Hledat

Ubytování

Komarom-Esztergom

V regionu Komarom-Esztergom (Maďarsko) máme celkem 165 hotelů a ubytování.

Pro region Komarom-Esztergom doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Ostřihom (43), Tata (40), Komárom (18), Dömös (9), Tatabánya (7), Dunaszentmiklós (6), Vértesszőlős (5), Neszmély (3), Kisbér (3), Tát (3). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Komarom-Esztergom

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Komarom-Esztergom

Kishíd Vendégház Pilismarót

10

Kishíd Vendégház Pilismarót

Ubytování (Apartmány) Kishíd Vendégház Pilismarót. Situated in Pilismarót, 44 km from Tata, Kishíd Vendégház Pilismarót features a garden and free WiFi. Ubytování Kishíd Vendégház Pilismarót se nachází ve městě Pilismarót (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 371 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Keszthelyi Apartman

10

Keszthelyi Apartman

Ubytování (Apartmán) Keszthelyi Apartman. Keszthelyi Apartman is set in Tata. Guests may enjoy free WiFi throughout the property. Ubytování Keszthelyi Apartman se nachází ve městě Tata (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Erdei Menedék Vendégház

9,9

Erdei Menedék Vendégház

Ubytování (Apartmán) Erdei Menedék Vendégház. Situated in Esztergom in the Komarom-Esztergom region, Erdei Menedék Vendégház features a terrace and mountain views. Ubytování Erdei Menedék Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gardenia Apartman

9,9

Gardenia Apartman

Ubytování (Apartmán) Gardenia Apartman. Located in Esztergom in the Komarom-Esztergom region, Gardenia Apartman has a patio and garden views. Ubytování Gardenia Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Békesség Szigete Apartman

9,9

Békesség Szigete Apartman

Ubytování (Apartmán) Békesség Szigete Apartman. Békesség Szigete Apartman is located in Súr and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Békesség Szigete Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmanház Dorog

9,9

Apartmanház Dorog

Ubytování (Apartmány) Apartmanház Dorog. The Apartmanház Dorog is located in the village of Dorog only 8 km from the Esztergom Basilica and it offers accommodation in self-catered apartments with... Ubytování Apartmanház Dorog se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panoráma Apartman

9,9

Panoráma Apartman

Ubytování (Apartmán) Panoráma Apartman. Set in Esztergom in the Komarom-Esztergom region, Panoráma Apartman has a patio and lake views. Ubytování Panoráma Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dunazug Apartmanház

9,9

Dunazug Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Dunazug Apartmanház. Apartmány Dunazug Apartmanház se nacházejí v obci Dömös ležící na území župy Komárom-Esztergom, 16 km od Ostřihomi a 31 km od Budapešti, a nabízejí zahradu... Ubytování Dunazug Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Danubia Apartman

9,8

Danubia Apartman

Ubytování (Apartmán) Danubia Apartman. Boasting a garden, Danubia Apartman features accommodation in Esztergom with free WiFi and city views. Ubytování Danubia Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 989 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tóvárosi apartman

9,8

Tóvárosi apartman

Ubytování (Apartmán) Tóvárosi apartman. Located in the heart of Tata, 650 metres from Lake Cseke and only 350 metres from Lake Öreg, Tóvárosi apartman offers a patio, free WiFi and a private... Ubytování Tóvárosi apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ister Guesthouse

9,8

Ister Guesthouse

Ubytování (Prázdninové domy) Ister Guesthouse. Ister Guesthouse se nachází v Ostřihomi, 300 metrů od baziliky Esztergom a 170 metrů od promenády u řeky Dunaj, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ister Guesthouse se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hilltop Borhotel

9,8

Hilltop Borhotel

Ubytování (Hotel) Hilltop Borhotel. Hilltop Borhotel features a restaurant, seasonal outdoor swimming pool, a bar and garden in Neszmély. Ubytování Hilltop Borhotel se nachází ve městě Neszmély (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 947 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gerecse Vendégház

9,8

Gerecse Vendégház

Ubytování (Penzion) Gerecse Vendégház. Located in Süttő, Gerecse Vendégház provides a garden and BBQ facilities. Ubytování Gerecse Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 954 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Strigonia Apartman

9,8

Strigonia Apartman

Ubytování (Apartmány) Strigonia Apartman. Set in Esztergom, 45 km from Tata, Strigonia Apartman offers a garden and free WiFi. Ubytování Strigonia Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 032 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luna Apartman

9,7

Luna Apartman

Ubytování (Apartmán) Luna Apartman. The well-equipped Luna Apartman is located in Dömös. This self-catering apartment features free WiFi. Ubytování Luna Apartman se nachází ve městě Dömös (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 996 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gete Vendégház

9,7

Gete Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Gete Vendégház. Set in Csolnok, this holiday home features free WiFi. Guests benefit from terrace and a barbecue. Free private parking is available on site. Ubytování Gete Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panoráma Vendégház

9,7

Panoráma Vendégház

Ubytování (Apartmán) Panoráma Vendégház. Situated in Dömös in the Komarom-Esztergom region, Panoráma Vendégház has a terrace and garden views. Ubytování Panoráma Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 156 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nagyiék háza / Granny's House

9,7

Nagyiék háza / Granny's House

Ubytování (Apartmán) Nagyiék háza / Granny's House. Set in Esztergom in the Komarom-Esztergom region, Nagyiék háza / Granny's House has a patio and garden views. Ubytování Nagyiék háza / Granny's House se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 054 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Forrás vendégudvar

9,7

Forrás vendégudvar

Ubytování (Apartmán) Forrás vendégudvar. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Forrás vendégudvar is located in Tata. Ubytování Forrás vendégudvar se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 310 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amadeus Vendégház

9,7

Amadeus Vendégház

Ubytování (Penzion) Amadeus Vendégház. Amadeus Vendégház nabízí ubytování v Ostřihomi. Všechny pokoje mají kabelovou TV a vlastní koupelnu s pantofli a fénem. Některé koupelny jsou mimo pokoj. Ubytování Amadeus Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 475 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lídia vendégház

9,7

Lídia vendégház

Ubytování (Penzion) Lídia vendégház. Set in Tata, Lídia vendégház features free bikes, garden and free WiFi. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Lídia vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 840 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szent Iván Vendégház

9,7

Szent Iván Vendégház

Ubytování (Penzion) Szent Iván Vendégház. Featuring a garden and a terrace, Szent Iván Vendégház is set in Tata. Ubytování Szent Iván Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Buborék apartman

9,7

Buborék apartman

Ubytování (Apartmány) Buborék apartman. Located in Tata in the Komarom-Esztergom region, Buborék apartman provides accommodation with free WiFi. Ubytování Buborék apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Belovai Apartman Dunaszentmiklós

9,6

Belovai Apartman Dunaszentmiklós

Ubytování (Apartmán) Belovai Apartman Dunaszentmiklós. Featuring a restaurant, a bar, and a garden, Belovai Apartman Dunaszentmiklós provides accommodation in Dunaszentmiklós with free WiFi and garden views. Ubytování Belovai Apartman Dunaszentmiklós se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 923 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szalma Vendégház

9,6

Szalma Vendégház

Ubytování (Penzion) Szalma Vendégház. Szalma Vendégház in Mogyorósbánya has a garden and barbecue facilities. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Ubytování Szalma Vendégház se nachází ve městě Mogyorósbánya (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Limestone Cottage

9,6

Limestone Cottage

Ubytování (Prázdninový dům) Limestone Cottage. Boasting accommodation with a private pool, garden view and a patio, Limestone Cottage is located in Kesztölc. Ubytování Limestone Cottage se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nagytabán Vendégház

9,6

Nagytabán Vendégház

Ubytování (Penzion) Nagytabán Vendégház. Situated in Bajna, Nagytabán Vendégház has a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi. Ubytování Nagytabán Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 739 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Borókahaus

9,6

Borókahaus

Ubytování (Apartmán) Borókahaus. Featuring free bikes, a garden, and barbecue facilities, Borókahaus provides accommodation in Tata with free WiFi and garden views. Ubytování Borókahaus se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 214 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dunakanyar Apartman

9,6

Dunakanyar Apartman

Ubytování (Prázdninový dům) Dunakanyar Apartman. Located in Pilismarót, 200 metres from the Danube River, Dunakanyar Apartman comes with a garden with free barbecue facilities, free WiFi and free private... Ubytování Dunakanyar Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fontana Vendégház

9,5

Fontana Vendégház

Ubytování (Penzion) Fontana Vendégház. Fontana se nachází u cyklistické trasy EuroVelo6 v obci Tát, 39 km od Budapešti. Ubytování Fontana Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 681 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Győri úti lakás

9,5

Győri úti lakás

Ubytování (Apartmán) Győri úti lakás. Győri úti lakás is situated in Tatabánya. The accommodation is 37 km from Komárno. Ubytování Győri úti lakás se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 197 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Carrier Hotel

9,4

Carrier Hotel

Ubytování (Hotel) Carrier Hotel. On the eastern outskirts of Komárom, the Carrier Hotel is 6 km from the city centre and the Komárom Thermal Bath. Free parking is available on site. Ubytování Carrier Hotel se nachází ve městě Komárom (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kelemen Majorság

9,4

Kelemen Majorság

Ubytování (Farma) Kelemen Majorság. Kelemen Majorság leží uprostřed přírody ve vesnici Piliscsév, nabízí přírodní koupaliště a vlastní mnoho domácích zvířat. Ubytování Kelemen Majorság se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 912 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Arany Elefánt Panzió

9,4

Arany Elefánt Panzió

Ubytování (Penzion) Arany Elefánt Panzió. Featuring free WiFi, Arany Elefánt Panzió is set in Esztergom. All rooms boast a flat-screen TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytování Arany Elefánt Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Esztergom Panda Apartman

9,4

Villa Esztergom Panda Apartman

Ubytování (Apartmán) Villa Esztergom Panda Apartman. Located in Esztergom, Villa Esztergom Panda Apartman provides accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Villa Esztergom Panda Apartman se nachází ve městě Ostřihom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Villa Panorama Artist

9,4

Villa Panorama Artist

Ubytování (Vila) Villa Panorama Artist. Located in Dömös in the Komarom-Esztergom region, Villa Panorama Artist has a patio and river views. Ubytování Villa Panorama Artist se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 031 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Piliscsévi Vendégház

9,4

Piliscsévi Vendégház

Ubytování (Apartmán) Piliscsévi Vendégház. Piliscsévi Vendégház is set in Piliscsév. The property is 43 km from Visegrád, and complimentary private parking is offered. Ubytování Piliscsévi Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 374 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Atrium Panzio

9,3

Atrium Panzio

Ubytování (Penzion) Atrium Panzio. Atrium Panzio is centrally located in Esztergom, just 300 metres from the Danube. It offers rooms with cable TV and free WiFi. Ubytování Atrium Panzio se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 490 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zászlósház

9,3

Zászlósház

Ubytování (Penzion) Zászlósház. Zászlósház offers accommodation in Esztergom. Boasting family rooms, this property also provides guests with a terrace. Ubytování Zászlósház se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Erdő Kapitánya Vendégház

9,3

Erdő Kapitánya Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Erdő Kapitánya Vendégház. Erdő Kapitánya Vendégház is located in Tata and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytování Erdő Kapitánya Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Parti Panzió

9,3

Parti Panzió

Ubytování (Penzion) Parti Panzió. Only 100 metres away from the Öreg-tó Lake in Tata, Parti Panzió offers free bicycle rental, free Wi-Fi and barbecue facilities in the garden. Ubytování Parti Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 408 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fekete Sas Motel

9,3

Fekete Sas Motel

Ubytování (Bed and breakfast) Fekete Sas Motel. Situated in Esztergom, 39 km from Szentendre, Fekete Sas Motel features a garden and free WiFi. Ubytování Fekete Sas Motel se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ady Apartman

9,2

Ady Apartman

Ubytování (Apartmán) Ady Apartman. Ady Apartman is set in Tata. With 1 bedroom and 1 bathroom with a shower, this apartment is fitted with a flat-screen TV. Ubytování Ady Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 246 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rózsa Panzió

9,2

Rózsa Panzió

Ubytování (Penzion) Rózsa Panzió. Rózsa Panzió in Dunaszentmiklós, on the edge of the Gerecsei Landscape Protection Area, is located in a quiet, green area, and offers you en-suite room... Ubytování Rózsa Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 681 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kata Panzió

9,2

Kata Panzió

Ubytování (Penzion) Kata Panzió. Situated in Oroszlány, 300 metres from a sports centre, Kata Panzió offers a 24-hour front desk and free private parking. A bus stop is 500 metres away. Ubytování Kata Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Platan Vararok Vendeghaz

9,2

Platan Vararok Vendeghaz

Ubytování (Penzion) Platan Vararok Vendeghaz. Situated in Tata at Öreg Lake, Platan Vararok Vendeghaz is located between the Castle of Tata and Esterhazy Castle. Ubytování Platan Vararok Vendeghaz se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szent Kristóf Panzió

9,1

Szent Kristóf Panzió

Ubytování (Hotel) Szent Kristóf Panzió. Szent Kristóf Panzió s výhledem na slavnou baziliku, která stojí pouhých 600 metrů od hotelu, se nachází v centru Ostřihomi v malebném ohbí Dunaje. Ubytování Szent Kristóf Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 977 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kostel Étterem és Panzió

9,1

Kostel Étterem és Panzió

Ubytování (Penzion) Kostel Étterem és Panzió. Offering a restaurant, Kostel Étterem és Panzió located in Kesztölc. Rooms feature mountain views and a TV. Ubytování Kostel Étterem és Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hill Studio Tata

9,1

Hill Studio Tata

Ubytování (Apartmán) Hill Studio Tata. Located in Tata, Hill Studio Tata provides accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Hill Studio Tata se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 197 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Decsi Panzio

9,1

Decsi Panzio

Ubytování (Penzion) Decsi Panzio. Decsi Panzio is quietly located within a 5-minute walk from the Esztergom city centre. Ubytování Decsi Panzio se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bike Stop Duna

9,1

Bike Stop Duna

Ubytování (Penzion) Bike Stop Duna. Situated at the Danube Bike Trail / EuroVelo 6 and 10 km away from the city of Tata, the Bike Stop Duna is next to a forest. Ubytování Bike Stop Duna se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 064 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v regionu Komarom-Esztergom - Maďarsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 165 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Komarom-Esztergom.

Pro region Komarom-Esztergom doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Ostřihom (43), Tata (40), Komárom (18), Dömös (9), Tatabánya (7), Dunaszentmiklós (6), Vértesszőlős (5), Neszmély (3), Kisbér (3), Tát (3). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Komarom-Esztergom máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Keszthelyi Apartman (10*), Erdei Menedék Vendégház (9,9*), Gardenia Apartman (9,9*), Békesség Szigete Apartman (9,9*), Apartmanház Dorog (9,9*), Panoráma Apartman (9,9*), Dunazug Apartmanház (9,9*), Danubia Apartman (9,8*), Tóvárosi apartman (9,8*), Ister Guesthouse (9,8*).

Region Komarom-Esztergom může být skvělým místem pro strávení dovolené.