Hledat

Ubytování

Ubytování město Maslinica

Ve městě Maslinica (Chorvatsko) máme celkem 55 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Maslinica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Maslinica

Balkun

10

Balkun

Ubytování (Apartmán) Balkun. Balkun se nachází v Maslinici na ostrově Solta a nabízí balkon a výhled na moře. Nachází se na pláži a má zahradu, zázemí pro vodní sporty a terasu. Ubytování Balkun se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Villa Marvela - Family 4 Bedroom

9,7

Villa Marvela - Family 4 Bedroom

Ubytování (Vila) Villa Marvela - Family 4 Bedroom. Villa Marvela - Family 4 Bedroom se nachází v Maslinici a nabízí venkovní bazén, fitness centrum, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Villa Marvela - Family 4 Bedroom se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Zanze

9,5

Apartments Zanze

Ubytování (Apartmány) Apartments Zanze. Offering a garden and barbecue, Apartments Zanze is located in Maslinica, 22 km from Split. Hvar is 32 km from the property. Ubytování Apartments Zanze se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Villa Lunaris

9,5

Villa Lunaris

Ubytování (Apartmány) Villa Lunaris. Located in Maslinica, Villa Lunaris provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with an outdoor swimming pool. Ubytování Villa Lunaris se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Voga

9,5

Apartments Voga

Ubytování (Apartmán) Apartments Voga. Located in Maslinica in the Solta Island region, Apartments Voga features a garden. Ubytování Apartments Voga se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartmani blagaic

9,4

Apartmani blagaic

Ubytování (Apartmány) Apartmani blagaic. Located in Maslinica in the Solta Island region, Apartmani blagaic provides accommodation with free private parking. Ubytování Apartmani blagaic se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Toni

9,3

Apartment Toni

Ubytování (Apartmány) Apartment Toni. Apartment Toni se nachází v obci Maslinice. Nabízí Wi-Fi zdarma, bazén, zahradu, výhled na moře a bezplatné půjčení jízdních kol. Ubytování Apartment Toni se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Kamilija

9

Apartment Kamilija

Ubytování (Apartmán) Apartment Kamilija. Situated in Maslinica, Apartment Kamilija features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. The property features garden views. Ubytování Apartment Kamilija se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Nenni

7,7

Apartment Nenni

Ubytování (Apartmán) Apartment Nenni. Set in Maslinica, Apartment Nenni offers air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. This apartment has a garden and free private parking. Ubytování Apartment Nenni se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Nice home in Maslinica with Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms

Nice home in Maslinica with Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Nice home in Maslinica with Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms. Nice home in Maslinica se nachází v Maslinici a nabízí ubytování s venkovním bazénem, Wi-Fi a 4 ložnicemi, soukromým bazénem, terasou a výhledem na moře. Ubytování Nice home in Maslinica with Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Villa Mikula

Villa Mikula

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Mikula. Tento samostatně stojící prázdninový dům se nachází v Maslinici na ostrově Šolta a nabízí zahradu s grilem a terasu. Ubytování Villa Mikula se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Željko A1

Apartment Željko A1

Ubytování (Apartmán) Apartment Željko A1. Located in Maslinica, this air-conditioned apartment is 22 km from Split. The unit is 32 km from Hvar. The kitchen comes with a microwave. Ubytování Apartment Željko A1 se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Šolta Life Apartments

Šolta Life Apartments

Ubytování (Apartmán) Šolta Life Apartments. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Šolta Life Apartments is set in Maslinica. Ubytování Šolta Life Apartments se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Villa Nature Forever

Villa Nature Forever

Ubytování (Apartmány) Villa Nature Forever. Villa Nature Forever se nachází v Maslinici a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Nature Forever se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Peggy

Apartment Peggy

Ubytování (Apartmán) Apartment Peggy. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Peggy is situated in Maslinica. Ubytování Apartment Peggy se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Holiday home Voga

Holiday home Voga

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Voga. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Holiday home Voga is located in Maslinica. Ubytování Holiday home Voga se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

House Ada

House Ada

Ubytování (Prázdninový dům) House Ada. House Ada se nachází v Maslinici na ostrově Solta a nabízí terasu a výhled do zahrady. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování House Ada se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

House Lile

House Lile

Ubytování (Prázdninový dům) House Lile. House Lile se nachází v Maslinici a nabízí zahradu a terasu. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování House Lile se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Maslineo

Maslineo

Ubytování (Apartmán) Maslineo. Set in Maslinica in the Split-Dalmatia County region, Maslineo features a terrace. The property has sea and city views. Ubytování Maslineo se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Sea Pearl

Sea Pearl

Ubytování (Prázdninový dům) Sea Pearl. Sea Pearl se nachází v Maslinici. Klimatizované ubytování je vzdálené 10 km od obce Nečujam. Ubytování Sea Pearl se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Vila Olinta - luxury villa with pool and sea view

Vila Olinta - luxury villa with pool and sea view

Ubytování (Vila) Vila Olinta - luxury villa with pool and sea view. Vila Olinta - luxury villa with pool and sea view se nachází v Maslinici a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Vila Olinta - luxury villa with pool and sea view se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Ubytování ve městě Maslinica

Město Maslinica se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 55 hotelů a ubytování ve městě Maslinica.