Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Jevany

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Jevany

Vila Olga

9,7

Vila Olga

Ubytování (Hotel) Vila Olga. Secesní Vila Olga je rodinný hotel, který je obklopený kaskádovými rybníky a lesy v přírodní rezervaci Voděradské bučiny. Ubytování Vila Olga se nachází ve městě Jevany (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Olga má celkové hodnocení 9,7. Pro Hotel Vila Olga momentálně evidujeme 153 recenzí.

Holiday home in Jevany 1172

Holiday home in Jevany 1172

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Jevany 1172. Prázdninový dům Jevany 1172 se nachází v Jevanech. Hosté mají k dispozici plně vybavenou kuchyň. Ubytování Holiday home in Jevany 1172 se nachází ve městě Jevany (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 085 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home in Jevany 1172 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home Jevany Na Skalce

Holiday home Jevany Na Skalce

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Jevany Na Skalce. Holiday home Jevany Na Skalce is set in Jevany. The accommodation is 38 km from Poděbrady, and guests benefit from private parking available on site and... Ubytování Holiday home Jevany Na Skalce se nachází ve městě Jevany (Česko - Středočeský kraj).

Rodinna dovolena v prirode

Rodinna dovolena v prirode

Ubytování (Prázdninový dům) Rodinna dovolena v prirode. Situated in Jevany in the Central Bohemia region, Rodinna dovolena v prirode has a garden. Guests can enjoy the free WiFi. Ubytování Rodinna dovolena v prirode se nachází ve městě Jevany (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 21 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)