Hledat

Ubytování

Ubytování město Sirmione

Ve městě Sirmione (Itálie) máme celkem 505 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sirmione

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sirmione

VillaGardaMia

10

VillaGardaMia

Ubytování (Vila) VillaGardaMia. VillaGardamia se nachází v Sirmione, 4,1 km od hradu Sirmione a 5 km od lázní Terme di Sirmione - Catullo, a nabízí výhled do zahrady a zahrady. Ubytování VillaGardaMia se nachází ve městě (Itálie - Lombardie).

Appartamento Brema

10

Appartamento Brema

UbytováníAppartamento Brema. Appartamento Brema se nachází ve čtvrti Colombare di Sirmione v Sirmione a nabízí klimatizaci, terasu a výhled do zahrady. Ubytování Appartamento Brema se nachází ve městě Sirmione (Itálie - Lombardie).

Il Giardino di Laura - Sirmione

10

Il Giardino di Laura - Sirmione

Ubytování (Apartmán) Il Giardino di Laura - Sirmione. Il Giardino di Laura - Sirmione se nachází asi 300 metrů od lázní Terme Sirmione - Virgilio a nabízí výhled do zahrady, sezónní venkovní bazén, zahradu a... Ubytování Il Giardino di Laura - Sirmione se nachází ve městě Sirmione (Itálie - Lombardie).

Deluxe Apartment Pollux

10

Deluxe Apartment Pollux

Ubytování (Apartmán) Deluxe Apartment Pollux. Deluxe Apartment Pollux se nachází v Sirmione a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem, výhledem na bazén a terasou. Ubytování Deluxe Apartment Pollux se nachází ve městě Sirmione (Itálie - Lombardie).

CHARMING NEST

10

CHARMING NEST

Ubytování (Apartmány) CHARMING NEST. CHARMING NEST se nachází v Sirmione, 300 metrů od lázní Terme Sirmione - Virgilio a 2,9 km od hradu Sirmione, a nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování CHARMING NEST se nachází ve městě Sirmione (Itálie - Lombardie).

The Giona Apartment Sirmione

10

The Giona Apartment Sirmione

Ubytování (Apartmán) The Giona Apartment Sirmione. Giona Apartment Sirmione se nachází v Sirmione, necelý 1 km od pláže Lido Galeazzi a 9 minut chůze od lázní Terme Sirmione - Virgilio. Ubytování The Giona Apartment Sirmione se nachází ve městě (Itálie - Lombardie).

Villa Eden - Borgo degli Olivi

10

Villa Eden - Borgo degli Olivi

UbytováníVilla Eden - Borgo degli Olivi. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Villa Eden - Borgo degli Olivi is set in Sirmione. Ubytování Villa Eden - Borgo degli Olivi se nachází ve městě Sirmione (Itálie - Lombardie).

Appartamenti La Piazzetta

10

Appartamenti La Piazzetta

UbytováníAppartamenti La Piazzetta. Appartamenti La Piazzetta se nachází 600 metrů od pláže Mistral a nabízí zahradu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Appartamenti La Piazzetta se nachází ve městě Sirmione (Itálie - Lombardie).

MANTEGNA BOUTIQUE APARTMENT, 75mq, 100mt from the lake, free parking

10

MANTEGNA BOUTIQUE APARTMENT, 75mq, 100mt from the lake, free parking

Ubytování (Prázdninové domy) MANTEGNA BOUTIQUE APARTMENT, 75mq, 100mt from the lake, free parking. MANTEGNA BOUTIQUE APARTMENT, 75 m2, 100 metrů od jezera, se nachází v Sirmione, 1,6 km od pláže Lido Galeazzi a 1,2 km od termálních lázní Terme Sirmione -... Ubytování MANTEGNA BOUTIQUE APARTMENT, 75mq, 100mt from the lake, free parking se nachází ve městě Sirmione (Itálie - Lombardie).

Casa Margherita 96

10

Casa Margherita 96

UbytováníCasa Margherita 96. Casa Margherita 96 se nachází asi 2 km od pláže Lido Galeazzi a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Casa Margherita 96 se nachází ve městě Sirmione (Itálie - Lombardie).

Sunflower Apartment - trilocale con piscina, terrazza e wifi

10

Sunflower Apartment - trilocale con piscina, terrazza e wifi

Ubytování (Apartmán) Sunflower Apartment - trilocale con piscina, terrazza e wifi. Sunflower Apartment - trilocale con piscina, terrazza e wifi se nachází ve čtvrti Colombare di Sirmione v Sirmione, v blízkosti pláže Lido Galeazzi. Ubytování Sunflower Apartment - trilocale con piscina, terrazza e wifi se nachází ve městě (Itálie - Lombardie).

Casa di Loni

10

Casa di Loni

UbytováníCasa di Loni. Casa di Loni se nachází v Sirmione, 300 metrů od pláže Mistral a 800 metrů od pláže Lido Galeazzi. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Casa di Loni se nachází ve městě Sirmione (Itálie - Lombardie).

Il Canaletto

10

Il Canaletto

UbytováníIl Canaletto. Il Canaletto se nachází asi 400 metrů od lázní Terme Sirmione - Virgilio a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Il Canaletto se nachází ve městě Sirmione (Itálie - Lombardie).

APPARTAMENTO STEFANIA

10

APPARTAMENTO STEFANIA

Ubytování (Apartmány) APPARTAMENTO STEFANIA. APPARTAMENTO STEFANIA se nachází v Sirmione, jen 1,4 km od pláže Spiaggia Lido delle Bionde a 1,9 km od pláže Jamaica. Ubytování APPARTAMENTO STEFANIA se nachází ve městě Sirmione (Itálie - Lombardie).

Pearl House - Sirmione Holiday - Jacuzzi Privata

9,9

Pearl House - Sirmione Holiday - Jacuzzi Privata

UbytováníPearl House - Sirmione Holiday - Jacuzzi Privata. Pearl House - Sirmione Holiday - Jacuzzi Privata se nachází v Sirmione, necelý 1 km od pláže Mistral, a nabízí ubytování se zahradou, terasou a službou... Ubytování Pearl House - Sirmione Holiday - Jacuzzi Privata se nachází ve městě Sirmione (Itálie - Lombardie).

Family Apartment 2 Sirmione

9,9

Family Apartment 2 Sirmione

UbytováníFamily Apartment 2 Sirmione. Family Apartment 2 Sirmione se nachází ve čtvrti Colombare di Sirmione, 700 metrů od pláže Lido Galeazzi, necelý 1 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio a... Ubytování Family Apartment 2 Sirmione se nachází ve městě Sirmione (Itálie - Lombardie).

B&B La Dimora Del Garda

9,8

B&B La Dimora Del Garda

UbytováníB&B La Dimora Del Garda. B&B La Dimora Del Garda se nachází v Sirmione, 600 metrů od pláže Lido Galeazzi. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování B&B La Dimora Del Garda se nachází ve městě Sirmione (Itálie - Lombardie).

Appartamento Punta Grò 2 - Sirmione

9,8

Appartamento Punta Grò 2 - Sirmione

UbytováníAppartamento Punta Grò 2 - Sirmione. Ubytování se nachází 2,9 km od pláže Lido Galeazzi a 2,7 km od Terme Sirmione - Virgilio v Sirmione. Ubytování Appartamento Punta Grò 2 - Sirmione se nachází ve městě Sirmione (Itálie - Lombardie).

B&B La Fiaba

9,8

B&B La Fiaba

Ubytování (Bed and breakfast) B&B La Fiaba. B&B La Fiaba se nachází asi 1,1 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na jezero. Ubytování B&B La Fiaba se nachází ve městě Sirmione (Itálie - Lombardie).

Sirmione Eco House Apartment

9,7

Sirmione Eco House Apartment

Ubytování (Apartmány) Sirmione Eco House Apartment. Sirmione Eco House Apartment se nachází asi 2,5 km od Spiaggia Lido delle Bionde a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na jezero. Ubytování Sirmione Eco House Apartment se nachází ve městě (Itálie - Lombardie).

Alma Apartment

9,7

Alma Apartment

UbytováníAlma Apartment. Alma Apartment se nachází v Sirmione v Lombardii, nedaleko pláže Lido Galeazzi a lázní Terme Sirmione - Virgilio. Ubytování Alma Apartment se nachází ve městě Sirmione (Itálie - Lombardie).

Alma Garda Home

9,7

Alma Garda Home

UbytováníAlma Garda Home. Alma Garda Home se nachází v Sirmione a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné... Ubytování Alma Garda Home se nachází ve městě Sirmione (Itálie - Lombardie).

Baseventuno 1 Trilocale piano terra

9,7

Baseventuno 1 Trilocale piano terra

UbytováníBaseventuno 1 Trilocale piano terra. Baseventuno 1 se nachází v Sirmione, 2,8 km od pláže Lido Galeazzi a 3,1 km od Terme Sirmione - Virgilio. Ubytování Baseventuno 1 Trilocale piano terra se nachází ve městě Sirmione (Itálie - Lombardie).

Charming Sirmione

9,7

Charming Sirmione

Ubytování (Bed and breakfast) Charming Sirmione. Charming Sirmione se nachází v Sirmione, necelý 1 km od pláže Lido Galeazzi a 10 minut chůze od lázní Terme Sirmione - Virgilio, a nabízí zahradu a... Ubytování Charming Sirmione se nachází ve městě Sirmione (Itálie - Lombardie).

PAGANINI suits and apartments

9,7

PAGANINI suits and apartments

Ubytování (Apartmány) PAGANINI suits and apartments. PAGANINI suits and apartments se nachází v Sirmione, 700 metrů od pláže Lido Galeazzi a 2,5 km od veřejné pláže Sirmione. Ubytování PAGANINI suits and apartments se nachází ve městě Sirmione (Itálie - Lombardie).

ALLORO APPARTAMENTO 3

9,7

ALLORO APPARTAMENTO 3

UbytováníALLORO APPARTAMENTO 3. ALLORO APPARTAMENTO 3 se nachází v Sirmione, pouhých 800 metrů od pláže Mistral, a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, terasou a bezplatným... Ubytování ALLORO APPARTAMENTO 3 se nachází ve městě Sirmione (Itálie - Lombardie).

H2o

9,7

H2o

Ubytování (Bed and breakfast) H2o. H2o se nachází ve čtvrti Colombare di Sirmione v Sirmione, 3,2 km od hradu Sirmione, a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování H2o se nachází ve městě Sirmione (Itálie - Lombardie).

Appartamenti La Piazzetta

9,7

Appartamenti La Piazzetta

Ubytování (Apartmány) Appartamenti La Piazzetta. Appartamenti La Piazzetta se nachází asi 700 metrů od lázní Terme Sirmione - Virgilio a nabízí ubytování s výhledem na město, terasou a rychlovarnou... Ubytování Appartamenti La Piazzetta se nachází ve městě Sirmione (Itálie - Lombardie).

Appartamento Corina

9,7

Appartamento Corina

Ubytování (Apartmán) Appartamento Corina. Appartamento Corina se nachází v Sirmione, 2,3 km od pláže Lido Galeazzi a 1,8 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio. Ubytování Appartamento Corina se nachází ve městě Sirmione (Itálie - Lombardie).

Wolf House - Sirmione Holiday

9,7

Wolf House - Sirmione Holiday

Ubytování (Apartmán) Wolf House - Sirmione Holiday. Wolf House - Sirmione Holiday se nachází v Sirmione, 2,2 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio a 5 km od hradu Sirmione. Ubytování Wolf House - Sirmione Holiday se nachází ve městě (Itálie - Lombardie).

Appartamento San Vito - a due passi dal lago

9,7

Appartamento San Vito - a due passi dal lago

Ubytování (Apartmán) Appartamento San Vito - a due passi dal lago. Appartamento San Vito - a due passi dal lago se nachází v Sirmione, 600 metrů od pláže Lido Galeazzi a 2,1 km od veřejné pláže Sirmione, a nabízí výhled do... Ubytování Appartamento San Vito - a due passi dal lago se nachází ve městě Sirmione (Itálie - Lombardie).

Sirmione, Borgo Rosa, your holiday flat

9,7

Sirmione, Borgo Rosa, your holiday flat

Ubytování (Apartmán) Sirmione, Borgo Rosa, your holiday flat. Borgo Rosa, your holiday flat se nachází v Sirmione v Sirmione a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, bezplatnou půjčovnou jízdních kol a... Ubytování Sirmione, Borgo Rosa, your holiday flat se nachází ve městě Sirmione (Itálie - Lombardie).

Apartment baglio degli ulivi

9,6

Apartment baglio degli ulivi

UbytováníApartment baglio degli ulivi. Apartment baglio degli ulivi se nachází v Sirmione a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem. Ubytování Apartment baglio degli ulivi se nachází ve městě Sirmione (Itálie - Lombardie).

Paradise Luxury apartments

9,6

Paradise Luxury apartments

Ubytování (Apartmány) Paradise Luxury apartments. Paradise Luxury apartments se nachází v Sirmione, 1,9 km od veřejné pláže Sirmione, a nabízí výhled na bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Paradise Luxury apartments se nachází ve městě Sirmione (Itálie - Lombardie).

Villetta Nico Sirmione

9,6

Villetta Nico Sirmione

Ubytování (Prázdninový dům) Villetta Nico Sirmione. Villetta Nico Sirmione se nachází v Sirmione, necelý 1 km od pláže Lido Galeazzi a 3 minuty chůze od lázní Terme Sirmione - Virgilio. Ubytování Villetta Nico Sirmione se nachází ve městě (Itálie - Lombardie).

Suite Deluxe a Villa Paradiso

9,6

Suite Deluxe a Villa Paradiso

Ubytování (Apartmán) Suite Deluxe a Villa Paradiso. Apartmá Deluxe se nachází v historickém centru Sirmione, v blízkosti veřejné pláže Sirmione. Villa Paradiso má zahradu a pračku. Ubytování Suite Deluxe a Villa Paradiso se nachází ve městě (Itálie - Lombardie).

Locanda Carolina Mastino Scala

9,6

Locanda Carolina Mastino Scala

UbytováníLocanda Carolina Mastino Scala. Locanda Carolina Mastino Scala se nachází v Sirmione, 600 metrů od pláže Spiaggia Lido delle Bionde, a nabízí výhled na jezero. Ubytování Locanda Carolina Mastino Scala se nachází ve městě Sirmione (Itálie - Lombardie).

Dalila's Apartment

9,6

Dalila's Apartment

UbytováníDalila's Apartment. Dalila's Apartment se nachází v Sirmione, pouhých 400 metrů od pláže Mistral a 1,4 km od pláže Lido Galeazzi. Ubytování Dalila's Apartment se nachází ve městě Sirmione (Itálie - Lombardie).

PETITE MAISON

9,6

PETITE MAISON

Ubytování (Apartmán) PETITE MAISON. PETITE MAISON se nachází v Sirmione v Lombardii a nabízí balkon. Ubytování PETITE MAISON se nachází ve městě Sirmione (Itálie - Lombardie).

Porto Valentino Apartment

9,6

Porto Valentino Apartment

UbytováníPorto Valentino Apartment. Porto Valentino Apartment je klimatizovaný apartmán s balkonem s výhledem na Gardské jezero, který se nachází v Sirmione. Ubytování Porto Valentino Apartment se nachází ve městě Sirmione (Itálie - Lombardie).

Nicely furnished chalet with AC, 4km from Sirmione

9,5

Nicely furnished chalet with AC, 4km from Sirmione

Ubytování (Chata) Nicely furnished chalet with AC, 4km from Sirmione. Pěkně zařízená chata s klimatizací, venkovním bazénem a sdílenou kuchyní se nachází ve čtvrti Colombare di Sirmione ve městě Sirmione, 4 km od Sirmione, 2... Ubytování Nicely furnished chalet with AC, 4km from Sirmione se nachází ve městě Sirmione (Itálie - Lombardie).

Appartamento Emerald

9,5

Appartamento Emerald

Ubytování (Apartmán) Appartamento Emerald. Appartamento Emerald se nachází v Sirmione, v blízkosti lázní Terme Sirmione - Virgilio a 4,1 km od hradu Sirmione. Ubytování Appartamento Emerald se nachází ve městě Sirmione (Itálie - Lombardie).

Appartamento Atlantis

9,5

Appartamento Atlantis

Ubytování (Apartmán) Appartamento Atlantis. Appartamento Atlantis se nachází v Sirmione, 2,1 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio a 5 km od hradu Sirmione. Ubytování Appartamento Atlantis se nachází ve městě Sirmione (Itálie - Lombardie).

Casa Mary due - trilocale con giardino privato a due passi dal lago

9,5

Casa Mary due - trilocale con giardino privato a due passi dal lago

UbytováníCasa Mary due - trilocale con giardino privato a due passi dal lago. Casa Mary due - trilocale con giardino privato se nachází v Sirmione, 500 metrů od pláže Lido Galeazzi a necelý 1 km od Terme Sirmione - Virgilio. Ubytování Casa Mary due - trilocale con giardino privato a due passi dal lago se nachází ve městě Sirmione (Itálie - Lombardie).

Casa di Alex | Sirmione

9,5

Casa di Alex | Sirmione

Ubytování (Apartmány) Casa di Alex | Sirmione. Ubytování se nachází v Sirmione, 2 km od veřejné pláže Sirmione a 2,5 km od pláže Spiaggia Lido. Ubytování Casa di Alex | Sirmione se nachází ve městě Sirmione (Itálie - Lombardie).

Porto Valentino 2

9,5

Porto Valentino 2

Ubytování (Apartmán) Porto Valentino 2. Porto Valentino 2 se nachází v centru Sirmione, kousek od veřejné pláže Sirmione a Spiaggia Lido delle Bionde. Ubytování Porto Valentino 2 se nachází ve městě Sirmione (Itálie - Lombardie).

Deluxe Apartments Garda

9,5

Deluxe Apartments Garda

UbytováníDeluxe Apartments Garda. Deluxe Apartments Garda se nachází v Sirmione a nabízí klimatizované ubytování s bazénem a výhledem. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Deluxe Apartments Garda se nachází ve městě Sirmione (Itálie - Lombardie).

Casa Marisa

9,5

Casa Marisa

UbytováníCasa Marisa. Casa Marisa se nachází v Sirmione, 1,9 km od pláže Lido Galeazzi, a nabízí terasu, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Marisa se nachází ve městě Sirmione (Itálie - Lombardie).

Casa Patrizia

9,5

Casa Patrizia

Ubytování (Bed and breakfast) Casa Patrizia. Casa Patrizia se nachází 5 minut chůze od břehu Gardského jezera a 10 minut jízdy autem od historického centra Sirmione a má vlastní zahradu, sdílený... Ubytování Casa Patrizia se nachází ve městě Sirmione (Itálie - Lombardie).

Appartamento coorte Brema

9,5

Appartamento coorte Brema

Ubytování (Apartmán) Appartamento coorte Brema. Nachází se ve čtvrti Colombare di Sirmione v Sirmione, v blízkosti Terme Sirmione - Virgilio, Appartamento coorte Brema má sezónní venkovní bazén a pračku. Ubytování Appartamento coorte Brema se nachází ve městě Sirmione (Itálie - Lombardie).

Le Petit Du Lac

9,5

Le Petit Du Lac

Ubytování (Bed and breakfast) Le Petit Du Lac. Family-run Le Petit Du Lac offers location overlooking Lake Garda. It features a private beach and loungers. Ubytování Le Petit Du Lac se nachází ve městě Sirmione (Itálie - Lombardie).

Ubytování ve městě Sirmione

Město Sirmione se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 505 hotelů a ubytování ve městě Sirmione.