Hledat

Ubytování

Savinjska

V regionu Savinjska (Slovinsko) máme celkem 493 hotelů a ubytování.

Pro region Savinjska doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Zreče (61), Rogaška Slatina (54), Podčetrtek (49), Mozirje (32), Celje (30), Luče (30), Solčava (26), Ljubno (25), Laško (20), Resnik (15). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Savinjska

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Savinjska

Kolovrat Holiday House

10

Kolovrat Holiday House

Ubytování (Prázdninový dům) Kolovrat Holiday House. Situated in Mozirje in the Savinjska region, Kolovrat Holiday House has a terrace and city views. The air-conditioned accommodation is 15 km from... Ubytování Kolovrat Holiday House se nachází ve městě Mozirje (Slovinsko - Savinjska).

Apartment Borovnica Rogla

10

Apartment Borovnica Rogla

Ubytování (Apartmán) Apartment Borovnica Rogla. Located in Resnik, 1.5 km from Povezovalna T-bar, 1.7 km from Povezovalna and 2. Ubytování Apartment Borovnica Rogla se nachází ve městě Resnik (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment CDR

10

Apartment CDR

Ubytování (Apartmán) Apartment CDR. Apartment CDR offers pet-friendly accommodation in Zreče, 17 km from Jurgovo and 17 km from Rogla Ski Area. Ubytování Apartment CDR se nachází ve městě Zreče (Slovinsko - Savinjska).

Apartments Olimian

9,9

Apartments Olimian

Ubytování (Apartmány) Apartments Olimian. Located in Podčetrtek in the Savinjska region and Terme Olimia reachable within 3. Ubytování Apartments Olimian se nachází ve městě Podčetrtek (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 679 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Kamp Podgrad Vransko

9,9

Apartments Kamp Podgrad Vransko

Ubytování (Apartmány) Apartments Kamp Podgrad Vransko. Situated in Vransko in the Savinjska region, Apartments Kamp Podgrad Vransko features accommodation with free private parking. Ubytování Apartments Kamp Podgrad Vransko se nachází ve městě Vransko (Slovinsko - Savinjska).

Farm Stay Pirc

9,9

Farm Stay Pirc

Ubytování (Apartmány) Farm Stay Pirc. Apartmány Farm Stay Pirc se nacházejí na poklidném místě uprostřed kopců nad městem Laško a nabízejí elegantní interiéry s tradičním dřevěným nábytkem a... Ubytování Farm Stay Pirc se nachází ve městě Laško (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 210 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Turistična kmetija Weiss

9,9

Turistična kmetija Weiss

Ubytování (Farma) Turistična kmetija Weiss. Situated in Miklavž pri Taboru, 48 km from Zreče, Turistična kmetija Weiss features a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Turistična kmetija Weiss se nachází ve městě Miklavž pri Taboru (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tourist farm Artisek

9,9

Tourist farm Artisek

Ubytování (Farma) Tourist farm Artisek. Situated in Štore in the Savinjska region, Tourist farm Artisek has a terrace and garden views. Ubytování Tourist farm Artisek se nachází ve městě Štore (Slovinsko - Savinjska).

Forest Glade Cottage

9,9

Forest Glade Cottage

Ubytování (Prázdninový dům) Forest Glade Cottage. Situated in Rečica ob Savinji in the Savinjska region, Forest Glade Cottage has a balcony and mountain views. Ubytování Forest Glade Cottage se nachází ve městě Rečica ob Savinji (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 376 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmaji Urška

9,9

Apartmaji Urška

Ubytování (Apartmány) Apartmaji Urška. Apartmaji Urška features garden views, free WiFi and free private parking, set in Laško, 1.4 km from Lasko Thermal Spa. Ubytování Apartmaji Urška se nachází ve městě Laško (Slovinsko - Savinjska).

Apartmaji Golob-Golte

9,9

Apartmaji Golob-Golte

Ubytování (Apartmány) Apartmaji Golob-Golte. Situated in Mozirje, 47 km from Celje, Apartmaji Golob-Golte features ski-to-door access and free WiFi. Ubytování Apartmaji Golob-Golte se nachází ve městě Mozirje (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sloapart

9,9

Apartment Sloapart

Ubytování (Apartmány) Apartment Sloapart. Apartment Sloapart nabízí ubytování ve městě Rogaška Slatina, 100 metrů od lázní Terme Rogaška Slatina. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Sloapart se nachází ve městě Rogaška Slatina (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 105 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Alpika

9,9

Studio Alpika

Ubytování (Chata) Studio Alpika. Studio Alpika se nachází v městečku Luče, 10 km od stejnojmenného lyžařského střediska. Nabízí zahradu s grilem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Studio Alpika se nachází ve městě Luče (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 685 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunny House

9,9

Sunny House

Ubytování (Prázdninový dům) Sunny House. Set in Bistrica ob Sotli, Sunny House offers accommodation with a private pool, a balcony and city views. Ubytování Sunny House se nachází ve městě Bistrica ob Sotli (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 475 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

GreenValleyGlamping

9,9

GreenValleyGlamping

Ubytování (Luxusní stan) GreenValleyGlamping. GreenValleyGlamping se nachází v osadě Šešče pri Preboldu, 21 km od obce Dobrna. Nabízí sezonní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování GreenValleyGlamping se nachází ve městě Šešče pri Preboldu hotely a ubytování (Slovinsko - Savinjska).

Holiday home Baron

9,9

Holiday home Baron

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Baron. Located in Radeče in the Savinjska region, Holiday home Baron features a balcony and garden views. Ubytování Holiday home Baron se nachází ve městě Radeče (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 246 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Merikotka

9,9

Merikotka

Ubytování (Chata) Merikotka. Merikotka is located in Braslovče and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Merikotka se nachází ve městě Braslovče (Slovinsko - Savinjska).

Juvanova hiša

9,8

Juvanova hiša

Ubytování (Penzion) Juvanova hiša. Situated in Luče, Juvanova hiša offers a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Juvanova hiša se nachází ve městě Luče (Slovinsko - Savinjska).

Apartment Ana

9,8

Apartment Ana

Ubytování (Apartmán) Apartment Ana. Situated in Ljubno in the Savinjska region, Apartment Ana has a terrace and city views. Ubytování Apartment Ana se nachází ve městě Ljubno (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Sobe Šilec

9,8

Guest House Sobe Šilec

Ubytování (Penzion) Guest House Sobe Šilec. Tříhvězdičkový penzion Guest House Sobe Šilec se nachází v obci Šmarje pri Jelšah. Ubytování Guest House Sobe Šilec se nachází ve městě Šmarje pri Jelšah (Slovinsko - Savinjska).

Apartments Pod macesnovo streho

9,8

Apartments Pod macesnovo streho

Ubytování (Apartmány) Apartments Pod macesnovo streho. Apartments Pod macesnovo streho se nachází v Solčavě a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, posezením, TV s plochou obrazovkou a kuchyní. Ubytování Apartments Pod macesnovo streho se nachází ve městě Solčava (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Laura FARM STAY

9,8

Apartments Laura FARM STAY

Ubytování (Apartmány) Apartments Laura FARM STAY. Set in Podčetrtek, Apartments Laura offers accommodation with free WiFi and a garden with a terrace and garden views. Ubytování Apartments Laura FARM STAY se nachází ve městě Pristava pri Mestinju (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 105 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tourist Farm Visočnik

9,8

Tourist Farm Visočnik

Ubytování (Farma) Tourist Farm Visočnik. Tourist Farm Visočnik se nachází v obci Ljubno v Savinjském regionu, 48 km od Ljubljaně. Ubytování Tourist Farm Visočnik se nachází ve městě Ljubno (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Villa Angelina

9,8

B&B Villa Angelina

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Villa Angelina. Located on a hill in the peaceful village of Topole, 2. Ubytování B&B Villa Angelina se nachází ve městě Rogaška Slatina (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 659 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Savinja

9,8

Apartment Savinja

Ubytování (Apartmán) Apartment Savinja. Apartmán Savinja s grilem a bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách je situován v městečku Luče, pouhých 56 km od Lublaně a 82 km od Bledu. Ubytování Apartment Savinja se nachází ve městě Luče (Slovinsko - Savinjska).

Robida

9,8

Robida

Ubytování (Prázdninový dům) Robida. Robida is set in Vransko and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Robida se nachází ve městě Vransko (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Herbalija

9,8

Herbalija

Ubytování (Farma) Herbalija. Estate Herbalija is located in the small village of Virštanj, about 7 km from Podčetrtek and Terme Olimija. Ubytování Herbalija se nachází ve městě Hotely v destinaci Virštanj (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma PEPI

9,8

Apartma PEPI

Ubytování (Prázdninový dům) Apartma PEPI. Boasting free bikes, a garden, and a casino, Apartma PEPI provides accommodation in Rogaška Slatina with free WiFi and city views. Ubytování Apartma PEPI se nachází ve městě Rogaška Slatina (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 633 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Pod Gradom

9,8

Apartment Pod Gradom

Ubytování (Apartmán) Apartment Pod Gradom. Tento apartmán se nachází ve městě Laško, 1 km od místních termálních lázní, a nabízí terasu s výhledem do zahrady, výhled na město a bezplatné Wi-Fi ve... Ubytování Apartment Pod Gradom se nachází ve městě Laško (Slovinsko - Savinjska).

Apartment Jorsi with Mountain View

9,8

Apartment Jorsi with Mountain View

Ubytování (Apartmány) Apartment Jorsi with Mountain View. Apartment Jorsi with Mountain View se nachází v obci Zreče, pouhých 5,4 km od termálních lázní Zreče a 6 km od střediska Jurgovo, a nabízí bezplatné Wi-Fi... Ubytování Apartment Jorsi with Mountain View se nachází ve městě Zreče (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tourist farm Kolar

9,8

Tourist farm Kolar

Ubytování (Farma) Tourist farm Kolar. Tourist farm Kolar se nachází v Ljubnu. Tato farma nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, Wi-Fi zdarma a letní bazén. Ubytování Tourist farm Kolar se nachází ve městě Ljubno (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 123 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hiška na gorci

9,8

Hiška na gorci

Ubytování (Prázdninový dům) Hiška na gorci. Hiška na gorci is set in Podčetrtek and offers a terrace. Located 4.2 km from Terme Olimia, the property provides a garden and free private parking. Ubytování Hiška na gorci se nachází ve městě (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Glamping Savinja

9,8

Glamping Savinja

Ubytování (Prázdninový areál) Glamping Savinja. Glamping Savinja se nachází v obci Ljubno v Savinjsku, 41 km od Lublaně a nabízí venkovní gril i výhled na hory. Údolí Logarska je vzdálené 45 km. Ubytování Glamping Savinja se nachází ve městě Ljubno (Slovinsko - Savinjska).

Turistična kmetija Žurej

9,8

Turistična kmetija Žurej

Ubytování (Farma) Turistična kmetija Žurej. Located in Bukovje v Babni Gori, 28 km from Rogaška Slatina, Turistična kmetija Žurej provides free bikes and free WiFi. Ubytování Turistična kmetija Žurej se nachází ve městě Bukovje v Babni Gori (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 557 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Vintage Vacation

9,8

Apartments Vintage Vacation

Ubytování (Apartmány) Apartments Vintage Vacation. Set in Luče, 43 km from Topolšica, Apartments Vintage Vacation offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Vintage Vacation se nachází ve městě Luče (Slovinsko - Savinjska).

Charming Chalet Rogla

9,8

Charming Chalet Rogla

Ubytování (Chata) Charming Chalet Rogla. Charming Chalet Rogla is located in Hudinja and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Charming Chalet Rogla se nachází ve městě Vitanje (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Anja

9,8

Apartment Anja

Ubytování (Apartmány) Apartment Anja. Apartment Anja je vzdálený 1,5 km od města Zreče a 21 km od lyžařského rezortu Rogla. Ubytování Apartment Anja se nachází ve městě Zreče (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lavender Hill, Eko Resort & Wellness

9,7

Lavender Hill, Eko Resort & Wellness

Ubytování (Farma) Lavender Hill, Eko Resort & Wellness. Lavender Hill, Eko Resort & Wellness se nachází v obci Polzela. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, TV s plochou obrazovkou a zázemím pro vodní sporty. Ubytování Lavender Hill, Eko Resort & Wellness se nachází ve městě Polzela (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Natural Wooden Sweetheart

9,7

Natural Wooden Sweetheart

Ubytování (Prázdninový dům) Natural Wooden Sweetheart. Set in Padeški Vrh in the Savinjska region, Natural Wooden Sweetheart features a patio and garden views. Ubytování Natural Wooden Sweetheart se nachází ve městě Hotely v destinaci Padeški Vrh (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vila Lena

9,7

Apartment Vila Lena

Ubytování (Apartmán) Apartment Vila Lena. Offering free bikes and barbecue facilities, that is complemented with a garden, Apartment Vila Lena is situated in Podčetrtek, a 12-minute walk from... Ubytování Apartment Vila Lena se nachází ve městě Podčetrtek (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 909 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Smučka pod Roglo

9,7

Apartma Smučka pod Roglo

Ubytování (Apartmán) Apartma Smučka pod Roglo. Set in Zreče, 3.8 km from Zlodejevo, 4.1 km from Uniorcek and 8 km from Jasa, Apartma Smučka pod Roglo offers accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartma Smučka pod Roglo se nachází ve městě Zreče (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Village Cottage

9,7

Village Cottage

Ubytování (Prázdninový dům) Village Cottage. Boasting accommodation with a private pool, Village Cottage is set in Nazarje. Ubytování Village Cottage se nachází ve městě Nazarje (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 611 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Turistična Kmetija Ramšak

9,7

Turistična Kmetija Ramšak

Ubytování (Penzion) Turistična Kmetija Ramšak. Turistična Kmetija Ramšak is offering accommodation in Solčava. The guest house offers both free WiFi and free private parking. Ubytování Turistična Kmetija Ramšak se nachází ve městě Solčava (Slovinsko - Savinjska).

Hotel A

9,7

Hotel A

Ubytování (Hotel) Hotel A. Set in Žalec, 3.9 km from Beer Fountain Žalec, Hotel A offers accommodation with a restaurant, free private parking, a fitness centre and a bar. Ubytování Hotel A se nachází ve městě Žalec (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Povh

9,7

Apartments Povh

Ubytování (Apartmány) Apartments Povh. Apartments Povh nabízí gril a sluneční terasu v obci Ljubno. Lublaň je vzdálená 42 km. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartments Povh se nachází ve městě Ljubno (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 684 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oranda Village

9,7

Oranda Village

Ubytování (Apartmány) Oranda Village. Luxury furnished, Apartments Oranda Village offers a peaceful retreat in Rogaška Slatina. Ubytování Oranda Village se nachází ve městě Rogaška Slatina (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 614 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kamp Podgrad Vransko

9,7

Kamp Podgrad Vransko

Ubytování (Kemp) Kamp Podgrad Vransko. Kemp Podgrad Vransko se nachází v městečku Vransko, 49 km od městečka Zreče, a nabízí sdílený lounge i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Kamp Podgrad Vransko se nachází ve městě Vransko (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Entire Loft close to Beautiful Logar Valley

9,7

Entire Loft close to Beautiful Logar Valley

Ubytování (Privát) Entire Loft close to Beautiful Logar Valley. Entire Loft close to Beautiful Logar Valley is located in Rečica ob Savinji and offers free bikes. Ubytování Entire Loft close to Beautiful Logar Valley se nachází ve městě Rečica ob Savinji (Slovinsko - Savinjska).

Farmhouse Štiftar

9,7

Farmhouse Štiftar

Ubytování (Farma) Farmhouse Štiftar. Statek Štiftar se nachází na úpatí krásné hory Raduha, na půli cesty mezi údolími Logarska dolina a Robanov kot. Ubytování Farmhouse Štiftar se nachází ve městě Solčava (Slovinsko - Savinjska).

Apartment Oranžno Poletje Vila Golf

9,7

Apartment Oranžno Poletje Vila Golf

Ubytování (Apartmán) Apartment Oranžno Poletje Vila Golf. Located in Rogaška Slatina, within 3.1 km of Rogaška Slatina Thermal Spa, Apartment Oranžno Poletje Vila Golf offers accommodation with free WiFi and air... Ubytování Apartment Oranžno Poletje Vila Golf se nachází ve městě Rogaška Slatina (Slovinsko - Savinjska).

Turistična kmetija Čerček

9,7

Turistična kmetija Čerček

Ubytování (Farma) Turistična kmetija Čerček. Turistična kmetija Čerček se nachází v Solčavě, 48 km od Topolšice. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Turistična kmetija Čerček se nachází ve městě Solčava (Slovinsko - Savinjska).

Ubytování v městech regionu Savinjska

Ubytování v městech regionu Savinjska

Ubytování v regionu Savinjska - Slovinsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 493 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Savinjska.

Pro region Savinjska doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Zreče (61), Rogaška Slatina (54), Podčetrtek (49), Mozirje (32), Celje (30), Luče (30), Solčava (26), Ljubno (25), Laško (20), Resnik (15). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Savinjska máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Kolovrat Holiday House (10*), Apartment Borovnica Rogla (10*), Apartment CDR (10*), Apartments Olimian (9,9*), Apartments Kamp Podgrad Vransko (9,9*), Farm Stay Pirc (9,9*), Turistična kmetija Weiss (9,9*), Tourist farm Artisek (9,9*), Forest Glade Cottage (9,9*), Apartmaji Urška (9,9*).

Region Savinjska může být skvělým místem pro strávení dovolené.