Hledat

Ubytování

Ubytování město Komárom

Ve městě Komárom (Maďarsko) máme celkem 18 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Komárom

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Komárom

Jonathan Bed&Pizza

10

Jonathan Bed&Pizza

Ubytování (Bed and breakfast) Jonathan Bed&Pizza. Jonathan Bed&Pizza se nachází v Komáromu v regionu Komarom-Esztergom a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Jonathan Bed&Pizza se nachází ve městě Komárom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Idyllapartman2

9,7

Idyllapartman2

Ubytování (Aparthotel) Idyllapartman2. Idyllapartman2 se nachází v Komáromu a nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Idyllapartman2 se nachází ve městě Komárom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Carrier Hotel

9,4

Carrier Hotel

Ubytování (Hotel) Carrier Hotel. On the eastern outskirts of Komárom, the Carrier Hotel is 6 km from the city centre and the Komárom Thermal Bath. Free parking is available on site. Ubytování Carrier Hotel se nachází ve městě Komárom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Ilona Apartmanház

9,1

Ilona Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Ilona Apartmanház. Ilona Apartmanház nabízí ubytování s možností vlastního stravování v Komáromu, 3 minuty chůze od termálních lázní Komárom a 2 km od Dunaje. Ubytování Ilona Apartmanház se nachází ve městě Komárom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Hét Vezér Apartmanhotel

9

Hét Vezér Apartmanhotel

Ubytování (Aparthotel) Hét Vezér Apartmanhotel. Hét Vezér Apartmanhotel v Komárom má vlastní vchod do termálních lázní a nabízí klimatizované apartmány, bezplatný přístup na internet a parkování zdarma. Ubytování Hét Vezér Apartmanhotel se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

IdyllApartman

9

IdyllApartman

Ubytování (Apartmán) IdyllApartman. IdyllApartman is set in Komárom. The air-conditioned accommodation is 36 km from Veľký Meder. Ubytování IdyllApartman se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Hotel Forras

8,9

Hotel Forras

Ubytování (Hotel) Hotel Forras. Hotel Forras se nachází hned vedle termálního koupaliště Komárom, 7 km od dálnice M1, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Forras se nachází ve městě Komárom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Apartman 3

8,9

Apartman 3

Ubytování (Apartmán) Apartman 3. Apartman 3 se nachází v Komáromu v regionu Komarom-Esztergom a nabízí terasu. 17 km od Taty. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartman 3 se nachází ve městě Komárom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Aranytál Hotel

8,4

Aranytál Hotel

Ubytování (Hotel) Aranytál Hotel. Aranytál Hotel je situován ve městě Komárom, 10 minut chůze od Dunaje, a hostům poskytuje ubytování v pokojích, restauraci, bar a bezplatné Wi-Fi ve všech... Ubytování Aranytál Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Thermal Hotel

8,2

Thermal Hotel

Ubytování (Hotel) Thermal Hotel. Thermal Hotel se nachází v prostorách termálních lázní Brigetio v Komáromu, 5 minut chůze od bazénů, a nabízí ubytování s vlastní koupelnou, bezplatné... Ubytování Thermal Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Hotel Aqua

8,2

Hotel Aqua

Ubytování (Hotel) Hotel Aqua. Hotel Aqua features air-conditioned rooms with TV, minibar, free WiFi connection and a direct surcharged access to the thermal bath in Komárom, Private... Ubytování Hotel Aqua se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Kocsis Panzió és Étterem

7,9

Kocsis Panzió és Étterem

Ubytování (Bed and breakfast) Kocsis Panzió és Étterem. Set in Komárom, 36 km from Veľký Meder, Kocsis Panzió és Étterem offers a restaurant and free WiFi. Ubytování Kocsis Panzió és Étterem se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Vasmacska Panzió

7,8

Vasmacska Panzió

Ubytování (Penzion) Vasmacska Panzió. Vasmacska Panzió se nachází ve městě Komárom, 500 metrů od termálních lázní Komárom a 400 metrů od řeky Danube, která vytváří městskou hranici mezi... Ubytování Vasmacska Panzió se nachází ve městě Komárom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Hotel Tulipán

7,8

Hotel Tulipán

Ubytování (Hotel) Hotel Tulipán. Tento hotel se nachází na hlavní ulici ve městě Komárom, 1 km od vlakového nádraží, a nabízí solárium, bar, neplacené parkoviště a bohatou snídani formou... Ubytování Hotel Tulipán se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Mini Apartman a város szívében !

7,3

Mini Apartman a város szívében !

Ubytování (Apartmán) Mini Apartman a város szívében !. Located in Komárom, Mini Apartman a város szívében! provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Mini Apartman a város szívében ! se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Retro Apartman a város szívében

6,3

Retro Apartman a város szívében

Ubytování (Apartmán) Retro Apartman a város szívében. Set in Komárom, Retro Apartman a város szívében offers accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 34 km from Veľký Meder. Ubytování Retro Apartman a város szívében se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Romantic Holiday Cottage by the Danube

5,3

Romantic Holiday Cottage by the Danube

Ubytování (Prázdninový dům) Romantic Holiday Cottage by the Danube. Romantic Holiday Cottage by the Danube se nachází v Komáromu v regionu Komarom-Esztergom a nabízí terasu a výhled na řeku. 31 km od Tatabánya. Ubytování Romantic Holiday Cottage by the Danube se nachází ve městě Komárom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Romantic Studio Apartman

4,5

Romantic Studio Apartman

Ubytování (Apartmán) Romantic Studio Apartman. Set in Komárom in the Komarom-Esztergom region, Romantic Studio Apartman has a balcony and city views. Ubytování Romantic Studio Apartman se nachází ve městě Komárom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Romantic Studio Apartment in the heart of the city

Romantic Studio Apartment in the heart of the city

Ubytování (Apartmán) Romantic Studio Apartment in the heart of the city. Romantic Studio Apartment in the heart of the city se nachází v Komáromu a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Do města Tata je to 18 km. Ubytování Romantic Studio Apartment in the heart of the city se nachází ve městě Komárom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Holiday home in Komarom 20518

Holiday home in Komarom 20518

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Komarom 20518. Situated in Komárom in the Komarom-Esztergom region, Holiday home in Komarom 20518 has a balcony. Ubytování Holiday home in Komarom 20518 se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Beautiful, exotic 2 room flat with balcony and air-con in Komárom

Beautiful, exotic 2 room flat with balcony and air-con in Komárom

Ubytování (Apartmán) Beautiful, exotic 2 room flat with balcony and air-con in Komárom. Located in Komárom in the Komarom-Esztergom region, Beautiful, exotic 2 room flat with balcony and air-con in Komárom features a balcony and city views. Ubytování Beautiful, exotic 2 room flat with balcony and air-con in Komárom se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Monostor Panzió

Monostor Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Monostor Panzió. Monostor Panzió is set in Komárom and provides air-conditioned accommodation with free WiFi, as well as access to a terrace. Ubytování Monostor Panzió se nachází ve městě Komárom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Idyllstudio_Komarom

Idyllstudio_Komarom

Ubytování (Apartmán) Idyllstudio_Komarom. Idyllstudio_Komarom is set in Komárom. The air-conditioned accommodation is 34 km from Veľký Meder. Ubytování Idyllstudio_Komarom se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Ubytování ve městě Komárom

Město Komárom se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 18 hotelů a ubytování ve městě Komárom.