Hledat

Ubytování

Apartments Kamp Podgrad Vransko Apartmány

Prapreče 30, 3305 Vransko, Slovinsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments Kamp Podgrad Vransko. Situated in Vransko in the Savinjska region, Apartments Kamp Podgrad Vransko features accommodation with free private parking. Ubytování Apartments Kamp Podgrad Vransko se nachází ve městě Vransko (Slovinsko - Savinjska).

Popis ubytování Apartments Kamp Podgrad Vransko

The nearest airport is Ljubljana Jože Pučnik Airport, 45 km from the accommodation. Every unit has a private bathroom and shower, air conditioning, a flat-screen TV and a fridge. A terrace with garden views is offered in every unit. A children's playground can be found at the apartment, along with a garden. Rimske Toplice is 49 km from Apartments Kamp Podgrad Vransko, while Dobrna is 33 km from the property. Situated in Vransko in the Savinjska region, Apartments Kamp Podgrad Vransko features accommodation with free private parking.

Vybavení ubytování Apartments Kamp Podgrad Vransko

 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Gril Dodatečný poplatek
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu za 1 EUR na 24 hodin.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkování pro handicapované
 • Hlídané parkoviště
 • Pronájem kol (za poplatek)
 • Trezor
 • Recepce 24 hodin denně
 • Dětské hřiště
 • Služba praní
 • Fax/kopírka
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Placené Wi- Fi

Jiná ubytování ve městě Vransko

Robida

9,8

Robida

Ubytování (Prázdninový dům) Robida. Robida is set in Vransko and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Robida se nachází ve městě Vransko (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kamp Podgrad Vransko

9,7

Kamp Podgrad Vransko

Ubytování (Kemp) Kamp Podgrad Vransko. Kemp Podgrad Vransko se nachází v městečku Vransko, 49 km od městečka Zreče, a nabízí sdílený lounge i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Kamp Podgrad Vransko se nachází ve městě Vransko (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hiška sprostitve

9,7

Hiška sprostitve

Ubytování (Prázdninový dům) Hiška sprostitve. Situated in Vransko in the Savinjska region, Hiška sprostitve features a patio and garden views. Ubytování Hiška sprostitve se nachází ve městě Vransko (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 433 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Grof

9,5

Guesthouse Grof

Ubytování (Penzion) Guesthouse Grof. Located in Vransko, Guesthouse Grof offers 3-star accommodation with a bar. Ubytování Guesthouse Grof se nachází ve městě Vransko (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 442 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VRANSKO29

8,6

VRANSKO29

Ubytování (Apartmán) VRANSKO29. Set in Vransko in the Savinjska region, VRANSKO29 has a garden. Ubytování VRANSKO29 se nachází ve městě Vransko (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Grof

Hotel Grof

Ubytování (Hotel) Hotel Grof. Hotel Grof features a restaurant, fitness centre, a bar and garden in Vransko. Ubytování Hotel Grof se nachází ve městě Vransko (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Golobček Bed&Pizza

Golobček Bed&Pizza

Ubytování (Penzion) Golobček Bed&Pizza. Located in Vransko, Golobček Bed&Pizza features a bar, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Golobček Bed&Pizza se nachází ve městě Vransko (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 834 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

0-Bedroom Holiday Home in Vransko

0-Bedroom Holiday Home in Vransko

Ubytování (Prázdninový dům) 0-Bedroom Holiday Home in Vransko. 0-Bedroom Holiday Home in Vransko is situated in Vransko and offers barbecue facilities. Ubytování 0-Bedroom Holiday Home in Vransko se nachází ve městě Vransko (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VRANSKO29 - RedRoom1920

VRANSKO29 - RedRoom1920

Ubytování (Bed and breakfast) VRANSKO29 - RedRoom1920. Offering free WiFi and garden views, VRANSKO29 is an accommodation situated in Vransko. The accommodation is 40 km from Ljubljana. Ubytování VRANSKO29 - RedRoom1920 se nachází ve městě Vransko (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 298 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VRANSKO29-GreenRoom1960

VRANSKO29-GreenRoom1960

Ubytování (Bed and breakfast) VRANSKO29-GreenRoom1960. VRANSKO29-GreenRoom1960 is set in Vransko. This bed and breakfast offers accommodation with free WiFi. Ubytování VRANSKO29-GreenRoom1960 se nachází ve městě Vransko (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 298 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VRANSKO29-BlueRoom1980

VRANSKO29-BlueRoom1980

Ubytování (Bed and breakfast) VRANSKO29-BlueRoom1980. VRANSKO29-BlueRoom1980 is situated in Vransko and offers a terrace. The property is 47 km from Smarjeske Toplice and free private parking is available. Ubytování VRANSKO29-BlueRoom1980 se nachází ve městě Vransko (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 298 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)