Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Soběslav

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Soběslav

Apartmán Soběslav

9

Apartmán Soběslav

Ubytování (Apartmán) Apartmán Soběslav. Apartmán Soběslav se nachází v Soběslavi. K dispozici je terasa a gril a lze tu bezplatně využívat Wi-Fi. Hosté si mohou užívat výhled do zahrady. Ubytování Apartmán Soběslav se nachází ve městě Soběslav (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 735 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Soběslav má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartmán Soběslav momentálně evidujeme 44 recenzí.

Hotel Sloup

7,6

Hotel Sloup

Ubytování (Hotel) Hotel Sloup. Hotel Sloup se nachází uprostřed jihočeské krajiny, 4 km od centra Soběslavi, a nabízí lázeňské centrum se saunou, vířivkou a soláriem, vlastní restauraci... Ubytování Hotel Sloup se nachází ve městě Soběslav (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Sloup má celkové hodnocení 7,6. Pro Hotel Hotel Sloup momentálně evidujeme 68 recenzí.

Luxusní apartmány Soběslav

Luxusní apartmány Soběslav

Ubytování (Apartmány) Luxusní apartmány Soběslav. Luxusní apartmány Soběslav se nachází v Soběslavi a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Luxusní apartmány Soběslav se nachází ve městě Soběslav (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 931 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán na náměstí

Apartmán na náměstí

Ubytování (Apartmán) Apartmán na náměstí. Apartmán na náměstí se nachází v Soběslavi a nabízí ubytování s balkonem a bezplatné Wi-Fi. Hosté si mohou užívat výhled do zahrady. Ubytování Apartmán na náměstí se nachází ve městě Soběslav (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)