Hledat

Ubytování

Šolta ostrov

Na ostrově Šolta ostrov, Chorvatsko (Chorvatsko) máme celkem 487 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Šolta ostrov

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Šolta ostrov

Apartment in Maslinica

10

Apartment in Maslinica

Ubytování (Apartmán) Apartment in Maslinica. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartment in Maslinica is situated in Maslinica. Ubytování Apartment in Maslinica se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments with sea view

10

Apartments with sea view

Ubytování (Apartmány) Apartments with sea view. Apartments with sea view has city views, free WiFi and free private parking, situated in Stomorska. Ubytování Apartments with sea view se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 019 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marica

10

Apartment Marica

Ubytování (Apartmán) Apartment Marica. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Marica is situated in Stomorska. Ubytování Apartment Marica se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Linda

10

Apartments Linda

Ubytování (Apartmány) Apartments Linda. Apartments Linda features sea views, free WiFi and free private parking, set in Stomorska. Ubytování Apartments Linda se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Bruna

9,9

Apartment Bruna

Ubytování (Apartmán) Apartment Bruna. Tříhvězdičkový apartmán Bruna se nachází u pláže v obci Stomorska na ostrově Šolta. Nabízí bezplatné Wi-Fi a přístup na terasu. Ubytování Apartment Bruna se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Ivan

9,9

Apartments Ivan

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivan. Set in Gornje Selo, Apartments Ivan offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with an outdoor swimming pool. Ubytování Apartments Ivan se nachází ve městě Gornje Selo (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ivo

9,9

Apartments Ivo

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivo. Apartmány Ivo se nacházejí v obci Stomorska, 17 km od Splitu a 23 km od Hvaru. Ubytování Apartments Ivo se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartmani Matea

9,9

Apartmani Matea

Ubytování (Apartmány) Apartmani Matea. Apartments Matea se nachází v klidném vyvýšeném místě, 150 metrů od pláže. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a panoramatickým výhledem na moře. Ubytování Apartmani Matea se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tomy, Nečujam,Island Šolta

9,9

Apartment Tomy, Nečujam,Island Šolta

Ubytování (Apartmán) Apartment Tomy, Nečujam,Island Šolta. Boasting a terrace, Apartment Tomy, Nečujam, Island Šolta features accommodation in Nečujam with free WiFi and garden views. Ubytování Apartment Tomy, Nečujam,Island Šolta se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Marcela

9,9

Apartment Marcela

Ubytování (Apartmán) Apartment Marcela. Apartment Marcela is located in Maslinica. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment Marcela se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Azuro Verde

9,9

Azuro Verde

Ubytování (Apartmány) Azuro Verde. Azuro Verde se nachází v Stomorske. Nabízí bezplatné Wi-Fi, gril a zahradu. Ubytování Azuro Verde se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Salihbegovic

9,9

Apartments Salihbegovic

Ubytování (Apartmány) Apartments Salihbegovic. Situated in Nečujam in the Solta Island region, Apartments Salihbegovic features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Salihbegovic se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

New Apartment with panoramic view

9,9

New Apartment with panoramic view

Ubytování (Apartmány) New Apartment with panoramic view. Nový apartmán s panoramatickým výhledem se nachází v obci Stomorska. Ubytování New Apartment with panoramic view se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 447 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Vita

9,9

Vila Vita

Ubytování (Apartmány) Vila Vita. Apartments Vila Vita se nachází 200 metrů od moře v Rogač a nabízí ubytování s vlastním stravováním a venkovní bazén. Ubytování Vila Vita se nachází ve městě Rogač (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Heritage Hotel Martinis Marchi

9,9

Heritage Hotel Martinis Marchi

Ubytování (Hotel) Heritage Hotel Martinis Marchi. Tento hotel sídlí v prostorách 300 let starého hradu v letovisku Maslinica na ostrově Šolta. Ubytování Heritage Hotel Martinis Marchi se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartmani Nata

9,8

Apartmani Nata

Ubytování (Apartmány) Apartmani Nata. Apartmani Nata se nachází v letovisku Maslinica a nabízí zahradu s terasou, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Nata se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Holiday Home Jadranka

9,8

Holiday Home Jadranka

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Jadranka. Prázdninový dům Jadranka se nachází u pláže v obci Maslinica a nabízí klimatizaci, sezónní venkovní bazén, výhled na bazén, terasu, zahradu, sdílený... Ubytování Holiday Home Jadranka se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartmani Mima

9,8

Apartmani Mima

Ubytování (Apartmány) Apartmani Mima. Apartmány Mima se nacházejí v obci Nečujam na ostrově Solta a nabízejí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmani Mima se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 263 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Janja

9,8

Apartments Janja

Ubytování (Apartmány) Apartments Janja. Located in Nečujam in the Solta Island region, Apartments Janja provides accommodation with free private parking. Ubytování Apartments Janja se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Sonja

9,8

Apartments Sonja

Ubytování (Apartmány) Apartments Sonja. Set in Stomorska in the Solta Island region, Apartments Sonja offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Sonja se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Liam

9,8

Apartment Liam

Ubytování (Apartmán) Apartment Liam. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Liam is located in Nečujam. Ubytování Apartment Liam se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 759 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bura

9,7

Apartment Bura

Ubytování (Apartmán) Apartment Bura. Apartment Bura je situován v klidné části letoviska Nečujam, 1 minutu chůze od moře, a hostům nabízí krytý balkon s výhledem na moře, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Apartment Bura se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Villa Fendi

9,7

Villa Fendi

Ubytování (Apartmány) Villa Fendi. Villa Fendi stojí jen 30 metrů od moře, 1 km od centra letoviska Nečujam na ostrově Šolta. Ubytování Villa Fendi se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 943 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ivona

9,7

Apartment Ivona

Ubytování (Apartmány) Apartment Ivona. Apartment Ivona se nachází v obci Stomorska na ostrově Šolta. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Ivona se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Vacation House Sara

9,7

Vacation House Sara

Ubytování (Prázdninový dům) Vacation House Sara. Set in Maslinica, Vacation House Sara offers free bikes, free WiFi, an ATM, and luggage storage space. The property has city views. Ubytování Vacation House Sara se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Vila Telalović

9,7

Vila Telalović

Ubytování (Apartmán) Vila Telalović. Vila Telalović se nachází v obci Nečujam hned u pláže a nabízí zahradu i terasu. Apartmán má 2 oddělené ložnice, 1 koupelnu a obývací pokoj. Ubytování Vila Telalović se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Hotel Paradise Punta

9,6

Hotel Paradise Punta

Ubytování (Hotel) Hotel Paradise Punta. Čtyřhvězdičkový Hotel Paradise Punta se nachází u pláže v Nečujamu. Nabízí venkovní bazén, zahradu, sluneční terasu, restauraci a bar. Ubytování Hotel Paradise Punta se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Stomorska

9,6

Apartment Stomorska

Ubytování (Apartmány) Apartment Stomorska. Apartmán Stomorska se nachází ve Stomorské a nabízí ubytování s balkonem. Ubytování Apartment Stomorska se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Rino

9,6

Apartment Rino

Ubytování (Apartmán) Apartment Rino. Apartmán Rino se nachází v obci Rogač, 17 km od Splitu a 28 km od Hvaru. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Rino se nachází ve městě Rogač (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Studio Stomorska with sea view10

9,6

Studio Stomorska with sea view10

Ubytování (Apartmán) Studio Stomorska with sea view10. Featuring panoramic views of the sea, Studio Stomorska is located a 5-minute drive from Stomorska. Ubytování Studio Stomorska with sea view10 se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Gianni

9,6

Apartment Gianni

Ubytování (Apartmán) Apartment Gianni. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Gianni is situated in Nečujam. Ubytování Apartment Gianni se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartmani Mariela

9,6

Apartmani Mariela

Ubytování (Apartmány) Apartmani Mariela. Apartmani Mariela nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v obci Maslinica. Ubytování Apartmani Mariela se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Villa Ante

9,6

Villa Ante

Ubytování (Vila) Villa Ante. Located in Rogač in the Solta Island Region, this villa features a garden with a seasonal outdoor pool and a barbecue. Guests benefit from terrace. Ubytování Villa Ante se nachází ve městě Rogač (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Zanze

9,5

Apartments Zanze

Ubytování (Apartmány) Apartments Zanze. Offering a garden and barbecue, Apartments Zanze is located in Maslinica, 22 km from Split. Hvar is 32 km from the property. Ubytování Apartments Zanze se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Stomorska (Solta) - 8650

9,5

Apartments by the sea Stomorska (Solta) - 8650

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Stomorska (Solta) - 8650. Apartments by the sea Stomorska (Solta) - 8650 provides accommodation in Stomorska. This property offers both free WiFi and private parking free of charge. Ubytování Apartments by the sea Stomorska (Solta) - 8650 se nachází ve městě Grohote hotely a ubytování (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 094 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Prancic

9,5

Apartment Prancic

Ubytování (Apartmán) Apartment Prancic. Apartmán Prancic se nachází v osadě Nečujam a nabízí zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi, zahradu a terasu. Ubytování Apartment Prancic se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Kaic

9,5

Apartments Kaic

Ubytování (Apartmány) Apartments Kaic. Apartmány Kaic se nacházejí v obci Rogač na ostrově Šolta, 17 km od Splitu, a nabízejí možnost ubytování s domácími mazlíčky, venkovní bazén, zdarma... Ubytování Apartments Kaic se nachází ve městě Rogač (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 775 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Belinda

9,5

Apartment Belinda

Ubytování (Apartmány) Apartment Belinda. Tento klimatizovaný apartmán se nachází přímo u moře v obci Stomorska a má terasu s obývacím pokojem a jídelním koutem. Ubytování Apartment Belinda se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Joe

9,5

Apartment Joe

Ubytování (Apartmán) Apartment Joe. Apartmán Joe se nachází v letovisku Nečujam na ostrově Šolta a nabízí terasu, Wi-Fi zdarma a výhled na moře. Ubytování Apartment Joe se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Berg

9,5

Villa Berg

Ubytování (Apartmány) Villa Berg. Villa Berg se nachází v obci Maslinica na ostrově Šolta a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Villa Berg se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Riki

9,4

Apartments Riki

Ubytování (Apartmány) Apartments Riki. Apartments Riki se nachází ve Stomorske. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a vstupem do zahrady s grilem. Ubytování Apartments Riki se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 404 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Maja

9,4

Apartments Maja

Ubytování (Apartmány) Apartments Maja. Apartments Maja features sea views, free WiFi and free private parking, located in Stomorska. Ubytování Apartments Maja se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Ksenija

9,4

Apartments Ksenija

Ubytování (Apartmány) Apartments Ksenija. Apartmány Ksenija se nachází ve vesnici Stomorska a nabízí Wi-Fi zdarma, klimatizaci, zahradu a gril. Ubytování Apartments Ksenija se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Mali Odmor

9,4

Apartments Mali Odmor

Ubytování (Apartmány) Apartments Mali Odmor. Apartments Mali Odmor se nachází v Nečujamu a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a gril. Ubytování Apartments Mali Odmor se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 301 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Golden view luxury apartment

9,4

Golden view luxury apartment

Ubytování (Apartmány) Golden view luxury apartment. Hotel Golden View se nachází v Maslinici a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Golden view luxury apartment se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Baumgartner - Paradise Punta

9,4

Baumgartner - Paradise Punta

Ubytování (Apartmány) Baumgartner - Paradise Punta. Baumgartner - Paradise Punta se nachází se v Nečujamu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a apartmány s kuchyňským koutem, terasou a posezením. Ubytování Baumgartner - Paradise Punta se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartmani blagaic

9,4

Apartmani blagaic

Ubytování (Apartmány) Apartmani blagaic. Located in Maslinica in the Solta Island region, Apartmani blagaic provides accommodation with free private parking. Ubytování Apartmani blagaic se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 912 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Excellent

9,4

Apartment Excellent

Ubytování (Apartmán) Apartment Excellent. Located in Nečujam, Apartment Excellent provides accommodation with a shared lounge, free WiFi, a shared kitchen, and an ATM. Ubytování Apartment Excellent se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Lemony

9,3

Lemony

Ubytování (Apartmány) Lemony. Lemony jsou apartmány situované v Maslinici. K zázemí patří zahrada a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Lemony se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Piškera

9,3

Apartments Piškera

Ubytování (Apartmány) Apartments Piškera. Apartments Piškera se nachází ve městě Nečujam a nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Do Splitu je to 18 km. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartments Piškera se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Stomorska 8650a

9,3

Apartment Stomorska 8650a

Ubytování (Apartmán) Apartment Stomorska 8650a. Apartment Stomorska 8650a is located in Stomorska. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment Stomorska 8650a se nachází ve městě Grohote hotely a ubytování (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 291 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování na ostrově Šolta ostrov, Chorvatsko

Ostrov Šolta ostrov, Chorvatsko se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 487 hotelů a ubytování na ostrově Šolta ostrov, Chorvatsko.