Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Planá nad Lužnicí

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Planá nad Lužnicí

Vila Plana nad Luznici

10

Vila Plana nad Luznici

Ubytování (Prázdninový dům) Vila Plana nad Luznici. Vila Plana nad Lužnicí se nachází v Plané nad Lužnicí. Ubytování Vila Plana nad Luznici se nachází ve městě Planá nad Lužnicí (Česko - Jihočeský kraj).

Rodinný domek v centru Plané nad Luž. Jižní Čechy

9,5

Rodinný domek v centru Plané nad Luž. Jižní Čechy

UbytováníRodinný domek v centru Plané nad Luž. Jižní Čechy. Nabízí výhled do zahrady a do zahrady, Rodinný domek v centru Plané nad Luž. Ubytování Rodinný domek v centru Plané nad Luž. Jižní Čechy se nachází ve městě Planá nad Lužnicí (Česko - Jihočeský kraj).

Hotel Lužnice

8,8

Hotel Lužnice

Ubytování (Hotel) Hotel Lužnice. Hotel Lužnice se nachází v centru Plané nad Lužnicí, na nábřeží Lužnice, a nabízí klimatizované ubytování se zdarma dostupným Wi-Fi, restauraci... Ubytování Hotel Lužnice se nachází ve městě Planá nad Lužnicí (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Lužnice má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel Lužnice momentálně evidujeme 136 recenzí.

Chata u řeky Lužnice

Chata u řeky Lužnice

Ubytování (Prázdninový dům) Chata u řeky Lužnice. Chata U řeky Lužnice se nachází v Plané nad Lužnicí. Nabízí gril, zahradu, výhled na řeku a Wi-Fi zdarma. Ubytování Chata u řeky Lužnice se nachází ve městě Planá nad Lužnicí (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Prázdninový dům Chata u řeky Lužnice nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday Home Zhorska

Holiday Home Zhorska

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Zhorska. Prázdninový dům Zhorská se nachází v Plané nad Lužnicí, 45 km od Českých Budějovic, a nabízí terasu a soukromé parkoviště. Ubytování Holiday Home Zhorska se nachází ve městě Planá nad Lužnicí (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday Home Zhorska nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.