Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Sezimovo Ústí

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sezimovo Ústí

Penzion - Restaurace Na Mýtě

8,7

Penzion - Restaurace Na Mýtě

Ubytování (Penzion) Penzion - Restaurace Na Mýtě. Tento penzion leží jen kousek od Sezimova Ústí a 150 metrů od evropské silnice E55. Má restauraci se zahradní terasou. Ubytování Penzion - Restaurace Na Mýtě se nachází ve městě Sezimovo Ústí (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion - Restaurace Na Mýtě má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion - Restaurace Na Mýtě momentálně evidujeme 125 recenzí.

Motel Vega

8,3

Motel Vega

Ubytování (Motel) Motel Vega. Motel Vega se nachází pouhých 100 metrů od silnice E55 a jen 4 km od historického centra Tábora. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Motel Vega se nachází ve městě Sezimovo Ústí (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Motel Vega má celkové hodnocení 8,3. Pro Motel Motel Vega momentálně evidujeme 131 recenzí.

Penzion U Růže

7,9

Penzion U Růže

Ubytování (Penzion) Penzion U Růže. Penzion U Růže se nachází v malém městečku Sezimovo Ústí. Na místě je k dispozici restaurace a bezplatné velké soukromé parkoviště. Ubytování Penzion U Růže se nachází ve městě Sezimovo Ústí (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion U Růže má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Penzion U Růže momentálně evidujeme 235 recenzí.

Ubytování Okružní 396

7

Ubytování Okružní 396

Ubytování (Apartmán) Ubytování Okružní 396. Ubytování Okružní 396 se nachází v Sezimově Ústí. Nabízí terasu a plně vybavenou kuchyni. Vybavení zahrnuje TV s plochou obrazovkou. Ubytování Ubytování Okružní 396 se nachází ve městě Sezimovo Ústí (Česko - Jihočeský kraj).

Soukeník FCT

6,7

Soukeník FCT

UbytováníSoukeník FCT. Soukeník FCT se nachází v Sezimově Ústí a nabízí výhled do zahrady, restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci, bar, zahradu, sluneční terasu a prostor pro... Ubytování Soukeník FCT se nachází ve městě Sezimovo Ústí (Česko - Jihočeský kraj).

Ubytování Králová

Ubytování Králová

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování Králová. Ubytování Králová se nachází v Sezimově Ústí. K zázemí patří zahrada a gril. Mezi oblíbené aktivity v okolí patří pěší turistika. Ubytování Ubytování Králová se nachází ve městě Sezimovo Ústí (Česko - Jihočeský kraj).

El Mirador

El Mirador

Ubytování (Bed and breakfast) El Mirador. El Mirador se nachází v Sezimově Ústí, 48 km od Českých Budějovic, a nabízí klimatizované ubytování. K vybavení patří TV s plochou obrazovkou. Ubytování El Mirador se nachází ve městě Sezimovo Ústí (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Bed and breakfast El Mirador nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion & Restaurace U Vily

Penzion & Restaurace U Vily

Ubytování (Penzion) Penzion & Restaurace U Vily. Penzion & Restaurace U Vily features a garden and a terrace in Sezimovo Ústí. Both private parking and free WiFi are accessible on site. Ubytování Penzion & Restaurace U Vily se nachází ve městě Sezimovo Ústí (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Penzion Penzion & Restaurace U Vily nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.