Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Jihočeský kraj

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Jihočeský kraj

Lipno Beach Apartment

10

Lipno Beach Apartment

Ubytování (Apartmán) Lipno Beach Apartment. Apartmán Lipno Beach se nachází u pláže v Lipně nad Vltavou, pouhých 600 metrů od vodní nádrže Lipno, a nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Lipno Beach Apartment se nachází ve městě Lipno nad Vltavou (Česko - Jihočeský kraj).

Vila Plana nad Luznici

10

Vila Plana nad Luznici

Ubytování (Prázdninový dům) Vila Plana nad Luznici. Vila Plana nad Lužnicí se nachází v Plané nad Lužnicí. Ubytování Vila Plana nad Luznici se nachází ve městě Planá nad Lužnicí (Česko - Jihočeský kraj).

Vesnická usedlost

10

Vesnická usedlost

Ubytování (Apartmán) Vesnická usedlost. Apartmán Vesnická usedlost se nachází v Českém Rudolci. Ubytování Vesnická usedlost se nachází ve městě Český Rudolec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Vesnická usedlost má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Vesnická usedlost momentálně evidujeme 20 recenzí.

Vila Albrecht Vimperk

10

Vila Albrecht Vimperk

Ubytování (Vila) Vila Albrecht Vimperk. Vila Albrecht Vimperk se nachází ve Vimperku. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Vila Albrecht Vimperk se nachází ve městě Vimperk (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Vila Albrecht Vimperk má celkové hodnocení 10. Pro Vila Vila Albrecht Vimperk momentálně evidujeme 7 recenzí.

Třeboňské Apartmány

10

Třeboňské Apartmány

Ubytování (Apartmán) Třeboňské Apartmány. Třeboňské Apartmány se nacházejí v Třeboni, 700 metrů od zámku Třeboň. Lze v nich zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Třeboňské Apartmány se nachází ve městě Třeboň (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Třeboňské Apartmány má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Třeboňské Apartmány momentálně evidujeme 7 recenzí.

Moderní apartmán na Šumavě - Zdíkovec 21

10

Moderní apartmán na Šumavě - Zdíkovec 21

UbytováníModerní apartmán na Šumavě - Zdíkovec 21. Moderní apartmán na Šumavě - Zdíkovec 21 se nachází ve Zdíkovci. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Moderní apartmán na Šumavě - Zdíkovec 21 se nachází ve městě (Česko - Jihočeský kraj).

KORZO Couple

10

KORZO Couple

UbytováníKORZO Couple. KORZO Couple se nachází v Lipně nad Vltavou, 33 km od zámku Český Krumlov, 1,2 km od Lipenské přehrady a 31 km od hlavního náměstí. Ubytování KORZO Couple se nachází ve městě Lipno nad Vltavou (Česko - Jihočeský kraj).

Vila Jasmína

10

Vila Jasmína

UbytováníVila Jasmína. Vila Jasmína je obklopená zelení a nachází se v malém lázeňském městě Třeboň. Ubytování Vila Jasmína se nachází ve městě Třeboň (Česko - Jihočeský kraj).

Roubenka pod Jakubem

10

Roubenka pod Jakubem

UbytováníRoubenka pod Jakubem. Roubenka pod Jakubem se nachází v Kunžaku, 24 km od historického centra Telče, 25 km od zámku Telč a 25 km od autobusového nádraží Telč. Ubytování Roubenka pod Jakubem se nachází ve městě Kunžak (Česko - Jihočeský kraj).

Chalupa u Nežárky

10

Chalupa u Nežárky

UbytováníChalupa u Nežárky. Chalupa u Nežárky se nachází v Dolním Žďáru a nabízí saunu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalupa u Nežárky se nachází ve městě Dolní Žďár (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Molo Lipno

10

Apartmán Molo Lipno

UbytováníApartmán Molo Lipno. Apartmán Molo Lipno se nachází v Lipně nad Vltavou, 32 km od hradu Český Krumlov a 1,5 km od Lipenské přehrady, a nabízí klimatizaci. Ubytování Apartmán Molo Lipno se nachází ve městě Lipno nad Vltavou (Česko - Jihočeský kraj).

Apartman LEO Nr. 8 Lipno nad Vltavou

10

Apartman LEO Nr. 8 Lipno nad Vltavou

UbytováníApartman LEO Nr. 8 Lipno nad Vltavou. Apartmán LEO č. 8 Lipno nad Vltavou se nachází u pláže v Lipně nad Vltavou, 33 km od zámku Český Krumlov a 1 km od Lipenské přehrady. Ubytování Apartman LEO Nr. 8 Lipno nad Vltavou se nachází ve městě Lipno nad Vltavou (Česko - Jihočeský kraj).

Domeček Slavonice

10

Domeček Slavonice

UbytováníDomeček Slavonice. Domeček Slavonice se nachází ve Slavonicích a nabízí zahradu, relaxační bazének a výhled do zahrady. Nabízí vnitřní dvůr a výhled do klidné ulice. Ubytování Domeček Slavonice se nachází ve městě Slavonice (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Šakal

10

Apartmán Šakal

Ubytování (Apartmán) Apartmán Šakal. Apartmán Šakal se nachází ve Frymburku v Jihočeském kraji a nabízí zahradu. 41 km od Českých Budějovic. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartmán Šakal se nachází ve městě Frymburk (Česko - Jihočeský kraj).

Šumavský domek v Záhoří

10

Šumavský domek v Záhoří

Ubytování (Prázdninový dům) Šumavský domek v Záhoří. Šumavský domek v Záhoří se nachází v Bošicích v Jihočeském kraji. Tento prázdninový dům nabízí terasu a plně vybavenou kuchyni. Ubytování Šumavský domek v Záhoří se nachází ve městě Bošice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Šumavský domek v Záhoří má celkové hodnocení 10. Pro Prázdninový dům Šumavský domek v Záhoří momentálně evidujeme 10 recenzí.

U Rožmberka Třeboňsko

10

U Rožmberka Třeboňsko

Ubytování (Prázdninový dům) U Rožmberka Třeboňsko. Prázdninový dům U Rožmberka Třeboňsko se nachází v Lužnici a nabízí zázemí pro grilování, výhled do zahrady, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování U Rožmberka Třeboňsko se nachází ve městě Třeboň (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování U Rožmberka Třeboňsko má celkové hodnocení 10. Pro Prázdninový dům U Rožmberka Třeboňsko momentálně evidujeme 16 recenzí.

Apartmány Stožec - Gabreta Premium

10

Apartmány Stožec - Gabreta Premium

Ubytování (Apartmán) Apartmány Stožec - Gabreta Premium. Apartmán Stožec - Gabreta Premium se nachází v obci Stožec a nabízí ubytování s terasou. K dispozici je také balkon a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Stožec - Gabreta Premium se nachází ve městě Stožec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmány Stožec - Gabreta Premium má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Apartmány Stožec - Gabreta Premium momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmány Pod Lesem II

10

Apartmány Pod Lesem II

Ubytování (Apartmán) Apartmány Pod Lesem II. Apartmány Pod Lesem II se nacházejí v Rodvínově a nabízejí ubytování s kuchyní a terasou a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Pod Lesem II se nachází ve městě Rodvínov (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmány Pod Lesem II má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Apartmány Pod Lesem II momentálně evidujeme 8 recenzí.

Moderní šumavská roubenka s výhledem na Boubín

10

Moderní šumavská roubenka s výhledem na Boubín

UbytováníModerní šumavská roubenka s výhledem na Boubín. Moderní šumavská roubenka s výhledem na Boubín se nachází ve Vimperku v Jihočeském kraji a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Moderní šumavská roubenka s výhledem na Boubín se nachází ve městě Vimperk (Česko - Jihočeský kraj).

Námořní jachta Jeanneau Sun Odyssey 35

10

Námořní jachta Jeanneau Sun Odyssey 35

UbytováníNámořní jachta Jeanneau Sun Odyssey 35. Námořní jachta Jeanneau Sun Odyssey 35 se nachází v Lipně nad Vltavou, 1,7 km od vodní nádrže Lipno, 31 km od hlavního náměstí a 32 km od otáčivého... Ubytování Námořní jachta Jeanneau Sun Odyssey 35 se nachází ve městě Lipno nad Vltavou (Česko - Jihočeský kraj).

Lipno Villa Beach - Lipno Stausee - Lakeside

10

Lipno Villa Beach - Lipno Stausee - Lakeside

UbytováníLipno Villa Beach - Lipno Stausee - Lakeside. Lipno Villa Beach - Lipno Stausee - Lakeside se nachází v Loučovicích, 38 km od zámku Český Krumlov a 2,1 km od Lipenské přehrady, a nabízí zahradu a... Ubytování Lipno Villa Beach - Lipno Stausee - Lakeside se nachází ve městě Loučovice (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Borovanské baroko

10

Apartmán Borovanské baroko

UbytováníApartmán Borovanské baroko. Apartmán Borovanské baroko se nachází v Borovanech, 18 km od náměstí Přemysla Otakara II. a 31 km od zámku Český Krumlov. Ubytování Apartmán Borovanské baroko se nachází ve městě Borovany (Česko - Jihočeský kraj).

Hobití apartmán - Bilbo

10

Hobití apartmán - Bilbo

UbytováníHobití apartmán - Bilbo. Hobití apartmán - Bilbo se nachází v Černé v Pošumaví, 23 km od zámku Český Krumlov a 46 km od náměstí Přemysla Otakara II. Ubytování Hobití apartmán - Bilbo se nachází ve městě Černá v Pošumaví (Česko - Jihočeský kraj).

Chaloupka

10

Chaloupka

UbytováníChaloupka. Chaloupka se nachází v Příbrazu, pouhých 42 km od náměstí Přemysla Otakara II., a nabízí zahradu, sdílený lounge a sdílenou kuchyň. Ubytování Chaloupka se nachází ve městě Příbraz (Česko - Jihočeský kraj).

Chalupa U Dvořáků

10

Chalupa U Dvořáků

UbytováníChalupa U Dvořáků. Chalupa U Dvořáků se nachází v Lomnici nad Lužnicí a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na řeku. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalupa U Dvořáků se nachází ve městě Lomnice nad Lužnicí (Česko - Jihočeský kraj).

Chata Lipno

10

Chata Lipno

UbytováníChata Lipno. Chata Lipno se nachází v Lipně nad Vltavou, 29 km od hradu Český Krumlov a 12 km od Lipenské přehrady, a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Chata Lipno se nachází ve městě Lipno nad Vltavou (Česko - Jihočeský kraj).

Free Spirit

10

Free Spirit

Ubytování (Apartmán) Free Spirit. Free Spirit se nachází v Nové Peci v Jihočeském kraji a nabízí zahradu. 44 km od Českých Budějovic. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Free Spirit se nachází ve městě Nová Pec (Česko - Jihočeský kraj).

Cosy tiny house

10

Cosy tiny house

Ubytování (Prázdninový dům) Cosy tiny house. Cosy tiny house se nachází v Písku a nabízí zahradu a terasu. Ubytování Cosy tiny house se nachází ve městě Písek (Česko - Jihočeský kraj).

Chata pod Obřím hradem

10

Chata pod Obřím hradem

Ubytování (Chata) Chata pod Obřím hradem. Chata pod Obřím hradem se nachází v Nicově v Plzeňském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, neplaceným soukromým parkovištěm a vstupem do fitness... Ubytování Chata pod Obřím hradem se nachází ve městě Nicov (Česko - Plzeňský kraj).

Chalupa U Effoucha

10

Chalupa U Effoucha

UbytováníChalupa U Effoucha. Chalupa U Effoucha se nachází v Lipně nad Vltavou, 3,4 km od Lipenské přehrady a 31 km od hlavního náměstí v Českém Krumlově, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Chalupa U Effoucha se nachází ve městě Lipno nad Vltavou (Česko - Jihočeský kraj).

Chalupa Naty Zdíkov

10

Chalupa Naty Zdíkov

UbytováníChalupa Naty Zdíkov. Chalupa Naty Zdíkov se nachází ve Zdíkově. Tento apartmán má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalupa Naty Zdíkov se nachází ve městě Zdíkov (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Výhledy Lipno

10

Apartmán Výhledy Lipno

UbytováníApartmán Výhledy Lipno. Apartmán Výhledy Lipno se nachází v Lipně nad Vltavou, 33 km od zámku Český Krumlov a 1,2 km od Lipenské přehrady, a nabízí klimatizaci. Ubytování Apartmán Výhledy Lipno se nachází ve městě Lipno nad Vltavou (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány Šumavánek

10

Apartmány Šumavánek

UbytováníApartmány Šumavánek. Apartmány Šumavánek se nacházejí v obci Zdíkov v Jihočeském kraji a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Šumavánek se nachází ve městě Zdíkov (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Domanín 124

10

Apartmán Domanín 124

UbytováníApartmán Domanín 124. Apartmán Domanín 124 se nachází 22 km od náměstí Přemysla Otakara II. a 43 km od zámku Český Krumlov. Nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Ubytování Apartmán Domanín 124 se nachází ve městě Domanín (Česko - Jihočeský kraj).

18 century Bohemian Farmhouse

10

18 century Bohemian Farmhouse

Ubytování18 century Bohemian Farmhouse. Bohemian Farmhouse z 18. století se nachází v Telči, 34 km od historického centra, a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na jezero. Ubytování 18 century Bohemian Farmhouse se nachází ve městě Člunek (Česko - Jihočeský kraj).

Wellness chalupa Podolí

10

Wellness chalupa Podolí

UbytováníWellness chalupa Podolí. Wellness chalupa Podolí se nachází v Mladé Vožici a nabízí saunu. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Wellness chalupa Podolí se nachází ve městě Mladá Vožice (Česko - Jihočeský kraj).

Strunzova pila Kvilda apartmán 308

10

Strunzova pila Kvilda apartmán 308

UbytováníStrunzova pila Kvilda apartmán 308. Strunzova pila Kvilda apartmán 308 se nachází v Kvildě. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Strunzova pila Kvilda apartmán 308 se nachází ve městě Kvilda (Česko - Jihočeský kraj).

Holiday House U Hájenky 7L Lipno Home

10

Holiday House U Hájenky 7L Lipno Home

UbytováníHoliday House U Hájenky 7L Lipno Home. Holiday House U Hájenky 7L Lipno Home se nachází v Lipně nad Vltavou, 38 km od zámku Český Krumlov. Ubytování Holiday House U Hájenky 7L Lipno Home se nachází ve městě Lipno nad Vltavou (Česko - Jihočeský kraj).

Masná 130

10

Masná 130

UbytováníMasná 130. Masná 130 má ideální polohu přímo v centru Českého Krumlova a nabízí výhled na město a terasu. Ubytování Masná 130 se nachází ve městě Český Krumlov (Česko - Jihočeský kraj).

Maringotka Nebeská

10

Maringotka Nebeská

UbytováníMaringotka Nebeská. Maringotka Nebeská se nachází v Chýnově a nabízí zahradu, restauraci a gril. Ubytování Maringotka Nebeská se nachází ve městě Chýnov (Česko - Jihočeský kraj).

Cyklo Apartmán Třeboň

10

Cyklo Apartmán Třeboň

Ubytování (Apartmán) Cyklo Apartmán Třeboň. Cyklo Apartmán Třeboň se nachází v Třeboni, 1,5 km od zámku Třeboň. Nabízí výhled do zahrady a terasu. Apartmán zahrnuje ložnici a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Cyklo Apartmán Třeboň se nachází ve městě Třeboň (Česko - Jihočeský kraj).

U Tří pecek - Malenice

10

U Tří pecek - Malenice

Ubytování (Apartmán) U Tří pecek - Malenice. U Tří pecek - Malenice is located in Malenice and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování U Tří pecek - Malenice se nachází ve městě Malenice (Česko - Jihočeský kraj).

Treehouse Zlatá Koruna

10

Treehouse Zlatá Koruna

Ubytování (Chata) Treehouse Zlatá Koruna. Treehouse Zlatá Koruna se nachází ve Zlaté Koruně, 200 metrů od kláštera Zlatá Koruna, a nabízí zahradu, terasu a plně vybavený kuchyňský kout. Ubytování Treehouse Zlatá Koruna se nachází ve městě Zlatá Koruna (Česko - Jihočeský kraj).

Villa Park Lipno 206

10

Villa Park Lipno 206

Ubytování (Vila) Villa Park Lipno 206. Villa Park Lipno 206 nabízí ubytování v Lipně nad Vltavou, 1,2 km od Lipenské přehrady. Promenáda je vzdálena 1,1 km od vily. Ubytování Villa Park Lipno 206 se nachází ve městě Lipno nad Vltavou (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Villa Park Lipno 206 má celkové hodnocení 10. Pro Vila Villa Park Lipno 206 momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmán Srdce Vltavy

10

Apartmán Srdce Vltavy

Ubytování (Privát) Apartmán Srdce Vltavy. Apartmán Srdce Vltavy se nachází v Horní Plané a nabízí zahradu, terasu, zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Z apartmánu se otevírá výhled na hory. Ubytování Apartmán Srdce Vltavy se nachází ve městě Horní Planá (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán Srdce Vltavy má celkové hodnocení 10. Pro Privát Apartmán Srdce Vltavy momentálně evidujeme 27 recenzí.

Ubytování v soukromí v Oáze klidu v Jindřichově Hradci

10

Ubytování v soukromí v Oáze klidu v Jindřichově Hradci

UbytováníUbytování v soukromí v Oáze klidu v Jindřichově Hradci. Ubytování v soukromí v Oáze klidu v Jindřichově Hradci se nachází v Jindřichově Hradci, 41 km od historického centra Telče a zámku Telč, a nabízí ubytování... Ubytování Ubytování v soukromí v Oáze klidu v Jindřichově Hradci se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česko - Jihočeský kraj).

Relax

10

Relax

UbytováníRelax. Relax se nachází v obci Zlatá Koruna, 7,8 km od zámku Český Krumlov, 23 km od náměstí Přemysla Otakara II. a 10 km od otáčivého hlediště. Ubytování Relax se nachází ve městě Zlatá Koruna (Česko - Jihočeský kraj).