Hledat

Ubytování

Ubytování město Sevnica

Ve městě Sevnica (Slovinsko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sevnica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sevnica

Holiday Home Neokrnjena Narava

10

Holiday Home Neokrnjena Narava

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Neokrnjena Narava. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Holiday Home Neokrnjena Narava is situated in Sevnica. Ubytování Holiday Home Neokrnjena Narava se nachází ve městě Sevnica (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 005 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Getaway "At the three lights"

9,7

Getaway "At the three lights"

Ubytování (Prázdninový dům) Getaway "At the three lights". Getaway "At the three lights" is a holiday home with a barbecue, set in Sevnica. The unit is 26 km from Terme Laško. Ubytování Getaway "At the three lights" se nachází ve městě Sevnica (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Ajdovec

9,1

Hotel Ajdovec

Ubytování (Hotel) Hotel Ajdovec. Featuring a bar and free WiFi throughout the property, Hotel Ajdovec is located in Sevnica. Ubytování Hotel Ajdovec se nachází ve městě Sevnica (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 314 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grobelnik Tourist Farm

9

Grobelnik Tourist Farm

Ubytování (Farma) Grobelnik Tourist Farm. Enjoying a quiet location in Podvrh, Grobelnik Tourist Farm is 8 km from the centre of Sevnica. Ubytování Grobelnik Tourist Farm se nachází ve městě Sevnica (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 008 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wineyard getaway house

Wineyard getaway house

Ubytování (Prázdninový dům) Wineyard getaway house. Wineyard getaway house is located in Sevnica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Wineyard getaway house se nachází ve městě Sevnica (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vikend ISABELLA

Vikend ISABELLA

Ubytování (Prázdninový dům) Vikend ISABELLA. Situated in Sevnica in the Posavje region, Vikend ISABELLA has a garden. The air-conditioned accommodation is 46 km from Smarjeske Toplice. Ubytování Vikend ISABELLA se nachází ve městě Sevnica (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rustic retreat with pool počitnice na kozolcu

Rustic retreat with pool počitnice na kozolcu

Ubytování (Prázdninový dům) Rustic retreat with pool počitnice na kozolcu. Rustic retreat with pool počitnice na kozolcu is situated in Sevnica. This holiday home features a garden. The holiday home also features 1 bathroom. Ubytování Rustic retreat with pool počitnice na kozolcu se nachází ve městě Sevnica (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms at Trimček

Rooms at Trimček

Ubytování (Hostel) Rooms at Trimček. Set in Sevnica, Rooms at Trimček features a bar and terrace. Ubytování Rooms at Trimček se nachází ve městě Sevnica (Slovinsko - Posavje).

Ubytování ve městě Sevnica

Město Sevnica se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Sevnica.