Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Malšice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Malšice

Blažkův Statek

9,3

Blažkův Statek

Ubytování (Apartmán) Blažkův Statek. Blažkův statek se nachází v poklidné lokalitě v obci Dudov, pouhých 5 km od Malšic, a nabízí ubytování v apartmánech, sezónní venkovní bazén, ​bezplatné... Ubytování Blažkův Statek se nachází ve městě Malšice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Blažkův Statek má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Blažkův Statek momentálně evidujeme 77 recenzí.

Penzion Na Pastoušce

8,3

Penzion Na Pastoušce

Ubytování (Penzion) Penzion Na Pastoušce. Tříhvězdičkový Penzion Na Pastoušce se nachází v Malšicích. Nabízí restauraci, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Na Pastoušce se nachází ve městě Malšice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Na Pastoušce má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Penzion Na Pastoušce momentálně evidujeme 34 recenzí.

MISA

MISA

Ubytování (Vila) MISA. Set in Malšice, MISA features a private pool. This villa features a garden. Ubytování MISA se nachází ve městě Malšice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 935 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Vila MISA nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home Sedivy

Holiday home Sedivy

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Sedivy. Located in Malšice in the South Bohemia region, Holiday home Sedivy features a terrace. Guests can go for a swim in outdoor pool and enjoy the free WiFi. Ubytování Holiday home Sedivy se nachází ve městě Malšice (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Sedivy nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.