Hledat

Ubytování

Popis ubytování Chata Svákov - poznejte Jižní Čechy

Na místě je soukromé neplacené parkoviště. 35 km od Českých Budějovic. Chata Svákov - poznejte Jižní Čechy stojí 29 km od Třeboně a 17 km od Tábora. Prázdninový dům má terasu. Tento prázdninový dům má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyňský kout. Chata Svákov - poznejte Jižní Čechy se nachází v Soběslavi v Jihočeském kraji a nabízí balkon a výhled do zahrady.

Jiná ubytování ve městě Soběslav

Apartmán Soběslav

9

Apartmán Soběslav

Ubytování (Apartmán) Apartmán Soběslav. Apartmán Soběslav se nachází v Soběslavi. K dispozici je terasa a gril a lze tu bezplatně využívat Wi-Fi. Hosté si mohou užívat výhled do zahrady. Ubytování Apartmán Soběslav se nachází ve městě Soběslav (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán Soběslav má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartmán Soběslav momentálně evidujeme 44 recenzí.

Apartmán pod hradem

8,4

Apartmán pod hradem

Ubytování (Apartmán) Apartmán pod hradem. Apartmán pod hradem se nachází v Soběslavi. Nabízí ubytování s terasou a Wi-Fi zdarma. Tábor je vzdálený 18 km. Ubytování Apartmán pod hradem se nachází ve městě Soběslav (Česko - Jihočeský kraj).

Hotel Sloup

7,6

Hotel Sloup

Ubytování (Hotel) Hotel Sloup. Hotel Sloup se nachází uprostřed jihočeské krajiny, 4 km od centra Soběslavi, a nabízí lázeňské centrum se saunou, vířivkou a soláriem, vlastní restauraci... Ubytování Hotel Sloup se nachází ve městě Soběslav (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Sloup má celkové hodnocení 7,6. Pro Hotel Hotel Sloup momentálně evidujeme 68 recenzí.

Luxusní apartmány Soběslav

Luxusní apartmány Soběslav

Ubytování (Apartmány) Luxusní apartmány Soběslav. Luxusní apartmány Soběslav se nachází v Soběslavi a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Luxusní apartmány Soběslav se nachází ve městě Soběslav (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán na náměstí

Apartmán na náměstí

Ubytování (Apartmán) Apartmán na náměstí. Apartmán na náměstí se nachází v Soběslavi a nabízí ubytování s balkonem a bezplatné Wi-Fi. Hosté si mohou užívat výhled do zahrady. Ubytování Apartmán na náměstí se nachází ve městě Soběslav (Česko - Jihočeský kraj).