Hledat

Ubytování

Ubytování město Tremosine sul Garda

Ve městě Tremosine sul Garda (Itálie) máme celkem 249 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tremosine sul Garda

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tremosine sul Garda

Lancillotto

10

Lancillotto

Ubytování (Apartmán) Lancillotto. Lancillotto se nachází v Tremosine Sul Garda a nabízí zahradu a gril. 4,3 km od Limone sul Garda. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Lancillotto se nachází ve městě Tremosine sul Garda (Itálie - Lombardie).

Casa Angiolina Lake And Mountain View - Happy Rentals

10

Casa Angiolina Lake And Mountain View - Happy Rentals

UbytováníCasa Angiolina Lake And Mountain View - Happy Rentals. Casa Angiolina Lake And Mountain View - Happy Rentals se nachází v Tremosine Sul Garda. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Casa Angiolina Lake And Mountain View - Happy Rentals se nachází ve městě Tremosine sul Garda (Itálie - Lombardie).

Locazione Turistica La Tartufaia-7

10

Locazione Turistica La Tartufaia-7

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica La Tartufaia-7. Locazione Turistica La Tartufaia-7 se nachází v Tremosine Sul Garda a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Locazione Turistica La Tartufaia-7 se nachází ve městě Tremosine sul Garda (Itálie - Lombardie).

Appartamento Vista Forra

10

Appartamento Vista Forra

UbytováníAppartamento Vista Forra. Appartamento Vista Forra is located in Tremosine Sul Garda and offers a terrace. Ubytování Appartamento Vista Forra se nachází ve městě Tremosine sul Garda (Itálie - Lombardie).

Traumblick - a18664

10

Traumblick - a18664

Ubytování (Apartmán) Traumblick - a18664. Traumblick - a18664 se nachází v obci Tremosine Sul Garda v Lombardii a nabízí balkon a výhled na moře. 3,3 km od Limone sul Garda. Ubytování Traumblick - a18664 se nachází ve městě (Itálie - Lombardie).

Casa Bepi

10

Casa Bepi

UbytováníCasa Bepi. Casa Bepi se nachází v obci Tremosine Sul Garda v Lombardii a nabízí balkon. Nabízí výhled na jezero a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Bepi se nachází ve městě Tremosine sul Garda (Itálie - Lombardie).

CASA MARTINELLI

9,9

CASA MARTINELLI

Ubytování (Apartmány) CASA MARTINELLI. CASA MARTINELLI se nachází v Tremosine Sul Garda, 3,4 km od Limone sul Garda, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování CASA MARTINELLI se nachází ve městě Tremosine sul Garda (Itálie - Lombardie).

Casa Miramonti

9,8

Casa Miramonti

UbytováníCasa Miramonti. Casa Miramonti se nachází v Tremosine Sul Garda a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Miramonti se nachází ve městě Tremosine sul Garda (Itálie - Lombardie).

Casa Palanca Lake view apartment by Gardadomusmea

9,8

Casa Palanca Lake view apartment by Gardadomusmea

Ubytování (Apartmán) Casa Palanca Lake view apartment by Gardadomusmea. Casa Palanca Lake view apartment by Gardadomusmea se nachází v Tremosine Sul Garda, pouhých 50 km od hradu Castello di Avio, a nabízí ubytování s výhledem... Ubytování Casa Palanca Lake view apartment by Gardadomusmea se nachází ve městě Tremosine sul Garda (Itálie - Lombardie).

Dimora Natura-Riserva Naturale Valle di Bondo

9,8

Dimora Natura-Riserva Naturale Valle di Bondo

Ubytování (Farma) Dimora Natura-Riserva Naturale Valle di Bondo. Dimora Natura-Riserva Naturale Valle di Bondo se nachází v Tremosine Sul Garda a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Dimora Natura-Riserva Naturale Valle di Bondo se nachází ve městě Tremosine sul Garda (Itálie - Lombardie).

Casa Federico

9,8

Casa Federico

Ubytování (Apartmány) Casa Federico. Casa Federico se nachází v Tremosine Sul Garda a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Federico se nachází ve městě Tremosine sul Garda (Itálie - Lombardie).

Rustico La Colonna - Tremosine sul Garda

9,8

Rustico La Colonna - Tremosine sul Garda

Ubytování (Prázdninové domy) Rustico La Colonna - Tremosine sul Garda. Rustico La Colonna - Tremosine sul Garda se nachází v obci Tremosine Sul Garda v Lombardii a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Rustico La Colonna - Tremosine sul Garda se nachází ve městě (Itálie - Lombardie).

Villa delle Querce

9,7

Villa delle Querce

Ubytování (Apartmány) Villa delle Querce. Villa Delle Querce se nachází v obci Tremosine Sul Garda v oblasti Lombardie, 100 km od Verony, a nabízí výhled na jezero, zázemí pro grilování, soukromý... Ubytování Villa delle Querce se nachází ve městě (Itálie - Lombardie).

Casa De Pol Exclusive Lake View by Gardadomusmea

9,7

Casa De Pol Exclusive Lake View by Gardadomusmea

Ubytování (Prázdninový dům) Casa De Pol Exclusive Lake View by Gardadomusmea. Casa De Pol Exclusive Lake View by Gardadomusmea se nachází v Tremosine Sul Garda, pouhých 50 km od hradu Desenzano, a nabízí ubytování s terasou a... Ubytování Casa De Pol Exclusive Lake View by Gardadomusmea se nachází ve městě Tremosine sul Garda (Itálie - Lombardie).

Casa il Fienile by Garda Domus Mea

9,7

Casa il Fienile by Garda Domus Mea

Ubytování (Prázdninový dům) Casa il Fienile by Garda Domus Mea. Casa il Fienile by Garda Domus Mea se nachází v Tremosine Sul Garda. 4,4 km od Limone sul Garda. Ubytování Casa il Fienile by Garda Domus Mea se nachází ve městě Tremosine sul Garda (Itálie - Lombardie).

Loft Diva Lake view by Gardadomusmea

9,7

Loft Diva Lake view by Gardadomusmea

Ubytování (Apartmán) Loft Diva Lake view by Gardadomusmea. Loft Diva Lake view by Gardadomusmea se nachází v obci Tremosine Sul Garda v Lombardii a nabízí zahradu. Ubytování Loft Diva Lake view by Gardadomusmea se nachází ve městě Tremosine sul Garda (Itálie - Lombardie).

Agriturismo Al Franet

9,7

Agriturismo Al Franet

UbytováníAgriturismo Al Franet. Agriturismo Al Franet se nachází v Tremosine Sul Garda a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a zahradou. Ubytování Agriturismo Al Franet se nachází ve městě Tremosine sul Garda (Itálie - Lombardie).

Borgo Cantagallo Casa Ofelia

9,7

Borgo Cantagallo Casa Ofelia

Ubytování (Prázdninový dům) Borgo Cantagallo Casa Ofelia. Borgo Cantagallo Casa Ofelia se nachází v Tremosine Sul Garda a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Borgo Cantagallo Casa Ofelia se nachází ve městě Tremosine sul Garda (Itálie - Lombardie).

Casa San Francesco

9,7

Casa San Francesco

Ubytování (Prázdninové domy) Casa San Francesco. Casa San Francesco se nachází v Tremosine Sul Garda a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa San Francesco se nachází ve městě Tremosine sul Garda (Itálie - Lombardie).

Borgo Cantagallo Casa Olivia 1

9,6

Borgo Cantagallo Casa Olivia 1

Ubytování (Prázdninový dům) Borgo Cantagallo Casa Olivia 1. Borgo Cantagallo Casa Olivia 1 se nachází v Tremosine Sul Garda. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Borgo Cantagallo Casa Olivia 1 se nachází ve městě Tremosine sul Garda (Itálie - Lombardie).

Villa Panoramica

9,6

Villa Panoramica

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Panoramica. Villa Panoramica se nachází v Tremosine Sul Garda a nabízí sdílený lounge, zahradu a gril. 3,4 km od Limone sul Garda. Ubytování Villa Panoramica se nachází ve městě (Itálie - Lombardie).

GeoResort

9,6

GeoResort

Ubytování (Aparthotel) GeoResort. GeoResort se nachází kousek od obce Tremosine a 4 km od Gardského jezera. Ubytování GeoResort se nachází ve městě Tremosine sul Garda (Itálie - Lombardie).

Mos Country House

9,6

Mos Country House

Ubytování (Apartmány) Mos Country House. Mos Country House nabízí zahradu s grilem a ubytování ve městečku Tremosine Sul Garda. Bezplatné Wi-Fi je dostupné ve všech prostorách. Ubytování Mos Country House se nachází ve městě Tremosine sul Garda (Itálie - Lombardie).

Bel Soggiorno lake view 1

9,6

Bel Soggiorno lake view 1

UbytováníBel Soggiorno lake view 1. Bel Soggiorno lake view 1 se nachází v Tremosine Sul Garda, pouhých 49 km od hradu Castello di Avio. Ubytování Bel Soggiorno lake view 1 se nachází ve městě Tremosine sul Garda (Itálie - Lombardie).

Casetta delle olive

9,6

Casetta delle olive

Ubytování (Prázdninový dům) Casetta delle olive. Casetta delle olive se nachází v Tremosine Sul Garda a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casetta delle olive se nachází ve městě Tremosine sul Garda (Itálie - Lombardie).

Casa Rosy

9,6

Casa Rosy

UbytováníCasa Rosy. Casa Rosy se nachází v Tremosine Sul Garda. Tento apartmán má výhled na hory a jezero a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Rosy se nachází ve městě Tremosine sul Garda (Itálie - Lombardie).

Ferienwohnung-Casa-Uta-Gardasee-Limone-Tremosine

9,5

Ferienwohnung-Casa-Uta-Gardasee-Limone-Tremosine

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung-Casa-Uta-Gardasee-Limone-Tremosine. Ferienwohnung-Casa-Uta-Gardasee-Limone-Tremosine se nachází v obci Tremosine Sul Garda v Lombardii a nabízí balkon. Město Riva del Garda je vzdálené 12 km. Ubytování Ferienwohnung-Casa-Uta-Gardasee-Limone-Tremosine se nachází ve městě Tremosine sul Garda (Itálie - Lombardie).

Bel Soggiorno lake view 2

9,5

Bel Soggiorno lake view 2

UbytováníBel Soggiorno lake view 2. Bel Soggiorno lake view 2 se nachází v Tremosine Sul Garda, pouhých 49 km od hradu Castello di Avio. Ubytování Bel Soggiorno lake view 2 se nachází ve městě Tremosine sul Garda (Itálie - Lombardie).

Residence Relais Cà dell'Era

9,5

Residence Relais Cà dell'Era

Ubytování (Apartmány) Residence Relais Cà dell'Era. Ca' dell'Era Residence nabízí moderní apartmány na krásném místě s výhledem na Gardské jezero. Ubytování Residence Relais Cà dell'Era se nachází ve městě Tremosine sul Garda (Itálie - Lombardie).

Agriturismo Hegemone

9,5

Agriturismo Hegemone

UbytováníAgriturismo Hegemone. Agriturismo Hegemone se nachází v Tremosine Sul Garda a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Agriturismo Hegemone se nachází ve městě Tremosine sul Garda (Itálie - Lombardie).

Casa nel Borgo - Casa Oliva

9,5

Casa nel Borgo - Casa Oliva

Ubytování (Prázdninový dům) Casa nel Borgo - Casa Oliva. Casa nel Borgo - Casa Oliva se nachází v Tremosine Sul Garda a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 14 km od města Riva del Garda. Ubytování Casa nel Borgo - Casa Oliva se nachází ve městě Tremosine sul Garda (Itálie - Lombardie).

Locazione Turistica La Tartufaia-5

9,5

Locazione Turistica La Tartufaia-5

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica La Tartufaia-5. Locazione Turistica La Tartufaia-5 se nachází v obci Tremosine Sul Garda v Lombardii a nabízí terasu. 5 km od Limone sul Garda. Ubytování Locazione Turistica La Tartufaia-5 se nachází ve městě Tremosine sul Garda (Itálie - Lombardie).

Liver 201

9,5

Liver 201

Ubytování (Apartmán) Liver 201. Liver 201 se nachází v Tremosine Sul Garda. Tento apartmán nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Liver 201 se nachází ve městě Tremosine sul Garda (Itálie - Lombardie).

Appartamento Flora

9,5

Appartamento Flora

Ubytování (Apartmán) Appartamento Flora. Appartamento Flora se nachází v Tremosine Sul Garda a nabízí sezónní venkovní bazén. 14 km od města Riva del Garda. Ubytování Appartamento Flora se nachází ve městě Tremosine sul Garda (Itálie - Lombardie).

Regina del Lago-monolocale Magnolia

9,5

Regina del Lago-monolocale Magnolia

Ubytování (Apartmán) Regina del Lago-monolocale Magnolia. Regina del Lago-Monolocale Magnolia se nachází v Tremosine Sul Garda. 15 km od města Riva del Garda. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Regina del Lago-monolocale Magnolia se nachází ve městě Tremosine sul Garda (Itálie - Lombardie).

Borgo Cantagallo Casa Olivia 2

9,5

Borgo Cantagallo Casa Olivia 2

Ubytování (Prázdninový dům) Borgo Cantagallo Casa Olivia 2. Borgo Cantagallo Casa Olivia 2 se nachází v Tremosine Sul Garda a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Borgo Cantagallo Casa Olivia 2 se nachází ve městě Tremosine sul Garda (Itálie - Lombardie).

Apartment Jose

9,5

Apartment Jose

UbytováníApartment Jose. Apartment Jose se nachází v Tremosine Sul Garda, pouhých 50 km od hradu Castello di Avio, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Apartment Jose se nachází ve městě Tremosine sul Garda (Itálie - Lombardie).

Casa Holidays Moreli little

9,5

Casa Holidays Moreli little

UbytováníCasa Holidays Moreli little. Casa Holidays Moreli little se nachází v obci Tremosine Sul Garda v Lombardii a nabízí terasu. Tento apartmán má výhled na město a hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Holidays Moreli little se nachází ve městě Tremosine sul Garda (Itálie - Lombardie).

Casa Vanessa

9,5

Casa Vanessa

Ubytování (Apartmán) Casa Vanessa. Casa Vanessa se nachází v Tremosine Sul Garda a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 5 km od Limone sul Garda. Ubytování Casa Vanessa se nachází ve městě Tremosine sul Garda (Itálie - Lombardie).

Casa Rustica - Appartamenti Pilati

9,4

Casa Rustica - Appartamenti Pilati

UbytováníCasa Rustica - Appartamenti Pilati. Appartamenti Pilati se nachází v Tremosine, 20 minut jízdy od břehů Gardského jezera, a nabízí zahradu a ubytování s balkonem a nádherným panoramatickým... Ubytování Casa Rustica - Appartamenti Pilati se nachází ve městě Tremosine sul Garda (Itálie - Lombardie).

Casa Vacanze Voiandes

9,4

Casa Vacanze Voiandes

Ubytování (Apartmán) Casa Vacanze Voiandes. Casa Vacanze Voiandes se nachází v obci Tremosine Sul Garda v Lombardii a nabízí balkon a výhled na město. Ubytování Casa Vacanze Voiandes se nachází ve městě Tremosine sul Garda (Itálie - Lombardie).

Appartamenti Fossato

9,4

Appartamenti Fossato

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Fossato. Appartamenti Fossato se nachází v obci Tremosine Sul Garda, 10,5 km od obce Limone sul Garda. Ubytování Appartamenti Fossato se nachází ve městě Tremosine sul Garda (Itálie - Lombardie).

Locanda Al Castelletto

9,4

Locanda Al Castelletto

Ubytování (Penzion) Locanda Al Castelletto. Locanda Al Castelletto se nachází v obci Pieve, jen pár kroků od Gardského jezera. Ubytování Locanda Al Castelletto se nachází ve městě Tremosine sul Garda (Itálie - Lombardie).

Casa Lina

9,4

Casa Lina

UbytováníCasa Lina. Casa Lina se nachází v Tremosine Sul Garda. Tento prázdninový dům má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Lina se nachází ve městě Tremosine sul Garda (Itálie - Lombardie).

appartamenti Residenza 1928

9,4

appartamenti Residenza 1928

Ubytováníappartamenti Residenza 1928. appartamenti Residenza 1928 se nachází v Tremosine Sul Garda a nabízí ubytování s klimatizací a přístupem do zahrady. Ubytování appartamenti Residenza 1928 se nachází ve městě Tremosine sul Garda (Itálie - Lombardie).

La Quiete 24 Lake view apartment by Gardadomusmea

9,3

La Quiete 24 Lake view apartment by Gardadomusmea

Ubytování (Apartmán) La Quiete 24 Lake view apartment by Gardadomusmea. La Quiete 24 Lake view apartment by Gardadomusmea se nachází v Tremosine Sul Garda a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování La Quiete 24 Lake view apartment by Gardadomusmea se nachází ve městě Tremosine sul Garda (Itálie - Lombardie).

La Quiete 08 lake view Apartment By Garda Domus Mea

9,3

La Quiete 08 lake view Apartment By Garda Domus Mea

Ubytování (Apartmány) La Quiete 08 lake view Apartment By Garda Domus Mea. Apartmán La Quiete 08 s výhledem na jezero By nabízí ubytování s terasou. Garda Domus Mea se nachází v Tremosine Sul Garda. 14 km od města Riva del Garda. Ubytování La Quiete 08 lake view Apartment By Garda Domus Mea se nachází ve městě Tremosine sul Garda (Itálie - Lombardie).

Casa Vacanze Regina Del Lago

9,3

Casa Vacanze Regina Del Lago

Ubytování (Apartmány) Casa Vacanze Regina Del Lago. Casa Vacanze Regina Sul Lago nabízí pokoje ve venkovském stylu se zahradou v Tremosine. Ubytování Casa Vacanze Regina Del Lago se nachází ve městě Tremosine sul Garda (Itálie - Lombardie).

Casa Maria

9,3

Casa Maria

UbytováníCasa Maria. Casa Maria se nachází v klidném Tremosine, 200 metrů od autobusové zastávky s přímými spoji do Limone sul Garda. Ubytování Casa Maria se nachází ve městě Tremosine sul Garda (Itálie - Lombardie).

Casa Luca

9,3

Casa Luca

UbytováníCasa Luca. Casa Luca se nachází v Tremosine Sul Garda. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Luca se nachází ve městě Tremosine sul Garda (Itálie - Lombardie).

Cà del Garì

9,3

Cà del Garì

UbytováníCà del Garì. Samostatně stojící prázdninový dům Cà del Gari se nachází v obci Tremosine Sul Garda a nabízí gril a bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Cà del Garì se nachází ve městě Tremosine sul Garda (Itálie - Lombardie).

Ubytování ve městě Tremosine sul Garda

Město Tremosine sul Garda se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 249 hotelů a ubytování ve městě Tremosine sul Garda.