Hledat

Ubytování

Ubytování město Salò

Ve městě Salò (Itálie) máme celkem 209 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Salò

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Salò

Appartamento alle Rive

10

Appartamento alle Rive

Ubytování (Apartmán) Appartamento alle Rive. Le Rive Appartamento se nachází u jezera v Salò a nabízí soukromou zahradu s venkovním jídelním koutem. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a klimatizace. Ubytování Appartamento alle Rive se nachází ve městě Salò (Itálie - Lombardie).

Villa Ondina - Wonderful villa with private beach and big garden

10

Villa Ondina - Wonderful villa with private beach and big garden

Ubytování (Vila) Villa Ondina - Wonderful villa with private beach and big garden. Villa Ondina - Wonderful villa with private beach and big garden is a garden in Salò in the Lombardy region. 38 km od města Riva del Garda. Ubytování Villa Ondina - Wonderful villa with private beach and big garden se nachází ve městě (Itálie - Lombardie).

Laetitia Center Salò With Fantastic Lake- Happy Rentals

10

Laetitia Center Salò With Fantastic Lake- Happy Rentals

UbytováníLaetitia Center Salò With Fantastic Lake- Happy Rentals. Laetitia Center Salò With Fantastic Lake- Happy Rentals se nachází v Salò, 27 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio, 30 km od hradu Sirmione a 31 km od... Ubytování Laetitia Center Salò With Fantastic Lake- Happy Rentals se nachází ve městě Salò (Itálie - Lombardie).

Appartamento Isi

10

Appartamento Isi

UbytováníAppartamento Isi. Appartamento Isi se nachází v Salò v Lombardii a nabízí balkon. Ubytování je vzdálené 21 km od hradu Desenzano a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartamento Isi se nachází ve městě Salò (Itálie - Lombardie).

Villa Donne del Lago Ele

10

Villa Donne del Lago Ele

Ubytování (Apartmán) Villa Donne del Lago Ele. Villa Donne del Lago Ele se nachází v Salò a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled na jezero. Ubytování Villa Donne del Lago Ele se nachází ve městě (Itálie - Lombardie).

Villa Bellavita

10

Villa Bellavita

Ubytování (Vila) Villa Bellavita. Villa Bellavita se nachází v Salò a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem do zahrady. Ubytování Villa Bellavita se nachází ve městě (Itálie - Lombardie).

Selfhaus

10

Selfhaus

Ubytování (Apartmán) Selfhaus. Selfhaus se nachází v Salò a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, sezónní venkovní bazén a zahradu. Ubytování Selfhaus se nachází ve městě Salò (Itálie - Lombardie).

Boutique Apartment Oliva

10

Boutique Apartment Oliva

Ubytování (Apartmán) Boutique Apartment Oliva. Boutique Apartment Oliva se nachází v Salò a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na jezero. 39 km od města Riva del Garda. Ubytování Boutique Apartment Oliva se nachází ve městě Salò (Itálie - Lombardie).

Villa Belvedere

10

Villa Belvedere

Ubytování (Vila) Villa Belvedere. Villa Belvedere se nachází v Salò v Lombardii a nabízí terasu a výhled do zahrady. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Villa Belvedere se nachází ve městě (Itálie - Lombardie).

Villa Mario Resort

10

Villa Mario Resort

UbytováníVilla Mario Resort. Villa Mario Resort se nachází v Salò, 17 km od hradu Desenzano, a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, bezplatným soukromým parkovištěm,... Ubytování Villa Mario Resort se nachází ve městě Salò (Itálie - Lombardie).

Villa Sonia

10

Villa Sonia

UbytováníVilla Sonia. Villa Sonia se nachází v Salò a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Villa Sonia se nachází ve městě Salò (Itálie - Lombardie).

The House on the Lake

10

The House on the Lake

UbytováníThe House on the Lake. The House on the Lake nabízí ubytování s výhledem na hory, zázemím pro vodní sporty a balkonem, asi 19 km od hradu Desenzano. Ubytování The House on the Lake se nachází ve městě Salò (Itálie - Lombardie).

Nuovo appartamento a Salò

10

Nuovo appartamento a Salò

UbytováníNuovo appartamento a Salò. Nuovo appartamento a Salò se nachází v Salò a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 18 km od hradu Desenzano. Ubytování Nuovo appartamento a Salò se nachází ve městě Salò (Itálie - Lombardie).

La Piccola Casa al Lago

10

La Piccola Casa al Lago

UbytováníLa Piccola Casa al Lago. La Piccola Casa al Lago se nachází v Salò, 20 km od hradu Desenzano, 26 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio a 29 km od hradu Sirmione. Ubytování La Piccola Casa al Lago se nachází ve městě Salò (Itálie - Lombardie).

Casale Massina

10

Casale Massina

Ubytování (Aparthotel) Casale Massina. Casale Massina se nachází v Salò, 22 km od hradu Desenzano, a nabízí výhled na jezero, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casale Massina se nachází ve městě Salò (Itálie - Lombardie).

Villa Caterina

10

Villa Caterina

Ubytování (Vila) Villa Caterina. Villa Caterina se nachází v Salò a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na jezero. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé... Ubytování Villa Caterina se nachází ve městě (Itálie - Lombardie).

Il Giardino degli Agrumi

10

Il Giardino degli Agrumi

UbytováníIl Giardino degli Agrumi. Il Giardino degli Agrumi se nachází v Salò, 17 km od hradu Desenzano a 23 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio. Nabízí výhled do zahrady. Ubytování Il Giardino degli Agrumi se nachází ve městě Salò (Itálie - Lombardie).

Luxury Lake View Apartments

9,8

Luxury Lake View Apartments

Ubytování (Apartmány) Luxury Lake View Apartments. Luxury Lake View Apartments se nachází v Salò, 24 km od hradu Desenzano a 30 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio. Ubytování Luxury Lake View Apartments se nachází ve městě Salò (Itálie - Lombardie).

Orange Apartment

9,8

Orange Apartment

UbytováníOrange Apartment. Orange Apartment se nachází v Salò, 25 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio, 28 km od hradu Sirmione a 29 km od jeskyní Grottoes of Catullus. Ubytování Orange Apartment se nachází ve městě Salò (Itálie - Lombardie).

DIMORE DEL CENTRO - Domus Coeli

9,7

DIMORE DEL CENTRO - Domus Coeli

Ubytování (Apartmán) DIMORE DEL CENTRO - Domus Coeli. DIMORE DEL CENTRO - Domus Coeli se nachází na pláži v Salò a nabízí bezplatné Wi-Fi. 39 km od města Riva del Garda. Ubytování DIMORE DEL CENTRO - Domus Coeli se nachází ve městě Salò (Itálie - Lombardie).

B&B Panorama Cinque

9,7

B&B Panorama Cinque

UbytováníB&B Panorama Cinque. Nachází se 19 km od hradu Desenzano, B&B Panorama Cinque nabízí zahradu, terasu a klimatizované pokoje s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování B&B Panorama Cinque se nachází ve městě Salò (Itálie - Lombardie).

DIMORE DEL CENTRO - Domus Aurea

9,7

DIMORE DEL CENTRO - Domus Aurea

Ubytování (Apartmán) DIMORE DEL CENTRO - Domus Aurea. DIMORE DEL CENTRO - Domus Aurea se nachází v Salò, 21 km od hradu Desenzano a 27 km od Terme Sirmione - Virgilio. Ubytování DIMORE DEL CENTRO - Domus Aurea se nachází ve městě Salò (Itálie - Lombardie).

Luxury Apartment right on the water Maddalena

9,7

Luxury Apartment right on the water Maddalena

Ubytování (Apartmán) Luxury Apartment right on the water Maddalena. Luxury Apartment right on the water Maddalena se nachází v Salò a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 15 km od Desenzana del Garda. Ubytování Luxury Apartment right on the water Maddalena se nachází ve městě Salò (Itálie - Lombardie).

Casa Riva

9,7

Casa Riva

UbytováníCasa Riva. Casa Riva se nachází v Salò, 21 km od hradu Desenzano, 27 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio a 30 km od hradu Sirmione. Ubytování Casa Riva se nachází ve městě Salò (Itálie - Lombardie).

Appartamento Trifoglio

9,7

Appartamento Trifoglio

UbytováníAppartamento Trifoglio. Appartamento Trifoglio se nachází 19 km od hradu Desenzano a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Appartamento Trifoglio se nachází ve městě Salò (Itálie - Lombardie).

Cavour apartments

9,6

Cavour apartments

Ubytování (Apartmány) Cavour apartments. Cavour apartments se nachází v Salò v Lombardii a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Cavour apartments se nachází ve městě Salò (Itálie - Lombardie).

Villa Desirè

9,6

Villa Desirè

Ubytování (Vila) Villa Desirè. Villa Desirè se nachází v Salò a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a terasu. 16 km od města Desenzano del Garda. Ubytování Villa Desirè se nachází ve městě (Itálie - Lombardie).

Agriturismo la Scala

9,6

Agriturismo la Scala

UbytováníAgriturismo la Scala. Agriturismo La Scala stojí uprostřed olivového parku, 5 minut jízdy od města Salò a břehů Gardského jezera. Ubytování Agriturismo la Scala se nachází ve městě Salò (Itálie - Lombardie).

Villa Luna Lombarda

9,5

Villa Luna Lombarda

Ubytování (Apartmány) Villa Luna Lombarda. Luna Lombarda se nachází v Salò, 14 minut chůze od Gardského jezera. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Villa Luna Lombarda se nachází ve městě (Itálie - Lombardie).

Appartamento il Golfo

9,5

Appartamento il Golfo

UbytováníAppartamento il Golfo. Appartamento il Golfo se nachází v Salò a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na bazén. Ubytování Appartamento il Golfo se nachází ve městě Salò (Itálie - Lombardie).

Appartamento Gasparo da Salò

9,5

Appartamento Gasparo da Salò

Ubytování (Apartmán) Appartamento Gasparo da Salò. Appartamento Gasparo da Salò se nachází v Salò a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. 40 km od města Riva del Garda. Ubytování Appartamento Gasparo da Salò se nachází ve městě Salò (Itálie - Lombardie).

Casa Elisabetta, affacciata sul golfo

9,4

Casa Elisabetta, affacciata sul golfo

Ubytování (Apartmán) Casa Elisabetta, affacciata sul golfo. Casa Elisabetta, affacciata sul golfo se nachází v Salò a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. 39 km od města Riva del Garda. Ubytování Casa Elisabetta, affacciata sul golfo se nachází ve městě Salò (Itálie - Lombardie).

Agriturismo Conte Brunello

9,4

Agriturismo Conte Brunello

Ubytování (Farma) Agriturismo Conte Brunello. Agriturismo Conte Brunello se nachází v Salò v Lombardii, 40 km od Verony. Nabízí gril a výhled na jezero. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Agriturismo Conte Brunello se nachází ve městě Salò (Itálie - Lombardie).

Agriturismo Podere Nigriano

9,4

Agriturismo Podere Nigriano

Ubytování (Farma) Agriturismo Podere Nigriano. Agriturismo Podere Nigriano se nachází 15 minut chůze od centra města Salò a promenády u jezera a nabízí zahradu, sluneční terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Agriturismo Podere Nigriano se nachází ve městě Salò (Itálie - Lombardie).

Villa La Veranda

9,4

Villa La Veranda

Ubytování (Prázdninový dům) Villa La Veranda. Villa La Veranda se nachází v Salò, 19 km od hradu Desenzano a 25 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Villa La Veranda se nachází ve městě (Itálie - Lombardie).

La casa di Angelina

9,4

La casa di Angelina

Ubytování (Apartmán) La casa di Angelina. La casa di Angelina se nachází v Salò, pouhých 21 km od hradu Desenzano, a nabízí ubytování s výhledem na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování La casa di Angelina se nachází ve městě Salò (Itálie - Lombardie).

Little Family

9,3

Little Family

Ubytování (Apartmán) Little Family. Little Family se nachází v Salò, 25 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio, 28 km od hradu Sirmione a 29 km od jeskyní Grottoes of Catullus. Ubytování Little Family se nachází ve městě Salò (Itálie - Lombardie).

Appartamento GIRASOLE, Salò

9,3

Appartamento GIRASOLE, Salò

Ubytování (Apartmány) Appartamento GIRASOLE, Salò. Appartamento GIRASOLE, Salò se nachází v Salò, 27 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio, 30 km od hradu Sirmione a 31 km od věže San Martino della... Ubytování Appartamento GIRASOLE, Salò se nachází ve městě Salò (Itálie - Lombardie).

Casa Nicho Salo'

9,3

Casa Nicho Salo'

UbytováníCasa Nicho Salo'. Casa Nicho Salo' Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování s výhledem do vnitřního dvora má terasu. Ubytování Casa Nicho Salo' se nachází ve městě Salò (Itálie - Lombardie).

Casa Regina

9,3

Casa Regina

Ubytování (Apartmán) Casa Regina. Casa Regina se nachází v Salò a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. 15 km od města Desenzano del Garda. Ubytování Casa Regina se nachází ve městě Salò (Itálie - Lombardie).

Hotel Laurin

9,3

Hotel Laurin

Ubytování (Hotel) Hotel Laurin. Hotel Laurin sídlí v krásné secesní vile z počátku 20. století, pouhých 5 minut pěšky od centra města Salo u Gardského jezera. Ubytování Hotel Laurin se nachází ve městě Salò (Itálie - Lombardie).

Borgo il Mezzanino

9,3

Borgo il Mezzanino

Ubytování (Farma) Borgo il Mezzanino. Borgo il Mezzanino se nachází ve městě Salò a nabízí ubytování na farmě s terasou, výhledem do zahrady, sluneční terasou, vířivkou, barem a neplaceným... Ubytování Borgo il Mezzanino se nachází ve městě Salò (Itálie - Lombardie).

BELLAVISTA - Garda Leisure

9,3

BELLAVISTA - Garda Leisure

Ubytování (Apartmán) BELLAVISTA - Garda Leisure. BELLAVISTA - Garda Leisure se nachází v Salò a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na jezero. Desenzano del Garda je vzdálené 15 km. Ubytování BELLAVISTA - Garda Leisure se nachází ve městě Salò (Itálie - Lombardie).

Hotel Vigna

9,3

Hotel Vigna

UbytováníHotel Vigna. Hotel Vigna naleznete v historickém centru Salò, přímo na promenádě malebné jezerní zátoky. Terasa hotelu skýtá panoramatický výhled na jezero Garda. Ubytování Hotel Vigna se nachází ve městě Salò (Itálie - Lombardie).

Residenza Teatro Vecchio

9,3

Residenza Teatro Vecchio

Ubytování (Apartmán) Residenza Teatro Vecchio. Residenza Teatro Vecchio se nachází v Salò, 21 km od hradu Desenzano a 27 km od lázní Terme Sirmione - Virgilio. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Residenza Teatro Vecchio se nachází ve městě Salò (Itálie - Lombardie).

Casa Mari Fronte Lago

9,3

Casa Mari Fronte Lago

UbytováníCasa Mari Fronte Lago. Casa Mari Fronte Lago se nachází asi 20 km od hradu Desenzano a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Casa Mari Fronte Lago se nachází ve městě Salò (Itálie - Lombardie).

Luxury modern apartment by the lake

9,3

Luxury modern apartment by the lake

UbytováníLuxury modern apartment by the lake. Luxury modern apartment by the lake se nachází v Salò, 21 km od hradu Desenzano a 27 km od Terme Sirmione - Virgilio. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Luxury modern apartment by the lake se nachází ve městě Salò (Itálie - Lombardie).

Casa Anna Big House Near Lake Garda and Centre

9,3

Casa Anna Big House Near Lake Garda and Centre

UbytováníCasa Anna Big House Near Lake Garda and Centre. Casa Anna Big House se nachází v Salò, 20 km od hradu Desenzano a 26 km od Terme Sirmione - Virgilio. Ubytování Casa Anna Big House Near Lake Garda and Centre se nachází ve městě Salò (Itálie - Lombardie).

AGRITURISMO CORTE FONTANA APP. BARBARA

9,2

AGRITURISMO CORTE FONTANA APP. BARBARA

Ubytování (Apartmán) AGRITURISMO CORTE FONTANA APP. BARBARA. Ubytování AGRITURISMO CORTE FONTANA APP s výhledem do zahrady. Ubytování AGRITURISMO CORTE FONTANA APP. BARBARA se nachází ve městě Salò (Itálie - Lombardie).

I Mori

9,2

I Mori

Ubytování (Apartmány) I Mori. I Mori nabízí ubytování s výhledem na město v Salò, 27 km od Terme Sirmione - Virgilio a 30 km od hradu Sirmione. Ubytování I Mori se nachází ve městě Salò (Itálie - Lombardie).

Casa Preziosa - Salò

9,2

Casa Preziosa - Salò

Ubytování (Apartmán) Casa Preziosa - Salò. Casa Preziosa - Salò se nachází v Salò v Lombardii a nabízí zahradu. 40 km od města Riva del Garda. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Casa Preziosa - Salò se nachází ve městě Salò (Itálie - Lombardie).

Ubytování ve městě Salò

Město Salò se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 209 hotelů a ubytování ve městě Salò.