Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Soběslav

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Soběslav

Apartmán Soběslav

9,2

Apartmán Soběslav

UbytováníApartmán Soběslav. Apartmán Soběslav se nachází v Soběslavi, 41 km od náměstí Přemysla Otakara II., 37 km od zámku Hluboká a 41 km od Černé věže. Ubytování Apartmán Soběslav se nachází ve městě Soběslav (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Soběslav

9

Apartmán Soběslav

Ubytování (Apartmán) Apartmán Soběslav. Apartmán Soběslav se nachází v Soběslavi. K dispozici je terasa a gril a lze tu bezplatně využívat Wi-Fi. Hosté si mohou užívat výhled do zahrady. Ubytování Apartmán Soběslav se nachází ve městě Soběslav (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán Soběslav má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartmán Soběslav momentálně evidujeme 44 recenzí.

Chata Skalička

9

Chata Skalička

UbytováníChata Skalička. Chata Skalička se nachází asi 47 km od náměstí Přemysla Otakara II. a nabízí terasu, rychlovarnou konvici a výhled do zahrady. Ubytování Chata Skalička se nachází ve městě Soběslav (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Soběslav

8,8

Apartmán Soběslav

UbytováníApartmán Soběslav. Apartmán Soběslav se nachází v Soběslavi, 41 km od náměstí Přemysla Otakara II. a 37 km od zámku Hluboká. Nabízí zahradu a restauraci. Ubytování Apartmán Soběslav se nachází ve městě Soběslav (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán pod hradem

8,4

Apartmán pod hradem

Ubytování (Apartmán) Apartmán pod hradem. Apartmán pod hradem se nachází v Soběslavi. Nabízí ubytování s terasou a Wi-Fi zdarma. Tábor je vzdálený 18 km. Ubytování Apartmán pod hradem se nachází ve městě Soběslav (Česko - Jihočeský kraj).

Hotel Sloup

7,6

Hotel Sloup

Ubytování (Hotel) Hotel Sloup. Hotel Sloup se nachází uprostřed jihočeské krajiny, 4 km od centra Soběslavi, a nabízí lázeňské centrum se saunou, vířivkou a soláriem, vlastní restauraci... Ubytování Hotel Sloup se nachází ve městě Soběslav (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Sloup má celkové hodnocení 7,6. Pro Hotel Hotel Sloup momentálně evidujeme 68 recenzí.

Luxusní apartmány Soběslav

Luxusní apartmány Soběslav

Ubytování (Apartmány) Luxusní apartmány Soběslav. Luxusní apartmány Soběslav se nachází v Soběslavi a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Luxusní apartmány Soběslav se nachází ve městě Soběslav (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán na náměstí

Apartmán na náměstí

Ubytování (Apartmán) Apartmán na náměstí. Apartmán na náměstí se nachází v Soběslavi a nabízí ubytování s balkonem a bezplatné Wi-Fi. Hosté si mohou užívat výhled do zahrady. Ubytování Apartmán na náměstí se nachází ve městě Soběslav (Česko - Jihočeský kraj).