Hledat

Ubytování

Ubytování město Kostanjevica na Krki

Ve městě Kostanjevica na Krki (Slovinsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kostanjevica na Krki

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kostanjevica na Krki

Apartment Na Krki

9,8

Apartment Na Krki

Ubytování (Apartmány) Apartment Na Krki. Located in Kostanjevica na Krki, Apartment Na Krki offers free bikes. This self-catering accommodation features free WiFi. Ubytování Apartment Na Krki se nachází ve městě Kostanjevica na Krki (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 646 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Castanea

9,7

B&B Castanea

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Castanea. Housed in a historic building dating back to 19th century, B&B Castanea is located in Kostanjevica na Krki. Ubytování B&B Castanea se nachází ve městě Kostanjevica na Krki (Slovinsko - Posavje).

Apartmaji Žolnir

9

Apartmaji Žolnir

Ubytování (Apartmány) Apartmaji Žolnir. Situated in Kostanjevica na Krki, 25 km from Smarjeske Toplice, Apartmaji Žolnir features a restaurant and free WiFi. Ubytování Apartmaji Žolnir se nachází ve městě Kostanjevica na Krki (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 391 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gostilna Žolnir

8,6

Gostilna Žolnir

Ubytování (Penzion) Gostilna Žolnir. Offering a restaurant, Gostilna Zolnir is located in Kostanjevica na Krki. Free WiFi access is available. Ubytování Gostilna Žolnir se nachází ve městě Kostanjevica na Krki (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aleksandrova zidanica Kostanjevica na Krki

Aleksandrova zidanica Kostanjevica na Krki

Ubytování (Apartmán) Aleksandrova zidanica Kostanjevica na Krki. Boasting accommodation with a balcony, Aleksandrova zidanica Kostanjevica na Krki is located in Kostanjevica na Krki. Ubytování Aleksandrova zidanica Kostanjevica na Krki se nachází ve městě Kostanjevica na Krki (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 074 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kostanjevica na Krki

Město Kostanjevica na Krki se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Kostanjevica na Krki.