Hledat

Ubytování

Ubytování město Bormio

Ve městě Bormio (Itálie) máme celkem 212 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Bormio

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bormio

Appartamento trilocale luxory,sulle piste da sci

10

Appartamento trilocale luxory,sulle piste da sci

Ubytování (Apartmány) Appartamento trilocale luxory,sulle piste da sci. Nabízí restauraci, bar a přímý přístup na sjezdovku. Ubytování Appartamento trilocale luxory,sulle piste da sci se nachází ve městě Bormio (Itálie - Lombardie).

Baita Fazz app 9

10

Baita Fazz app 9

Ubytování (Apartmány) Baita Fazz app 9. Baita Fazz app 9 se nachází v Bormiu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Výhled směřuje na hory. Ubytování Baita Fazz app 9 se nachází ve městě Bormio (Itálie - Lombardie).

CASA TANTI

10

CASA TANTI

Ubytování (Apartmán) CASA TANTI. CASA TANTI se nachází v Bormiu, 2,7 km od lázní Terme di Bormio - Bagni Vecchi a 400 metrů od lázní Terme di Bormio - Bormio. Ubytování CASA TANTI se nachází ve městě Bormio (Itálie - Lombardie).

REVO Apartments - Santa Barbara1

10

REVO Apartments - Santa Barbara1

UbytováníREVO Apartments - Santa Barbara1. REVO Apartments - Santa Barbara1 se nachází v Bormiu, 35 km od benediktinského kláštera sv. Jana, a nabízí ubytování s vířivkou. Ubytování REVO Apartments - Santa Barbara1 se nachází ve městě Bormio (Itálie - Lombardie).

Olympic Chalet 12

10

Olympic Chalet 12

Ubytování (Apartmány) Olympic Chalet 12. Olympic Chalet 12 se nachází v Bormiu a nabízí fitness centrum, zahradu, přímý přístup na sjezdovku, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Olympic Chalet 12 se nachází ve městě Bormio (Itálie - Lombardie).

Italianway - Ciuk 11

10

Italianway - Ciuk 11

Ubytování (Apartmány) Italianway - Ciuk 11. Italianway - Ciuk 11 se nachází v Bormiu. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Italianway - Ciuk 11 se nachází ve městě Bormio (Itálie - Lombardie).

Italianway - Castellazzi 12 Aquila

10

Italianway - Castellazzi 12 Aquila

Ubytování (Apartmány) Italianway - Castellazzi 12 Aquila. Italianway - Castellazzi 12 Aquila se nachází v Bormiu. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Italianway - Castellazzi 12 Aquila se nachází ve městě Bormio (Itálie - Lombardie).

Appartamento SPAZZACA'

9,9

Appartamento SPAZZACA'

Ubytování (Apartmán) Appartamento SPAZZACA'. Appartamento SPAZZACA' se nachází v Bormiu a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento SPAZZACA' se nachází ve městě Bormio (Itálie - Lombardie).

lareit appartamenti

9,9

lareit appartamenti

Ubytování (Aparthotel) lareit appartamenti. Lareit appartamenti se nachází v Bormiu, 36 km od benediktinského kláštera sv. Ubytování lareit appartamenti se nachází ve městě Bormio (Itálie - Lombardie).

Apartment Bellavista - BORMIO

9,9

Apartment Bellavista - BORMIO

Ubytování (Apartmán) Apartment Bellavista - BORMIO. Apartmán Bellavista - BORMIO se nachází v Bormiu, pouhých 700 metrů od lázní Terme di Bormio - Bormio, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Apartment Bellavista - BORMIO se nachází ve městě Bormio (Itálie - Lombardie).

Baita Carmen Bormio

9,9

Baita Carmen Bormio

Ubytování (Apartmány) Baita Carmen Bormio. Baita Carmen Bormio se nachází v Bormiu, 35 km od benediktinského kláštera sv. Jana. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Baita Carmen Bormio se nachází ve městě Bormio (Itálie - Lombardie).

MONOLOCALE LA BORMINA

9,9

MONOLOCALE LA BORMINA

UbytováníMONOLOCALE LA BORMINA. MONOLOCALE LA BORMINA se nachází v Bormiu, 50 km od Ortleru a 35 km od benediktinského kláštera sv. Jana. Tento apartmán nabízí bezplatné parkování a... Ubytování MONOLOCALE LA BORMINA se nachází ve městě Bormio (Itálie - Lombardie).

B&B da Lucia

9,8

B&B da Lucia

Ubytování (Bed and breakfast) B&B da Lucia. B&B da Lucia se nachází v Bormiu v Lombardii a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování B&B da Lucia se nachází ve městě Bormio (Itálie - Lombardie).

K2 home

9,8

K2 home

UbytováníK2 home. K2 home se nachází v Bormiu v Lombardii a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, neplaceným soukromým parkovištěm a vstupem do fitness centra. Ubytování K2 home se nachází ve městě Bormio (Itálie - Lombardie).

Casa Reit

9,8

Casa Reit

Ubytování (Apartmán) Casa Reit. Casa Reit nabízí ubytování v Bormiu, 5 minut chůze od termálních lázní a 1,4 km od lanovky Bormio 2000. Ubytování Casa Reit se nachází ve městě Bormio (Itálie - Lombardie).

Al Bait Del Legn

9,7

Al Bait Del Legn

Ubytování (Apartmán) Al Bait Del Legn. Tento apartmán se nachází uprostřed hor, pouhý 1 km od Bormia a 3,6 km od lázní Bagni Vecchi, a nabízí květinovou zahradu i gril. Ubytování Al Bait Del Legn se nachází ve městě Bormio (Itálie - Lombardie).

Casa Mia

9,7

Casa Mia

Ubytování (Apartmán) Casa Mia. Casa Mia se nachází 400 metrů od centra Bormia a jen pár kroků od sjezdovek. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Casa Mia se nachází ve městě Bormio (Itálie - Lombardie).

Sunny Valley Mountain Lodge

9,7

Sunny Valley Mountain Lodge

Ubytování (Hotel) Sunny Valley Mountain Lodge. Sunny Valley Mountain Lodge se nachází na vrcholu lanovky Santa Caterina - Vallalpe ve výšce 2 700 metrů nad mořem, pouhých 21 km od centra Bormia. Ubytování Sunny Valley Mountain Lodge se nachází ve městě (Itálie - Lombardie).

Appartamento Cavour

9,7

Appartamento Cavour

Ubytování (Apartmán) Appartamento Cavour. Appartamento Cavour nabízí ubytování v Bormiu, 2,3 km od lázní Bagni Vecchi. Ubytování Appartamento Cavour se nachází ve městě Bormio (Itálie - Lombardie).

HOTEL AD Residence

9,7

HOTEL AD Residence

Ubytování (Aparthotel) HOTEL AD Residence. HOTEL AD Residence se nachází v Bormiu a nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování HOTEL AD Residence se nachází ve městě Bormio (Itálie - Lombardie).

Appartamento Panorama Bormio

9,7

Appartamento Panorama Bormio

Ubytování (Apartmán) Appartamento Panorama Bormio. Appartamento Panorama Bormio se nachází asi 50 km od Ortleru a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Appartamento Panorama Bormio se nachází ve městě Bormio (Itálie - Lombardie).

Residence Pedranzini

9,7

Residence Pedranzini

Ubytování (Aparthotel) Residence Pedranzini. Residence Pedranzini se nachází pod sjezdovkami v areálu Impianti di Bormio, 10 metrů od lanovky a 600 metrů od centra Bormia. Ubytování Residence Pedranzini se nachází ve městě Bormio (Itálie - Lombardie).

Chalet Terme Bormio

9,7

Chalet Terme Bormio

Ubytování (Apartmány) Chalet Terme Bormio. Chata Terme Bormio se nachází v Bormiu, 1,9 km od lázní Bagni Vecchi a 100 metrů od lázní Terme di Bormio. Ubytování Chalet Terme Bormio se nachází ve městě Bormio (Itálie - Lombardie).

Mansarda Combo

9,7

Mansarda Combo

Ubytování (Apartmán) Mansarda Combo. Mansarda Combo se nachází v Bormiu a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování má balkon a výhled na hory. Ubytování Mansarda Combo se nachází ve městě Bormio (Itálie - Lombardie).

My Peaceful Retreat

9,6

My Peaceful Retreat

Ubytování (Apartmán) My Peaceful Retreat. My Peaceful Retreat se nachází v Bormiu a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování My Peaceful Retreat se nachází ve městě Bormio (Itálie - Lombardie).

Al Bait Ross

9,6

Al Bait Ross

Ubytování (Apartmány) Al Bait Ross. Al Bait Ross se nachází v Bormiu, 36 km od benediktinského kláštera sv. Ubytování Al Bait Ross se nachází ve městě Bormio (Itálie - Lombardie).

Casa dello Sciatore

9,6

Casa dello Sciatore

Ubytování (Prázdninové domy) Casa dello Sciatore. Casa dello Sciatore se nachází v Bormiu, 36 km od benediktinského kláštera sv. Jana. Ubytování Casa dello Sciatore se nachází ve městě Bormio (Itálie - Lombardie).

Chalet Stelvio

9,6

Chalet Stelvio

Ubytování (Apartmány) Chalet Stelvio. Chalet Stelvio se nachází v Bormiu a nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalet Stelvio se nachází ve městě Bormio (Itálie - Lombardie).

Agriturismo La Stalla

9,6

Agriturismo La Stalla

Ubytování (Apartmány) Agriturismo La Stalla. Agriturismo La Stalla se nachází v Bormiu v Lombardii, 36 km od benediktinského kláštera sv. Jana. Ubytování Agriturismo La Stalla se nachází ve městě Bormio (Itálie - Lombardie).

Chalet Alfonz

9,6

Chalet Alfonz

UbytováníChalet Alfonz. Chalet Alfonz leží jen pár kroků od termálních lázní Bormio a 1 km od lanovky Bormio 2000. Ubytování Chalet Alfonz se nachází ve městě Bormio (Itálie - Lombardie).

Chalet Meridiana 1

9,6

Chalet Meridiana 1

UbytováníChalet Meridiana 1. Chalet Meridiana 1 se nachází v Bormiu, pouhých 36 km od benediktinského kláštera sv. Jana. Ubytování Chalet Meridiana 1 se nachází ve městě Bormio (Itálie - Lombardie).

Casa Betty

9,6

Casa Betty

Ubytování (Apartmány) Casa Betty. Casa Betty se nachází jen 400 metrů od lanovky Bormio 2000 a 5 minut pěšky od centra. Ubytování Casa Betty se nachází ve městě Bormio (Itálie - Lombardie).

Hotel san Vitale

9,6

Hotel san Vitale

Ubytování (Hotel) Hotel san Vitale. Hotel san Vitale nabízí ubytování v Bormiu. Ubytování nabízí prodej skipasů, lyžárnu, bar a lázeňské a wellness centrum. Ubytování Hotel san Vitale se nachází ve městě Bormio (Itálie - Lombardie).

Baita Skianta 2

9,5

Baita Skianta 2

Ubytování (Apartmány) Baita Skianta 2. Baita Skianta 2 se nachází v Bormiu, 50 km od Ortleru. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Baita Skianta 2 se nachází ve městě Bormio (Itálie - Lombardie).

Casa Nani

9,5

Casa Nani

Ubytování (Apartmán) Casa Nani. Casa Nani se nachází v Bormiu v Lombardii a nabízí terasu a výhled na hory. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Nani se nachází ve městě Bormio (Itálie - Lombardie).

Casa Melide 2

9,5

Casa Melide 2

Ubytování (Apartmán) Casa Melide 2. Casa Melide 2 se nachází v Bormiu v Lombardii a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Casa Melide 2 se nachází ve městě Bormio (Itálie - Lombardie).

Al Bait Del Legn 5

9,5

Al Bait Del Legn 5

Ubytování (Apartmán) Al Bait Del Legn 5. Al Bait Del Legn 5 se nachází v Bormiu, 37 km od benediktinského kláštera sv. Jana. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Al Bait Del Legn 5 se nachází ve městě Bormio (Itálie - Lombardie).

Italianway - Roma 38

9,5

Italianway - Roma 38

Ubytování (Apartmán) Italianway - Roma 38. Italianway - Roma 38 se nachází v Bormiu. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Italianway - Roma 38 se nachází ve městě Bormio (Itálie - Lombardie).

Appartamento con splendida vista su pista Stelvio

9,5

Appartamento con splendida vista su pista Stelvio

UbytováníAppartamento con splendida vista su pista Stelvio. Appartamento con splendida vista su pista Stelvio se nachází v Bormiu a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu, terasu, Wi-Fi zdarma a výhled na... Ubytování Appartamento con splendida vista su pista Stelvio se nachází ve městě Bormio (Itálie - Lombardie).

Chalet Ceppo

9,5

Chalet Ceppo

Ubytování (Prázdninové domy) Chalet Ceppo. Chalet Ceppo se nachází v Bormiu a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalet Ceppo se nachází ve městě Bormio (Itálie - Lombardie).

Chalet dei Reparti Bormio

9,5

Chalet dei Reparti Bormio

Ubytování (Apartmány) Chalet dei Reparti Bormio. Chalet dei Reparti Bormio se nachází v Bormiu, 36 km od benediktinského kláštera sv. Jana. Ubytování Chalet dei Reparti Bormio se nachází ve městě Bormio (Itálie - Lombardie).

Al Bait Del Legn 1

9,5

Al Bait Del Legn 1

Ubytování (Apartmán) Al Bait Del Legn 1. Al Bait Del Legn 1 se nachází 38 km od benediktinského kláštera sv. Jana a nabízí ubytování se zahradou, terasou a výhledem na město. Ubytování Al Bait Del Legn 1 se nachází ve městě Bormio (Itálie - Lombardie).

Casa Cater

9,5

Casa Cater

Ubytování (Apartmán) Casa Cater. Ubytování se nachází v Bormiu, 3,8 km od lázní Terme di Bormio - Bagni Vecchi a necelý 1 km od lázní Terme di Bormio - Bormio. Ubytování Casa Cater se nachází ve městě Bormio (Itálie - Lombardie).

Casa Caste

9,5

Casa Caste

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Caste. Casa Caste se nachází v Bormiu a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Caste se nachází ve městě Bormio (Itálie - Lombardie).

Baita Ricky

9,5

Baita Ricky

Ubytování (Apartmán) Baita Ricky. Baita Ricky se nachází v Bormiu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Tento apartmán má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Baita Ricky se nachází ve městě Bormio (Itálie - Lombardie).

Italianway - Cacciatori delle Alpi 7

9,5

Italianway - Cacciatori delle Alpi 7

Ubytování (Apartmány) Italianway - Cacciatori delle Alpi 7. Italianway - Cacciatori delle Alpi 7 se nachází v Bormiu. Tento apartmán nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Italianway - Cacciatori delle Alpi 7 se nachází ve městě Bormio (Itálie - Lombardie).

Baita Skianta 3

9,5

Baita Skianta 3

UbytováníBaita Skianta 3. Baita Skianta 3 se nachází 36 km od benediktinského kláštera sv. Jana a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Baita Skianta 3 se nachází ve městě Bormio (Itálie - Lombardie).

Appartamento Pista Stelvio

9,5

Appartamento Pista Stelvio

UbytováníAppartamento Pista Stelvio. Appartamento Pista Stelvio se nachází hned vedle 2 hlavních lyžařských vleků v Bormiu. Ubytování Appartamento Pista Stelvio se nachází ve městě Bormio (Itálie - Lombardie).

Agriturismo San Gallo

9,4

Agriturismo San Gallo

Ubytování (Farma) Agriturismo San Gallo. Agriturismo San Gallo se nachází 3,6 km od lázní Terme di Bormio - Bagni Vecchi a nabízí ubytování s restaurací, zahradou a pokojovou službou. Ubytování Agriturismo San Gallo se nachází ve městě Bormio (Itálie - Lombardie).

Chalet Bormio Terme

9,4

Chalet Bormio Terme

Ubytování (Chata) Chalet Bormio Terme. Chalet Bormio Terme se nachází v Bormiu a nabízí zahradu, gril, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalet Bormio Terme se nachází ve městě Bormio (Itálie - Lombardie).

Casa Melide 1

9,4

Casa Melide 1

Ubytování (Apartmán) Casa Melide 1. Casa Melide 1 se nachází v Bormiu v Lombardii a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Casa Melide 1 se nachází ve městě Bormio (Itálie - Lombardie).

Ubytování ve městě Bormio

Město Bormio se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 212 hotelů a ubytování ve městě Bormio.