Hledat

Ubytování

Ubytování město Manerba del Garda

Ve městě Manerba del Garda (Itálie) máme celkem 236 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Manerba del Garda

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Manerba del Garda

Montecolo Apartments

10

Montecolo Apartments

UbytováníMontecolo Apartments. Montecolo Apartments se nachází v obci Manerba del Garda, 13 km od hradu Desenzano. Ubytování Montecolo Apartments se nachází ve městě Manerba del Garda (Itálie - Lombardie).

Pool Diamond - Apartments with Garden

10

Pool Diamond - Apartments with Garden

UbytováníPool Diamond - Apartments with Garden. Situated 11 km from Desenzano Castle and 17 km from Terme Sirmione - Virgilio, Pool Diamond - Apartments with Garden in Manerba del Garda features... Ubytování Pool Diamond - Apartments with Garden se nachází ve městě Manerba del Garda (Itálie - Lombardie).

Casa della Rocca

10

Casa della Rocca

UbytováníCasa della Rocca. Casa della Rocca se nachází v obci Manerba del Garda, 19 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio, a nabízí balkon, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa della Rocca se nachází ve městě Manerba del Garda (Itálie - Lombardie).

Casa Arcoiris by Garda Facilities

9,9

Casa Arcoiris by Garda Facilities

UbytováníCasa Arcoiris by Garda Facilities. Casa Arcoiris by Garda facilities se nachází v Manerba del Garda, 13 km od hradu Desenzano, 19 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio a 22 km od hradu... Ubytování Casa Arcoiris by Garda Facilities se nachází ve městě Manerba del Garda (Itálie - Lombardie).

SoleGardaRelax 2 - Manerba del Garda

9,9

SoleGardaRelax 2 - Manerba del Garda

Ubytování (Apartmán) SoleGardaRelax 2 - Manerba del Garda. SoleGardaRelax 2 - Manerba del Garda se nachází v Manerba del Garda, 11 km od hradu Desenzano a 17 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio. Ubytování SoleGardaRelax 2 - Manerba del Garda se nachází ve městě (Itálie - Lombardie).

Appartamento Fieno

9,8

Appartamento Fieno

Ubytování (Apartmán) Appartamento Fieno. Appartamento Fieno se nachází v obci Manerba del Garda v Lombardii a nabízí balkon. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento Fieno se nachází ve městě Manerba del Garda (Itálie - Lombardie).

Appartamento Enrichetta

9,7

Appartamento Enrichetta

UbytováníAppartamento Enrichetta. Appartamento Enrichetta se nachází v obci Manerba del Garda, pouhých 11 km od hradu Desenzano, a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, zahradou,... Ubytování Appartamento Enrichetta se nachází ve městě Manerba del Garda (Itálie - Lombardie).

Appartamenti Il Fienile

9,7

Appartamenti Il Fienile

UbytováníAppartamenti Il Fienile. Appartamenti Il Fienile se nachází přibližně 19 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Appartamenti Il Fienile se nachází ve městě Manerba del Garda (Itálie - Lombardie).

Note di lago

9,7

Note di lago

UbytováníNote di lago. Note di lago se nachází asi 15 km od hradu Desenzano a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na jezero. Ubytování Note di lago se nachází ve městě Manerba del Garda (Itálie - Lombardie).

Villa Bocciolo del Garda

9,7

Villa Bocciolo del Garda

Ubytování (Vila) Villa Bocciolo del Garda. Ubytování se nachází v obci Manerba del Garda, 13 km od hradu Desenzano a 19 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio. Ubytování Villa Bocciolo del Garda se nachází ve městě (Itálie - Lombardie).

Il Giardino Segreto Gardasee Ferienhaus

9,6

Il Giardino Segreto Gardasee Ferienhaus

Ubytování (Prázdninový dům) Il Giardino Segreto Gardasee Ferienhaus. Il Giardino Segreto Gardasee Ferienhaus se nachází v obci Manerba del Garda v Lombardii a nabízí zahradu. Ubytování Il Giardino Segreto Gardasee Ferienhaus se nachází ve městě Manerba del Garda (Itálie - Lombardie).

Front Lake Amazing View

9,6

Front Lake Amazing View

Ubytování (Apartmán) Front Lake Amazing View. Front Lake Amazing View se nachází ve městě Manerba del Garda a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled na jezero. Ubytování Front Lake Amazing View se nachází ve městě Manerba del Garda (Itálie - Lombardie).

Casa di Ludovica

9,5

Casa di Ludovica

Ubytování (Apartmán) Casa di Ludovica. Casa di Ludovica se nachází v Manerba del Garda, 11 km od hradu Desenzano a 17 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio. Ubytování Casa di Ludovica se nachází ve městě Manerba del Garda (Itálie - Lombardie).

Villa Athena Charme

9,5

Villa Athena Charme

UbytováníVilla Athena Charme. Villa Athena Charme se nachází v obci Manerba del Garda v Lombardii a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Villa Athena Charme se nachází ve městě Manerba del Garda (Itálie - Lombardie).

Villa Oleander

9,5

Villa Oleander

UbytováníVilla Oleander. Villa Oleander se nachází v Manerba del Garda, 13 km od hradu Desenzano a 19 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Villa Oleander se nachází ve městě Manerba del Garda (Itálie - Lombardie).

Antica Dimora dei Gelsi

9,5

Antica Dimora dei Gelsi

UbytováníAntica Dimora dei Gelsi. Antica Dimora dei Gelsi se nachází v obci Manerba del Garda, 11 km od hradu Desenzano. Ubytování Antica Dimora dei Gelsi se nachází ve městě Manerba del Garda (Itálie - Lombardie).

Corte degli Olivi Appartamenti

9,5

Corte degli Olivi Appartamenti

UbytováníCorte degli Olivi Appartamenti. Corte degli Olivi Appartamenti se nachází ve vesnici Manerba del Garda v oblasti Lombardie, 37 km od Verony a 8 km od Sirmione, a nabízí venkovní bazén,... Ubytování Corte degli Olivi Appartamenti se nachází ve městě Manerba del Garda (Itálie - Lombardie).

Villa Meri

9,5

Villa Meri

Ubytování (Apartmán) Villa Meri. Villa Meri se nachází v obci Manerba del Garda v Lombardii a nabízí zahradu. 42 km od města Riva del Garda. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Villa Meri se nachází ve městě (Itálie - Lombardie).

La Rocca 2-11 by Wonderful Italy

9,5

La Rocca 2-11 by Wonderful Italy

UbytováníLa Rocca 2-11 by Wonderful Italy. La Rocca 2-11 by Wonderful Italy se nachází přibližně 18 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, tenisovým... Ubytování La Rocca 2-11 by Wonderful Italy se nachází ve městě Manerba del Garda (Itálie - Lombardie).

Agriturismo Holle

9,4

Agriturismo Holle

Ubytování (Apartmán) Agriturismo Holle. Agriturismo Holle se nachází v obci Manerba del Garda a nabízí zahradu, gril a terasu. 34 km od Limone sul Garda. Ubytování Agriturismo Holle se nachází ve městě Manerba del Garda (Itálie - Lombardie).

Villa Elena

9,4

Villa Elena

Ubytování (Vila) Villa Elena. Villa Elena se nachází asi 21 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Villa Elena se nachází ve městě (Itálie - Lombardie).

Doni del Garda B&B

9,4

Doni del Garda B&B

UbytováníDoni del Garda B&B. Doni del Garda B&B se nachází v obci Manerba del Garda, pouhých 11 km od hradu Desenzano, a nabízí ubytování s bezplatnou půjčovnou jízdních kol, zahradou,... Ubytování Doni del Garda B&B se nachází ve městě Manerba del Garda (Itálie - Lombardie).

Casa Maria

9,4

Casa Maria

Ubytování (Apartmány) Casa Maria. Casa Maria se nachází ve městě Manerba del Garda a nabízí sezónní venkovní bazén. Do Verony je to 38 km. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Casa Maria se nachází ve městě Manerba del Garda (Itálie - Lombardie).

Pura Vida Porto Torchio

9,4

Pura Vida Porto Torchio

UbytováníPura Vida Porto Torchio. Ubytování se nachází v obci Manerba del Garda, 14 km od hradu Desenzano a 20 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio. Ubytování Pura Vida Porto Torchio se nachází ve městě Manerba del Garda (Itálie - Lombardie).

B&B Casa Santa Lucia

9,4

B&B Casa Santa Lucia

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Casa Santa Lucia. B&B Casa Santa Lucia se nachází ve městě Manerba del Garda a nabízí zahradu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování B&B Casa Santa Lucia se nachází ve městě Manerba del Garda (Itálie - Lombardie).

Antico Borgo B&B con SPA - Adults Only

9,4

Antico Borgo B&B con SPA - Adults Only

Ubytování (Bed and breakfast) Antico Borgo B&B con SPA - Adults Only. Antico Borgo B&B con SPA se nachází ve středověkém statku ve městě Manerba del Garda a nabízí sluneční terasu s vířivkou a výhledem na Gardské jezero,... Ubytování Antico Borgo B&B con SPA - Adults Only se nachází ve městě Manerba del Garda (Itálie - Lombardie).

Ampio appartamento per famiglie

9,3

Ampio appartamento per famiglie

Ubytování (Apartmán) Ampio appartamento per famiglie. Ampio appartamento per famiglie se nachází v Manerba del Garda a nabízí terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Ampio appartamento per famiglie se nachází ve městě Manerba del Garda (Itálie - Lombardie).

Residenza Ulivi by Wonderful Italy

9,3

Residenza Ulivi by Wonderful Italy

UbytováníResidenza Ulivi by Wonderful Italy. Residenza Ulivi by Wonderful Italy se nachází v Manerba del Garda, 20 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio a 23 km od hradu Sirmione, a nabízí sezónní... Ubytování Residenza Ulivi by Wonderful Italy se nachází ve městě Manerba del Garda (Itálie - Lombardie).

Villa Artemia

9,3

Villa Artemia

Ubytování (Vila) Villa Artemia. Villa Artemia se nachází v obci Manerba del Garda a nabízí zahradu, sezónní venkovní bazén a výhled na bazén. 34 km od Limone sul Garda. Ubytování Villa Artemia se nachází ve městě (Itálie - Lombardie).

Residence Boschetti

9,3

Residence Boschetti

Ubytování (Apartmány) Residence Boschetti. Residence Boschetti je situovaná v městečku Manerba, pouhých 1,5 km od břehů Gardského jezera a 20 minut jízdy od města Desenzano del Garda, a nabízí... Ubytování Residence Boschetti se nachází ve městě Manerba del Garda (Itálie - Lombardie).

Castello di Montonate, two-bedroom apartment

9,3

Castello di Montonate, two-bedroom apartment

Ubytování (Prázdninový dům) Castello di Montonate, two-bedroom apartment. Castello di Montonate se nachází v Mornago, 14 km od vily Panza, 27 km od golfového klubu Monticello a 29 km od nádraží Mendrisio. Ubytování Castello di Montonate, two-bedroom apartment se nachází ve městě Manerba del Garda (Itálie - Lombardie).

Locanda Da Vittorio

9,2

Locanda Da Vittorio

UbytováníLocanda Da Vittorio. Locanda Da Vittorio se nachází 10 minut chůze od břehu jezera Garda a a nabízí soukromé parkoviště, Wi-Fi zdarma a panoramatický výhled na okolí. Ubytování Locanda Da Vittorio se nachází ve městě Manerba del Garda (Itálie - Lombardie).

Residence Bellavista

9,2

Residence Bellavista

Ubytování (Aparthotel) Residence Bellavista. Residence Bellavista s výhledem na záliv Manerba del Garda nabízí venkovní bazén s výhledem na Gardské jezero v dálce. Ubytování Residence Bellavista se nachází ve městě Manerba del Garda (Itálie - Lombardie).

Appartamento nel Borgo

9,2

Appartamento nel Borgo

UbytováníAppartamento nel Borgo. Appartamento nel Borgo se nachází v Manerba del Garda, pouhých 13 km od hradu Desenzano, a nabízí ubytování s výhledem do vnitřního dvora, bezplatné Wi-Fi... Ubytování Appartamento nel Borgo se nachází ve městě Manerba del Garda (Itálie - Lombardie).

Le Margherite

9,2

Le Margherite

UbytováníLe Margherite. Le Margherite nabízí ubytování v obci Manerba del Garda. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Le Margherite se nachází ve městě Manerba del Garda (Itálie - Lombardie).

Villa Giulia

9,2

Villa Giulia

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Giulia. Villa Giulia se nachází v Manerba del Garda, 14 km od hradu Desenzano a 20 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio. Ubytování Villa Giulia se nachází ve městě (Itálie - Lombardie).

Villa Sweet Flower - with Private Pool and Garden

9,2

Villa Sweet Flower - with Private Pool and Garden

UbytováníVilla Sweet Flower - with Private Pool and Garden. Villa Sweet Flower - with Private Pool and Garden se nachází v obci Manerba del Garda, 15 km od hradu Desenzano a 21 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio,... Ubytování Villa Sweet Flower - with Private Pool and Garden se nachází ve městě Manerba del Garda (Itálie - Lombardie).

Bio Foresteria

9,1

Bio Foresteria

Ubytování (Prázdninové domy) Bio Foresteria. Bio Foresteria se nachází v Manerba del Garda, 34 km od Limone sul Garda, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Bio Foresteria se nachází ve městě Manerba del Garda (Itálie - Lombardie).

Corte Elvira

9,1

Corte Elvira

Ubytování (Apartmány) Corte Elvira. Klimatizovaný apartmán Corte Elvira se nachází ve městě Manerba del Garda, 2 km od břehů jezera Garda. Ubytování Corte Elvira se nachází ve městě Manerba del Garda (Itálie - Lombardie).

Appartamento Jessica con piscina privata

9,1

Appartamento Jessica con piscina privata

UbytováníAppartamento Jessica con piscina privata. Appartamento Jessica con piscina privata se nachází v obci Manerba del Garda, pouhých 14 km od hradu Desenzano, a nabízí ubytování s venkovním bazénem,... Ubytování Appartamento Jessica con piscina privata se nachází ve městě Manerba del Garda (Itálie - Lombardie).

Gardagate - Borgo Del Torchio

9

Gardagate - Borgo Del Torchio

Ubytování (Apartmán) Gardagate - Borgo Del Torchio. Gardagate - Borgo Del Torchio se nachází v Manerba del Garda a nabízí sezónní venkovní bazén a zahradu. Ubytování Gardagate - Borgo Del Torchio se nachází ve městě Manerba del Garda (Itálie - Lombardie).

La Gemma sul Lago

9

La Gemma sul Lago

Ubytování (Bed and breakfast) La Gemma sul Lago. La Gemma sul Lago se nachází ve městě Manerba del Garda, 5 minut chůze od břehu jezera. Nabízí výhled na Gardské jezero a nekonečný bazén. Ubytování La Gemma sul Lago se nachází ve městě Manerba del Garda (Itálie - Lombardie).

Locanda dei Rii

9

Locanda dei Rii

UbytováníLocanda dei Rii. Locanda dei Rii se nachází ve velkém parku ve městě Manerba del Garda, 3 minuty jízdy od břehu Gardského jezera a 10 km od města Desenzano del Garda. Ubytování Locanda dei Rii se nachází ve městě Manerba del Garda (Itálie - Lombardie).

Garda Paola Appartamento 1

9

Garda Paola Appartamento 1

UbytováníGarda Paola Appartamento 1. Garda Paola Appartamento 1 se nachází v Manerba del Garda, 20 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio, 23 km od hradu Sirmione a 24 km od jeskyní Catullus. Ubytování Garda Paola Appartamento 1 se nachází ve městě Manerba del Garda (Itálie - Lombardie).

Hotel Stella del Benaco

9

Hotel Stella del Benaco

UbytováníHotel Stella del Benaco. Hotel Stella del Benaco je situován jen pár kroků od břehů Gardského jezera v městečku Manerba del Garda a nabízí ubytování s výhledem na jezero,... Ubytování Hotel Stella del Benaco se nachází ve městě Manerba del Garda (Itálie - Lombardie).

La Cittadella PT-6 by Wonderful Italy

9

La Cittadella PT-6 by Wonderful Italy

UbytováníLa Cittadella PT-6 by Wonderful Italy. La Cittadella PT-6 by Wonderful Italy se nachází asi 12 km od hradu Desenzano a nabízí ubytování s terasou, patiem a výhledem na bazén. Ubytování La Cittadella PT-6 by Wonderful Italy se nachází ve městě Manerba del Garda (Itálie - Lombardie).

Il Gelsomino

9

Il Gelsomino

UbytováníIl Gelsomino. Il Gelsomino se nachází pouhých 13 km od hradu Desenzano v Manerba del Garda a nabízí ubytování s balkonem, zahradou a venkovním bazénem. Ubytování Il Gelsomino se nachází ve městě Manerba del Garda (Itálie - Lombardie).

Gardaliva - Home & Garden by Garda FeWo

9

Gardaliva - Home & Garden by Garda FeWo

UbytováníGardaliva - Home & Garden by Garda FeWo. Gardaliva - Home & Garden by Garda FeWo se nachází v obci Manerba del Garda, 20 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio, 23 km od hradu Sirmione a 24 km od... Ubytování Gardaliva - Home & Garden by Garda FeWo se nachází ve městě Manerba del Garda (Itálie - Lombardie).

Asso Bed & Breakfast

9

Asso Bed & Breakfast

UbytováníAsso Bed & Breakfast. Asso Bed & Breakfast se nachází v Porto Torchio a je obklopen prostornou zahradou. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Asso Bed & Breakfast se nachází ve městě Manerba del Garda (Itálie - Lombardie).

Agriturismo La Filanda

9

Agriturismo La Filanda

Ubytování (Farma) Agriturismo La Filanda. Agriturismo La Filanda je historická farma z 19. století situovaná v Manerbě del Garda, 1 km od Gardského jezera. Ubytování Agriturismo La Filanda se nachází ve městě Manerba del Garda (Itálie - Lombardie).

VILLA LA GEMMA SUL LAGO

9

VILLA LA GEMMA SUL LAGO

Ubytování (Vila) VILLA LA GEMMA SUL LAGO. VILLA LA GEMMA SUL LAGO se nachází v obci Manerba del Garda a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem na bazén. 34 km od Limone sul... Ubytování VILLA LA GEMMA SUL LAGO se nachází ve městě (Itálie - Lombardie).

Ubytování ve městě Manerba del Garda

Město Manerba del Garda se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 236 hotelů a ubytování ve městě Manerba del Garda.