Hledat

Ubytování

Ubytování město Maslinica

Ve městě Maslinica (Chorvatsko) máme celkem 55 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Maslinica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Maslinica

Apartment in Maslinica

10

Apartment in Maslinica

Ubytování (Apartmán) Apartment in Maslinica. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartment in Maslinica is situated in Maslinica. Ubytování Apartment in Maslinica se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Balkun

10

Balkun

Ubytování (Apartmán) Balkun. Balkun se nachází v Maslinici na ostrově Solta a nabízí balkon a výhled na moře. Nachází se na pláži a má zahradu, zázemí pro vodní sporty a terasu. Ubytování Balkun se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marcela

9,9

Apartment Marcela

Ubytování (Apartmán) Apartment Marcela. Apartment Marcela is located in Maslinica. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment Marcela se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Heritage Hotel Martinis Marchi

9,9

Heritage Hotel Martinis Marchi

Ubytování (Hotel) Heritage Hotel Martinis Marchi. Tento hotel sídlí v prostorách 300 let starého hradu v letovisku Maslinica na ostrově Šolta. Ubytování Heritage Hotel Martinis Marchi se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartmani Nata

9,8

Apartmani Nata

Ubytování (Apartmány) Apartmani Nata. Apartmani Nata se nachází v letovisku Maslinica a nabízí zahradu s terasou, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Nata se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Holiday Home Jadranka

9,8

Holiday Home Jadranka

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Jadranka. Prázdninový dům Jadranka se nachází u pláže v obci Maslinica a nabízí klimatizaci, sezónní venkovní bazén, výhled na bazén, terasu, zahradu, sdílený... Ubytování Holiday Home Jadranka se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Villa Marvela - Family 4 Bedroom

9,7

Villa Marvela - Family 4 Bedroom

Ubytování (Vila) Villa Marvela - Family 4 Bedroom. Villa Marvela - Family 4 Bedroom se nachází v Maslinici a nabízí venkovní bazén, fitness centrum, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Villa Marvela - Family 4 Bedroom se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vacation House Sara

9,7

Vacation House Sara

Ubytování (Prázdninový dům) Vacation House Sara. Set in Maslinica, Vacation House Sara offers free bikes, free WiFi, an ATM, and luggage storage space. The property has city views. Ubytování Vacation House Sara se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartmani Mariela

9,6

Apartmani Mariela

Ubytování (Apartmány) Apartmani Mariela. Apartmani Mariela nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v obci Maslinica. Ubytování Apartmani Mariela se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Zanze

9,5

Apartments Zanze

Ubytování (Apartmány) Apartments Zanze. Offering a garden and barbecue, Apartments Zanze is located in Maslinica, 22 km from Split. Hvar is 32 km from the property. Ubytování Apartments Zanze se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Lunaris

9,5

Villa Lunaris

Ubytování (Apartmány) Villa Lunaris. Located in Maslinica, Villa Lunaris provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with an outdoor swimming pool. Ubytování Villa Lunaris se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Berg

9,5

Villa Berg

Ubytování (Apartmány) Villa Berg. Villa Berg se nachází v obci Maslinica na ostrově Šolta a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Villa Berg se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Voga

9,5

Apartments Voga

Ubytování (Apartmán) Apartments Voga. Located in Maslinica in the Solta Island region, Apartments Voga features a garden. Ubytování Apartments Voga se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Golden view luxury apartment

9,4

Golden view luxury apartment

Ubytování (Apartmány) Golden view luxury apartment. Hotel Golden View se nachází v Maslinici a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Golden view luxury apartment se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartmani blagaic

9,4

Apartmani blagaic

Ubytování (Apartmány) Apartmani blagaic. Located in Maslinica in the Solta Island region, Apartmani blagaic provides accommodation with free private parking. Ubytování Apartmani blagaic se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 912 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lemony

9,3

Lemony

Ubytování (Apartmány) Lemony. Lemony jsou apartmány situované v Maslinici. K zázemí patří zahrada a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Lemony se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Toni

9,3

Apartment Toni

Ubytování (Apartmány) Apartment Toni. Apartment Toni se nachází v obci Maslinice. Nabízí Wi-Fi zdarma, bazén, zahradu, výhled na moře a bezplatné půjčení jízdních kol. Ubytování Apartment Toni se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kamilija

9

Apartment Kamilija

Ubytování (Apartmán) Apartment Kamilija. Situated in Maslinica, Apartment Kamilija features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. The property features garden views. Ubytování Apartment Kamilija se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Zdenko

8,9

Apartments Zdenko

Ubytování (Apartmány) Apartments Zdenko. Located 23 km from Split, Apartments Zdenko offers accommodation in Maslinica. The unit is 31 km from Hvar. Ubytování Apartments Zdenko se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Hortenzija

8,2

Apartments Hortenzija

Ubytování (Apartmány) Apartments Hortenzija. Apartmány Hortenzija se nachází ve městě Maslinica na ostrově Šolta, jen 200 metrů od moře. Ubytování Apartments Hortenzija se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Nenni

7,7

Apartment Nenni

Ubytování (Apartmán) Apartment Nenni. Set in Maslinica, Apartment Nenni offers air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. This apartment has a garden and free private parking. Ubytování Apartment Nenni se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 815 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Maslinica (Solta) - 14748

7,3

Apartments by the sea Maslinica (Solta) - 14748

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Maslinica (Solta) - 14748. Set in Maslinica, Apartments by the sea Maslinica (Solta) - 14748 offers 2-star accommodation with private terraces. Ubytování Apartments by the sea Maslinica (Solta) - 14748 se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Mario

Apartment Mario

Ubytování (Apartmán) Apartment Mario. Offering free WiFi and garden views, Apartment Mario is an accommodation situated in Maslinica. This apartment has a garden and free private parking. Ubytování Apartment Mario se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Šolta Life Apartments

Šolta Life Apartments

Ubytování (Apartmán) Šolta Life Apartments. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Šolta Life Apartments is set in Maslinica. Ubytování Šolta Life Apartments se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 688 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Ana

Holiday home Ana

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Ana. Holiday home Ana is located in Maslinica. Set on the beachfront, this property features a garden, a terrace and free WiFi. Ubytování Holiday home Ana se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Željko A1

Apartment Željko A1

Ubytování (Apartmán) Apartment Željko A1. Located in Maslinica, this air-conditioned apartment is 22 km from Split. The unit is 32 km from Hvar. The kitchen comes with a microwave. Ubytování Apartment Željko A1 se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Elizabet

Apartments Elizabet

Ubytování (Apartmány) Apartments Elizabet. Located in Maslinica in the Solta Island region, Apartments Elizabet features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Elizabet se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Angie

Apartment Angie

Ubytování (Apartmán) Apartment Angie. Apartment Angie is set in Maslinica and offers a terrace. Ubytování Apartment Angie se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Villa Marvela

Villa Marvela

Ubytování (Vila) Villa Marvela. Set in Maslinica, Villa Marvela offers a patio with pool and sea views, as well as an outdoor pool, fitness centre and sauna. Ubytování Villa Marvela se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Dragi

Apartments Dragi

Ubytování (Apartmány) Apartments Dragi. Apartments Dragi features garden views, free WiFi and free private parking, located in Maslinica. Ubytování Apartments Dragi se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Villa Mikula

Villa Mikula

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Mikula. Tento samostatně stojící prázdninový dům se nachází v Maslinici na ostrově Šolta a nabízí zahradu s grilem a terasu. Ubytování Villa Mikula se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 421 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cosy house near beach on island (Split, Croatia)

Cosy house near beach on island (Split, Croatia)

Ubytování (Prázdninový dům) Cosy house near beach on island (Split, Croatia). Cosy house near beach on island (Split, Chorvatsko) se nachází v Maslinici na ostrově Solta a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Cosy house near beach on island (Split, Croatia) se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Nice home in Maslinica with Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms

Nice home in Maslinica with Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Nice home in Maslinica with Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms. Nice home in Maslinica se nachází v Maslinici a nabízí ubytování s venkovním bazénem, Wi-Fi a 4 ložnicemi, soukromým bazénem, terasou a výhledem na moře. Ubytování Nice home in Maslinica with Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 19 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment BAS

Apartment BAS

Ubytování (Apartmán) Apartment BAS. Located in Maslinica, Apartment BAS provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartment BAS se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Deluxe Seafront Apartment (4+1) - Maslinica

Deluxe Seafront Apartment (4+1) - Maslinica

Ubytování (Apartmán) Deluxe Seafront Apartment (4+1) - Maslinica. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Deluxe Seafront Apartment (4+1) - Maslinica is located in Maslinica. Ubytování Deluxe Seafront Apartment (4+1) - Maslinica se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

House Anima

House Anima

Ubytování (Prázdninový dům) House Anima. House Anima is set in Maslinica. The holiday home has 3 bedrooms, a TV with satellite channels, an equipped kitchen with a dishwasher and a fridge, a... Ubytování House Anima se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Peggy

Apartment Peggy

Ubytování (Apartmán) Apartment Peggy. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Peggy is situated in Maslinica. Ubytování Apartment Peggy se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Voga

Holiday home Voga

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Voga. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Holiday home Voga is located in Maslinica. Ubytování Holiday home Voga se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 335 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MISS

MISS

Ubytování (Apartmány) MISS. MISS se nachází v Maslinici a nabízí terasu. Výhled směřuje do zahrady. Apartmán má 2 ložnice a obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou. Ubytování MISS se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Villa Nature Forever

Villa Nature Forever

Ubytování (Apartmány) Villa Nature Forever. Villa Nature Forever se nachází v Maslinici a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Nature Forever se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 180 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Sunce

Holiday home Sunce

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Sunce. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Holiday home Sunce is located in Maslinica. Ubytování Holiday home Sunce se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Villa Dela Maslinica

Villa Dela Maslinica

Ubytování (Vila) Villa Dela Maslinica. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Villa Dela Maslinica is located in Maslinica. With garden views, this accommodation provides a... Ubytování Villa Dela Maslinica se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Gana

Apartment Gana

Ubytování (Apartmán) Apartment Gana. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Gana is located in Maslinica. Ubytování Apartment Gana se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

House Ada

House Ada

Ubytování (Prázdninový dům) House Ada. House Ada se nachází v Maslinici na ostrově Solta a nabízí terasu a výhled do zahrady. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování House Ada se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 145 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Lile

House Lile

Ubytování (Prázdninový dům) House Lile. House Lile se nachází v Maslinici a nabízí zahradu a terasu. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování House Lile se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 259 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Stone House Carpe Diem

Apartment Stone House Carpe Diem

Ubytování (Penzion) Apartment Stone House Carpe Diem. Featuring a furnished terrace, Apartment Stone House Carpe Diem is located in the centre of Maslinica. The beach is 100 metres away. Free WiFi is provided. Ubytování Apartment Stone House Carpe Diem se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Seaside holiday house Maslinica (Solta) - 14017

Seaside holiday house Maslinica (Solta) - 14017

Ubytování (Prázdninový dům) Seaside holiday house Maslinica (Solta) - 14017. Holiday Home Maslinica 14017 is a holiday home located in Maslinica, 23 km from Split. Guests benefit from terrace. Ubytování Seaside holiday house Maslinica (Solta) - 14017 se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Holiday home Ani

Holiday home Ani

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Ani. Providing free WiFi, Holiday home Ani is located on the beachfront in Maslinica. The property features sea views. Ubytování Holiday home Ani se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Villa Paradise Regained

Villa Paradise Regained

Ubytování (Vila) Villa Paradise Regained. Villa Paradise Regained se nachází v Maslinici a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bazénem a bezplatným WiFi. Ubytování Villa Paradise Regained se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 383 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Maslinica

Villa Maslinica

Ubytování (Vila) Villa Maslinica. Located in Maslinica, on Šolta Island, Villa Maslinica offers an outdoor pool, a terrace and a garden with sea views. Ubytování Villa Maslinica se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Gale

Apartment Gale

Ubytování (Apartmán) Apartment Gale. Situated in Maslinica in the Solta Island region, Apartment Gale has a garden. Ubytování Apartment Gale se nachází ve městě Maslinica (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Ubytování ve městě Maslinica

Město Maslinica se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 55 hotelů a ubytování ve městě Maslinica.