Hledat

Ubytování

Ubytování město Neszmély

Ve městě Neszmély (Maďarsko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Neszmély

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Neszmély

Alina Apartman

10

Alina Apartman

Ubytování (Apartmán) Alina Apartman. Alina Apartman se nachází v Neszmély a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a terasou. 30 km od Ostrihomu. Ubytování Alina Apartman se nachází ve městě Neszmély (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Hilltop Borhotel

9,8

Hilltop Borhotel

Ubytování (Hotel) Hilltop Borhotel. Hilltop Borhotel features a restaurant, seasonal outdoor swimming pool, a bar and garden in Neszmély. Ubytování Hilltop Borhotel se nachází ve městě Neszmély (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Rétespajta és Apartmanház

7,7

Rétespajta és Apartmanház

Ubytování (Hotel) Rétespajta és Apartmanház. Rétespajta és Apartmanház in Neszmély has a garden and a terrace. Ubytování Rétespajta és Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Éden Kemping Panzió

7,7

Éden Kemping Panzió

Ubytování (Apartmány) Éden Kemping Panzió. Éden Kemping Panzió is set in Neszmély and offers a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool and barbecue facilities. Ubytování Éden Kemping Panzió se nachází ve městě Neszmély (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Ubytování ve městě Neszmély

Město Neszmély se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Neszmély.