Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Škvorec

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Škvorec

Statek u Prahy

9,3

Statek u Prahy

Ubytování (Penzion) Statek u Prahy. Statek u Prahy se nachází ve Škvorci a nabízí zahradu, terasu, přepážku s turistickými informacemi a restauraci. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Statek u Prahy se nachází ve městě Škvorec (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Statek u Prahy má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Statek u Prahy momentálně evidujeme 6 recenzí.

Antonio Residence

8,6

Antonio Residence

UbytováníAntonio Residence. Antonio Residence se nachází 15 km od Aquapalace a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Antonio Residence se nachází ve městě Škvorec (Česko - Středočeský kraj).

Savoia Residence

8,1

Savoia Residence

Ubytování (Hotel) Savoia Residence. Savoia Guesthouse je součástí zámku Škvorec, který je vzdálený pouhých 30 minut z centra Prahy. Nabízí 3 různé typy pokojů. Ubytování Savoia Residence se nachází ve městě Škvorec (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Savoia Residence má celkové hodnocení 8,1. Pro Hotel Savoia Residence momentálně evidujeme 142 recenzí.

Savoia Castle

Savoia Castle

Ubytování (Venkovský dům) Savoia Castle. Savoia Castle nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, zahradou a terasou. K dispozici je patio a posezení. Ubytování Savoia Castle se nachází ve městě Škvorec (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Venkovský dům Savoia Castle nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.