Hledat

Ubytování

Ubytování město Krška Vas

Ve městě Krška Vas (Slovinsko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Krška Vas

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Krška Vas

Apartments Stankovo

9,8

Apartments Stankovo

Ubytování (Apartmány) Apartments Stankovo. Located in Krška Vas, Apartments Stankovo features accommodation with access to a garden. Ubytování Apartments Stankovo se nachází ve městě Krška Vas (Slovinsko - Posavje).

Charming house by the beautiful River Krka

9,8

Charming house by the beautiful River Krka

Ubytování (Apartmán) Charming house by the beautiful River Krka. Charming house by the beautiful River Krka is located in Krška Vas and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Charming house by the beautiful River Krka se nachází ve městě Krška Vas (Slovinsko - Posavje).

Sleme house

Sleme house

Ubytování (Venkovský dům) Sleme house. Set in Krška Vas in the Posavje region, Sleme house has a terrace. The accommodation is 42 km from Krapinske Toplice. Ubytování Sleme house se nachází ve městě Krška Vas (Slovinsko - Posavje).

Holiday home by the river Krka

Holiday home by the river Krka

Ubytování (Apartmán) Holiday home by the river Krka. Holiday home by the river Krka is located in Krška Vas and offers a restaurant, a private beach area and barbecue facilities. Ubytování Holiday home by the river Krka se nachází ve městě Krška Vas (Slovinsko - Posavje).

Vineyard Holiday House Kerin

Vineyard Holiday House Kerin

Ubytování (Prázdninový dům) Vineyard Holiday House Kerin. Set in Cerklje ob Krki in the Posavje region, Vineyard Holiday House Kerin features a balcony. Ubytování Vineyard Holiday House Kerin se nachází ve městě Krška Vas (Slovinsko - Posavje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 442 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Krška Vas

Město Krška Vas se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Krška Vas.