Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Stříbrná Skalice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Stříbrná Skalice

Propast Luxury Cottage

Propast Luxury Cottage

Ubytování (Prázdninový dům) Propast Luxury Cottage. Propast Luxury Cottage se nachází ve Stříbrné Skalici, 32 km od Poděbrad. Ubytování Propast Luxury Cottage se nachází ve městě Stříbrná Skalice (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Osada Hruskov

Holiday home Osada Hruskov

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Osada Hruskov. Prázdninový dům Osada Hruškov s Wi-Fi zdarma se nachází v obci Kostelní Střimelice. Prázdninový dům má 4 ložnice, TV a kuchyň s myčkou nádobí a kávovarem. Ubytování Holiday home Osada Hruskov se nachází ve městě Stříbrná Skalice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home Osada Hruskov nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata Střibrná Skalice

Chata Střibrná Skalice

Ubytování (Chata) Chata Střibrná Skalice. Chata Stříbrná Skalice se nachází ve Stříbrné Skalici a nabízí terasu, bazén a výhled do zahrady a na bazén. Ubytování Chata Střibrná Skalice se nachází ve městě Stříbrná Skalice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 923 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Chata Střibrná Skalice nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.