soběslav momentálně evidujeme 44 recenzí.

Pension 7

9

Pension 7

Ubytování (Penzion) Pension 7. Dvouhvězdičkový penzion 7 se nachází v Táboře. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením, turistické informace, společný lounge a zahradu se zázemím... Ubytování Pension 7 se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension 7 má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Pension 7 momentálně evidujeme 79 recenzí.

Pension Na Hradbach

9

Pension Na Hradbach

Ubytování (Penzion) Pension Na Hradbach. Pension Na Hradbách se nachází na klidném a výhodně položeném místě v tiché části historického centra Tábora, na Tržním náměstí a jen pár kroků od hlavního... Ubytování Pension Na Hradbach se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Na Hradbach má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Pension Na Hradbach momentálně evidujeme 102 recenzí.

Penzion Kostnický dům

9

Penzion Kostnický dům

Ubytování (Penzion) Penzion Kostnický dům. Penzion Kostnický dům se nachází v historické barokní budově přímo v centru Tábora, pouhých 50 metrů od Žižkova náměstí. Ubytování Penzion Kostnický dům se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 108 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Kostnický dům má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Kostnický dům momentálně evidujeme 355 recenzí.

Hotel Gold Chotoviny

9

Hotel Gold Chotoviny

Ubytování (Hotel) Hotel Gold Chotoviny. Hotel Gold Chotoviny sídlí ve více než 100 let staré budově, ve vzdálenosti 10 km od Tábora. Nabízí stylové pokoje a wellness centrum. Ubytování Hotel Gold Chotoviny se nachází ve městě Chotoviny (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 596 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Gold Chotoviny má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Gold Chotoviny momentálně evidujeme 81 recenzí.

Apartmán Dlouhá

9

Apartmán Dlouhá

Ubytování (Apartmán) Apartmán Dlouhá. Apartmán Dlouhá se nachází v Bechyni. Tento apartmán je situován v budově z roku 2009 a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartmán Dlouhá se nachází ve městě Bechyně (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Housův Mlýn

9

Housův Mlýn

Ubytování (Penzion) Housův Mlýn. Hostel Housův Mlýn se nachází pod městskými hradbami v Táboře, zhruba 5 minut pěšky od centra. Ubytování Housův Mlýn se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 693 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Housův Mlýn má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Housův Mlýn momentálně evidujeme 56 recenzí.

Villa Liduška

9

Villa Liduška

Ubytování (Penzion) Villa Liduška. Penzion Villa Liduška se nachází v Bechyni a nabízí gril i zdarma dostupné Wi-Fi. K dispozici je také zahrada a terasa. Výhled směřuje do zahrady. Ubytování Villa Liduška se nachází ve městě Bechyně (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 262 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Liduška má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Villa Liduška momentálně evidujeme 72 recenzí.

Hotel Žižkovy lázně

8,9

Hotel Žižkovy lázně

Ubytování (Hotel) Hotel Žižkovy lázně. Hotel Žižkovy lázně se nachází u řeky Lužnice, 10 minut chůze od historického centra Tábora, a nabízí pokoje s vlastní koupelnou, bar, terasu a zahradu s... Ubytování Hotel Žižkovy lázně se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Žižkovy lázně má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel Žižkovy lázně momentálně evidujeme 313 recenzí.

Hostel Bernarda Bolzana

8,9

Hostel Bernarda Bolzana

Ubytování (Hostel) Hostel Bernarda Bolzana. Hostel Bernarda Bolzana se nachází v klidné části Tábora. Nabízí Wi-Fi zdarma a plně vybavenou sdílenou kuchyni. Ubytování Hostel Bernarda Bolzana se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 309 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hostel Bernarda Bolzana má celkové hodnocení 8,9. Pro Hostel Hostel Bernarda Bolzana momentálně evidujeme 157 recenzí.

Red Point

8,8

Red Point

Ubytování (Hotel) Red Point. Hotel Red Point se nachází v Táboře a nabízí Wi-Fi zdarma, sdílený lounge a bar. K dispozici je také úschovna zavazadel a směnárna. Ubytování Red Point se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 536 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Red Point má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Red Point momentálně evidujeme 234 recenzí.