Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Klenovice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Klenovice

Na Vršku, Klenovice

9,8

Na Vršku, Klenovice

Ubytování (Apartmán) Na Vršku, Klenovice. Ubytování Na Vršku, Klenovice nabízí zahradu, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Na Vršku, Klenovice se nachází ve městě Klenovice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 738 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Na Vršku, Klenovice má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Na Vršku, Klenovice momentálně evidujeme 18 recenzí.

Romanticky statek

9,1

Romanticky statek

Ubytování (Venkovský dům) Romanticky statek. Romanticky statek se nachází v Klenovicích. Nabízí bezplatné Wi-Fi, sezónní venkovní bazén, gril a saunu. Ubytování Romanticky statek se nachází ve městě Klenovice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Romanticky statek má celkové hodnocení 9,1. Pro Venkovský dům Romanticky statek momentálně evidujeme 120 recenzí.

Chata Roudná

Chata Roudná

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Roudná. Chata Roudná is located in Klenovice. The accommodation is 41 km from Třeboň. České Budějovice is 45 km from the holiday home, while Tábor is 16 km away. Ubytování Chata Roudná se nachází ve městě Klenovice (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)