Hledat

Ubytování

Ubytování město Kisbér

Ve městě Kisbér (Maďarsko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kisbér

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kisbér

Központi Rezidencia Kisbér

8,7

Központi Rezidencia Kisbér

Ubytování (Penzion) Központi Rezidencia Kisbér. Központi Rezidencia Kisbér is located in Kisbér and features barbecue facilities. Ubytování Központi Rezidencia Kisbér se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rembrandt Vendégház

8,6

Rembrandt Vendégház

Ubytování (Penzion) Rembrandt Vendégház. Set in Kisbér, Rembrandt Vendégház features a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi. Ubytování Rembrandt Vendégház se nachází ve městě Kisbér (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kincsem Wellness Hotel

7,7

Kincsem Wellness Hotel

Ubytování (Hotel) Kincsem Wellness Hotel. Located 500 metres from the centre of Kisbér, the Kincsem Wellness Hotel features a restaurant, a horse museum, spa facilities, a pool and free WiFi. Ubytování Kincsem Wellness Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 670 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kisbér

Město Kisbér se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Kisbér.