Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Kamenice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kamenice

Hotel Zámek Štiřín

9

Hotel Zámek Štiřín

Ubytování (Hotel) Hotel Zámek Štiřín. Tento barokní zámek, obklopený krásnou anglickou zahradou, nabízí golfové hřiště a tenisové kurty. Ubytování Hotel Zámek Štiřín se nachází ve městě Kamenice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 266 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Zámek Štiřín má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Zámek Štiřín momentálně evidujeme 122 recenzí.

Hotel Valnovka

8,3

Hotel Valnovka

Ubytování (Hotel) Hotel Valnovka. Hotel Valnovka se nachází nedaleko lesa v obci Kamenice-Ládví. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Na požádání je k dispozici bazén. Ubytování Hotel Valnovka se nachází ve městě Kamenice (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 945 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Karavan v roští

Karavan v roští

Ubytování (Luxusní stan) Karavan v roští. Kemp Karavan v roští se nachází v Kamenici a nabízí sezónní venkovní bazén. K dispozici je také sdílený lounge a zdarma dostupné Wi-Fi. V kempu je TV. Ubytování Karavan v roští se nachází ve městě Kamenice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 357 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Luxusní stan Karavan v roští nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Štiřínská stodola u Prahy

Štiřínská stodola u Prahy

Ubytování (Hotel) Štiřínská stodola u Prahy. Located in Kamenice, Štiřínská stodola u Prahy offers a restaurant. Free WiFi is at guests' disposal. Ubytování Štiřínská stodola u Prahy se nachází ve městě Kamenice (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 722 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Struhařovského rybníka

U Struhařovského rybníka

Ubytování (Apartmán) U Struhařovského rybníka. U Struhařovského rybníka is located in Kamenice and offers a bar and a garden. Prague is 34 km from the apartment. Ubytování U Struhařovského rybníka se nachází ve městě Kamenice (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 715 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)