Hledat

Ubytování

Ubytování město Luče

Ve městě Luče (Slovinsko) máme celkem 30 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Luče

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Luče

Studio Alpika

9,9

Studio Alpika

Ubytování (Chata) Studio Alpika. Studio Alpika se nachází v městečku Luče, 10 km od stejnojmenného lyžařského střediska. Nabízí zahradu s grilem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Studio Alpika se nachází ve městě Luče (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 685 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Juvanova hiša

9,8

Juvanova hiša

Ubytování (Penzion) Juvanova hiša. Situated in Luče, Juvanova hiša offers a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Juvanova hiša se nachází ve městě Luče (Slovinsko - Savinjska).

Apartment Savinja

9,8

Apartment Savinja

Ubytování (Apartmán) Apartment Savinja. Apartmán Savinja s grilem a bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách je situován v městečku Luče, pouhých 56 km od Lublaně a 82 km od Bledu. Ubytování Apartment Savinja se nachází ve městě Luče (Slovinsko - Savinjska).

Apartments Vintage Vacation

9,8

Apartments Vintage Vacation

Ubytování (Apartmány) Apartments Vintage Vacation. Set in Luče, 43 km from Topolšica, Apartments Vintage Vacation offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Vintage Vacation se nachází ve městě Luče (Slovinsko - Savinjska).

Apartments Sobe Jurček

9,7

Apartments Sobe Jurček

Ubytování (Apartmány) Apartments Sobe Jurček. Apartmány Sobe Jurček se nachází v obci Luče, 38 km od města Topolšica, a nabízí jízdní kola k zapůjčení zdarma a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Sobe Jurček se nachází ve městě Luče (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 378 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Na Rebri

9,6

Na Rebri

Ubytování (Prázdninový dům) Na Rebri. Located in Luče in the Savinjska region, Na Rebri features a garden. The property is 38 km from Topolšica and free private parking is provided. Ubytování Na Rebri se nachází ve městě Luče (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 888 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments BBI

9,6

Apartments BBI

Ubytování (Apartmány) Apartments BBI. Set in Luče, 38 km from Topolšica, Apartments BBI offers a terrace and free WiFi. Ubytování Apartments BBI se nachází ve městě Luče (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 812 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Raduha

9,4

House Raduha

Ubytování (Penzion) House Raduha. Blending traditional Slovenian architecture and modern design, House Raduha is located on the Savinja River banks in the village of Luče. Ubytování House Raduha se nachází ve městě Luče (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 088 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Prdelanca

9,4

Holiday Home Prdelanca

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Prdelanca. Set in Luče in the Savinjska region, Holiday Home Prdelanca features a balcony and mountain views. Ubytování Holiday Home Prdelanca se nachází ve městě Luče (Slovinsko - Savinjska).

Chalet Brložnica pod Veliko planino

9,4

Chalet Brložnica pod Veliko planino

Ubytování (Chata) Chalet Brložnica pod Veliko planino. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Chalet Brložnica pod Veliko planino offers accommodation in Luče with free WiFi and river views. Ubytování Chalet Brložnica pod Veliko planino se nachází ve městě Luče (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 185 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Turistična kmetija Stoglej

9,3

Turistična kmetija Stoglej

Ubytování (Farma) Turistična kmetija Stoglej. Located in Luče, 39 km from Topolšica, Turistična kmetija Stoglej provides a shared lounge and free WiFi. Ubytování Turistična kmetija Stoglej se nachází ve městě Luče (Slovinsko - Savinjska).

Camp ŠMICA

9,3

Camp ŠMICA

Ubytování (Kemp) Camp ŠMICA. Camp ŠMICA se nachází v obci Luče. Nabízí výhled na řeku, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Camp ŠMICA se nachází ve městě Luče (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 610 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse S

9,3

Guesthouse S

Ubytování (Penzion) Guesthouse S. Guesthouse S se nachází v centru Luče. Hosté mohou zdarma využívat gril, Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Guesthouse S se nachází ve městě Luče (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 995 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma & savna Slapnik

9,2

Apartma & savna Slapnik

Ubytování (Apartmán) Apartma & savna Slapnik. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartma & savna Slapnik is set in Luče. Ubytování Apartma & savna Slapnik se nachází ve městě Luče (Slovinsko - Savinjska).

Turistična Kmetija Zgornji Zavratnik

9,2

Turistična Kmetija Zgornji Zavratnik

Ubytování (Penzion) Turistična Kmetija Zgornji Zavratnik. Located in Luče, Turistična Kmetija Zgornji Zavratnik features a garden and a terrace. Ubytování Turistična Kmetija Zgornji Zavratnik se nachází ve městě Luče (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Angela apartma

9,1

Angela apartma

Ubytování (Apartmán) Angela apartma. Located in Luče, Angela apartma provides accommodation with a balcony and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 38 km from Topolšica. Ubytování Angela apartma se nachází ve městě Luče (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Krivec

9,1

Krivec

Ubytování (Apartmán) Krivec. Krivec is set in Luče. Guests have access to free WiFi throughout the property. Dobrna is 47 km from the apartment, while Topolšica is 34 km away. Ubytování Krivec se nachází ve městě Luče (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 707 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Počitniška hiška Kašta

9,1

Počitniška hiška Kašta

Ubytování (Prázdninový dům) Počitniška hiška Kašta. Počitniška hiška Kašta se nachází v obci Luče. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, soukromé neplacené parkoviště a bezplatné Wi-Fi ve všech... Ubytování Počitniška hiška Kašta se nachází ve městě Luče (Slovinsko - Savinjska).

Apartments Otočec

8,4

Apartments Otočec

Ubytování (Apartmány) Apartments Otočec. Situated in Luče, 40 km from Topolšica, Apartments Otočec features a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Otočec se nachází ve městě Luče (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 685 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Luce

Two-Bedroom Holiday Home in Luce

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Luce. Two-Bedroom Holiday Home in Luce is located in Luče and offers barbecue facilities. The property features mountain views. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Luce se nachází ve městě Luče (Slovinsko - Savinjska).

House Raduha - depandansa

House Raduha - depandansa

Ubytování (Penzion) House Raduha - depandansa. House Raduha - depandansa features accommodation in Luče. With a garden, the property also features a bar. Free WiFi is provided. Ubytování House Raduha - depandansa se nachází ve městě Luče (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 082 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sobe Brin

Sobe Brin

Ubytování (Privát) Sobe Brin. Sobe Brin is set in Luče and offers a shared lounge and a garden. Ubytování Sobe Brin se nachází ve městě Luče (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Strmi

Apartma Strmi

Ubytování (Apartmán) Apartma Strmi. Located in Luče in the Savinjska region, Apartma Strmi has a balcony. This property offers access to free WiFi. Ubytování Apartma Strmi se nachází ve městě Luče (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 231 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Juvanova hous - rooms

Juvanova hous - rooms

Ubytování (Privát) Juvanova hous - rooms. Situated in Luče in the Savinjska region, Juvanova hous - rooms has a terrace and river views. Ubytování Juvanova hous - rooms se nachází ve městě Luče (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Luce

Two-Bedroom Apartment in Luce

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Luce. Two-Bedroom Apartment in Luce is situated in Luče and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Luce se nachází ve městě Luče (Slovinsko - Savinjska).

Farmstay Hiša Pečovnik

Farmstay Hiša Pečovnik

Ubytování (Farma) Farmstay Hiša Pečovnik. Situated in Luče, 38 km from Topolšica, Farmstay Hiša Pečovnik features a restaurant and free WiFi. Ubytování Farmstay Hiša Pečovnik se nachází ve městě Luče (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Luce

Two-Bedroom Holiday Home in Luce

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Luce. Boasting a sauna, Two-Bedroom Holiday Home in Luce is situated in Luče. This holiday home has barbecue facilities and free private parking. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Luce se nachází ve městě Luče (Slovinsko - Savinjska).

Apartment Luce with Mountain View 06

Apartment Luce with Mountain View 06

Ubytování (Apartmán) Apartment Luce with Mountain View 06. Apartment Luce with Mountain View 06 is set in Luče. Ubytování Apartment Luce with Mountain View 06 se nachází ve městě Luče (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Luče

Město Luče se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 30 hotelů a ubytování ve městě Luče.