Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Planá nad Lužnicí

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Planá nad Lužnicí

Vila Plana nad Luznici

10

Vila Plana nad Luznici

Ubytování (Prázdninový dům) Vila Plana nad Luznici. Vila Plana nad Lužnicí se nachází v Plané nad Lužnicí. Ubytování Vila Plana nad Luznici se nachází ve městě Planá nad Lužnicí (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 038 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Lužnice

8,8

Hotel Lužnice

Ubytování (Hotel) Hotel Lužnice. Hotel Lužnice se nachází v centru Plané nad Lužnicí, na nábřeží Lužnice, a nabízí klimatizované ubytování se zdarma dostupným Wi-Fi, restauraci... Ubytování Hotel Lužnice se nachází ve městě Planá nad Lužnicí (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Lužnice má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel Lužnice momentálně evidujeme 136 recenzí.

Penzion Na Černé

7,5

Penzion Na Černé

Ubytování (Apartmán) Penzion Na Černé. Penzion Na Černé se nachází v Plané nad Lužnicí, 44 km od Českých Budějovic. Hosté se zde mohou ubytovat také s domácími mazlíčky. Ubytování Penzion Na Černé se nachází ve městě Planá nad Lužnicí (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Na Černé má celkové hodnocení 7,5. Pro Apartmán Penzion Na Černé momentálně evidujeme 19 recenzí.

Chata u řeky Lužnice

Chata u řeky Lužnice

Ubytování (Prázdninový dům) Chata u řeky Lužnice. Chata U řeky Lužnice se nachází v Plané nad Lužnicí. Nabízí gril, zahradu, výhled na řeku a Wi-Fi zdarma. Ubytování Chata u řeky Lužnice se nachází ve městě Planá nad Lužnicí (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Chata u řeky Lužnice nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

CHATA NA ČERNÉ

CHATA NA ČERNÉ

Ubytování (Chata) CHATA NA ČERNÉ. CHATA NA ČERNÉ se nachází v Plané nad Lužnicí v Jihočeském kraji. Nabízí ubytování s bezplatným parkováním. Ubytování CHATA NA ČERNÉ se nachází ve městě Planá nad Lužnicí (Česko - Jihočeský kraj).

Holiday Home Zhorska

Holiday Home Zhorska

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Zhorska. Prázdninový dům Zhorská se nachází v Plané nad Lužnicí, 45 km od Českých Budějovic, a nabízí terasu a soukromé parkoviště. Ubytování Holiday Home Zhorska se nachází ve městě Planá nad Lužnicí (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 910 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday Home Zhorska nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.