Hledat

Ubytování

Ubytování město Solčava

Ve městě Solčava (Slovinsko) máme celkem 26 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Solčava

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Solčava

Apartments Pod macesnovo streho

9,8

Apartments Pod macesnovo streho

Ubytování (Apartmány) Apartments Pod macesnovo streho. Apartments Pod macesnovo streho se nachází v Solčavě a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, posezením, TV s plochou obrazovkou a kuchyní. Ubytování Apartments Pod macesnovo streho se nachází ve městě Solčava (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Turistična Kmetija Ramšak

9,7

Turistična Kmetija Ramšak

Ubytování (Penzion) Turistična Kmetija Ramšak. Turistična Kmetija Ramšak is offering accommodation in Solčava. The guest house offers both free WiFi and free private parking. Ubytování Turistična Kmetija Ramšak se nachází ve městě Solčava (Slovinsko - Savinjska).

Farmhouse Štiftar

9,7

Farmhouse Štiftar

Ubytování (Farma) Farmhouse Štiftar. Statek Štiftar se nachází na úpatí krásné hory Raduha, na půli cesty mezi údolími Logarska dolina a Robanov kot. Ubytování Farmhouse Štiftar se nachází ve městě Solčava (Slovinsko - Savinjska).

Turistična kmetija Čerček

9,7

Turistična kmetija Čerček

Ubytování (Farma) Turistična kmetija Čerček. Turistična kmetija Čerček se nachází v Solčavě, 48 km od Topolšice. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Turistična kmetija Čerček se nachází ve městě Solčava (Slovinsko - Savinjska).

Guesthouse Planinski Dom Majerhold

9,7

Guesthouse Planinski Dom Majerhold

Ubytování (Penzion) Guesthouse Planinski Dom Majerhold. Guesthouse Planinski Dom Majerhold se nachází v obci Solčava. Nabízí restauraci, bar, společný prostor pro posezení a zahradu. Ubytování Guesthouse Planinski Dom Majerhold se nachází ve městě Solčava (Slovinsko - Savinjska).

Mala hiša

9,6

Mala hiša

Ubytování (Apartmány) Mala hiša. Mala hiša nabízí ubytování s posezením a kuchyní v obci Solčava. V apartmánech je pračka, TV s plochou obrazovkou, pohovka a šatní skříň. Ubytování Mala hiša se nachází ve městě Solčava (Slovinsko - Savinjska).

Prenočišča Valentina

9,6

Prenočišča Valentina

Ubytování (Privát) Prenočišča Valentina. Prenočišča Valentina is located in Solčava and offers a bar and a terrace. Ubytování Prenočišča Valentina se nachází ve městě Solčava (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tourist farm Govc-Vršnik

9,6

Tourist farm Govc-Vršnik

Ubytování (Farma) Tourist farm Govc-Vršnik. Tourist farm Govc-Vršnik nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením k internetu, restaurací a terasou v Solčavě. Ubytování Tourist farm Govc-Vršnik se nachází ve městě Solčava (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 245 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Country house - Turistična kmetija Ambrož Gregorc

9,6

Country house - Turistična kmetija Ambrož Gregorc

Ubytování (Farma) Country house - Turistična kmetija Ambrož Gregorc. Venkovský dům - Turistična kmetija Ambrož Gregorc se nachází v obci Solčava a nabízí gril, zahradu a terasu. Ubytování Country house - Turistična kmetija Ambrož Gregorc se nachází ve městě Solčava (Slovinsko - Savinjska).

Boutique rooms Pri Rogovilcu

9,6

Boutique rooms Pri Rogovilcu

Ubytování (Penzion) Boutique rooms Pri Rogovilcu. Guest house Pri Rogovilcu se nachází v Solčavě. Nabízí soukromý úsek pláže, terasu, výhled na řeku, gril a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Boutique rooms Pri Rogovilcu se nachází ve městě Solčava (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 044 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Farm Stay "Alpine Dreams"

9,5

Farm Stay "Alpine Dreams"

Ubytování (Farma) Farm Stay "Alpine Dreams". Situated in Solčava, Farm Stay "Alpine Dreams" offers accommodation with a patio or a balcony, free WiFi and flat-screen TV, as well as a bar and a... Ubytování Farm Stay "Alpine Dreams" se nachází ve městě Solčava (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 735 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tisa

9,5

Apartment Tisa

Ubytování (Apartmán) Apartment Tisa. Apartment Tisa is set in Solčava and offers a bar. The accommodation is 47 km from Topolšica, and guests benefit from private parking available on site and... Ubytování Apartment Tisa se nachází ve městě Solčava (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 450 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kmetija Matk

9,5

Kmetija Matk

Ubytování (Farma) Kmetija Matk. Set in Solčava in the Savinjska region, Kmetija Matk offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Kmetija Matk se nachází ve městě Solčava (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 140 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The farmhouse Bevsek Osep

9,3

The farmhouse Bevsek Osep

Ubytování (Farma) The farmhouse Bevsek Osep. The farmhouse Bevsek Osep se nachází v obci Solčava, 41 km od Lublaně. Ubytování The farmhouse Bevsek Osep se nachází ve městě Solčava (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday chalet "Alpine dreams"

9,3

Holiday chalet "Alpine dreams"

Ubytování (Penzion) Holiday chalet "Alpine dreams". Prázdninová chata "Alpine dreams" se nachází v Solčavě. Ubytování je dostupné na lyžích. Hosté mohou využít vířivku, saunu a tureckou lázeň. Ubytování Holiday chalet "Alpine dreams" se nachází ve městě Solčava (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 226 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tourist farm Gradišnik

9,2

Tourist farm Gradišnik

Ubytování (Apartmány) Tourist farm Gradišnik. Tourist farm Gradišnik is set in Logarska Dolina, about 7 km from Solčava and 80 km from Ljubljana. Bled is 100 km away. Ubytování Tourist farm Gradišnik se nachází ve městě Solčava (Slovinsko - Savinjska).

Farm Stay Juvanija

9,1

Farm Stay Juvanija

Ubytování (Farma) Farm Stay Juvanija. Farm Stay Juvanija nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v obci Solčava. Na místě je k dispozici neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Farm Stay Juvanija se nachází ve městě Solčava (Slovinsko - Savinjska).

Hotel Plesnik Logarska Dolina

9

Hotel Plesnik Logarska Dolina

Ubytování (Hotel) Hotel Plesnik Logarska Dolina. Hotel Plesnik se nachází ve slovinském městě Solčava v údolí Logarska. Ubytování Hotel Plesnik Logarska Dolina se nachází ve městě Solčava (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 980 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House and Museum Firšt

9

Guest House and Museum Firšt

Ubytování (Penzion – hostinec) Guest House and Museum Firšt. Penzion a Muzeum Firšt nabízí ubytování v Solčavě, 43 km od Lublaně, a nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Dále je zde sauna, lyžárna a restaurace. Ubytování Guest House and Museum Firšt se nachází ve městě Solčava (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 504 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kmečka hiša Ojstrica

9

Kmečka hiša Ojstrica

Ubytování (Bed and breakfast) Kmečka hiša Ojstrica. Located in Solčava, Kmečka hiša Ojstrica provides free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, free bikes and a bar. Ubytování Kmečka hiša Ojstrica se nachází ve městě Solčava (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

TURISTIČNA KMETIJA STREVC

8,9

TURISTIČNA KMETIJA STREVC

Ubytování (Apartmány) TURISTIČNA KMETIJA STREVC. Set in Solčava in the Savinjska region, TURISTIČNA KMETIJA STREVC offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování TURISTIČNA KMETIJA STREVC se nachází ve městě Solčava (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 389 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Turistična kmetija Perk

8,7

Turistična kmetija Perk

Ubytování (Farma) Turistična kmetija Perk. Located in Solčava in the Savinjska region, Turistična kmetija Perk provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Turistična kmetija Perk se nachází ve městě Solčava (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 682 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom planincev v Logarski dolini

7,5

Dom planincev v Logarski dolini

Ubytování (Penzion) Dom planincev v Logarski dolini. Dom planincev v Logarski dolini je penzion situovaný v Solčavě. Nabízí bar, terasu a Wi-Fi zdarma. Všechny pokoje jsou vybavené TV s plochou obrazovkou. Ubytování Dom planincev v Logarski dolini se nachází ve městě Solčava (Slovinsko - Savinjska).

Shepherds House "Alpine Dreams"

Shepherds House "Alpine Dreams"

Ubytování (Prázdninový dům) Shepherds House "Alpine Dreams". Boasting a bar and a terrace, Shepherds House "Alpine Dreams" features accommodation in Solčava with free WiFi and mountain views. Ubytování Shepherds House "Alpine Dreams" se nachází ve městě Solčava (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eko hiša Na razpotju

Eko hiša Na razpotju

Ubytování (Bed and breakfast) Eko hiša Na razpotju. Located in Solčava, 37 km from Kranj, Eko hiša Na razpotju provides a restaurant and free WiFi. Ubytování Eko hiša Na razpotju se nachází ve městě Solčava (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 324 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eko hiša Na razpotju

Eko hiša Na razpotju

Ubytování (Bed and breakfast) Eko hiša Na razpotju. Eko hiša Na razpotju is set in Solčava and offers a restaurant, a bar and a terrace. The property features mountain views and is 37 km from Kranj. Ubytování Eko hiša Na razpotju se nachází ve městě Solčava (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 404 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vintage House Logarska Valley

Vintage House Logarska Valley

Ubytování (Prázdninový dům) Vintage House Logarska Valley. Vintage House Logarska Valley is set in Solčava and offers a bar, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Vintage House Logarska Valley se nachází ve městě Solčava (Slovinsko - Savinjska).

Ubytování ve městě Solčava

Město Solčava se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 26 hotelů a ubytování ve městě Solčava.