Hledat

Ubytování

Ubytování město Ljubno

Ve městě Ljubno (Slovinsko) máme celkem 25 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ljubno

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ljubno

Apartment Ana

9,8

Apartment Ana

Ubytování (Apartmán) Apartment Ana. Situated in Ljubno in the Savinjska region, Apartment Ana has a terrace and city views. Ubytování Apartment Ana se nachází ve městě Ljubno (Slovinsko - Savinjska).

Tourist Farm Visočnik

9,8

Tourist Farm Visočnik

Ubytování (Farma) Tourist Farm Visočnik. Tourist Farm Visočnik se nachází v obci Ljubno v Savinjském regionu, 48 km od Ljubljaně. Ubytování Tourist Farm Visočnik se nachází ve městě Ljubno (Slovinsko - Savinjska).

Tourist farm Kolar

9,8

Tourist farm Kolar

Ubytování (Farma) Tourist farm Kolar. Tourist farm Kolar se nachází v Ljubnu. Tato farma nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, Wi-Fi zdarma a letní bazén. Ubytování Tourist farm Kolar se nachází ve městě Ljubno (Slovinsko - Savinjska).

Apartments Povh

9,7

Apartments Povh

Ubytování (Apartmány) Apartments Povh. Apartments Povh nabízí gril a sluneční terasu v obci Ljubno. Lublaň je vzdálená 42 km. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartments Povh se nachází ve městě Ljubno (Slovinsko - Savinjska).

Apartmaji Batl

9,7

Apartmaji Batl

Ubytování (Apartmány) Apartmaji Batl. Situated in Ljubno, 47 km from Celje, Apartmaji Batl features a garden and free WiFi. The accommodation has a spa bath and a sauna. Ubytování Apartmaji Batl se nachází ve městě Ljubno (Slovinsko - Savinjska).

Kamp na Otoku

9,5

Kamp na Otoku

Ubytování (Kemp) Kamp na Otoku. Kamp na Otoku is situated in Ljubno. Ljubljana is 41 km from the camping, while Rimske Toplice is 38 km from the property. Ubytování Kamp na Otoku se nachází ve městě Ljubno (Slovinsko - Savinjska).

Farm Stay Loger

9,5

Farm Stay Loger

Ubytování (Farma) Farm Stay Loger. Farm Stay Loger se nachází v občině Ljubno a nabízí zahradu a terasu. Wi-Fi, stejně jako soukromé parkoviště jsou k dispozici zdarma. Ubytování Farm Stay Loger se nachází ve městě Ljubno (Slovinsko - Savinjska).

Tourist Farm Kladje

9,3

Tourist Farm Kladje

Ubytování (Farma) Tourist Farm Kladje. Situated in Ljubno, 80 km from Ljubljana, Tourist Farm Kladje features a children's playground and views of the mountain. Ubytování Tourist Farm Kladje se nachází ve městě Ljubno (Slovinsko - Savinjska).

Hotel Planinka

9,3

Hotel Planinka

Ubytování (Hotel) Hotel Planinka. Hotel Planinka se nachází v klidné části města Ljubno ob Savinji a je ideální pro pěší turistiku a rybaření. Má à-la-carte restauraci a bar. Ubytování Hotel Planinka se nachází ve městě Ljubno (Slovinsko - Savinjska).

Gostišče Kegljišče

9,2

Gostišče Kegljišče

Ubytování (Penzion) Gostišče Kegljišče. Offering a restaurant and a la carte restaurant, Guest House Kegljisce is located in Ljubno. Free Wi-Fi access is available. Ubytování Gostišče Kegljišče se nachází ve městě Ljubno (Slovinsko - Savinjska).

Guest House Turistična kmetija Plaznik

8,7

Guest House Turistična kmetija Plaznik

Ubytování (Penzion) Guest House Turistična kmetija Plaznik. Located in Ljubno, Guest House Turistična kmetija Plaznik features a bar, shared lounge, tennis court, and free WiFi. Ubytování Guest House Turistična kmetija Plaznik se nachází ve městě Ljubno (Slovinsko - Savinjska).

Apartments Novak

Apartments Novak

Ubytování (Apartmán) Apartments Novak. Featuring a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool, and a terrace, Apartments Novak provides accommodation in Ljubno with free WiFi and pool views. Ubytování Apartments Novak se nachází ve městě Ljubno (Slovinsko - Savinjska).

APARTMA SONČEK

APARTMA SONČEK

Ubytování (Apartmán) APARTMA SONČEK. APARTMA SONČEK is set in Ljubno. The accommodation is 47 km from Celje, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. Ubytování APARTMA SONČEK se nachází ve městě Ljubno (Slovinsko - Savinjska).

Two-Bedroom Holiday Home in Ljubno ob Savinji

Two-Bedroom Holiday Home in Ljubno ob Savinji

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Ljubno ob Savinji. Set in Ljubno in the Savinjska region, Two-Bedroom Holiday Home in Ljubno ob Savinji is a 4-star property featuring free WiFi. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Ljubno ob Savinji se nachází ve městě Ljubno (Slovinsko - Savinjska).

Farm stay Bukovje

Farm stay Bukovje

Ubytování (Farma) Farm stay Bukovje. Boasting a bar, a shared lounge, and a garden, Farm stay Bukovje offers accommodation in Ljubno with free WiFi and garden views. Ubytování Farm stay Bukovje se nachází ve městě Ljubno (Slovinsko - Savinjska).

Holiday Home Mountain View

Holiday Home Mountain View

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Mountain View. Set in Ljubno in the Savinjska region, Holiday Home Mountain View features a patio and garden views. Ubytování Holiday Home Mountain View se nachází ve městě Ljubno (Slovinsko - Savinjska).

Ubytování ve městě Ljubno

Město Ljubno se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 25 hotelů a ubytování ve městě Ljubno.