Hledat

Ubytování

Ubytování město Tatabánya

Ve městě Tatabánya (Maďarsko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tatabánya

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tatabánya

Győri úti lakás

9,5

Győri úti lakás

Ubytování (Apartmán) Győri úti lakás. Győri úti lakás is situated in Tatabánya. The accommodation is 37 km from Komárno. Ubytování Győri úti lakás se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 197 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vadvirág Vendéglő és Panzió

8,3

Vadvirág Vendéglő és Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Vadvirág Vendéglő és Panzió. Located in Tatabánya, 3 km from the Gyémánt Pleasure Spa and the Turul Monument, Vadvirág Vendéglő és Panzió provides a garden, a restaurant and en-suite... Ubytování Vadvirág Vendéglő és Panzió se nachází ve městě Tatabánya (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 290 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Árpád

7,9

Hotel Árpád

Ubytování (Hotel) Hotel Árpád. The hotel benefits from central location and is close to the capital, making it perfect for your business or leisure stay. Ubytování Hotel Árpád se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sport Hotel

7,4

Sport Hotel

Ubytování (Hotel) Sport Hotel. Sport Hotel se nachází na okraji města Tatabánya nedaleko dálnice M1, jen pár minut od lázní Gyémánt. Ubytování Sport Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 737 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Romantik Étterem - Panzió

7,1

Romantik Étterem - Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Romantik Étterem - Panzió. Romantik Étterem - Panzió se nachází na okraji města Tatabánya, 1 km od výjezdu 56 z dálnice M1. Nabízí tradiční maďarskou kuchyni a stinnou terasu. Ubytování Romantik Étterem - Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 223 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panoráma Panzió

6,2

Panoráma Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Panoráma Panzió. Panoráma Panzió se nachází hned vedle dálnice M1 a 3 km od centra Tatabánya a nabízí bezplatné Wi-Fi, soukromé parkoviště a nepřetržitě otevřenou... Ubytování Panoráma Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Újvárosi lakás

Újvárosi lakás

Ubytování (Apartmán) Újvárosi lakás. Újvárosi lakás is located in Tatabánya. The property features garden views and is 27 km from Komárno. Ubytování Újvárosi lakás se nachází ve městě Tatabánya (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Muskátli Munkásszállás

Muskátli Munkásszállás

Ubytování (Apartmán) Muskátli Munkásszállás. Located in Tatabánya in the Komarom-Esztergom region, Muskátli Munkásszállás features a garden. Ubytování Muskátli Munkásszállás se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Bluehouse

Bluehouse

Ubytování (Hostel) Bluehouse. Located in Tatabánya, Bluehouse features a garden. The accommodation provides a shared kitchen and a shared lounge for guests. Ubytování Bluehouse se nachází ve městě Tatabánya (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 955 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Tatabánya

Město Tatabánya se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Tatabánya.