Hledat

Ubytování

Aranytál Hotel Hotel

2900 Komárom, Szent László utca 1., Maďarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) Aranytál Hotel. Aranytál Hotel je situován ve městě Komárom, 10 minut chůze od Dunaje, a hostům poskytuje ubytování v pokojích, restauraci, bar a bezplatné Wi-Fi ve všech... Ubytování Aranytál Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 158 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Aranytál Hotel

Hotel je vzdálený 10 minut chůze od obchodu s potravinami. Aranytál Hotel je situován ve městě Komárom, 10 minut chůze od Dunaje, a hostům poskytuje ubytování v pokojích, restauraci, bar a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. K dispozici je i neplacené parkoviště. Všechny pokoje hotelu Aranytál mají psací stůl, lednici a vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Parkování zdarma
 • Restaurace
 • Wi- Fi zdarma
 • Bar

Vybavení ubytování Aranytál Hotel

 • Venkovní nábytek
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Cyklistika
 • Kavárna přímo na místě
 • Bufet s nabídkou jídel pro děti
 • Dětská jídla Dodatečný poplatek
 • Bar
 • Restaurace
 • Dobrá káva!
 • Bezbariérový přístup
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkování pro handicapované
 • Parkování na ulici
 • Hlídané parkoviště
 • Společenské prostory Dodatečný poplatek
 • Prostor pro kuřáky
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Zvuková izolace
 • Trezor
 • Výtah
 • Rodinné pokoje
 • Bezbariérové
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Komárom

Carrier Hotel

9,4

Carrier Hotel

Ubytování (Hotel) Carrier Hotel. On the eastern outskirts of Komárom, the Carrier Hotel is 6 km from the city centre and the Komárom Thermal Bath. Free parking is available on site. Ubytování Carrier Hotel se nachází ve městě Komárom (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hét Vezér Apartmanhotel

9

Hét Vezér Apartmanhotel

Ubytování (Aparthotel) Hét Vezér Apartmanhotel. Hét Vezér Apartmanhotel v Komárom má vlastní vchod do termálních lázní a nabízí klimatizované apartmány, bezplatný přístup na internet a parkování zdarma. Ubytování Hét Vezér Apartmanhotel se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 420 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

IdyllApartman

9

IdyllApartman

Ubytování (Apartmán) IdyllApartman. IdyllApartman is set in Komárom. The air-conditioned accommodation is 36 km from Veľký Meder. Ubytování IdyllApartman se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 268 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Forras

8,9

Hotel Forras

Ubytování (Hotel) Hotel Forras. Hotel Forras se nachází hned vedle termálního koupaliště Komárom, 7 km od dálnice M1, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Forras se nachází ve městě Komárom (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Thermal Hotel

8,2

Thermal Hotel

Ubytování (Hotel) Thermal Hotel. Thermal Hotel se nachází v prostorách termálních lázní Brigetio v Komáromu, 5 minut chůze od bazénů, a nabízí ubytování s vlastní koupelnou, bezplatné... Ubytování Thermal Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Aqua

8,2

Hotel Aqua

Ubytování (Hotel) Hotel Aqua. Hotel Aqua features air-conditioned rooms with TV, minibar, free WiFi connection and a direct surcharged access to the thermal bath in Komárom, Private... Ubytování Hotel Aqua se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 521 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kocsis Panzió és Étterem

7,9

Kocsis Panzió és Étterem

Ubytování (Bed and breakfast) Kocsis Panzió és Étterem. Set in Komárom, 36 km from Veľký Meder, Kocsis Panzió és Étterem offers a restaurant and free WiFi. Ubytování Kocsis Panzió és Étterem se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vasmacska Panzió

7,8

Vasmacska Panzió

Ubytování (Penzion) Vasmacska Panzió. Vasmacska Panzió se nachází ve městě Komárom, 500 metrů od termálních lázní Komárom a 400 metrů od řeky Danube, která vytváří městskou hranici mezi... Ubytování Vasmacska Panzió se nachází ve městě Komárom (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Tulipán

7,8

Hotel Tulipán

Ubytování (Hotel) Hotel Tulipán. Tento hotel se nachází na hlavní ulici ve městě Komárom, 1 km od vlakového nádraží, a nabízí solárium, bar, neplacené parkoviště a bohatou snídani formou... Ubytování Hotel Tulipán se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 310 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mini Apartman a város szívében !

7,3

Mini Apartman a város szívében !

Ubytování (Apartmán) Mini Apartman a város szívében !. Located in Komárom, Mini Apartman a város szívében! provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Mini Apartman a város szívében ! se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 698 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Retro Apartman a város szívében

6,3

Retro Apartman a város szívében

Ubytování (Apartmán) Retro Apartman a város szívében. Set in Komárom, Retro Apartman a város szívében offers accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 34 km from Veľký Meder. Ubytování Retro Apartman a város szívében se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 955 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Romantic Holiday Cottage

4,9

Romantic Holiday Cottage

Ubytování (Prázdninový dům) Romantic Holiday Cottage. Located in Komárom, this holiday home features a terrace with river views. Ubytování Romantic Holiday Cottage se nachází ve městě Komárom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Romantic Studio Apartman

4,5

Romantic Studio Apartman

Ubytování (Apartmán) Romantic Studio Apartman. Set in Komárom in the Komarom-Esztergom region, Romantic Studio Apartman has a balcony and city views. Ubytování Romantic Studio Apartman se nachází ve městě Komárom (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home in Komarom 20518

Holiday home in Komarom 20518

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Komarom 20518. Situated in Komárom in the Komarom-Esztergom region, Holiday home in Komarom 20518 has a balcony. Ubytování Holiday home in Komarom 20518 se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 933 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beautiful, exotic 2 room flat with balcony and air-con in Komárom

Beautiful, exotic 2 room flat with balcony and air-con in Komárom

Ubytování (Apartmán) Beautiful, exotic 2 room flat with balcony and air-con in Komárom. Located in Komárom in the Komarom-Esztergom region, Beautiful, exotic 2 room flat with balcony and air-con in Komárom features a balcony and city views. Ubytování Beautiful, exotic 2 room flat with balcony and air-con in Komárom se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 952 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chill Apartman

Chill Apartman

Ubytování (Apartmán) Chill Apartman. Situated in Komárom in the Komarom-Esztergom region, Chill Apartman features a balcony and city views. Ubytování Chill Apartman se nachází ve městě Komárom (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Idyllstudio_Komarom

Idyllstudio_Komarom

Ubytování (Apartmán) Idyllstudio_Komarom. Idyllstudio_Komarom is set in Komárom. The air-conditioned accommodation is 34 km from Veľký Meder. Ubytování Idyllstudio_Komarom se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 241 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Monostor Panzió

Monostor Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Monostor Panzió. Monostor Panzió is set in Komárom and provides air-conditioned accommodation with free WiFi, as well as access to a terrace. Ubytování Monostor Panzió se nachází ve městě Komárom (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)