Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Velké Popovice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Velké Popovice

Villa with pool & sauna in beer village

10

Villa with pool & sauna in beer village

UbytováníVilla with pool & sauna in beer village. Villa with pool & sauna in beer village se nachází ve Velkých Popovicích a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem do zahrady. Ubytování Villa with pool & sauna in beer village se nachází ve městě Velké Popovice (Česko - Středočeský kraj).

Apartmány pod Kozákem

9,6

Apartmány pod Kozákem

Ubytování (Apartmány) Apartmány pod Kozákem. Apartmány pod Kozákem se nacházejí ve Velkých Popovicích. Nabízejí ubytování s kuchyňským koutem. Apartmán má terasu. Ubytování Apartmány pod Kozákem se nachází ve městě Velké Popovice (Česko - Středočeský kraj).

Blue House Relax

9,3

Blue House Relax

Ubytování (Apartmán) Blue House Relax. Blue House Relax s terasou se nachází ve Velkých Popovicích. Hosté zde mohou využívat bezplatné Wi-Fi. Ubytování Blue House Relax se nachází ve městě Velké Popovice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Blue House Relax má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Blue House Relax momentálně evidujeme 27 recenzí.

Hotel u Ledu

9,2

Hotel u Ledu

Ubytování (Hotel) Hotel u Ledu. Hotel u Ledu je situován ve Velkých Popovicích ve Středočeském kraji a nabízí restauraci, terasu, výhled do přilehlé zahrady, gril, dětské hřiště a... Ubytování Hotel u Ledu se nachází ve městě Velké Popovice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel u Ledu má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Hotel u Ledu momentálně evidujeme 331 recenzí.

Three-Bedroom Holiday Home in Velke Popovice

Three-Bedroom Holiday Home in Velke Popovice

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Velke Popovice. Prázdninový dům se 3 ložnicemi se nachází ve Velkých Popovicích ve Středočeském kraji, 23 km od Prahy a 47 km od Kutné Hory. K dispozici je TV. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Velke Popovice se nachází ve městě Velké Popovice (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Prázdninový dům Three-Bedroom Holiday Home in Velke Popovice nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Villa Vyhlídka Dubiny

Villa Vyhlídka Dubiny

Ubytování (Vila) Villa Vyhlídka Dubiny. Vila Vyhlídka Dubiny se nachází v Dubinách. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Vila má dále balkon, obývací pokoj a TV. K dispozici je i soukromé parkoviště. Ubytování Villa Vyhlídka Dubiny se nachází ve městě Velké Popovice (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Vila Villa Vyhlídka Dubiny nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.