Hledat

Ubytování

Ubytování město Sevnica

Ve městě Sevnica (Slovinsko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sevnica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sevnica

Holiday Home Neokrnjena Narava

10

Holiday Home Neokrnjena Narava

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Neokrnjena Narava. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Holiday Home Neokrnjena Narava is situated in Sevnica. Ubytování Holiday Home Neokrnjena Narava se nachází ve městě Sevnica (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 005 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Getaway "At the three lights"

9,7

Getaway "At the three lights"

Ubytování (Prázdninový dům) Getaway "At the three lights". Getaway "At the three lights" is a holiday home with a barbecue, set in Sevnica. The unit is 26 km from Terme Laško. Ubytování Getaway "At the three lights" se nachází ve městě Sevnica (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Ajdovec

9,1

Hotel Ajdovec

Ubytování (Hotel) Hotel Ajdovec. Featuring a bar and free WiFi throughout the property, Hotel Ajdovec is located in Sevnica. Ubytování Hotel Ajdovec se nachází ve městě Sevnica (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 314 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grobelnik Tourist Farm

9

Grobelnik Tourist Farm

Ubytování (Farma) Grobelnik Tourist Farm. Enjoying a quiet location in Podvrh, Grobelnik Tourist Farm is 8 km from the centre of Sevnica. Ubytování Grobelnik Tourist Farm se nachází ve městě Sevnica (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 008 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wineyard getaway house

Wineyard getaway house

Ubytování (Prázdninový dům) Wineyard getaway house. Wineyard getaway house is located in Sevnica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Wineyard getaway house se nachází ve městě Sevnica (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vikend ISABELLA

Vikend ISABELLA

Ubytování (Prázdninový dům) Vikend ISABELLA. Situated in Sevnica in the Posavje region, Vikend ISABELLA has a garden. The air-conditioned accommodation is 46 km from Smarjeske Toplice. Ubytování Vikend ISABELLA se nachází ve městě Sevnica (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms at Trimček

Rooms at Trimček

Ubytování (Hostel) Rooms at Trimček. Set in Sevnica, Rooms at Trimček features a bar and terrace. Ubytování Rooms at Trimček se nachází ve městě Sevnica (Slovinsko - Posavje).

Ubytování ve městě Sevnica

Město Sevnica se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Sevnica.