Hledat

Ubytování

Ubytování město Bizeljsko

Ve městě Bizeljsko (Slovinsko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Bizeljsko

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bizeljsko

Country House Srček with Two Bedrooms and Vineyard View

9,9

Country House Srček with Two Bedrooms and Vineyard View

Ubytování (Venkovský dům) Country House Srček with Two Bedrooms and Vineyard View. Located in Bizeljsko in the Posavje region, Country House Srček with Two Bedrooms and Vineyard View features a patio and garden views. Ubytování Country House Srček with Two Bedrooms and Vineyard View se nachází ve městě Bizeljsko (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 556 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Merkež Guest House

9,7

Merkež Guest House

Ubytování (Farma) Merkež Guest House. Merkež Guest House is quietly set on a family-run farm in Brezovica, 2 km from the centre of Bizeljsko. Ubytování Merkež Guest House se nachází ve městě Bizeljsko (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 212 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment House Sumrak

9,6

Apartment House Sumrak

Ubytování (Apartmány) Apartment House Sumrak. Apartment Hisa Sumrak se nachází v obci Bizeljsko v Posáví, 31 km od Záhřebu a 12 km od lázní Tuheljske Toplice a nabízí gril a terasu. Ubytování Apartment House Sumrak se nachází ve městě Bizeljsko (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 990 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Istenič

9,2

Villa Istenič

Ubytování (Vily) Villa Istenič. Set at the entrance of Bizeljsko Wine Region and just 10 km from the motorway, Villa Istenič has a wine cellar, an on-site bar and elegantly decorated... Ubytování Villa Istenič se nachází ve městě Bizeljsko (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Turisticna Kmetija Pudvoi

9

Turisticna Kmetija Pudvoi

Ubytování (Farma) Turisticna Kmetija Pudvoi. Set in Bizeljsko, 26 km from Krapinske Toplice, Turisticna Kmetija Pudvoi offers a shared lounge and free WiFi. Ubytování Turisticna Kmetija Pudvoi se nachází ve městě Bizeljsko (Slovinsko - Posavje).

Holiday Home Juričko

8,9

Holiday Home Juričko

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Juričko. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Holiday Home Juričko is situated in Bizeljsko. Ubytování Holiday Home Juričko se nachází ve městě Bizeljsko (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gostilna in prenočišče KOCJAN

8,9

Gostilna in prenočišče KOCJAN

Ubytování (Penzion) Gostilna in prenočišče KOCJAN. Offering a restaurant, Gostilna in prenočišče KOCJAN is located in Bizeljsko. Free WiFi access is available. Ubytování Gostilna in prenočišče KOCJAN se nachází ve městě Bizeljsko (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 582 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brunarica lorentia

Brunarica lorentia

Ubytování (Chata) Brunarica lorentia. Brunarica lorentia is located in Bizeljsko and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Brunarica lorentia se nachází ve městě Bizeljsko (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 595 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma "Raj med vinogradi"

Apartma "Raj med vinogradi"

Ubytování (Apartmán) Apartma "Raj med vinogradi". Situated in Bizeljsko in the Posavje region, Apartma "Raj med vinogradi" features a balcony and garden views. Ubytování Apartma "Raj med vinogradi" se nachází ve městě Bizeljsko (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 221 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gostilna pri Peču

Gostilna pri Peču

Ubytování (Penzion) Gostilna pri Peču. Set in Bizeljsko, Gostilna pri Peču features a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Gostilna pri Peču se nachází ve městě Bizeljsko (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 994 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Bizeljsko

Město Bizeljsko se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Bizeljsko.