Hledat

Ubytování

Posavje

V regionu Posavje (Slovinsko) máme celkem 165 hotelů a ubytování.

Pro region Posavje doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Čatež ob Savi (72), Brežice (25), Bizeljsko (10), Krško (8), Dobova (7), Sevnica (7), Krška Vas (6), Kostanjevica na Krki (5), Pišece (4), Brestanica (4). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Posavje

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Posavje

Apartment with Sauna pr' Geči

10

Apartment with Sauna pr' Geči

Ubytování (Apartmán) Apartment with Sauna pr' Geči. Situated in Dobova in the Posavje region, Apartment with Sauna pr' Geči features a patio and garden views. Ubytování Apartment with Sauna pr' Geči se nachází ve městě Dobova (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 556 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Neokrnjena Narava

10

Holiday Home Neokrnjena Narava

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Neokrnjena Narava. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Holiday Home Neokrnjena Narava is situated in Sevnica. Ubytování Holiday Home Neokrnjena Narava se nachází ve městě Sevnica (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 005 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Country House Srček with Two Bedrooms and Vineyard View

9,9

Country House Srček with Two Bedrooms and Vineyard View

Ubytování (Venkovský dům) Country House Srček with Two Bedrooms and Vineyard View. Located in Bizeljsko in the Posavje region, Country House Srček with Two Bedrooms and Vineyard View features a patio and garden views. Ubytování Country House Srček with Two Bedrooms and Vineyard View se nachází ve městě Bizeljsko (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 556 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment House Blue Frank

9,9

Apartment House Blue Frank

Ubytování (Prázdninový dům) Apartment House Blue Frank. Apartment House Blue Frank se nachází ve vesnici Globočice, 44 km od obce Krapinske Toplice. Nabízí ubytování s patiem, bezplatným Wi-Fi a výhledem na... Ubytování Apartment House Blue Frank se nachází ve městě Stankovo (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Mirt

9,9

Holiday Home Mirt

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Mirt. Set in Blanca, Holiday Home Mirt offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Guests benefit from a balcony and a terrace. Ubytování Holiday Home Mirt se nachází ve městě Blanca hotely a ubytování (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 646 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Sebastjan Dobova

9,9

Apartma Sebastjan Dobova

Ubytování (Apartmán) Apartma Sebastjan Dobova. The air-conditioned accommodation is located in Dobova, Apartma Sebastjan Dobova offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartma Sebastjan Dobova se nachází ve městě Dobova (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 518 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LUX LIVING APARTMENTS BUDIČ

9,8

LUX LIVING APARTMENTS BUDIČ

Ubytování (Apartmány) LUX LIVING APARTMENTS BUDIČ. Featuring a sauna, LUX LIVING APARTMENTS BUDIČ is located in Brežice. The air-conditioned accommodation is 900 m from Terme Čatež. Ubytování LUX LIVING APARTMENTS BUDIČ se nachází ve městě Brežice (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 033 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Stankovo

9,8

Apartments Stankovo

Ubytování (Apartmány) Apartments Stankovo. Located in Krška Vas, Apartments Stankovo features accommodation with access to a garden. Ubytování Apartments Stankovo se nachází ve městě Krška Vas (Slovinsko - Posavje).

Charming house by the beautiful River Krka

9,8

Charming house by the beautiful River Krka

Ubytování (Apartmán) Charming house by the beautiful River Krka. Charming house by the beautiful River Krka is located in Krška Vas and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Charming house by the beautiful River Krka se nachází ve městě Krška Vas (Slovinsko - Posavje).

Apartment Stil

9,8

Apartment Stil

Ubytování (Apartmán) Apartment Stil. Apartment Stil is situated in Dobova. The air-conditioned accommodation is 50 km from Rogaška Slatina, and guests benefit from private parking available on... Ubytování Apartment Stil se nachází ve městě Dobova (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Antonia

9,8

Apartment Antonia

Ubytování (Apartmán) Apartment Antonia. Apartment Antonia is located in Dobova. The air-conditioned accommodation is 49 km from Rogaška Slatina, and guests benefit from complimentary WiFi and... Ubytování Apartment Antonia se nachází ve městě Dobova (Slovinsko - Posavje).

Friendly River View Apartment Ana

9,8

Friendly River View Apartment Ana

Ubytování (Apartmán) Friendly River View Apartment Ana. Located in Sevnica, Friendly River View Apartment Ana provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Friendly River View Apartment Ana se nachází ve městě Boštanj hotely a ubytování (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Na Krki

9,8

Apartment Na Krki

Ubytování (Apartmány) Apartment Na Krki. Located in Kostanjevica na Krki, Apartment Na Krki offers free bikes. This self-catering accommodation features free WiFi. Ubytování Apartment Na Krki se nachází ve městě Kostanjevica na Krki (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 646 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boho house 2 in camp terme catez

9,7

Boho house 2 in camp terme catez

Ubytování (Apartmán) Boho house 2 in camp terme catez. Situated just 600 metres from Čatež Thermal Spa, Boho house 2 in camp terme catez features accommodation in Čatež ob Savi with access to a garden, a... Ubytování Boho house 2 in camp terme catez se nachází ve městě Čatež ob Savi (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Getaway "At the three lights"

9,7

Getaway "At the three lights"

Ubytování (Prázdninový dům) Getaway "At the three lights". Getaway "At the three lights" is a holiday home with a barbecue, set in Sevnica. The unit is 26 km from Terme Laško. Ubytování Getaway "At the three lights" se nachází ve městě Sevnica (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vita

9,7

Apartment Vita

Ubytování (Apartmán) Apartment Vita. Featuring free WiFi throughout the property, Apartment Vita is an apartment, located in a quiet village of Dobova. Ubytování Apartment Vita se nachází ve městě Dobova (Slovinsko - Posavje).

Apartments Life & Energy

9,7

Apartments Life & Energy

Ubytování (Apartmány) Apartments Life & Energy. Providing garden views, Apartments Life & Energy in Čatež ob Savi provides accommodation, a restaurant, a bar, a garden, a casino and a terrace. Ubytování Apartments Life & Energy se nachází ve městě Čatež ob Savi (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 391 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Vinska Trta

9,7

Apartments Vinska Trta

Ubytování (Apartmány) Apartments Vinska Trta. Apartmány Vinska Trta se nacházejí na venkově, 9 km od města Brežice. Ubytování Apartments Vinska Trta se nachází ve městě Čatež ob Savi (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Castanea

9,7

B&B Castanea

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Castanea. Housed in a historic building dating back to 19th century, B&B Castanea is located in Kostanjevica na Krki. Ubytování B&B Castanea se nachází ve městě Kostanjevica na Krki (Slovinsko - Posavje).

Merkež Guest House

9,7

Merkež Guest House

Ubytování (Farma) Merkež Guest House. Merkež Guest House is quietly set on a family-run farm in Brezovica, 2 km from the centre of Bizeljsko. Ubytování Merkež Guest House se nachází ve městě Bizeljsko (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 212 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment House Sumrak

9,6

Apartment House Sumrak

Ubytování (Apartmány) Apartment House Sumrak. Apartment Hisa Sumrak se nachází v obci Bizeljsko v Posáví, 31 km od Záhřebu a 12 km od lázní Tuheljske Toplice a nabízí gril a terasu. Ubytování Apartment House Sumrak se nachází ve městě Bizeljsko (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 990 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday house in Terme Čatež

9,6

Holiday house in Terme Čatež

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house in Terme Čatež. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Holiday house in Terme Čatež is located in Brežice. Ubytování Holiday house in Terme Čatež se nachází ve městě Brežice (Slovinsko - Posavje).

Hotel Tri lučke

9,5

Hotel Tri lučke

Ubytování (Hotel) Hotel Tri lučke. Hotel Tri lučke features a restaurant, seasonal outdoor swimming pool, a bar and garden in Krško. Ubytování Hotel Tri lučke se nachází ve městě Krško (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 207 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Marija Hiška 79

9,5

Apartma Marija Hiška 79

Ubytování (Prázdninový dům) Apartma Marija Hiška 79. Set in Čatež ob Savi, 800 metres from Čatež Thermal Spa, Apartma Marija Hiška 79 offers accommodation with a garden, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytování Apartma Marija Hiška 79 se nachází ve městě Čatež ob Savi (Slovinsko - Posavje).

Jurka

9,5

Jurka

Ubytování (Prázdninový dům) Jurka. Jurka is located in Mala Hubajnica and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Jurka se nachází ve městě Hotely v destinaci Mala Hubajnica (Slovinsko - Posavje).

Apartment Sotočje

9,5

Apartment Sotočje

Ubytování (Apartmán) Apartment Sotočje. Situated in Čatež ob Savi and only 2.2 km from Čatež Thermal Spa, Apartment Sotočje features accommodation with garden views, free WiFi and free private... Ubytování Apartment Sotočje se nachází ve městě Čatež ob Savi (Slovinsko - Posavje).

Apartma Stela in Terme Čatež

9,4

Apartma Stela in Terme Čatež

Ubytování (Apartmán) Apartma Stela in Terme Čatež. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartma Stela is located in Čatež ob Savi, 5.4 km from Brežice. Ubytování Apartma Stela in Terme Čatež se nachází ve městě Brežice (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Hiška 1&2

9,4

Apartma Hiška 1&2

Ubytování (Prázdninové domy) Apartma Hiška 1&2. With Čatež Thermal Spa reachable in 200 metres, Apartma Hiška 1&2 offers accommodation, a restaurant, a bar, a garden and a casino. Ubytování Apartma Hiška 1&2 se nachází ve městě Čatež ob Savi (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 105 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Gasa

9,4

Apartment Gasa

Ubytování (Apartmány) Apartment Gasa. Featuring free WiFi and air conditioning, Apartment Gasa is situated in Brežice, 31 km from Zagreb. The thermal spa town of Terme Čatež is 3 km away. Ubytování Apartment Gasa se nachází ve městě Brežice (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gnezdo Vid-ik

9,4

Gnezdo Vid-ik

Ubytování (Chata) Gnezdo Vid-ik. Set in Čatež ob Savi in the Posavje region, Gnezdo Vid-ik has a terrace and garden views. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Gnezdo Vid-ik se nachází ve městě Čatež ob Savi (Slovinsko - Posavje).

Aparthouse SUPREME ***

9,4

Aparthouse SUPREME ***

Ubytování (Apartmán) Aparthouse SUPREME ***. Apartmán Aparthouse SUPREME *** se nachází ve čtvrti Terme Čatež obce Čatež ob Savi, pouhých 150 metrů od termálních lázní Čatež, a nabízí klimatizaci,... Ubytování Aparthouse SUPREME *** se nachází ve městě Čatež ob Savi (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 138 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sam's Green Hill

9,3

Sam's Green Hill

Ubytování (Apartmán) Sam's Green Hill. Located in Brežice in the Posavje region, Sam's Green Hill features a patio and mountain views. Ubytování Sam's Green Hill se nachází ve městě Brežice (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Pri Adamsovih

9,3

Apartments Pri Adamsovih

Ubytování (Apartmány) Apartments Pri Adamsovih. Offering canoeing equipment rental only 200 metres away from the River Sava, Apartments Pri Adamsovih is located in Čatež ob Savi and provides... Ubytování Apartments Pri Adamsovih se nachází ve městě Čatež ob Savi (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 365 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mia

9,2

Apartment Mia

Ubytování (Prázdninový dům) Apartment Mia. Set in Brežice in the Posavje region, Apartment Mia features a patio. Ubytování Apartment Mia se nachází ve městě Brežice (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mediteran Homes with Terme Čatež Tickets

9,2

Mediteran Homes with Terme Čatež Tickets

Ubytování (Prázdninové domy) Mediteran Homes with Terme Čatež Tickets. Featuring an outdoor pool and an indoor swimming pool, Mediteran Homes with Terme Čatež Tickets is located in Čatež ob Savi, 600 metres from Čatež Thermal... Ubytování Mediteran Homes with Terme Čatež Tickets se nachází ve městě Čatež ob Savi (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 843 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Borovnica Čatež

9,2

Borovnica Čatež

Ubytování (Apartmán) Borovnica Čatež. Situated in Čatež ob Savi, within 200 metres of Čatež Thermal Spa, Borovnica Čatež offers accommodation with air conditioning. Ubytování Borovnica Čatež se nachází ve městě Zasap hotely a ubytování (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Istenič

9,2

Villa Istenič

Ubytování (Vily) Villa Istenič. Set at the entrance of Bizeljsko Wine Region and just 10 km from the motorway, Villa Istenič has a wine cellar, an on-site bar and elegantly decorated... Ubytování Villa Istenič se nachází ve městě Bizeljsko (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Stella Danica

9,1

Apartments Stella Danica

Ubytování (Apartmány) Apartments Stella Danica. Set in Čatež ob Savi in the Posavje region and Čatež Thermal Spa reachable within 1. Ubytování Apartments Stella Danica se nachází ve městě Čatež ob Savi (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 660 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spa & Wellness Hotel Paradiso Superior

9,1

Spa & Wellness Hotel Paradiso Superior

Ubytování (Hotel) Spa & Wellness Hotel Paradiso Superior. Conveniently located near the A2 motorway, Spa & Wellness Hotel Paradiso is situated at the edge of the Posavje region. Ubytování Spa & Wellness Hotel Paradiso Superior se nachází ve městě Dobova (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Ajdovec

9,1

Hotel Ajdovec

Ubytování (Hotel) Hotel Ajdovec. Featuring a bar and free WiFi throughout the property, Hotel Ajdovec is located in Sevnica. Ubytování Hotel Ajdovec se nachází ve městě Sevnica (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 314 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Magdalena Prenočišče

9,1

Magdalena Prenočišče

Ubytování (Penzion) Magdalena Prenočišče. Situated in Obrežje, Magdalena Prenočišče features a bar, garden and terrace. Ubytování Magdalena Prenočišče se nachází ve městě Obrežje (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cottage Sivka

9

Cottage Sivka

Ubytování (Apartmán) Cottage Sivka. Located within the Čatež Thermal Spa area, Cottage Sivka is a wooden cottage with a garden and a patio. Ubytování Cottage Sivka se nachází ve městě Čatež ob Savi (Slovinsko - Posavje).

CELINKA rooms

9

CELINKA rooms

Ubytování (Privát) CELINKA rooms. Located in Raka, 22 km from Smarjeske Toplice, CELINKA rooms provides a garden and free WiFi. Ubytování CELINKA rooms se nachází ve městě Raka (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 587 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Youth Hostel Krško

9

Youth Hostel Krško

Ubytování (Hostel) Youth Hostel Krško. Offering an on-site bar and a night club, Youth Hostel Krško is located in centre of Krško, 200 metres from the Main Bus Station. Ubytování Youth Hostel Krško se nachází ve městě Krško (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 447 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Terme Village - Mobile Homes

9

Terme Village - Mobile Homes

Ubytování (Kemp) Terme Village - Mobile Homes. Located within the Čatež Thermal Spa complex, Terme Village - Mobile Homes provides self-catering accommodation and offers free access to the diverse... Ubytování Terme Village - Mobile Homes se nachází ve městě Čatež ob Savi (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 756 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

KRESNIČKA

9

KRESNIČKA

Ubytování (Chata) KRESNIČKA. Boasting a terrace, KRESNIČKA is situated in the Terme Catez district of Čatež ob Savi, only 200 metres from Čatež Thermal Spa. Ubytování KRESNIČKA se nachází ve městě Čatež ob Savi (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tourist Farm Pri Martinovih

9

Tourist Farm Pri Martinovih

Ubytování (Farma) Tourist Farm Pri Martinovih. Turistická farma Pri Martinovih poskytuje pokoje s bezplatným Wi-Fi a sdílenou kuchyň s jídelním stolem a lednicí. Ubytování Tourist Farm Pri Martinovih se nachází ve městě Globocice hotely a ubytování (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Turisticna Kmetija Pudvoi

9

Turisticna Kmetija Pudvoi

Ubytování (Farma) Turisticna Kmetija Pudvoi. Set in Bizeljsko, 26 km from Krapinske Toplice, Turisticna Kmetija Pudvoi offers a shared lounge and free WiFi. Ubytování Turisticna Kmetija Pudvoi se nachází ve městě Bizeljsko (Slovinsko - Posavje).

Grobelnik Tourist Farm

9

Grobelnik Tourist Farm

Ubytování (Farma) Grobelnik Tourist Farm. Enjoying a quiet location in Podvrh, Grobelnik Tourist Farm is 8 km from the centre of Sevnica. Ubytování Grobelnik Tourist Farm se nachází ve městě Sevnica (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 008 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmaji Žolnir

9

Apartmaji Žolnir

Ubytování (Apartmány) Apartmaji Žolnir. Situated in Kostanjevica na Krki, 25 km from Smarjeske Toplice, Apartmaji Žolnir features a restaurant and free WiFi. Ubytování Apartmaji Žolnir se nachází ve městě Kostanjevica na Krki (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 391 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Premium Apartment Trend Terme

8,9

Premium Apartment Trend Terme

Ubytování (Apartmán) Premium Apartment Trend Terme. Featuring a restaurant, free bikes, a bar and a casino, Premium Apartment Trend Terme is located in the Terme Catez district of Čatež ob Savi, only 200... Ubytování Premium Apartment Trend Terme se nachází ve městě Čatež ob Savi (Slovinsko - Posavje).

Ubytování v regionu Posavje - Slovinsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 165 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Posavje.

Pro region Posavje doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Čatež ob Savi (72), Brežice (25), Bizeljsko (10), Krško (8), Dobova (7), Sevnica (7), Krška Vas (6), Kostanjevica na Krki (5), Pišece (4), Brestanica (4). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Posavje máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Apartment with Sauna pr' Geči (10*), Holiday Home Neokrnjena Narava (10*), Country House Srček with Two Bedrooms and Vineyard View (9,9*), Apartment House Blue Frank (9,9*), Holiday Home Mirt (9,9*), Apartma Sebastjan Dobova (9,9*), LUX LIVING APARTMENTS BUDIČ (9,8*), Apartments Stankovo (9,8*), Charming house by the beautiful River Krka (9,8*), Apartment Stil (9,8*).

Region Posavje může být skvělým místem pro strávení dovolené.