Hledat

Ubytování

Lombardie

V regionu Lombardie (Itálie) máme celkem 22098 hotelů a ubytování.

Pro region Lombardie doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Milán (5619), Como (668), Livigno (566), Desenzano del Garda (534), Sirmione (505), Bellagio (302), Tremosine sul Garda (249), Manerba del Garda (236), Bormio (212), Salò (209). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Lombardie

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Lombardie

Appartamento Belvedere

10

Appartamento Belvedere

Ubytování (Prázdninový dům) Appartamento Belvedere. Appartamento Belvedere se nachází v Gardone Riviera. Prázdninový dům má soukromé parkoviště a stojí 1,2 km od Il Vittoriale. Ubytování Appartamento Belvedere se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Amazing Design Apartment with terrace in Navigli

10

Amazing Design Apartment with terrace in Navigli

Ubytování (Apartmány) Amazing Design Apartment with terrace in Navigli. Amazing Design Apartment with terrace in Navigli se nachází v Miláně, 1,9 km od Darsena a 2,2 km od muzea MUDEC. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Amazing Design Apartment with terrace in Navigli se nachází ve městě Milán (Itálie - Lombardie).

AMAZING NEW SUITE WITH BEAUTIFUL VIEW from Moscova Suites apartments group

10

AMAZING NEW SUITE WITH BEAUTIFUL VIEW from Moscova Suites apartments group

Ubytování (Apartmán) AMAZING NEW SUITE WITH BEAUTIFUL VIEW from Moscova Suites apartments group. AMAZING NEW SUITE with BEAUTIFUL VIEW from Moscova Suites apartments group se nachází v centru Milána, 600 metrů od lanovky Bosco Verticale a necelý 1 km... Ubytování AMAZING NEW SUITE WITH BEAUTIFUL VIEW from Moscova Suites apartments group se nachází ve městě Milán (Itálie - Lombardie).

Amio Apartment - Niguarda

10

Amio Apartment - Niguarda

Ubytování (Apartmány) Amio Apartment - Niguarda. Amio Apartment - Niguarda se nachází v Miláně, 3,7 km od lanovky Bosco Verticale, 4 km od stanice metra Centrale a 5,9 km od stadionu Arena Civica, a... Ubytování Amio Apartment - Niguarda se nachází ve městě Milán (Itálie - Lombardie).

Appartamento Nuovo Città Studi Milano

10

Appartamento Nuovo Città Studi Milano

Ubytování (Apartmány) Appartamento Nuovo Città Studi Milano. V milánské čtvrti Città Studi, v blízkosti stanice metra Lambrate, Appartamento Nuovo Città Studi Milano nabízí bezplatné Wi-Fi a pračku. Ubytování Appartamento Nuovo Città Studi Milano se nachází ve městě Milán (Itálie - Lombardie).

Aria di Casa Reit

10

Aria di Casa Reit

Ubytování (Apartmány) Aria di Casa Reit. Aria di Casa Reit se nachází ve Valdisottu v Lombardii a nabízí balkon a výhled do zahrady. Nachází se 38 km od benediktinského kláštera sv. Ubytování Aria di Casa Reit se nachází ve městě Valdisotto (Itálie - Lombardie).

Attico Bella Vista

10

Attico Bella Vista

Ubytování (Apartmán) Attico Bella Vista. Attico Bella Vista se nachází v Dubinu, 31 km od zahrad Villa Melzi a 34 km od vily Carlotta. Nabízí gril a terasu. Ubytování Attico Bella Vista se nachází ve městě Dubino (Itálie - Lombardie).

A casa di Joey

10

A casa di Joey

Ubytování (Apartmány) A casa di Joey. A casa di Joey se nachází v Miláně, 3,3 km od kongresového centra GAM Milano a vily Necchi Campiglio, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování A casa di Joey se nachází ve městě Milán (Itálie - Lombardie).

appartamento delizioso, a metà tra lago e montagna

10

appartamento delizioso, a metà tra lago e montagna

Ubytování (Apartmán) appartamento delizioso, a metà tra lago e montagna. appartamento delizioso, a metà tra lago e montagna se nachází v lombardském městě Fonteno a nabízí balkon. Ubytování appartamento delizioso, a metà tra lago e montagna se nachází ve městě Fonteno (Itálie - Lombardie).

Appartamento i Tulipani - 1

10

Appartamento i Tulipani - 1

Ubytování (Apartmán) Appartamento i Tulipani - 1. Appartamento i Tulipani - 1 se nachází v Griante Cadenabbia a nabízí terasu. Do Brissaga je to 43 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento i Tulipani - 1 se nachází ve městě Griante Cadenabbia (Itálie - Lombardie).

appartamento arcadia

10

appartamento arcadia

Ubytování (Apartmán) appartamento arcadia. appartamento arcadia se nachází v Livignu, pouhých 49 km od lanovky Piz Buin, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování appartamento arcadia se nachází ve městě Livigno (Itálie - Lombardie).

Appartamento alle Rive

10

Appartamento alle Rive

Ubytování (Apartmán) Appartamento alle Rive. Le Rive Appartamento se nachází u jezera v Salò a nabízí soukromou zahradu s venkovním jídelním koutem. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a klimatizace. Ubytování Appartamento alle Rive se nachází ve městě Salò (Itálie - Lombardie).

Appartamento trilocale luxory,sulle piste da sci

10

Appartamento trilocale luxory,sulle piste da sci

Ubytování (Apartmány) Appartamento trilocale luxory,sulle piste da sci. Nabízí restauraci, bar a přímý přístup na sjezdovku. Ubytování Appartamento trilocale luxory,sulle piste da sci se nachází ve městě Bormio (Itálie - Lombardie).

Appartamento Aldo

10

Appartamento Aldo

Ubytování (Apartmán) Appartamento Aldo. Appartamento Aldo se nachází v obci Isolaccia v Lombardii a nabízí balkon a výhled do zahrady. Tento apartmán má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento Aldo se nachází ve městě Isolaccia (Itálie - Lombardie).

Appartamento a 10 min da Milano riservato

10

Appartamento a 10 min da Milano riservato

Ubytování (Prázdninové domy) Appartamento a 10 min da Milano riservato. Appartamento a 10 min da Milano riservato se nachází v Lodi, 34 km od stanice metra Porta Romana a 36 km od Forum Assago. Ubytování Appartamento a 10 min da Milano riservato se nachází ve městě Milán (Itálie - Lombardie).

Apartment with garden and private parking

10

Apartment with garden and private parking

Ubytování (Apartmán) Apartment with garden and private parking. Apartment with garden and private parking se nachází necelý 1 km od zahrad Villa Melzi a nabízí výhled do zahrady, zahradu a terasu. Ubytování Apartment with garden and private parking se nachází ve městě Bellagio (Itálie - Lombardie).

Casa Placida

10

Casa Placida

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Placida. Casa Placida se nachází asi 46 km od průsmyku Bernina a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Casa Placida se nachází ve městě Teglio (Itálie - Lombardie).

Baita Sosio

10

Baita Sosio

Ubytování (Apartmány) Baita Sosio. Baita Sosio se nachází v centru Livigna, pouhých 43 km od benediktinského kláštera sv. Jana, a nabízí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Baita Sosio se nachází ve městě Livigno (Itálie - Lombardie).

Casa Bellavista

10

Casa Bellavista

Ubytování (Apartmán) Casa Bellavista. Casa Bellavista se nachází v Colonnu, 7,5 km od vily Carlotta a 10 km od přístaviště trajektů Bellagio, a nabízí výhled na jezero. Ubytování Casa Bellavista se nachází ve městě Colonno (Itálie - Lombardie).

Ca' de Pula'n

10

Ca' de Pula'n

Ubytování (Apartmány) Ca' de Pula'n. Ca' de Pula'n se nachází ve městě Como, 2,8 km od vily Olmo a 4,4 km od chrámu Volta. Ubytování Ca' de Pula'n se nachází ve městě Como (Itálie - Lombardie).

Ca' de Sass near Argegno Lake Como

10

Ca' de Sass near Argegno Lake Como

Ubytování (Vila) Ca' de Sass near Argegno Lake Como. Ca' de Sass near Argegno Lake Como se nachází v Colonnu a nabízí vířivku. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Ca' de Sass near Argegno Lake Como se nachází ve městě Colonno (Itálie - Lombardie).

Brand new apartment in Livigno near ski area

10

Brand new apartment in Livigno near ski area

Ubytování (Chata) Brand new apartment in Livigno near ski area. Zbrusu nový apartmán v Livignu v blízkosti lyžařského areálu se nachází v Livignu, 42 km od Engadin Golf Samedan & Zuoz-Madulain a 42 km od vlakového... Ubytování Brand new apartment in Livigno near ski area se nachází ve městě Livigno (Itálie - Lombardie).

Cà Bianca sopra

10

Cà Bianca sopra

Ubytování (Apartmány) Cà Bianca sopra. Cà Bianca sopra se nachází ve městě Toscolano Maderno v Lombardii a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Cà Bianca sopra se nachází ve městě Toscolano Maderno (Itálie - Lombardie).

Beatrice D'Este apartment

10

Beatrice D'Este apartment

Ubytování (Apartmány) Beatrice D'Este apartment. Apartmán Beatrice D'Este se nachází v centru Milána, nedaleko čtvrti Darsena. Nabízí bezplatné Wi-Fi a pračku. Tento apartmán má balkon. Ubytování Beatrice D'Este apartment se nachází ve městě Milán (Itálie - Lombardie).

Appartamento Tortona - Milano

10

Appartamento Tortona - Milano

Ubytování (Apartmány) Appartamento Tortona - Milano. Appartamento Tortona - Milano se nachází v Miláně, 500 metrů od muzea MUDEC a 700 metrů od Darsena. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Appartamento Tortona - Milano se nachází ve městě Milán (Itálie - Lombardie).

Bike-Loft

10

Bike-Loft

Ubytování (Apartmán) Bike-Loft. Bike-Loft se nachází v Miláně, 2 km od lanovek Bosco Verticale a GAM Milano, a nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Bike-Loft se nachází ve městě Milán (Itálie - Lombardie).

Baita Fazz app 9

10

Baita Fazz app 9

Ubytování (Apartmány) Baita Fazz app 9. Baita Fazz app 9 se nachází v Bormiu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Výhled směřuje na hory. Ubytování Baita Fazz app 9 se nachází ve městě Bormio (Itálie - Lombardie).

Baita Borgo Incantato

10

Baita Borgo Incantato

Ubytování (Prázdninové domy) Baita Borgo Incantato. Baita Borgo Incantato se nachází v Morbegnu, 47 km od zahrad Villa Melzi a 50 km od vily Carlotta. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Baita Borgo Incantato se nachází ve městě Morbegno (Itálie - Lombardie).

Bacone Liberty Diana

10

Bacone Liberty Diana

Ubytování (Apartmán) Bacone Liberty Diana. Bacone Liberty Diana se nachází v Miláně, 1,4 km od výstaviště GAM Milano, 1,6 km od vily Necchi Campiglio a 2 km od lanovky Bosco Verticale. Ubytování Bacone Liberty Diana se nachází ve městě Milán (Itálie - Lombardie).

CaseOspitali - CASA ORANIS nuovo e ampio bilocale con grande balcone

10

CaseOspitali - CASA ORANIS nuovo e ampio bilocale con grande balcone

Ubytování (Apartmány) CaseOspitali - CASA ORANIS nuovo e ampio bilocale con grande balcone. CaseOspitali - CASA ORANIS nuovo e ampio bilocale con grande balcone se nachází v Cernuscu sul Naviglio, 1,8 km od vily Fiorita a 13 km od stanice metra... Ubytování CaseOspitali - CASA ORANIS nuovo e ampio bilocale con grande balcone se nachází ve městě Cernusco sul Naviglio (Itálie - Lombardie).

Charming Design Loft Isola Milano

10

Charming Design Loft Isola Milano

Ubytování (Apartmán) Charming Design Loft Isola Milano. Charming Design Loft Isola Milano se nachází v Miláně, 1,3 km od lanovky Bosco Verticale a 1,9 km od stanice metra Centrale, a nabízí bezplatné Wi-Fi,... Ubytování Charming Design Loft Isola Milano se nachází ve městě Stelvio (Itálie - Lombardie).

Coosy Single Room

10

Coosy Single Room

Ubytování (Privát) Coosy Single Room. Coosy Single Room se nachází asi 4,1 km od golfového klubu Circolo Golf Villa d'Este a nabízí výhled na hory, terasu a rychlovarnou konvici. Ubytování Coosy Single Room se nachází ve městě Albese Con Cassano (Itálie - Lombardie).

Casina Bianca

10

Casina Bianca

Ubytování (Prázdninový dům) Casina Bianca. Casina Bianca se nachází v obci Lurate Caccivio a nabízí zahradu a gril. Locarno je vzdálené 47 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casina Bianca se nachází ve městě Lurate Caccivio (Itálie - Lombardie).

Casa vacanze Casa di Corte

10

Casa vacanze Casa di Corte

Ubytování (Prázdninové domy) Casa vacanze Casa di Corte. Casa vacanze Casa di Corte se nachází v obci Adrara San Rocco, 30 km od výstaviště Fiera di Bergamo, 32 km od kongresového centra Centro Congressi Bergamo... Ubytování Casa vacanze Casa di Corte se nachází ve městě Adrara San Rocco (Itálie - Lombardie).

LA CASA DI PUFFY

10

LA CASA DI PUFFY

Ubytování (Apartmán) LA CASA DI PUFFY. LA CASA DI PUFFY se nachází ve městě Selvino, 22 km od Accademia Carrara a 22 km od kongresového centra Centro Congressi Bergamo. Ubytování LA CASA DI PUFFY se nachází ve městě Selvino (Itálie - Lombardie).

La casa del bosco

10

La casa del bosco

Ubytování (Prázdninové domy) La casa del bosco. La casa del bosco se nachází v Camerata Cornello, 31 km od Bellagia, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování La casa del bosco se nachází ve městě Camerata Cornello (Itálie - Lombardie).

La Corte Apartment 1 - Affitti Brevi Italia

10

La Corte Apartment 1 - Affitti Brevi Italia

Ubytování (Apartmány) La Corte Apartment 1 - Affitti Brevi Italia. La Corte Apartment 1 - Affitti Brevi Italia se nachází ve městě Peschiera Borromeo, 9,2 km od stanice metra Lambrate a 10 km od vily Necchi Campiglio, a... Ubytování La Corte Apartment 1 - Affitti Brevi Italia se nachází ve městě Peschiera Borromeo (Itálie - Lombardie).

Ferrari's: bright apartment with magnificent view

10

Ferrari's: bright apartment with magnificent view

Ubytování (Apartmán) Ferrari's: bright apartment with magnificent view. Ferrari's: bright apartment with wonderful view se nachází v Chiese in Valmalenco a nabízí terasu. 26 km od Pontresiny. Ubytování Ferrari's: bright apartment with magnificent view se nachází ve městě Chiesa in Valmalenco (Itálie - Lombardie).

Dascio Salute Ferienwohnung mit Panorama Balkon am See

10

Dascio Salute Ferienwohnung mit Panorama Balkon am See

Ubytování (Apartmán) Dascio Salute Ferienwohnung mit Panorama Balkon am See. Dascio Salute Ferienwohnung mit Panorama Balkon am See se nachází v Albonicu a nabízí vířivku. Ubytování Dascio Salute Ferienwohnung mit Panorama Balkon am See se nachází ve městě Albonico (Itálie - Lombardie).

Design Loft Bocconi

10

Design Loft Bocconi

Ubytování (Apartmán) Design Loft Bocconi. Design Loft Bocconi se nachází v Miláně, 1,5 km od Darsena a 2,4 km od opery La Scala. Nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Design Loft Bocconi se nachází ve městě Milán (Itálie - Lombardie).

Design apartment Navigli

10

Design apartment Navigli

Ubytování (Apartmány) Design apartment Navigli. Design apartment Navigli se nachází v Miláně, 500 metrů od Darsena a 700 metrů od muzea MUDEC. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným... Ubytování Design apartment Navigli se nachází ve městě Milán (Itálie - Lombardie).

Depandance Agave

10

Depandance Agave

Ubytování (Apartmán) Depandance Agave. Depandance Agave se nachází v obci Gardone Riviera, 25 km od hradu Desenzano a 31 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Depandance Agave se nachází ve městě Gardone Riviera (Itálie - Lombardie).

Fontana Chalet St Antoni

10

Fontana Chalet St Antoni

Ubytování (Apartmán) Fontana Chalet St Antoni. Fontana Chalet St Antoni se nachází asi 27 km od návštěvnického centra Švýcarského národního parku a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a... Ubytování Fontana Chalet St Antoni se nachází ve městě Livigno (Itálie - Lombardie).

fantastica villa fra le Alpi valtellinesi

10

fantastica villa fra le Alpi valtellinesi

Ubytování (Vila) fantastica villa fra le Alpi valtellinesi. Fantastica villa fra le Alpi valtellinesi se nachází v Tresivio a nabízí zahradu a terasu. 35 km od Pontresiny. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování fantastica villa fra le Alpi valtellinesi se nachází ve městě Tresivio (Itálie - Lombardie).

Il Patio Varenna Pool apartment sleeps 6

10

Il Patio Varenna Pool apartment sleeps 6

Ubytování (Apartmán) Il Patio Varenna Pool apartment sleeps 6. Il Patio Varenna Pool apartment sleep 6 se nachází v Perledu a nabízí zahradu, sezónní venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Il Patio Varenna Pool apartment sleeps 6 se nachází ve městě Perledo (Itálie - Lombardie).

Gorgeous Mansion in Pisogne with Private Swimming Pool

10

Gorgeous Mansion in Pisogne with Private Swimming Pool

Ubytování (Prázdninový dům) Gorgeous Mansion in Pisogne with Private Swimming Pool. Gorgeous Mansion in Pisogne with Private Swimming Pool se nachází v Artogne a nabízí soukromý bazén. Nabízí terasu, stolní tenis a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Gorgeous Mansion in Pisogne with Private Swimming Pool se nachází ve městě Artogne (Itálie - Lombardie).

GreenTerrazzino Apartment

10

GreenTerrazzino Apartment

Ubytování (Apartmány) GreenTerrazzino Apartment. GreenTerrazzino Apartment se nachází v Miláně, 3,9 km od muzea MUDEC a 5,3 km od Darsena. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování GreenTerrazzino Apartment se nachází ve městě Milán (Itálie - Lombardie).

Ginepro Casa Vacanze

10

Ginepro Casa Vacanze

Ubytování (Apartmány) Ginepro Casa Vacanze. Ginepro Casa Vacanze se nachází v Madesimu v Lombardii a nabízí balkon a výhled do zahrady. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ginepro Casa Vacanze se nachází ve městě Madesimo (Itálie - Lombardie).

Rivoltella Apt With Pool 600mt From Lake - Happy Rentals

10

Rivoltella Apt With Pool 600mt From Lake - Happy Rentals

Ubytování (Apartmány) Rivoltella Apt With Pool 600mt From Lake - Happy Rentals. Rivoltella Apt With Pool se nachází v Desenzano del Garda, 1,8 km od Spiaggia di Rivoltella a 2,3 km od pláže Lido Galeazzi. Ubytování Rivoltella Apt With Pool 600mt From Lake - Happy Rentals se nachází ve městě Desenzano del Garda (Itálie - Lombardie).

Rin Sky Appartamenti Rin Livigno

10

Rin Sky Appartamenti Rin Livigno

Ubytování (Apartmány) Rin Sky Appartamenti Rin Livigno. Rin Sky Appartamenti Rin Livigno se nachází asi 1,2 km od lanovky Carosello a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Rin Sky Appartamenti Rin Livigno se nachází ve městě Livigno (Itálie - Lombardie).

PORTELLO SUITE

10

PORTELLO SUITE

Ubytování (Apartmány) PORTELLO SUITE. PORTELLO SUITE se nachází v Miláně, 1,7 km od výstaviště Fiera Milano City, 3,1 km od čtvrti CityLife a 3,7 km od stadionu Arena Civica, a nabízí ubytování... Ubytování PORTELLO SUITE se nachází ve městě Milán (Itálie - Lombardie).

Ubytování v městech regionu Lombardie

Ubytování v městech regionu Lombardie