Hledat

Ubytování

Ubytování město Tát

Ve městě Tát (Maďarsko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tát

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tát

Fontana Vendégház

9,5

Fontana Vendégház

Ubytování (Penzion) Fontana Vendégház. Fontana se nachází u cyklistické trasy EuroVelo6 v obci Tát, 39 km od Budapešti. Ubytování Fontana Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 681 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Öreg Halász Hotel és Étterem

7,2

Öreg Halász Hotel és Étterem

Ubytování (Hotel) Öreg Halász Hotel és Étterem. Tento tradiční hotel se nachází ve městě Tát, 20 metrů od Dunaje. Nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci, velkou zahradu, půjčovnu jízdních kol a saunu. Ubytování Öreg Halász Hotel és Étterem se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Donau Apartman,Tát

Donau Apartman,Tát

Ubytování (Penzion) Donau Apartman,Tát. Boasting a garden and a terrace, Donau Apartman, Tát is set in Tát. The accommodation offers a shared kitchen and free WiFi throughout the property. Ubytování Donau Apartman,Tát se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Tát

Město Tát se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Tát.