Hledat

Ubytování

Ubytování v městech v okrese Praha-východ

Ubytování v městech v okrese Praha-východ

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Praha-východ

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Praha-východ

Luxury Villa Emilly - pool, sauna and jacuzzi

9,9

Luxury Villa Emilly - pool, sauna and jacuzzi

Ubytování (Vila) Luxury Villa Emilly - pool, sauna and jacuzzi. Luxusní vila Emily - bazén, sauna a vířivka se nachází v Hovorčovicích. Ubytování Luxury Villa Emilly - pool, sauna and jacuzzi se nachází ve městě Hovorčovice (Česko - Středočeský kraj).

One Four Four

9,9

One Four Four

Ubytování (Penzion) One Four Four. One Four Four se nachází v Brandýse nad Labem - Stará Boleslav, 17 km od O2 Arény v Praze. Nabízí terasu, Wi-Fi zdarma a neplacené parkoviště. Ubytování One Four Four se nachází ve městě Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování One Four Four má celkové hodnocení 9,9. Pro Penzion One Four Four momentálně evidujeme 53 recenzí.

Domeček u Prahy

9,9

Domeček u Prahy

Ubytování (Prázdninový dům) Domeček u Prahy. Domeček u Prahy se nachází v obci Nupaky ve Středočeském kraji a má terasu a výhled do zahrady. Ubytování Domeček u Prahy se nachází ve městě Nupaky (Česko - Středočeský kraj).

Vila Olga

9,7

Vila Olga

Ubytování (Hotel) Vila Olga. Secesní Vila Olga je rodinný hotel, který je obklopený kaskádovými rybníky a lesy v přírodní rezervaci Voděradské bučiny. Ubytování Vila Olga se nachází ve městě Jevany (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Vila Olga má celkové hodnocení 9,7. Pro Hotel Vila Olga momentálně evidujeme 153 recenzí.

Květnický mlýn

9,7

Květnický mlýn

Ubytování (Venkovský dům) Květnický mlýn. Venkovský dům Květnický mlýn se nachází v Květnici, 22 km od Prahy, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Květnický mlýn se nachází ve městě Květnice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Květnický mlýn má celkové hodnocení 9,7. Pro Venkovský dům Květnický mlýn momentálně evidujeme 12 recenzí.

Apartmány pod Kozákem

9,6

Apartmány pod Kozákem

Ubytování (Apartmány) Apartmány pod Kozákem. Apartmány pod Kozákem se nacházejí ve Velkých Popovicích. Nabízejí ubytování s kuchyňským koutem. Apartmán má terasu. Ubytování Apartmány pod Kozákem se nachází ve městě Velké Popovice (Česko - Středočeský kraj).

Villa Letná

9,6

Villa Letná

Ubytování (Penzion) Villa Letná. Vila Letná se nachází v Brandýse nad Labem-Staré Boleslavi. Nabízí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách, neplacené soukromé parkoviště a kolárnu. Ubytování Villa Letná se nachází ve městě Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Villa Letná má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Villa Letná momentálně evidujeme 51 recenzí.

Pension Olga

9,5

Pension Olga

Ubytování (Penzion) Pension Olga. Pension Olga se nachází ve vesnici Klecany, 20 minut jízdy od Prahy. Nabízí terasu, Wi-Fi zdarma a pokoje s TV a lednicí. Ubytování Pension Olga se nachází ve městě Klecany (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Pension Olga má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Pension Olga momentálně evidujeme 88 recenzí.

Blue House Relax

9,3

Blue House Relax

Ubytování (Apartmán) Blue House Relax. Blue House Relax s terasou se nachází ve Velkých Popovicích. Hosté zde mohou využívat bezplatné Wi-Fi. Ubytování Blue House Relax se nachází ve městě Velké Popovice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Blue House Relax má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Blue House Relax momentálně evidujeme 27 recenzí.

Statek u Prahy

9,3

Statek u Prahy

Ubytování (Penzion) Statek u Prahy. Statek u Prahy se nachází ve Škvorci a nabízí zahradu, terasu, přepážku s turistickými informacemi a restauraci. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Statek u Prahy se nachází ve městě Škvorec (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Statek u Prahy má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Statek u Prahy momentálně evidujeme 6 recenzí.

Pension Milada

9,2

Pension Milada

Ubytování (Penzion – hostinec) Pension Milada. Penzion Milada se nachází v Klecanech. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi připojení. Pokoje jsou vybaveny šatní skříní. Ubytování Pension Milada se nachází ve městě Klecany (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Pension Milada má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion – hostinec Pension Milada momentálně evidujeme 9 recenzí.

Villa Bird

9,2

Villa Bird

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Bird. Villa Bird se nachází v Přezleticích. Nabízí terasu, Wi-Fi zdarma a výhled do zahrady. Ubytování Villa Bird se nachází ve městě Přezletice (Česká republika). Ubytování Villa Bird má celkové hodnocení 9,2. Pro Prázdninový dům Villa Bird momentálně evidujeme 16 recenzí.

Hotel u Ledu

9,2

Hotel u Ledu

Ubytování (Hotel) Hotel u Ledu. Hotel u Ledu je situován ve Velkých Popovicích ve Středočeském kraji a nabízí restauraci, terasu, výhled do přilehlé zahrady, gril, dětské hřiště a... Ubytování Hotel u Ledu se nachází ve městě Velké Popovice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel u Ledu má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Hotel u Ledu momentálně evidujeme 331 recenzí.

Sport-Hotel Sibenicni vrch

9,2

Sport-Hotel Sibenicni vrch

Ubytování (Hotel) Sport-Hotel Sibenicni vrch. Sport-Hotel Šibeniční vrch se nachází v Mnichovicích v malebném Ladově kraji, jen 28 km od Prahy. Ubytování Sport-Hotel Sibenicni vrch se nachází ve městě Mnichovice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Sport-Hotel Sibenicni vrch má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Sport-Hotel Sibenicni vrch momentálně evidujeme 70 recenzí.

Master Horse Club - Svojetice

9,1

Master Horse Club - Svojetice

Ubytování (Hotel) Master Horse Club - Svojetice. Master Horse Club - Svojetice nabízí ubytování ve Svojeticích. Poskytuje pokoje a apartmány s výhledem do zahrady, kde také můžete stolovat. Ubytování Master Horse Club - Svojetice se nachází ve městě Svojetice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Master Horse Club - Svojetice má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Master Horse Club - Svojetice momentálně evidujeme 105 recenzí.

Pavilon

9,1

Pavilon

Ubytování (Hotel) Pavilon. Hotel Pavilon se nachází v Říčanech, asi 25 km jihovýchodně od centra Prahy a nabízí pokoje s vlastní koupelnou, vybavené televizí se satelitním příjmem a... Ubytování Pavilon se nachází ve městě Říčany (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Pavilon má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Pavilon momentálně evidujeme 324 recenzí.

Ubytovani Hostice

9,1

Ubytovani Hostice

Ubytování (Bed and breakfast) Ubytovani Hostice. Ubytování Hoštice je bed and breakfast s výhledem do zahrady situovaný ve Vodochodech. Ubytování Ubytovani Hostice se nachází ve městě Vodochody (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Ubytovani Hostice má celkové hodnocení 9,1. Pro Bed and breakfast Ubytovani Hostice momentálně evidujeme 50 recenzí.

Park Hotel Popovicky

9,1

Park Hotel Popovicky

Ubytování (Hotel) Park Hotel Popovicky. Park Hotel se nachází na klidném místě v obci Popovičky vedle zeleného parku s pramenem. Ubytování Park Hotel Popovicky se nachází ve městě Popovičky (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Park Hotel Popovicky má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Park Hotel Popovicky momentálně evidujeme 81 recenzí.

Apartmán v Ladově kraji

9

Apartmán v Ladově kraji

Ubytování (Apartmán) Apartmán v Ladově kraji. Boasting accommodation with a terrace, Apartmán v Ladově kraji is set in Ondřejow. The property has garden views and is 33 km from Prague. Ubytování Apartmán v Ladově kraji se nachází ve městě Ondřejov (Česko - Středočeský kraj).

Hotel Zámek Štiřín

9

Hotel Zámek Štiřín

Ubytování (Hotel) Hotel Zámek Štiřín. Tento barokní zámek, obklopený krásnou anglickou zahradou, nabízí golfové hřiště a tenisové kurty. Ubytování Hotel Zámek Štiřín se nachází ve městě Kamenice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Zámek Štiřín má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Zámek Štiřín momentálně evidujeme 122 recenzí.

Ubytování v Zelenči

9

Ubytování v Zelenči

Ubytování (Penzion) Ubytování v Zelenči. Ubytování v Zelenči se nachází v obci Zeleneč a nabízí wellness centrum, fitcentrum a restauraci. Ubytování Ubytování v Zelenči se nachází ve městě Zeleneč (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Ubytování v Zelenči má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Ubytování v Zelenči momentálně evidujeme 191 recenzí.

Villa Daniela

8,9

Villa Daniela

Ubytování (Hotel) Villa Daniela. Villa Daniela se nachází v Úvalech u Valtic a nabízí pokoje s posezením. V koupelně najdete sprchu nebo vanu a fén. Ubytování Villa Daniela se nachází ve městě Úvaly (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Villa Daniela má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Villa Daniela momentálně evidujeme 78 recenzí.

Apartements Studio 964

8,9

Apartements Studio 964

Ubytování (Apartmán) Apartements Studio 964. Apartements Studio 964 se nachází v obci Líbeznice a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartements Studio 964 se nachází ve městě Líbeznice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartements Studio 964 má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Apartements Studio 964 momentálně evidujeme 72 recenzí.

Yard Resort

8,9

Yard Resort

Ubytování (Hotel) Yard Resort. Čtyřhvězdičkový hotel Yard Resort se nachází v obci Předboj a nabízí zahradu, terasu, bezplatnou kyvadlovou dopravu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Yard Resort se nachází ve městě Předboj (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Yard Resort má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Yard Resort momentálně evidujeme 208 recenzí.

Boutique Hotel Diama

8,9

Boutique Hotel Diama

Ubytování (Hotel) Boutique Hotel Diama. Butikový hotel Diama se nachází v Mratíně. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, služby concierge a dětské hřiště. Ubytování Boutique Hotel Diama se nachází ve městě Mratín (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Boutique Hotel Diama má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Boutique Hotel Diama momentálně evidujeme 231 recenzí.

Ubytování Hrusice

8,9

Ubytování Hrusice

Ubytování (Venkovský dům) Ubytování Hrusice. Ubytování Hrusice se nachází v Hrusicích a nabízí Wi-Fi zdarma a zahradu. Pokoje mají plně vybavenou kuchyň se sporákem a mikrovlnnou troubou. Ubytování Ubytování Hrusice se nachází ve městě Hrusice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Ubytování Hrusice má celkové hodnocení 8,9. Pro Venkovský dům Ubytování Hrusice momentálně evidujeme 45 recenzí.

U Bláhů

8,8

U Bláhů

Ubytování (Penzion) U Bláhů. Penzion U Bláhů se nachází v Šestajovicích, v blízkosti lesa. Ubytování U Bláhů se nachází ve městě Šestajovice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování U Bláhů má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion U Bláhů momentálně evidujeme 49 recenzí.

Penzion Na Vošverku

8,8

Penzion Na Vošverku

Ubytování (Penzion) Penzion Na Vošverku. Penzion Na Vošverku se nachází v obci Sedlčánky, která je součástí Čelákovic, a hostům nabízí restauraci připravující tradiční česká jídla, zahradu s... Ubytování Penzion Na Vošverku se nachází ve městě Čelákovice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Na Vošverku má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion Na Vošverku momentálně evidujeme 49 recenzí.

Hotel Zamek Berchtold

8,7

Hotel Zamek Berchtold

Ubytování (Hotel) Hotel Zamek Berchtold. Hotel Zámek Berchtold vypadá jako palác. Nachází se na klidném místě ve Strančicích. Ubytování Hotel Zamek Berchtold se nachází ve městě Strančice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Zamek Berchtold má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Zamek Berchtold momentálně evidujeme 168 recenzí.

Rezidence Jiskra

8,7

Rezidence Jiskra

Ubytování (Penzion) Rezidence Jiskra. Rezidence Jiskra se nachází v Brandýse nad Labem-Staré Boleslavi. Nabízí gril, bezplatné Wi-Fi, zahradu s terasou a sdílený lounge. Ubytování Rezidence Jiskra se nachází ve městě Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Rezidence Jiskra má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Rezidence Jiskra momentálně evidujeme 53 recenzí.

Lesní Lázně Zvánovice

8,7

Lesní Lázně Zvánovice

Ubytování (Hotel) Lesní Lázně Zvánovice. Legner Hotel - Lesní Lázně se nachází ve městě Zvánovice a nabízí wellness centrum s celou řadu procedur, Hosté mohou ochutnat českou i mezinárodní... Ubytování Lesní Lázně Zvánovice se nachází ve městě Zvánovice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Lesní Lázně Zvánovice má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Lesní Lázně Zvánovice momentálně evidujeme 34 recenzí.

Aquapalace Hotel Prague

8,7

Aquapalace Hotel Prague

Ubytování (Hotel) Aquapalace Hotel Prague. Hotel Aquapalace Prague se nachází v areálu Aquapalace Praha, největšího krytého aquaparku ve střední Evropě. Ubytování Aquapalace Hotel Prague se nachází ve městě Čestlice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Aquapalace Hotel Prague má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Aquapalace Hotel Prague momentálně evidujeme 1047 recenzí.

Hotel U Císaře

8,7

Hotel U Císaře

Ubytování (Hotel) Hotel U Císaře. Hotel U Císaře se nachází v Mirošovicích a nabízí zahradu, trasu, vlastní restauraci a bar. Ubytování Hotel U Císaře se nachází ve městě Mirošovice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel U Císaře má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel U Císaře momentálně evidujeme 273 recenzí.

Pension Centrum

8,6

Pension Centrum

Ubytování (Penzion) Pension Centrum. Pension Centrum se nachází pouhých 50 metrů od hlavního náměstí v historickém centru Říčan u Prahy, 10 minut chůze od místní železniční stanice a 35 minut... Ubytování Pension Centrum se nachází ve městě Říčany (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Pension Centrum má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Pension Centrum momentálně evidujeme 301 recenzí.

Blue lake House

8,4

Blue lake House

Ubytování (Prázdninový dům) Blue lake House. Blue lake House se nachází ve Lhotě u pláže. Nabízí soukromý úsek pláže, zázemí pro vodní sporty, šipky a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Blue lake House se nachází ve městě Lhota (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Blue lake House má celkové hodnocení 8,4. Pro Prázdninový dům Blue lake House momentálně evidujeme 5 recenzí.

Toscca

8,4

Toscca

Ubytování (Hotel) Toscca. Toscca se nachází v tichém prostředí na okraji Čelákovic, 3 minuty jízdy od centra města. Každé ráno se podává snídaně. Ubytování Toscca se nachází ve městě Čelákovice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Toscca má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Toscca momentálně evidujeme 375 recenzí.

Hotel Valnovka

8,3

Hotel Valnovka

Ubytování (Hotel) Hotel Valnovka. Hotel Valnovka se nachází nedaleko lesa v obci Kamenice-Ládví. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Na požádání je k dispozici bazén. Ubytování Hotel Valnovka se nachází ve městě Kamenice (Česko - Středočeský kraj).

Hotel Lony

8,3

Hotel Lony

Ubytování (Hotel) Hotel Lony. Hotel Lony se nachází v malé obci Kozovazy, 30 minut jízdy od Prahy a nabízí pokoje a apartmány se satelitní TV. Ubytování Hotel Lony se nachází ve městě Mochov (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Lony má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Hotel Lony momentálně evidujeme 222 recenzí.

Valnovka Wellness Hotel

8,3

Valnovka Wellness Hotel

Ubytování (Hotel) Valnovka Wellness Hotel. Valnovka Wellness Hotel se nachází v Kamenici a nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Ubytování Valnovka Wellness Hotel se nachází ve městě Kamenice (Česko - Středočeský kraj).

Apartmány Jevany

8,2

Apartmány Jevany

Ubytování (Apartmány) Apartmány Jevany. Apartmány Jevany se nacházejí v Jevanech. Všechny ubytovací jednotky mají plně vybavenou kuchyň, kde si hosté mohou připravit vlastní jídlo. Ubytování Apartmány Jevany se nachází ve městě Jevany (Česko - Středočeský kraj).

Oaza Ricany

8,2

Oaza Ricany

Ubytování (Hotel) Oaza Ricany. Tříhvězdičkový rekreační rezort Oáza Říčany s několika tenisovými kurty, saunou a venkovním bazénem leží v Říčanech, jen 20 km od centra Prahy. Ubytování Oaza Ricany se nachází ve městě Říčany (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Oaza Ricany má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Oaza Ricany momentálně evidujeme 147 recenzí.

Hotel Na Závisti

8,2

Hotel Na Závisti

Ubytování (Hotel) Hotel Na Závisti. Hotel Na Závisti se nachází v Kozojedech a nabízí zahradu. Toto ubytování má terasu a pokojovou službu. V hotelové restauraci se podávají francouzská... Ubytování Hotel Na Závisti se nachází ve městě Kozojedy (Česko - Středočeský kraj).

Hotel SEN

8,2

Hotel SEN

Ubytování (Hotel) Hotel SEN. Hotel SEN v zámeckém stylu se nachází v Senohrabech. Ubytování Hotel SEN se nachází ve městě Senohraby (Česko - Středočeský kraj).

Hotel Paganini

8,1

Hotel Paganini

Ubytování (Hotel) Hotel Paganini. Tento hotel se nachází v samém centru Brandýsa nad Labem a nabízí kavárnu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Paganini se nachází ve městě Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Paganini má celkové hodnocení 8,1. Pro Hotel Hotel Paganini momentálně evidujeme 147 recenzí.

Hotel Jizera

8,1

Hotel Jizera

Ubytování (Hotel) Hotel Jizera. Hotel Jizera se nachází v Otradovicích, 7 km od Brandýsa nad Labem, a nabízí bezplatné Wi-Fi a možnost ubytování s domácími mazlíčky. Ubytování Hotel Jizera se nachází ve městě Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Jizera má celkové hodnocení 8,1. Pro Hotel Hotel Jizera momentálně evidujeme 122 recenzí.

Savoia Residence

8,1

Savoia Residence

Ubytování (Hotel) Savoia Residence. Savoia Guesthouse je součástí zámku Škvorec, který je vzdálený pouhých 30 minut z centra Prahy. Nabízí 3 různé typy pokojů. Ubytování Savoia Residence se nachází ve městě Škvorec (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Savoia Residence má celkové hodnocení 8,1. Pro Hotel Savoia Residence momentálně evidujeme 142 recenzí.

Hotel Bouček

7,9

Hotel Bouček

Ubytování (Hotel) Hotel Bouček. Hotel Bouček v Mochově nabízí saunu, vířivku, posilovnu, pingpongový stůl, terasu a gril. Ubytování Hotel Bouček se nachází ve městě Mochov (Česko - Středočeský kraj).

Homestay U Hanky

7,6

Homestay U Hanky

Ubytování (Privát) Homestay U Hanky. Homestay U Hanky se nachází ve Zdibech a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Homestay U Hanky se nachází ve městě Zdiby (Česko - Středočeský kraj).

CMC Residence & Conference Inn

7,6

CMC Residence & Conference Inn

Ubytování (Hotel) CMC Residence & Conference Inn. CMC Residence & Conference Inn je hotel situovaný v centru Čelákovic, 30 minut jízdy od Prahy. Stojí v zahradě a nabízí bezplatné parkování. Ubytování CMC Residence & Conference Inn se nachází ve městě Čelákovice (Česko - Středočeský kraj).

Hotel Sedmikráska

7,6

Hotel Sedmikráska

Ubytování (Hotel) Hotel Sedmikráska. Hotel Sedmikráska se nachází na klidném místě ve vesnici Tehovec, 5 km od ski areálu Myšlín a 4 km od Říčan. Ubytování Hotel Sedmikráska se nachází ve městě Tehovec (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Sedmikráska má celkové hodnocení 7,6. Pro Hotel Hotel Sedmikráska momentálně evidujeme 48 recenzí.

Penzion V Roklich

7,6

Penzion V Roklich

Ubytování (Penzion) Penzion V Roklich. Penzion V Roklích se nachází na poklidném místě uprostřed přírody, na okraji obce Kuří. Ubytování Penzion V Roklich se nachází ve městě Říčany (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion V Roklich má celkové hodnocení 7,6. Pro Penzion Penzion V Roklich momentálně evidujeme 126 recenzí.