Hledat

Ubytování

Ubytování město Tata

Ve městě Tata (Maďarsko) máme celkem 40 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tata

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tata

Keszthelyi Apartman

10

Keszthelyi Apartman

Ubytování (Apartmán) Keszthelyi Apartman. Keszthelyi Apartman is set in Tata. Guests may enjoy free WiFi throughout the property. Ubytování Keszthelyi Apartman se nachází ve městě Tata (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Tóvárosi apartman

9,8

Tóvárosi apartman

Ubytování (Apartmán) Tóvárosi apartman. Located in the heart of Tata, 650 metres from Lake Cseke and only 350 metres from Lake Öreg, Tóvárosi apartman offers a patio, free WiFi and a private... Ubytování Tóvárosi apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Forrás vendégudvar

9,7

Forrás vendégudvar

Ubytování (Apartmán) Forrás vendégudvar. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Forrás vendégudvar is located in Tata. Ubytování Forrás vendégudvar se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 310 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lídia vendégház

9,7

Lídia vendégház

Ubytování (Penzion) Lídia vendégház. Set in Tata, Lídia vendégház features free bikes, garden and free WiFi. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Lídia vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 840 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szent Iván Vendégház

9,7

Szent Iván Vendégház

Ubytování (Penzion) Szent Iván Vendégház. Featuring a garden and a terrace, Szent Iván Vendégház is set in Tata. Ubytování Szent Iván Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Buborék apartman

9,7

Buborék apartman

Ubytování (Apartmány) Buborék apartman. Located in Tata in the Komarom-Esztergom region, Buborék apartman provides accommodation with free WiFi. Ubytování Buborék apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Borókahaus

9,6

Borókahaus

Ubytování (Apartmán) Borókahaus. Featuring free bikes, a garden, and barbecue facilities, Borókahaus provides accommodation in Tata with free WiFi and garden views. Ubytování Borókahaus se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 214 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Erdő Kapitánya Vendégház

9,3

Erdő Kapitánya Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Erdő Kapitánya Vendégház. Erdő Kapitánya Vendégház is located in Tata and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytování Erdő Kapitánya Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Parti Panzió

9,3

Parti Panzió

Ubytování (Penzion) Parti Panzió. Only 100 metres away from the Öreg-tó Lake in Tata, Parti Panzió offers free bicycle rental, free Wi-Fi and barbecue facilities in the garden. Ubytování Parti Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 408 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ady Apartman

9,2

Ady Apartman

Ubytování (Apartmán) Ady Apartman. Ady Apartman is set in Tata. With 1 bedroom and 1 bathroom with a shower, this apartment is fitted with a flat-screen TV. Ubytování Ady Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 246 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Platan Vararok Vendeghaz

9,2

Platan Vararok Vendeghaz

Ubytování (Penzion) Platan Vararok Vendeghaz. Situated in Tata at Öreg Lake, Platan Vararok Vendeghaz is located between the Castle of Tata and Esterhazy Castle. Ubytování Platan Vararok Vendeghaz se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hill Studio Tata

9,1

Hill Studio Tata

Ubytování (Apartmán) Hill Studio Tata. Located in Tata, Hill Studio Tata provides accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Hill Studio Tata se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 197 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Corner House Panzió

8,9

The Corner House Panzió

Ubytování (Penzion) The Corner House Panzió. The Corner House Panzió se nachází ve městě Tata, 250 metrů od jezera Öreg a přímo u dálnice M1. Ubytování The Corner House Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 084 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Penta Lux

8,9

Hotel Penta Lux

Ubytování (Hotel) Hotel Penta Lux. Located in a green area, just 200 metres from Lake Öreg, Penta Lux offers rooms with balconies, a rich buffet breakfast every morning, a garden with... Ubytování Hotel Penta Lux se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 169 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kossuth Apartman

8,8

Kossuth Apartman

Ubytování (Apartmán) Kossuth Apartman. Kossuth Apartman is situated in Tata. Boasting free private parking, the apartment is in an area where guests can engage in activities such as hiking and... Ubytování Kossuth Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casablanca

8,8

Casablanca

Ubytování (Hotel) Casablanca. The Hotel Casablanca can be found right on the banks of the Old Lake and offers you free WiFi and free parking. Ubytování Casablanca se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 593 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Csendes Apartman

8,7

Csendes Apartman

Ubytování (Apartmán) Csendes Apartman. Located a 10-minute walk from the Öreg Lake, Csendes Apartman offers complimentary WiFi, free parking and air conditioning. Ubytování Csendes Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 176 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kristály Imperial

8,7

Hotel Kristály Imperial

Ubytování (Hotel) Hotel Kristály Imperial. Hotel Kristály Imperial se nachází v centru města Tata, v blízkosti Anglické zahrady, jezera Cseke a jezera Öreg se zámkem. Ubytování Hotel Kristály Imperial se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 106 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mónika Panzió

8,6

Mónika Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Mónika Panzió. Located right next to the Öreg-tó lake in Tata, a 10-minute walk from the centre, Mónika Panzió offers rooms with balcony and cable TV, a garden with a... Ubytování Mónika Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sirály Panzió Tópart

8,5

Sirály Panzió Tópart

Ubytování (Bed and breakfast) Sirály Panzió Tópart. Situated in Tata in the Komarom-Esztergom region, Sirály Panzió Tópart features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Sirály Panzió Tópart se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 112 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Arnold

8,3

Hotel Arnold

Ubytování (Hotel) Hotel Arnold. Hotel Arnold se nachází v centru půvabného města Tata, na půli cesty mezi Budapeští a Györem a v blízkosti dálnice M1. Ubytování Hotel Arnold se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 811 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bajcsy-apartman

8,3

Bajcsy-apartman

Ubytování (Apartmán) Bajcsy-apartman. Set in Tata in the Komarom-Esztergom region, Bajcsy-apartman has a balcony and city views. This apartment offers accommodation with a terrace and free... Ubytování Bajcsy-apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Orchidea Apartman Tata

8,2

Orchidea Apartman Tata

Ubytování (Apartmány) Orchidea Apartman Tata. Set in Tata in the Komarom-Esztergom region, Orchidea Apartman Tata offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Orchidea Apartman Tata se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kalóz Fregatt Panzió & Étterem

8,2

Kalóz Fregatt Panzió & Étterem

Ubytování (Penzion) Kalóz Fregatt Panzió & Étterem. Featuring a restaurant decorated as a pirate boat, Kalóz Fregatt Panzió & Étterem is located in Tata. Free Wi-Fi access is available. Ubytování Kalóz Fregatt Panzió & Étterem se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fekete Macska Panzió

8,2

Fekete Macska Panzió

Ubytování (Penzion) Fekete Macska Panzió. Fekete Macska Panzió offers free WiFi access and a 24-hour front desk. Ubytování Fekete Macska Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kiss

8,1

Hotel Kiss

Ubytování (Hotel) Hotel Kiss. Čtyřhvězdičkový Hotel Kiss leží v údolí mezi horami Gerecse a Vértes, 60 km od Budapešti, a svým hostům nabízí světlé pokoje s LCD TV a trezorem. Ubytování Hotel Kiss se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Öreg-tó Youth Hostel

7,8

Öreg-tó Youth Hostel

Ubytování (Hostel) Öreg-tó Youth Hostel. Öreg-tó se nachází uprostřed přírody nedaleko městečka Tata, pouhých 300 metrů od jezera Öreg-tó, a nabízí ubytování s vynikajícím poměrem mezi kvalitou a... Ubytování Öreg-tó Youth Hostel se nachází ve městě Tata (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hattyú Panzió

7,8

Hattyú Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Hattyú Panzió. Hattyú Panzió is set in Tata and offers a terrace. This bed and breakfast has a garden and free private parking. A TV with cable channels is offered. Ubytování Hattyú Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Old Lake Golf Hotel

7,6

Old Lake Golf Hotel

Ubytování (Hotel) Old Lake Golf Hotel. Old Lake Golf Hotel se nachází na klidném místě vedle golfového hřiště, 2 km od vesnice Tata, a nabízí klimatizované pokoje, Wi-Fi zdarma ve všech... Ubytování Old Lake Golf Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 304 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tata Panzió

7,4

Tata Panzió

Ubytování (Penzion) Tata Panzió. Tata Panzió je situován u okresní silnice č. 1 a břehů jezera Öreg-tó a pouhých 500 metrů od centra městečka Tata a nabízí pokoje s balkonem, saunu a... Ubytování Tata Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Öreg-tó Hotel és Rendezvénytér

6,4

Öreg-tó Hotel és Rendezvénytér

Ubytování (Hotel) Öreg-tó Hotel és Rendezvénytér. Set in Tata, just 200 meters from the lake, Öreg-tó Hotel és Rendezvénytér features a garden and terrace. Ubytování Öreg-tó Hotel és Rendezvénytér se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 977 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Varalja Vendeghaz

Varalja Vendeghaz

Ubytování (Apartmán) Varalja Vendeghaz. Varalja Vendeghaz is situated in Tata and offers a garden. This property offers access to free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování Varalja Vendeghaz se nachází ve městě Tata (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 960 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lakás a Gerecse lábánál - Cozy apartment in Tata

Lakás a Gerecse lábánál - Cozy apartment in Tata

Ubytování (Apartmán) Lakás a Gerecse lábánál - Cozy apartment in Tata. Lakás a Gerecse lábánál - Cozy apartment in Tata is situated in Tata. Komárom is 22 km from the apartment, while Komárno is 35 km from the property. Ubytování Lakás a Gerecse lábánál - Cozy apartment in Tata se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 464 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Leszbosz Fogadó

Leszbosz Fogadó

Ubytování (Privát) Leszbosz Fogadó. Leszbosz Fogadó is located in Tata. The property features city views. There is a seating area and a kitchen complete with a microwave, a fridge and an... Ubytování Leszbosz Fogadó se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Éva Vendégház

Éva Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Éva Vendégház. Located in Tata in the Komarom-Esztergom region, Éva Vendégház has a patio and garden views. Featuring city views, this holiday home also offers free WiFi. Ubytování Éva Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 749 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Gottwald

Hotel Gottwald

Ubytování (Hotel) Hotel Gottwald. Set in Tata, Hotel Gottwald offers 4-star accommodation with a restaurant, a fitness centre and a bar. Ubytování Hotel Gottwald se nachází ve městě Tata (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Magánszállás

Magánszállás

Ubytování (Apartmán) Magánszállás. Magánszállás is situated in Tata. Featuring river and garden views, this apartment also comes with free WiFi. Ubytování Magánszállás se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mamutfenyő Panzió

Mamutfenyő Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Mamutfenyő Panzió. Situated in Tata, 29 km from Komárno, Mamutfenyő Panzió features a shared lounge and free WiFi. Ubytování Mamutfenyő Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 681 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Váralja Apartman

Váralja Apartman

Ubytování (Apartmán) Váralja Apartman. Váralja Apartman is located in Tata. This apartment provides air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytování Váralja Apartman se nachází ve městě Tata (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 672 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Harangláb Apartman Tata

Harangláb Apartman Tata

Ubytování (Apartmán) Harangláb Apartman Tata. Set in Tata in the Komarom-Esztergom region, Harangláb Apartman Tata has a patio and city views. Guests staying at this apartment have access to a balcony. Ubytování Harangláb Apartman Tata se nachází ve městě Tata (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Csever Apartman

Csever Apartman

Ubytování (Apartmán) Csever Apartman. Csever Apartman is set in Tata. This apartment offers air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytování Csever Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 246 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Tata

Město Tata se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 40 hotelů a ubytování ve městě Tata.