Hledat

Ubytování

Ubytování město Mozirje

Ve městě Mozirje (Slovinsko) máme celkem 32 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Mozirje

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mozirje

Kolovrat Holiday House

10

Kolovrat Holiday House

Ubytování (Prázdninový dům) Kolovrat Holiday House. Situated in Mozirje in the Savinjska region, Kolovrat Holiday House has a terrace and city views. The air-conditioned accommodation is 15 km from... Ubytování Kolovrat Holiday House se nachází ve městě Mozirje (Slovinsko - Savinjska).

Apartmaji Golob-Golte

9,9

Apartmaji Golob-Golte

Ubytování (Apartmány) Apartmaji Golob-Golte. Situated in Mozirje, 47 km from Celje, Apartmaji Golob-Golte features ski-to-door access and free WiFi. Ubytování Apartmaji Golob-Golte se nachází ve městě Mozirje (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Jasa

9,6

Apartments Jasa

Ubytování (Apartmány) Apartments Jasa. Apartmány Jasa jsou apartmány s možností ubytování s domácími malíčky situované v Mozirje. Ubytování Apartments Jasa se nachází ve městě Mozirje (Slovinsko - Savinjska).

Apartment Beli Zajec

9,6

Apartment Beli Zajec

Ubytování (Apartmány) Apartment Beli Zajec. Offering a sun terrace and a ski school, Apartment Beli Zajec is located in Mozirje. Golte Ski Area is 3.1 km from the property. Free WiFi is offered . Ubytování Apartment Beli Zajec se nachází ve městě Mozirje (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 446 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments & Wellness Skok

9,4

Apartments & Wellness Skok

Ubytování (Apartmány) Apartments & Wellness Skok. Čtyřhvězdičkové ubytování Apartments & Wellness Skok je obklopeno zelenými lesy a horami údolí Horní Savinja údolí. Nachází 1 km od centra Mozirje. Ubytování Apartments & Wellness Skok se nachází ve městě Mozirje (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday House Jakop

9,2

Holiday House Jakop

Ubytování (Apartmány) Holiday House Jakop. Holiday House Jakop se nachází v obci Golte, jen pár kroků od místního lyžařského střediska, a nabízí terasu s výhledem na sjezdovku. Ubytování Holiday House Jakop se nachází ve městě Mozirje (Slovinsko - Savinjska).

Apartments Beeland Skok

9,2

Apartments Beeland Skok

Ubytování (Apartmány) Apartments Beeland Skok. Set in Mozirje, 14 km from Topolšica, Apartments Beeland Skok offers a restaurant and free WiFi. Ubytování Apartments Beeland Skok se nachází ve městě Mozirje (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 909 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila LISA

9,2

Vila LISA

Ubytování (Vila) Vila LISA. Located in Mozirje, Vila LISA provides accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování Vila LISA se nachází ve městě Mozirje (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 820 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Lovšin

9,1

Apartments Lovšin

Ubytování (Apartmány) Apartments Lovšin. Situated in Mozirje, 15 km from Topolšica, Apartments Lovšin features a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Lovšin se nachází ve městě Mozirje (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 409 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Korošec Apartments and Wellness Centre

9,1

Korošec Apartments and Wellness Centre

Ubytování (Penzion – hostinec) Korošec Apartments and Wellness Centre. Korošec Apartments and Wellness Centre stojí uprostřed zeleně s malým soukromým jezerem a nabízí interiéry v tradičním stylu, bezplatné WI-Fi a... Ubytování Korošec Apartments and Wellness Centre se nachází ve městě Mozirje (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 633 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Forest Camping Mozirje

9,1

Forest Camping Mozirje

Ubytování (Kemp) Forest Camping Mozirje. Forest Camping Mozirje se nachází v Mozirje, 17 km od obce Topolšica. Nabízí bezplatné Wi-Fi a jízdní kola k zapůjčení zdarma. Ubytování Forest Camping Mozirje se nachází ve městě Mozirje (Slovinsko - Savinjska).

Hotel Golte

8,7

Hotel Golte

Ubytování (Hotel) Hotel Golte. Hotel Golte se nachází v blízkosti horní stanice lanovky Žekovec ve výšce 1410 metrů nad mořem a je ideální základnou pro lyžaře s ohromujícím výhledem na... Ubytování Hotel Golte se nachází ve městě Mozirje (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mozirje 50

Apartment Mozirje 50

Ubytování (Apartmán) Apartment Mozirje 50. Apartment Mozirje 50 is located in Mozirje and offers barbecue facilities. Ubytování Apartment Mozirje 50 se nachází ve městě Mozirje (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sobe Levc

Sobe Levc

Ubytování (Bed and breakfast) Sobe Levc. Located in Mozirje, 16 km from Topolšica, Sobe Levc provides a fitness centre and free WiFi. Ubytování Sobe Levc se nachází ve městě Mozirje (Slovinsko - Savinjska).

house on the top of the hill

house on the top of the hill

Ubytování (Prázdninový dům) house on the top of the hill. Boasting garden views, house on the top of the hill provides accommodation with a garden and a patio, around 8 km from Golte Ski Area. Ubytování house on the top of the hill se nachází ve městě Mozirje (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Forest House

Forest House

Ubytování (Prázdninový dům) Forest House. Set in Mozirje in the Savinjska region, Forest House features a terrace. Ubytování Forest House se nachází ve městě Mozirje (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 818 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Family House

Family House

Ubytování (Prázdninový dům) Family House. Set in Mozirje in the Savinjska region, Family House has a patio and garden views. Ubytování Family House se nachází ve městě Mozirje (Slovinsko - Savinjska).

Apartment Mozirje 51

Apartment Mozirje 51

Ubytování (Apartmán) Apartment Mozirje 51. Apartment Mozirje 51 is located in Mozirje and offers barbecue facilities. Ubytování Apartment Mozirje 51 se nachází ve městě Mozirje (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 597 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mozirje 53

Apartment Mozirje 53

Ubytování (Apartmán) Apartment Mozirje 53. Apartment Mozirje 53 is situated in Mozirje and offers barbecue facilities. Ubytování Apartment Mozirje 53 se nachází ve městě Mozirje (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hiška Gozdiček (Holiday house Forest)

Hiška Gozdiček (Holiday house Forest)

Ubytování (Prázdninový dům) Hiška Gozdiček (Holiday house Forest). Featuring garden views, Hiška Gozdiček (Holiday house Forest) features accommodation with a garden and a terrace, around 7 km from Golte Ski Area. Ubytování Hiška Gozdiček (Holiday house Forest) se nachází ve městě Mozirje (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mozirje 52

Apartment Mozirje 52

Ubytování (Apartmán) Apartment Mozirje 52. Apartment Mozirje 52 is situated in Mozirje and offers barbecue facilities. Ubytování Apartment Mozirje 52 se nachází ve městě Mozirje (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 669 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Peaceful Nature Cabin Jolly

Peaceful Nature Cabin Jolly

Ubytování (Prázdninový dům) Peaceful Nature Cabin Jolly. Situated in Mozirje in the Savinjska region, Peaceful Nature Cabin Jolly features a patio and garden views. Ubytování Peaceful Nature Cabin Jolly se nachází ve městě Mozirje (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vintage House

Vintage House

Ubytování (Prázdninový dům) Vintage House. Vintage House is set in Mozirje and offers a garden and a terrace. Ubytování Vintage House se nachází ve městě Mozirje (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 083 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Mozirje 44

Holiday home Mozirje 44

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Mozirje 44. Featuring a sauna, Holiday home Mozirje 44 is located in Mozirje. The property is 43 km from Celje and free private parking is featured. Ubytování Holiday home Mozirje 44 se nachází ve městě Mozirje (Slovinsko - Savinjska).

Beautiful apartment in Mozirje w/ Sauna, WiFi and 2 Bedrooms

Beautiful apartment in Mozirje w/ Sauna, WiFi and 2 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Beautiful apartment in Mozirje w/ Sauna, WiFi and 2 Bedrooms. Located in Mozirje in the Savinjska region, Beautiful apartment in Mozirje w/ Sauna, WiFi and 2 Bedrooms is a 4-star property featuring free WiFi. Ubytování Beautiful apartment in Mozirje w/ Sauna, WiFi and 2 Bedrooms se nachází ve městě Mozirje (Slovinsko - Savinjska).

Ubytování ve městě Mozirje

Město Mozirje se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 32 hotelů a ubytování ve městě Mozirje.