Hledat

Ubytování

Ubytování město Brežice

Ve městě Brežice (Slovinsko) máme celkem 25 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Brežice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Brežice

LUX LIVING APARTMENTS BUDIČ

9,8

LUX LIVING APARTMENTS BUDIČ

Ubytování (Apartmány) LUX LIVING APARTMENTS BUDIČ. Featuring a sauna, LUX LIVING APARTMENTS BUDIČ is located in Brežice. The air-conditioned accommodation is 900 m from Terme Čatež. Ubytování LUX LIVING APARTMENTS BUDIČ se nachází ve městě Brežice (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 033 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday house in Terme Čatež

9,6

Holiday house in Terme Čatež

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house in Terme Čatež. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Holiday house in Terme Čatež is located in Brežice. Ubytování Holiday house in Terme Čatež se nachází ve městě Brežice (Slovinsko - Posavje).

Apartma Stela in Terme Čatež

9,4

Apartma Stela in Terme Čatež

Ubytování (Apartmán) Apartma Stela in Terme Čatež. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartma Stela is located in Čatež ob Savi, 5.4 km from Brežice. Ubytování Apartma Stela in Terme Čatež se nachází ve městě Brežice (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Gasa

9,4

Apartment Gasa

Ubytování (Apartmány) Apartment Gasa. Featuring free WiFi and air conditioning, Apartment Gasa is situated in Brežice, 31 km from Zagreb. The thermal spa town of Terme Čatež is 3 km away. Ubytování Apartment Gasa se nachází ve městě Brežice (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sam's Green Hill

9,3

Sam's Green Hill

Ubytování (Apartmán) Sam's Green Hill. Located in Brežice in the Posavje region, Sam's Green Hill features a patio and mountain views. Ubytování Sam's Green Hill se nachází ve městě Brežice (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mia

9,2

Apartment Mia

Ubytování (Prázdninový dům) Apartment Mia. Set in Brežice in the Posavje region, Apartment Mia features a patio. Ubytování Apartment Mia se nachází ve městě Brežice (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MC Hostel Brezice

8,8

MC Hostel Brezice

Ubytování (Hostel) MC Hostel Brezice. Hostel Brezice se nachází v parku v centru města Brežice, v blízkosti největších termálních lázní ve Slovinsku, a nabízí moderně zařízené pokoje s vlastní... Ubytování MC Hostel Brezice se nachází ve městě Brežice (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 447 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Rose 150

8,8

Holiday Home Rose 150

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Rose 150. Located in Čatež ob Savi, within less than 1 km of Čatež Thermal Spa, Holiday Home Rose 150 offers accommodation with air conditioning. Ubytování Holiday Home Rose 150 se nachází ve městě Brežice (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Farm Stay Zevnik

8,8

Farm Stay Zevnik

Ubytování (Penzion) Farm Stay Zevnik. Set in Brežice, Guest House Zevnik has barbecue facilities, garden and free WiFi. Ubytování Farm Stay Zevnik se nachází ve městě Brežice (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 100 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Les

8,8

Guesthouse Les

Ubytování (Penzion) Guesthouse Les. Featuring free WiFi access throughout, Guesthouse Les is located in Brežice. Guests can enjoy their meals at the on-site restaurant. Ubytování Guesthouse Les se nachází ve městě Brežice (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 289 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vintage Vila

8,7

Vintage Vila

Ubytování (Prázdninový dům) Vintage Vila. Vintage Vila is located in Brežice and offers free bikes, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Vintage Vila se nachází ve městě Brežice (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 488 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Splavar

8,7

Hotel Splavar

Ubytování (Hotel) Hotel Splavar. Hotel Splavar in Brežice has a bar and a terrace. Among the facilities of this property are a restaurant, room service and a shared lounge, along with free... Ubytování Hotel Splavar se nachází ve městě Brežice (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 212 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Cateski Dvorec

8

Hotel Cateski Dvorec

Ubytování (Hotel) Hotel Cateski Dvorec. Hotel Cateski dvorec v historickém městě Brežice, jen 6 km od chorvatských hranic, nabízí elegantně zařízené pokoje s bezplatným připojením na internet a... Ubytování Hotel Cateski Dvorec se nachází ve městě Brežice (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 595 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse ob Sotočju Budič

7,6

Guesthouse ob Sotočju Budič

Ubytování (Penzion) Guesthouse ob Sotočju Budič. Gostilna ob Sotočju se nachází ve městě Čatež, v klidné části uprostřed přírody. Ubytování Guesthouse ob Sotočju Budič se nachází ve městě Brežice (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 957 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Cifra Catez

7,6

Apartma Cifra Catez

Ubytování (Apartmán) Apartma Cifra Catez. Offering free WiFi and garden views, Apartma Cifra Catez is an accommodation located in Brežice. This property offers access to a terrace. Ubytování Apartma Cifra Catez se nachází ve městě Brežice (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 494 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday house K&S Terme Čatež

7,4

Holiday house K&S Terme Čatež

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house K&S Terme Čatež. Situated in Brežice in the Posavje region, Holiday house K&S Terme Čatež has a balcony. Ubytování Holiday house K&S Terme Čatež se nachází ve městě Brežice (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

RR

7,3

RR

Ubytování (Prázdninový dům) RR. RR is located in Brežice and offers a restaurant. The property is 41 km from Krapinske Toplice and free private parking is provided. Ubytování RR se nachází ve městě Brežice (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Family Paradise Terme Catez

6,5

Family Paradise Terme Catez

Ubytování (Apartmán) Family Paradise Terme Catez. Situated in Brežice, Family Paradise Terme Catez offers a restaurant, a garden and a barbecue. Ubytování Family Paradise Terme Catez se nachází ve městě Brežice (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 286 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Jernej

Apartments Jernej

Ubytování (Apartmány) Apartments Jernej. Set in Brežice, 50 km from Rogaška Slatina, Apartments Jernej offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Jernej se nachází ve městě Brežice (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 314 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms under the sun

Rooms under the sun

Ubytování (Hostel) Rooms under the sun. Set in Jesenice na Dolenjskem, 10.9 km away from Brežice, Rooms under the sun has a garden and terrace. Ubytování Rooms under the sun se nachází ve městě Brežice (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 421 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Lara**** Terme Čatež

Villa Lara**** Terme Čatež

Ubytování (Vila) Villa Lara**** Terme Čatež. Set in Brežice, Villa Lara**** Terme Čatež offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Villa Lara**** Terme Čatež se nachází ve městě Brežice (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APP ČATEŽ

APP ČATEŽ

Ubytování (Apartmány) APP ČATEŽ. APP ČATEŽ is situated in Brežice. Guests have access to free WiFi. The apartment also features 1 bathroom. The apartment offers a terrace. Ubytování APP ČATEŽ se nachází ve městě Brežice (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 267 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Chill Hill

Holiday Home Chill Hill

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Chill Hill. Holiday Home Chill Hill is located in Brežice and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Holiday Home Chill Hill se nachází ve městě Brežice (Slovinsko - Posavje).

Apartman Boho House

Apartman Boho House

Ubytování (Apartmán) Apartman Boho House. Situated in Brežice in the Posavje region, Apartman Boho House has a garden. The air-conditioned accommodation is 40 km from Krapinske Toplice. Ubytování Apartman Boho House se nachází ve městě Brežice (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 516 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mediteran Mobile Homes in Camping Terme Čatež

Mediteran Mobile Homes in Camping Terme Čatež

Ubytování (Prázdninové domy) Mediteran Mobile Homes in Camping Terme Čatež. Boasting an outdoor pool and an indoor swimming pool, Mediteran Mobile Homes in Camping Terme Čatež offers accommodation set in Brežice, 36 km from... Ubytování Mediteran Mobile Homes in Camping Terme Čatež se nachází ve městě Brežice (Slovinsko - Posavje).

Zvezda

Zvezda

Ubytování (Apartmán) Zvezda. Mile is situated in Brežice. It offers free WiFi and a terrace. This apartment will provide guests with 1 bedroom, a flat-screen TV and air conditioning. Ubytování Zvezda se nachází ve městě Brežice (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 434 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma pri Gradu

Apartma pri Gradu

Ubytování (Apartmán) Apartma pri Gradu. Located in Brežice in the Posavje region, Apartma pri Gradu has a balcony and city views. The property features pool views and is 39 km from Rimske... Ubytování Apartma pri Gradu se nachází ve městě Brežice (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Brežice

Město Brežice se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 25 hotelů a ubytování ve městě Brežice.