Hledat

Ubytování

Šolta

Na ostrově Šolta (Chorvatsko) máme celkem 487 hotelů a ubytování.

Pro ostrov Šolta doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Stomorska (158), Nečujam (103), Grohote (91), Maslinica (55), Rogač (43), Donje Selo na Šolti (19), Gornje Selo (15), Srednje Selo na Šolti (3). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Šolta

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Šolta

Apartment in Maslinica

10

Apartment in Maslinica

Ubytování (Apartmán) Apartment in Maslinica. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartment in Maslinica is situated in Maslinica. Ubytování Apartment in Maslinica se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments with sea view

10

Apartments with sea view

Ubytování (Apartmány) Apartments with sea view. Apartments with sea view has city views, free WiFi and free private parking, situated in Stomorska. Ubytování Apartments with sea view se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 019 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Balkun

10

Balkun

Ubytování (Apartmán) Balkun. Balkun se nachází v Maslinici na ostrově Solta a nabízí balkon a výhled na moře. Nachází se na pláži a má zahradu, zázemí pro vodní sporty a terasu. Ubytování Balkun se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marica

10

Apartment Marica

Ubytování (Apartmán) Apartment Marica. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Marica is situated in Stomorska. Ubytování Apartment Marica se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Linda

10

Apartments Linda

Ubytování (Apartmány) Apartments Linda. Apartments Linda features sea views, free WiFi and free private parking, set in Stomorska. Ubytování Apartments Linda se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Bruna

9,9

Apartment Bruna

Ubytování (Apartmán) Apartment Bruna. Tříhvězdičkový apartmán Bruna se nachází u pláže v obci Stomorska na ostrově Šolta. Nabízí bezplatné Wi-Fi a přístup na terasu. Ubytování Apartment Bruna se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Ivan

9,9

Apartments Ivan

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivan. Set in Gornje Selo, Apartments Ivan offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with an outdoor swimming pool. Ubytování Apartments Ivan se nachází ve městě Gornje Selo (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ivo

9,9

Apartments Ivo

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivo. Apartmány Ivo se nacházejí v obci Stomorska, 17 km od Splitu a 23 km od Hvaru. Ubytování Apartments Ivo se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartmani Matea

9,9

Apartmani Matea

Ubytování (Apartmány) Apartmani Matea. Apartments Matea se nachází v klidném vyvýšeném místě, 150 metrů od pláže. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a panoramatickým výhledem na moře. Ubytování Apartmani Matea se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tomy, Nečujam,Island Šolta

9,9

Apartment Tomy, Nečujam,Island Šolta

Ubytování (Apartmán) Apartment Tomy, Nečujam,Island Šolta. Boasting a terrace, Apartment Tomy, Nečujam, Island Šolta features accommodation in Nečujam with free WiFi and garden views. Ubytování Apartment Tomy, Nečujam,Island Šolta se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Villa Sol - with private pool and 30m from the sea

9,9

Villa Sol - with private pool and 30m from the sea

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Sol - with private pool and 30m from the sea. Set in Nečujam, Villa Sol - 30m from the sea offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytování Villa Sol - with private pool and 30m from the sea se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Žalo

9,9

Apartment Žalo

Ubytování (Apartmán) Apartment Žalo. Situated in Donje Selo na Šolti, Apartment Žalo features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartment Žalo se nachází ve městě Donje Selo na Šolti (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 225 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marcela

9,9

Apartment Marcela

Ubytování (Apartmán) Apartment Marcela. Apartment Marcela is located in Maslinica. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment Marcela se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Azuro Verde

9,9

Azuro Verde

Ubytování (Apartmány) Azuro Verde. Azuro Verde se nachází v Stomorske. Nabízí bezplatné Wi-Fi, gril a zahradu. Ubytování Azuro Verde se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Salihbegovic

9,9

Apartments Salihbegovic

Ubytování (Apartmány) Apartments Salihbegovic. Situated in Nečujam in the Solta Island region, Apartments Salihbegovic features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Salihbegovic se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

New Apartment with panoramic view

9,9

New Apartment with panoramic view

Ubytování (Apartmány) New Apartment with panoramic view. Nový apartmán s panoramatickým výhledem se nachází v obci Stomorska. Ubytování New Apartment with panoramic view se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 447 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Vita

9,9

Vila Vita

Ubytování (Apartmány) Vila Vita. Apartments Vila Vita se nachází 200 metrů od moře v Rogač a nabízí ubytování s vlastním stravováním a venkovní bazén. Ubytování Vila Vita se nachází ve městě Rogač (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Heritage Hotel Martinis Marchi

9,9

Heritage Hotel Martinis Marchi

Ubytování (Hotel) Heritage Hotel Martinis Marchi. Tento hotel sídlí v prostorách 300 let starého hradu v letovisku Maslinica na ostrově Šolta. Ubytování Heritage Hotel Martinis Marchi se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Villa Maria

9,9

Villa Maria

Ubytování (Apartmány) Villa Maria. Villa Maria se nachází v osadě Nečujam a nabízí ubytování s posezením a kuchyní. K dispozici je Wi-Fi zdarma. Ubytování Villa Maria se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 314 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Nata

9,8

Apartmani Nata

Ubytování (Apartmány) Apartmani Nata. Apartmani Nata se nachází v letovisku Maslinica a nabízí zahradu s terasou, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Nata se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Holiday Home Jadranka

9,8

Holiday Home Jadranka

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Jadranka. Prázdninový dům Jadranka se nachází u pláže v obci Maslinica a nabízí klimatizaci, sezónní venkovní bazén, výhled na bazén, terasu, zahradu, sdílený... Ubytování Holiday Home Jadranka se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartmani Mima

9,8

Apartmani Mima

Ubytování (Apartmány) Apartmani Mima. Apartmány Mima se nacházejí v obci Nečujam na ostrově Solta a nabízejí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmani Mima se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 263 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Janja

9,8

Apartments Janja

Ubytování (Apartmány) Apartments Janja. Located in Nečujam in the Solta Island region, Apartments Janja provides accommodation with free private parking. Ubytování Apartments Janja se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Sonja

9,8

Apartments Sonja

Ubytování (Apartmány) Apartments Sonja. Set in Stomorska in the Solta Island region, Apartments Sonja offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Sonja se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Tomina

9,8

Apartments Tomina

Ubytování (Apartmány) Apartments Tomina. Apartments Tomina se nachází v letovisku Donje Selo na ostrově Šolta. Nabízí bezplatné Wi-Fi, kuchyňský kout, posezení, patio a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartments Tomina se nachází ve městě Donje Selo (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 225 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Liam

9,8

Apartment Liam

Ubytování (Apartmán) Apartment Liam. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Liam is located in Nečujam. Ubytování Apartment Liam se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 759 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Misini Dvori

9,8

Apartments Misini Dvori

Ubytování (Apartmány) Apartments Misini Dvori. Apartments Misini Dvori se nachází v obci Stomorska a nabízí výhled do zahrady a restauraci. Wi-Fi je k dispozici zdarma. Ubytování Apartments Misini Dvori se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 225 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bura

9,7

Apartment Bura

Ubytování (Apartmán) Apartment Bura. Apartment Bura je situován v klidné části letoviska Nečujam, 1 minutu chůze od moře, a hostům nabízí krytý balkon s výhledem na moře, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Apartment Bura se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Villa Fendi

9,7

Villa Fendi

Ubytování (Apartmány) Villa Fendi. Villa Fendi stojí jen 30 metrů od moře, 1 km od centra letoviska Nečujam na ostrově Šolta. Ubytování Villa Fendi se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 943 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Marvela - Family 4 Bedroom

9,7

Villa Marvela - Family 4 Bedroom

Ubytování (Vila) Villa Marvela - Family 4 Bedroom. Villa Marvela - Family 4 Bedroom se nachází v Maslinici a nabízí venkovní bazén, fitness centrum, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Villa Marvela - Family 4 Bedroom se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ivona

9,7

Apartment Ivona

Ubytování (Apartmány) Apartment Ivona. Apartment Ivona se nachází v obci Stomorska na ostrově Šolta. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Ivona se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Vacation House Sara

9,7

Vacation House Sara

Ubytování (Prázdninový dům) Vacation House Sara. Set in Maslinica, Vacation House Sara offers free bikes, free WiFi, an ATM, and luggage storage space. The property has city views. Ubytování Vacation House Sara se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Vila Telalović

9,7

Vila Telalović

Ubytování (Apartmán) Vila Telalović. Vila Telalović se nachází v obci Nečujam hned u pláže a nabízí zahradu i terasu. Apartmán má 2 oddělené ložnice, 1 koupelnu a obývací pokoj. Ubytování Vila Telalović se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Deziderio

9,7

Deziderio

Ubytování (Apartmány) Deziderio. With sea views, Deziderio is located in Stomorska and has free WiFi. Ubytování Deziderio se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 158 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Danijela

9,7

Apartments Danijela

Ubytování (Apartmány) Apartments Danijela. Apartmány Danijela je ubytování s možností vlastního stravování, které se nachází ve městě Grohote na ostrově Šolta, pouhých 400 metrů od pláže. Ubytování Apartments Danijela se nachází ve městě Grohote (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Hotel Paradise Punta

9,6

Hotel Paradise Punta

Ubytování (Hotel) Hotel Paradise Punta. Čtyřhvězdičkový Hotel Paradise Punta se nachází u pláže v Nečujamu. Nabízí venkovní bazén, zahradu, sluneční terasu, restauraci a bar. Ubytování Hotel Paradise Punta se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Stomorska

9,6

Apartment Stomorska

Ubytování (Apartmány) Apartment Stomorska. Apartmán Stomorska se nachází ve Stomorské a nabízí ubytování s balkonem. Ubytování Apartment Stomorska se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Rino

9,6

Apartment Rino

Ubytování (Apartmán) Apartment Rino. Apartmán Rino se nachází v obci Rogač, 17 km od Splitu a 28 km od Hvaru. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Rino se nachází ve městě Rogač (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Studio Stomorska with sea view10

9,6

Studio Stomorska with sea view10

Ubytování (Apartmán) Studio Stomorska with sea view10. Featuring panoramic views of the sea, Studio Stomorska is located a 5-minute drive from Stomorska. Ubytování Studio Stomorska with sea view10 se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Villa Olyntha

9,6

Villa Olyntha

Ubytování (Aparthotel) Villa Olyntha. Located in Stomorska, Villa Olyntha provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Villa Olyntha se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Gianni

9,6

Apartment Gianni

Ubytování (Apartmán) Apartment Gianni. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Gianni is situated in Nečujam. Ubytování Apartment Gianni se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartmani Mariela

9,6

Apartmani Mariela

Ubytování (Apartmány) Apartmani Mariela. Apartmani Mariela nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v obci Maslinica. Ubytování Apartmani Mariela se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Villa Ante

9,6

Villa Ante

Ubytování (Vila) Villa Ante. Located in Rogač in the Solta Island Region, this villa features a garden with a seasonal outdoor pool and a barbecue. Guests benefit from terrace. Ubytování Villa Ante se nachází ve městě Rogač (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Zanze

9,5

Apartments Zanze

Ubytování (Apartmány) Apartments Zanze. Offering a garden and barbecue, Apartments Zanze is located in Maslinica, 22 km from Split. Hvar is 32 km from the property. Ubytování Apartments Zanze se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Stomorska (Solta) - 8650

9,5

Apartments by the sea Stomorska (Solta) - 8650

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Stomorska (Solta) - 8650. Apartments by the sea Stomorska (Solta) - 8650 provides accommodation in Stomorska. This property offers both free WiFi and private parking free of charge. Ubytování Apartments by the sea Stomorska (Solta) - 8650 se nachází ve městě Grohote hotely a ubytování (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 094 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Prancic

9,5

Apartment Prancic

Ubytování (Apartmán) Apartment Prancic. Apartmán Prancic se nachází v osadě Nečujam a nabízí zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi, zahradu a terasu. Ubytování Apartment Prancic se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Kaic

9,5

Apartments Kaic

Ubytování (Apartmány) Apartments Kaic. Apartmány Kaic se nacházejí v obci Rogač na ostrově Šolta, 17 km od Splitu, a nabízejí možnost ubytování s domácími mazlíčky, venkovní bazén, zdarma... Ubytování Apartments Kaic se nachází ve městě Rogač (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 775 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Belinda

9,5

Apartment Belinda

Ubytování (Apartmány) Apartment Belinda. Tento klimatizovaný apartmán se nachází přímo u moře v obci Stomorska a má terasu s obývacím pokojem a jídelním koutem. Ubytování Apartment Belinda se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Kate

9,5

Apartments Kate

Ubytování (Apartmány) Apartments Kate. Apartments Kate se nachází v obci Nečujam, 16 km od Splitu. Nabízí ubytování vhodné pro domácí mazlíčky, klimatizaci a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Kate se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Villa Lunaris

9,5

Villa Lunaris

Ubytování (Apartmány) Villa Lunaris. Located in Maslinica, Villa Lunaris provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with an outdoor swimming pool. Ubytování Villa Lunaris se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sobe Sveti Petar - Šolta

9,5

Sobe Sveti Petar - Šolta

Ubytování (Bed and breakfast) Sobe Sveti Petar - Šolta. Bed and breakfast Sobe Sv. Petar se nachází v obci Nečujam a nabízí ubytování s balkonem nebo terasou, zdarma dostupným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou,... Ubytování Sobe Sveti Petar - Šolta se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 931 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování na ostrově Šolta - Chorvatsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 487 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování na ostrově Šolta.

Pro ostrov Šolta doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Stomorska (158), Nečujam (103), Grohote (91), Maslinica (55), Rogač (43), Donje Selo na Šolti (19), Gornje Selo (15), Srednje Selo na Šolti (3). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Na ostrově Šolta máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Apartment in Maslinica (10*), Apartments with sea view (10*), Apartment Marica (10*), Apartments Linda (10*), Apartment Bruna (9,9*), Apartments Ivan (9,9*), Apartments Ivo (9,9*), Apartmani Matea (9,9*), Apartment Tomy, Nečujam,Island Šolta (9,9*), Villa Sol - with private pool and 30m from the sea (9,9*), Apartment Žalo (9,9*), Apartment Marcela (9,9*), Azuro Verde (9,9*), Apartments Salihbegovic (9,9*), New Apartment with panoramic view (9,9*), Vila Vita (9,9*), Heritage Hotel Martinis Marchi (9,9*), Villa Maria (9,9*), Apartmani Nata (9,8*), Holiday Home Jadranka (9,8*), Apartmani Mima (9,8*), Apartments Janja (9,8*), Apartments Sonja (9,8*), Apartments Tomina (9,8*), Apartment Liam (9,8*), Apartments Misini Dvori (9,8*), Apartment Bura (9,7*), Villa Fendi (9,7*), Apartment Ivona (9,7*), Vacation House Sara (9,7*), Vila Telalović (9,7*), Hotel Paradise Punta (9,6*), Apartment Stomorska (9,6*), Apartment Rino (9,6*), Studio Stomorska with sea view10 (9,6*), Villa Olyntha (9,6*), Apartment Gianni (9,6*), Apartmani Mariela (9,6*), Villa Ante (9,6*), Apartments Zanze (9,5*), Apartments by the sea Stomorska (Solta) - 8650 (9,5*), Apartment Prancic (9,5*), Apartments Kaic (9,5*), Apartment Belinda (9,5*), Apartments Kate (9,5*), Villa Lunaris (9,5*), Sobe Sveti Petar - Šolta (9,5*), Apartment Joe (9,5*), Villa Berg (9,5*), Apartments Voga (9,5*), Apartments Riki (9,4*).

Ostrov Šolta může být skvělým místem pro strávení dovolené.