Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Čelákovice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Čelákovice

Penzion Na Vošverku

8,8

Penzion Na Vošverku

Ubytování (Penzion) Penzion Na Vošverku. Penzion Na Vošverku se nachází v obci Sedlčánky, která je součástí Čelákovic, a hostům nabízí restauraci připravující tradiční česká jídla, zahradu s... Ubytování Penzion Na Vošverku se nachází ve městě Čelákovice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Na Vošverku má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion Na Vošverku momentálně evidujeme 49 recenzí.

Toscca

8,4

Toscca

Ubytování (Hotel) Toscca. Toscca se nachází v tichém prostředí na okraji Čelákovic, 3 minuty jízdy od centra města. Každé ráno se podává snídaně. Ubytování Toscca se nachází ve městě Čelákovice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Toscca má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Toscca momentálně evidujeme 375 recenzí.

CMC Residence & Conference Inn

7,6

CMC Residence & Conference Inn

Ubytování (Hotel) CMC Residence & Conference Inn. CMC Residence & Conference Inn je hotel situovaný v centru Čelákovic, 30 minut jízdy od Prahy. Stojí v zahradě a nabízí bezplatné parkování. Ubytování CMC Residence & Conference Inn se nachází ve městě Čelákovice (Česko - Středočeský kraj).