Hledat

Ubytování

Ubytování v městech v okrese Tábor

Ubytování v městech v okrese Tábor

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Tábor

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Tábor

Vila Plana nad Luznici

10

Vila Plana nad Luznici

Ubytování (Prázdninový dům) Vila Plana nad Luznici. Vila Plana nad Lužnicí se nachází v Plané nad Lužnicí. Ubytování Vila Plana nad Luznici se nachází ve městě Planá nad Lužnicí (Česko - Jihočeský kraj).

Wellness chalupa Podolí

10

Wellness chalupa Podolí

UbytováníWellness chalupa Podolí. Wellness chalupa Podolí se nachází v Mladé Vožici a nabízí saunu. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Wellness chalupa Podolí se nachází ve městě Mladá Vožice (Česko - Jihočeský kraj).

Maringotka Nebeská

10

Maringotka Nebeská

UbytováníMaringotka Nebeská. Maringotka Nebeská se nachází v Chýnově a nabízí zahradu, restauraci a gril. Ubytování Maringotka Nebeská se nachází ve městě Chýnov (Česko - Jihočeský kraj).

Pension Betty

9,9

Pension Betty

Ubytování (Apartmán) Pension Betty. Penzion Betty se nachází v Táboře, 5 minut chůze od centra, a nabízí venkovní bazén. Toto ubytování s možností vlastního stravování má bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension Betty se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Pension Betty má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Pension Betty momentálně evidujeme 171 recenzí.

Ubytování Levandule

9,9

Ubytování Levandule

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování Levandule. Ubytování Levandule se nachází 5 km od Tábora. Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Ubytování Levandule se nachází ve městě Košín (Česko).

Apartmán No 244

9,8

Apartmán No 244

UbytováníApartmán No 244. Apartmán No 244 se nachází v Táboře, 39 km od hradu Zvíkov, 46 km od zámku Konopiště a 49 km od Orlické přehrady, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmán No 244 se nachází ve městě Tábor (Česko - Jihočeský kraj).

Na Vršku, Klenovice

9,8

Na Vršku, Klenovice

Ubytování (Apartmán) Na Vršku, Klenovice. Ubytování Na Vršku, Klenovice nabízí zahradu, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Na Vršku, Klenovice se nachází ve městě Klenovice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Na Vršku, Klenovice má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Na Vršku, Klenovice momentálně evidujeme 18 recenzí.

Apartment 179

9,8

Apartment 179

Ubytování (Penzion) Apartment 179. Tento Bed and breakfast nabízí bezplatné Wi-Fi a ubytování v Táboře. Ubytování Apartment 179 se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartment 179 má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Apartment 179 momentálně evidujeme 48 recenzí.

Apartment Provaznicka

9,8

Apartment Provaznicka

Ubytování (Apartmán) Apartment Provaznicka. Apartmán Provaznická se nachází v Táboře a nabízí společný obývací pokoj a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Provaznicka se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartment Provaznicka má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment Provaznicka momentálně evidujeme 21 recenzí.

Apartmán Bechyně

9,8

Apartmán Bechyně

Ubytování (Apartmán) Apartmán Bechyně. Apartmán Bechyně se nachází v Bechyni, 47 km od Třeboně. Tento apartmán má 2 ložnice, 1 koupelnu se sprchou, posezení a kuchyň s mikrovlnnou troubou. Ubytování Apartmán Bechyně se nachází ve městě Bechyně (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány Dlouhá

9,8

Apartmány Dlouhá

Ubytování (Apartmán) Apartmány Dlouhá. Apartmány Dlouhá se nachází v Táboře a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Ubytování Apartmány Dlouhá se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmány Dlouhá má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmány Dlouhá momentálně evidujeme 28 recenzí.

Statek Žíšov

9,7

Statek Žíšov

UbytováníStatek Žíšov. Statek Žíšov se nachází v Žíšově, 34 km od náměstí Přemysla Otakara II. a 29 km od zámku Hluboká. Ubytování Statek Žíšov se nachází ve městě Žíšov (Česko - Jihočeský kraj).

Historisch centrum Tabor

9,7

Historisch centrum Tabor

UbytováníHistorisch centrum Tabor. Historisch centrum se nachází 46 km od zámku Konopiště, 49 km od Orlické přehrady a 50 km od zámku Jindřichův Hradec. Tabor nabízí ubytování v Táboře. Ubytování Historisch centrum Tabor se nachází ve městě Tábor (Česko - Jihočeský kraj).

Hájenka Vršková

9,7

Hájenka Vršková

UbytováníHájenka Vršková. Hájenka Vršková se nachází ve Veselí nad Lužnicí, 36 km od zámku Hluboká a 41 km od Černé věže. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Ubytování Hájenka Vršková se nachází ve městě Veselí nad Lužnicí (Česko - Jihočeský kraj).

byt v blízkosti centra a v klidné zóně

9,7

byt v blízkosti centra a v klidné zóně

Ubytováníbyt v blízkosti centra a v klidné zóně. byt v blízkosti centra a v klidné zóně se nachází v Táboře, 39 km od hradu Zvíkov a 46 km od hradu Konopiště, a nabízí výhled na řeku. Ubytování byt v blízkosti centra a v klidné zóně se nachází ve městě Tábor (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Z&Z

9,7

Penzion Z&Z

Ubytování (Penzion) Penzion Z&Z. Penzion Z&Z se nachází 700 metrů od Žižkova náměstí v Táboře a nabízí zahradu s grilem, Wi-Fi zdarma a bezplatné parkování na místě. Ubytování Penzion Z&Z se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Z&Z má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzion Z&Z momentálně evidujeme 150 recenzí.

Chalupa Františkov

9,7

Chalupa Františkov

UbytováníChalupa Františkov. Chalupa Františkov se nachází ve Smilových Horách. 45 km od zámku Konopiště. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalupa Františkov se nachází ve městě Smilovy Hory (Česko).

Treehouse 2čapy

9,7

Treehouse 2čapy

Ubytování (Luxusní stan) Treehouse 2čapy. Treehouse 2čapy se nachází v Tučapech v Jihočeském kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Treehouse 2čapy se nachází ve městě Tučapy (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Vila Elektra

9,7

Penzion Vila Elektra

Ubytování (Penzion) Penzion Vila Elektra. Penzion Vila Elektra se nachází v centru města a je obklopený parky a klášterní zahradou. Nabízí snídaně, bezplatné Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Penzion Vila Elektra se nachází ve městě Bechyně (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Vila Elektra má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzion Vila Elektra momentálně evidujeme 183 recenzí.

Ubytování U Dvořáků

9,7

Ubytování U Dvořáků

Ubytování (Apartmán) Ubytování U Dvořáků. Apartmány - Ubytování U Dvořáků se nacházejí ve Veselí nad Lužnicí. K dispozici je sauna. Ubytování Ubytování U Dvořáků se nachází ve městě Veselí nad Lužnicí (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Ubytování U Dvořáků má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Ubytování U Dvořáků momentálně evidujeme 6 recenzí.

Chata Vikinka - dovolená v přírodě

9,7

Chata Vikinka - dovolená v přírodě

UbytováníChata Vikinka - dovolená v přírodě. Chata Vikinka - dovolená v přírodě se nachází 33 km od hradu Zvíkov a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Chata Vikinka - dovolená v přírodě se nachází ve městě Stádlec (Česko).

Apartment Zelená zahrada

9,7

Apartment Zelená zahrada

Ubytování (Apartmán) Apartment Zelená zahrada. Apartmán Zelená zahrada se nachází v obci Mladá Vožice a nabízí Wi-Fi zdarma, TV s plochou obrazovkou, sezónní venkovní bazén a saunu. Ubytování Apartment Zelená zahrada se nachází ve městě Mladá Vožice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartment Zelená zahrada má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment Zelená zahrada momentálně evidujeme 40 recenzí.

chata Zorka

9,7

chata Zorka

Ubytováníchata Zorka. Chata Zorka se nachází v Opařanech, 38 km od hradu Zvíkov a 48 km od Orlické přehrady. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování chata Zorka se nachází ve městě Opařany (Česko - Jihočeský kraj).

Attic Rooms Tábor

9,6

Attic Rooms Tábor

Ubytování (Privát) Attic Rooms Tábor. Attic Rooms Tábor se nachází v Táboře. Nabízí saunu, kuchyňský kout a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Attic Rooms Tábor se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Attic Rooms Tábor má celkové hodnocení 9,6. Pro Privát Attic Rooms Tábor momentálně evidujeme 64 recenzí.

Penzion U hájovny

9,5

Penzion U hájovny

Ubytování (Venkovský dům) Penzion U hájovny. Penzion U hájovny se nachází ve Vlkově ve Veselí nad Lužnicí, 49 km od Českého Krumlova a 27 km od Českých Budějovic, a nabízí gril a dětské hřiště. Ubytování Penzion U hájovny se nachází ve městě Vlkov (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion U hájovny má celkové hodnocení 9,5. Pro Venkovský dům Penzion U hájovny momentálně evidujeme 18 recenzí.

Penzionek Na Mlýně Krkavci

9,5

Penzionek Na Mlýně Krkavci

Ubytování (Apartmán) Penzionek Na Mlýně Krkavci. Penzionek na Mlýně Krkavci se nachází v malebné chráněné krajinné oblasti Třeboňsko, v poklidné lokalitě u řeky Nežárky a jen 3 km od Veselí nad Lužnicí. Ubytování Penzionek Na Mlýně Krkavci se nachází ve městě Veselí nad Lužnicí (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzionek Na Mlýně Krkavci má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Penzionek Na Mlýně Krkavci momentálně evidujeme 34 recenzí.

Apartmán s terasou

9,5

Apartmán s terasou

UbytováníApartmán s terasou. Apartmán s terasou se nachází v Táboře v Jihočeském kraji a nabízí terasu. Ubytování je vzdálené 40 km od hradu Zvíkov a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán s terasou se nachází ve městě Tábor (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Kalina

9,5

Penzion Kalina

Ubytování (Penzion) Penzion Kalina. Penzion Kalina se nachází v Táboře, 2 km od historického centra města, a nabízí ubytování vhodné pro osoby cestující se svými domácími mazlíčky, terasu,... Ubytování Penzion Kalina se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Kalina má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Kalina momentálně evidujeme 217 recenzí.

Vilka Dana

9,5

Vilka Dana

UbytováníVilka Dana. Vilka Dana se nachází v Bechyni, 44 km od náměstí Přemysla Otakara II., 34 km od zámku Hluboká a 37 km od hradu Zvíkov. Ubytování Vilka Dana se nachází ve městě Bechyně (Česko - Jihočeský kraj).

srub U Holubů

9,5

srub U Holubů

Ubytovánísrub U Holubů. srub U Holubů se nachází v Malšicích a nabízí saunu. Nabízí soukromý bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování srub U Holubů se nachází ve městě Malšice (Česko - Jihočeský kraj).

Rodinný domek v centru Plané nad Luž. Jižní Čechy

9,5

Rodinný domek v centru Plané nad Luž. Jižní Čechy

UbytováníRodinný domek v centru Plané nad Luž. Jižní Čechy. Nabízí výhled do zahrady a do zahrady, Rodinný domek v centru Plané nad Luž. Ubytování Rodinný domek v centru Plané nad Luž. Jižní Čechy se nachází ve městě Planá nad Lužnicí (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán TANAS ATLANTIS Tábor

9,5

Apartmán TANAS ATLANTIS Tábor

UbytováníApartmán TANAS ATLANTIS Tábor. Apartmán TANAS ATLANTIS Tábor se nachází v Táboře, 46 km od hradu Konopiště, 50 km od Orlické přehrady a 49 km od zámku Jindřichův Hradec. Ubytování Apartmán TANAS ATLANTIS Tábor se nachází ve městě Tábor (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Pája

9,5

Apartmán Pája

UbytováníApartmán Pája. Apartmán Pája se nachází asi 40 km od hradu Zvíkov a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Apartmán Pája se nachází ve městě Tábor (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány Lhota

9,5

Apartmány Lhota

Ubytování (Apartmán) Apartmány Lhota. Apartmány Lhota se nachází 5 minut jízdy od zámku Bechyně a nabízí venkovní bazén. Ubytování Apartmány Lhota se nachází ve městě Bechyně (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmány Lhota má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmány Lhota momentálně evidujeme 44 recenzí.

Penzion U strejčků

9,4

Penzion U strejčků

UbytováníPenzion U strejčků. Penzion U strejčků se nachází ve Veselí nad Lužnicí, 33 km od náměstí Přemysla Otakara II. a 29 km od zámku Hluboká. Ubytování Penzion U strejčků se nachází ve městě Veselí nad Lužnicí (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány Jistebnické terasy

9,4

Apartmány Jistebnické terasy

UbytováníApartmány Jistebnické terasy. Apartmány Jistebnické terasy se nacházejí v Jistebnicích, 31 km od hradu Zvíkov, a nabízejí výhled na město, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé... Ubytování Apartmány Jistebnické terasy se nachází ve městě Jistebnice (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion THIR

9,4

Penzion THIR

Ubytování (Penzion) Penzion THIR. Penzion THIR se nachází v Táboře. Nabízí bar, restauraci, turistické informace, úschovu zavazadel, Wi-Fi zdarma a pokoje se satelitní TV s plochou... Ubytování Penzion THIR se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion THIR má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion THIR momentálně evidujeme 443 recenzí.

Růžová 79

9,4

Růžová 79

Ubytování (Apartmán) Růžová 79. Apartmány Růžová 79 se nachází v Táboře. Nabízí ubytování s kuchyní, posezením a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Růžová 79 se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Růžová 79 má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Růžová 79 momentálně evidujeme 63 recenzí.

Slunný apartmán ve Zvěroticích

9,3

Slunný apartmán ve Zvěroticích

Ubytování (Apartmán) Slunný apartmán ve Zvěroticích. Slunný apartmán ve Zvěroticích se nachází v Jihočeském kraji. Nabízí terasu, výhled do zahrady, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Slunný apartmán ve Zvěroticích se nachází ve městě Zvěrotice (Česko - Jihočeský kraj).

Blažkův Statek

9,3

Blažkův Statek

Ubytování (Apartmán) Blažkův Statek. Blažkův statek se nachází v poklidné lokalitě v obci Dudov, pouhých 5 km od Malšic, a nabízí ubytování v apartmánech, sezónní venkovní bazén, ​bezplatné... Ubytování Blažkův Statek se nachází ve městě Malšice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Blažkův Statek má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Blažkův Statek momentálně evidujeme 77 recenzí.

Holiday home Turovec

9,3

Holiday home Turovec

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Turovec. Holiday home Turovec se nachází v Táboře. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, soukromým bazénem, terasou a výhledem na bazén. Ubytování Holiday home Turovec se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Holiday home Turovec má celkové hodnocení 9,3. Pro Prázdninový dům Holiday home Turovec momentálně evidujeme 8 recenzí.

Pštrossova Vila - u klášterní zahrady

9,3

Pštrossova Vila - u klášterní zahrady

Ubytování (Bed and breakfast) Pštrossova Vila - u klášterní zahrady. Ubytování U Klášterní Zahrady se nachází v Bechyni u neplaceného veřejného parkoviště. Nabízí výhled do zahrady a na řeku a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pštrossova Vila - u klášterní zahrady se nachází ve městě Bechyně (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Pštrossova Vila - u klášterní zahrady má celkové hodnocení 9,3. Pro Bed and breakfast Pštrossova Vila - u klášterní zahrady momentálně evidujeme 110 recenzí.

Apartmany Lípa

9,3

Apartmany Lípa

Ubytování (Apartmán) Apartmany Lípa. Apartmany Lípa se nachází v Táboře a nabízí ubytování s posezením a kuchyňským koutem. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmany Lípa se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmany Lípa má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmany Lípa momentálně evidujeme 65 recenzí.

Penzion243

9,3

Penzion243

Ubytování (Apartmán) Penzion243. Penzion243 se nachází v Táboře v Jihočeském kraji, 49 km od Českých Budějovic. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Penzion243 se nachází ve městě Tábor (Česko - Jihočeský kraj).

Pod Parkany studio with view

9,3

Pod Parkany studio with view

Ubytování (Apartmán) Pod Parkany studio with view. Pod Parkany studio with view se nachází v Táboře v Jihočeském kraji a nabízí terasu a výhled na řeku. Jindřichův Hradec je vzdálený 39 km. Ubytování Pod Parkany studio with view se nachází ve městě Tábor (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Soběslav

9,2

Apartmán Soběslav

UbytováníApartmán Soběslav. Apartmán Soběslav se nachází v Soběslavi, 41 km od náměstí Přemysla Otakara II., 37 km od zámku Hluboká a 41 km od Černé věže. Ubytování Apartmán Soběslav se nachází ve městě Soběslav (Česko - Jihočeský kraj).

U Černého kocoura a zeleného stromu

9,2

U Černého kocoura a zeleného stromu

Ubytování (Privát) U Černého kocoura a zeleného stromu. U Černého kocoura a zeleného stromu se nachází v Táboře v Jihočeském kraji a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování U Černého kocoura a zeleného stromu se nachází ve městě Tábor (Česko - Jihočeský kraj).

Pension Tábor

9,2

Pension Tábor

Ubytování (Apartmán) Pension Tábor. Pension Tábor se nachází v budově ze 14. století stojící na historickém Žižkově náměstí v historickém centru Tábora a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension Tábor se nachází ve městě Tábor (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Pension Tábor má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Pension Tábor momentálně evidujeme 31 recenzí.