Hledat

Ubytování

Šolta

Na ostrově Šolta (Chorvatsko) máme celkem 487 hotelů a ubytování.

Pro ostrov Šolta doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Stomorska (158), Nečujam (103), Grohote (91), Maslinica (55), Rogač (43), Donje Selo na Šolti (19), Gornje Selo (15), Srednje Selo na Šolti (3). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Šolta

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Šolta

Apartments with sea view

10

Apartments with sea view

Ubytování (Apartmány) Apartments with sea view. Apartments with sea view has city views, free WiFi and free private parking, situated in Stomorska. Ubytování Apartments with sea view se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Balkun

10

Balkun

Ubytování (Apartmán) Balkun. Balkun se nachází v Maslinici na ostrově Solta a nabízí balkon a výhled na moře. Nachází se na pláži a má zahradu, zázemí pro vodní sporty a terasu. Ubytování Balkun se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Ivan

9,9

Apartments Ivan

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivan. Set in Gornje Selo, Apartments Ivan offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with an outdoor swimming pool. Ubytování Apartments Ivan se nachází ve městě Gornje Selo (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Villa Sol - with private pool and 30m from the sea

9,9

Villa Sol - with private pool and 30m from the sea

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Sol - with private pool and 30m from the sea. Set in Nečujam, Villa Sol - 30m from the sea offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytování Villa Sol - with private pool and 30m from the sea se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Žalo

9,9

Apartment Žalo

Ubytování (Apartmán) Apartment Žalo. Situated in Donje Selo na Šolti, Apartment Žalo features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartment Žalo se nachází ve městě Donje Selo na Šolti (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartmani Matea

9,9

Apartmani Matea

Ubytování (Apartmány) Apartmani Matea. Apartments Matea se nachází v klidném vyvýšeném místě, 150 metrů od pláže. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a panoramatickým výhledem na moře. Ubytování Apartmani Matea se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Villa Maria

9,9

Villa Maria

Ubytování (Apartmány) Villa Maria. Villa Maria se nachází v osadě Nečujam a nabízí ubytování s posezením a kuchyní. K dispozici je Wi-Fi zdarma. Ubytování Villa Maria se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

New Apartment with panoramic view

9,9

New Apartment with panoramic view

Ubytování (Apartmány) New Apartment with panoramic view. Nový apartmán s panoramatickým výhledem se nachází v obci Stomorska. Ubytování New Apartment with panoramic view se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartmani Mima

9,8

Apartmani Mima

Ubytování (Apartmány) Apartmani Mima. Apartmány Mima se nacházejí v obci Nečujam na ostrově Solta a nabízejí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmani Mima se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Tomina

9,8

Apartments Tomina

Ubytování (Apartmány) Apartments Tomina. Apartments Tomina se nachází v letovisku Donje Selo na ostrově Šolta. Nabízí bezplatné Wi-Fi, kuchyňský kout, posezení, patio a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartments Tomina se nachází ve městě Donje Selo (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Misini Dvori

9,8

Apartments Misini Dvori

Ubytování (Apartmány) Apartments Misini Dvori. Apartments Misini Dvori se nachází v obci Stomorska a nabízí výhled do zahrady a restauraci. Wi-Fi je k dispozici zdarma. Ubytování Apartments Misini Dvori se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Liam

9,8

Apartment Liam

Ubytování (Apartmán) Apartment Liam. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Liam is located in Nečujam. Ubytování Apartment Liam se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Villa Marvela - Family 4 Bedroom

9,7

Villa Marvela - Family 4 Bedroom

Ubytování (Vila) Villa Marvela - Family 4 Bedroom. Villa Marvela - Family 4 Bedroom se nachází v Maslinici a nabízí venkovní bazén, fitness centrum, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Villa Marvela - Family 4 Bedroom se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Villa Fendi

9,7

Villa Fendi

Ubytování (Apartmány) Villa Fendi. Villa Fendi stojí jen 30 metrů od moře, 1 km od centra letoviska Nečujam na ostrově Šolta. Ubytování Villa Fendi se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Deziderio

9,7

Deziderio

Ubytování (Apartmány) Deziderio. With sea views, Deziderio is located in Stomorska and has free WiFi. Ubytování Deziderio se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Villa Olyntha

9,6

Villa Olyntha

Ubytování (Aparthotel) Villa Olyntha. Located in Stomorska, Villa Olyntha provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Villa Olyntha se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Zanze

9,5

Apartments Zanze

Ubytování (Apartmány) Apartments Zanze. Offering a garden and barbecue, Apartments Zanze is located in Maslinica, 22 km from Split. Hvar is 32 km from the property. Ubytování Apartments Zanze se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Kaic

9,5

Apartments Kaic

Ubytování (Apartmány) Apartments Kaic. Apartmány Kaic se nacházejí v obci Rogač na ostrově Šolta, 17 km od Splitu, a nabízejí možnost ubytování s domácími mazlíčky, venkovní bazén, zdarma... Ubytování Apartments Kaic se nachází ve městě Rogač (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments by the sea Stomorska (Solta) - 8650

9,5

Apartments by the sea Stomorska (Solta) - 8650

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Stomorska (Solta) - 8650. Apartments by the sea Stomorska (Solta) - 8650 provides accommodation in Stomorska. This property offers both free WiFi and private parking free of charge. Ubytování Apartments by the sea Stomorska (Solta) - 8650 se nachází ve městě Grohote hotely a ubytování (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Villa Lunaris

9,5

Villa Lunaris

Ubytování (Apartmány) Villa Lunaris. Located in Maslinica, Villa Lunaris provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with an outdoor swimming pool. Ubytování Villa Lunaris se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Sobe Sveti Petar - Šolta

9,5

Sobe Sveti Petar - Šolta

Ubytování (Bed and breakfast) Sobe Sveti Petar - Šolta. Bed and breakfast Sobe Sv. Petar se nachází v obci Nečujam a nabízí ubytování s balkonem nebo terasou, zdarma dostupným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou,... Ubytování Sobe Sveti Petar - Šolta se nachází ve městě Nečujam (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Ubytování na ostrově Šolta - Chorvatsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 487 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování na ostrově Šolta.

Pro ostrov Šolta doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Stomorska (158), Nečujam (103), Grohote (91), Maslinica (55), Rogač (43), Donje Selo na Šolti (19), Gornje Selo (15), Srednje Selo na Šolti (3). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Na ostrově Šolta máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Apartment in Maslinica (10*), Apartments with sea view (10*), Apartment Marica (10*), Apartments Linda (10*), Apartment Bruna (9,9*), Apartments Ivan (9,9*), Apartments Ivo (9,9*), Apartmani Matea (9,9*), Apartment Tomy, Nečujam,Island Šolta (9,9*), Villa Sol - with private pool and 30m from the sea (9,9*), Apartment Žalo (9,9*), Apartment Marcela (9,9*), Azuro Verde (9,9*), Apartments Salihbegovic (9,9*), New Apartment with panoramic view (9,9*), Vila Vita (9,9*), Heritage Hotel Martinis Marchi (9,9*), Villa Maria (9,9*), Apartmani Nata (9,8*), Holiday Home Jadranka (9,8*), Apartmani Mima (9,8*), Apartments Janja (9,8*), Apartments Sonja (9,8*), Apartments Tomina (9,8*), Apartment Liam (9,8*), Apartments Misini Dvori (9,8*), Apartment Bura (9,7*), Villa Fendi (9,7*), Apartment Ivona (9,7*), Vacation House Sara (9,7*), Vila Telalović (9,7*), Hotel Paradise Punta (9,6*), Apartment Stomorska (9,6*), Apartment Rino (9,6*), Studio Stomorska with sea view10 (9,6*), Villa Olyntha (9,6*), Apartment Gianni (9,6*), Apartmani Mariela (9,6*), Villa Ante (9,6*), Apartments Zanze (9,5*), Apartments by the sea Stomorska (Solta) - 8650 (9,5*), Apartment Prancic (9,5*), Apartments Kaic (9,5*), Apartment Belinda (9,5*), Apartments Kate (9,5*), Villa Lunaris (9,5*), Sobe Sveti Petar - Šolta (9,5*), Apartment Joe (9,5*), Villa Berg (9,5*), Apartments Voga (9,5*), Apartments Riki (9,4*).

Ostrov Šolta může být skvělým místem pro strávení dovolené.