Hledat

Ubytování

Ubytování město Rogač

Ve městě Rogač (Chorvatsko) máme celkem 43 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Rogač

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Rogač

Vila Vita

9,9

Vila Vita

Ubytování (Apartmány) Vila Vita. Apartments Vila Vita se nachází 200 metrů od moře v Rogač a nabízí ubytování s vlastním stravováním a venkovní bazén. Ubytování Vila Vita se nachází ve městě Rogač (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Rino

9,6

Apartment Rino

Ubytování (Apartmán) Apartment Rino. Apartmán Rino se nachází v obci Rogač, 17 km od Splitu a 28 km od Hvaru. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Rino se nachází ve městě Rogač (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Villa Ante

9,6

Villa Ante

Ubytování (Vila) Villa Ante. Located in Rogač in the Solta Island Region, this villa features a garden with a seasonal outdoor pool and a barbecue. Guests benefit from terrace. Ubytování Villa Ante se nachází ve městě Rogač (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Kaic

9,5

Apartments Kaic

Ubytování (Apartmány) Apartments Kaic. Apartmány Kaic se nacházejí v obci Rogač na ostrově Šolta, 17 km od Splitu, a nabízejí možnost ubytování s domácími mazlíčky, venkovní bazén, zdarma... Ubytování Apartments Kaic se nachází ve městě Rogač (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 775 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Šolta

9,4

Villa Šolta

Ubytování (Penzion) Villa Šolta. Featuring an outdoor swimming pool and located in the small village of Rogač on the island of Šolta, Villa Šolta offers accommodation with free WiFi and... Ubytování Villa Šolta se nachází ve městě Rogač (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 300 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Teplibok

8,8

Apartments Teplibok

Ubytování (Apartmány) Apartments Teplibok. Apartmány Teplibok se nachází v Rogači a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s grilem. Výhled směřuje do zahrady. Ubytování Apartments Teplibok se nachází ve městě Rogač (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Ruic

8,1

Apartments Ruic

Ubytování (Apartmány) Apartments Ruic. Apartments Ruic se nachází v Rogači a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a kuchyní. Ubytování Apartments Ruic se nachází ve městě Rogač (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Šolta

7,7

Apartments Šolta

Ubytování (Apartmány) Apartments Šolta. Apartmány Šolta nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v obci Rogač. Ubytování Apartments Šolta se nachází ve městě Rogač (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Holiday Home Parunov

Holiday Home Parunov

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Parunov. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Holiday Home Parunov is situated in Rogač. Private parking is available on site. Ubytování Holiday Home Parunov se nachází ve městě Rogač (Chorvatsko - Šolta ostrov).

House Slišković

House Slišković

Ubytování (Prázdninový dům) House Slišković. House Slišković is situated in Rogač. The air-conditioned holiday home is composed of 2 separate bedrooms, a fully equipped kitchen with a microwave and a... Ubytování House Slišković se nachází ve městě Rogač (Chorvatsko - Šolta ostrov).

House Sliškovi?

House Sliškovi?

Ubytování (Prázdninový dům) House Sliškovi?. House Slikovi? se nachází v Rogači, 16 km od Splitu. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, klimatizaci a bezplatné parkování. Ubytování House Sliškovi? se nachází ve městě Rogač (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Irene's place

Apartments Irene's place

Ubytování (Apartmány) Apartments Irene's place. Located in Rogač in the Solta Island region, Apartments Irene's place provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Irene's place se nachází ve městě Rogač (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Beleca 2

Apartment Beleca 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Beleca 2. Apartment Beleca 2 se nachází ve městě Rogač, 5 minut pěšky od břehu moře. Ubytování Apartment Beleca 2 se nachází ve městě Rogač (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Holiday home in Rogac - Insel Solta 40966

Holiday home in Rogac - Insel Solta 40966

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Rogac - Insel Solta 40966. Boasting accommodation with a balcony, Holiday home in Rogac - Insel Solta 40966 is situated in Rogač. Ubytování Holiday home in Rogac - Insel Solta 40966 se nachází ve městě Rogač (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Gracin

Apartment Gracin

Ubytování (Apartmán) Apartment Gracin. Apartmán Gracin se nachází u pláže v obci Rogač na ostrově Šolta a nabízí zahradu, terasu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Apartment Gracin se nachází ve městě Rogač (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Villa Bianco

Villa Bianco

Ubytování (Vila) Villa Bianco. Featuring an outdoor seasonal swimming pool, Villa Bianco offers accommodation in Rogač, a small and quiet fishing village on Šolta Island. Ubytování Villa Bianco se nachází ve městě Rogač (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Villa Ivana with outdoor Jacuzzi

Villa Ivana with outdoor Jacuzzi

Ubytování (Vila) Villa Ivana with outdoor Jacuzzi. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Villa Ivana with outdoor Jacuzzi is located in Rogač. Ubytování Villa Ivana with outdoor Jacuzzi se nachází ve městě Rogač (Chorvatsko - Šolta ostrov).

House Alemka

House Alemka

Ubytování (Prázdninový dům) House Alemka. House Alemka is set in Rogač. Guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. Ubytování House Alemka se nachází ve městě Rogač (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Holiday Home Rogac

Holiday Home Rogac

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Rogac. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Holiday Home Rogac is located in Rogač. Ubytování Holiday Home Rogac se nachází ve městě Rogač (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Stress free holiday

Stress free holiday

Ubytování (Apartmán) Stress free holiday. Set in Rogač, Stress free holiday offers accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Stress free holiday se nachází ve městě Rogač (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment1 for a stress relieve

Apartment1 for a stress relieve

Ubytování (Apartmán) Apartment1 for a stress relieve. Situated in Rogač, Apartment1 for a stress relieve features accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an... Ubytování Apartment1 for a stress relieve se nachází ve městě Rogač (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Anđa

Apartment Anđa

Ubytování (Apartmán) Apartment Anđa. Apartment Anđa se nachází v obci Rogač, 17 km od Splitu a 28 km od Hvaru. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky. Ubytování Apartment Anđa se nachází ve městě Rogač (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Villa del Mar, luxury pool villa, directly at sea, garden, BBQ, privacy, mooring

Villa del Mar, luxury pool villa, directly at sea, garden, BBQ, privacy, mooring

Ubytování (Vila) Villa del Mar, luxury pool villa, directly at sea, garden, BBQ, privacy, mooring. Situated in Rogač, Villa del Mar, luxury pool villa, directly at sea, garden, BBQ, privacy, mooring offers air-conditioned accommodation with a balcony and... Ubytování Villa del Mar, luxury pool villa, directly at sea, garden, BBQ, privacy, mooring se nachází ve městě Rogač (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Rogac (Solta) - 11220

Apartments by the sea Rogac (Solta) - 11220

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Rogac (Solta) - 11220. Situated in Rogač, Apartments by the sea Rogac (Solta) - 11220 features 3-star accommodation with private terraces. Ubytování Apartments by the sea Rogac (Solta) - 11220 se nachází ve městě Rogač (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Haus Babic 300S

Haus Babic 300S

Ubytování (Apartmán) Haus Babic 300S. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Haus Babic 300S is set in Rogač. Private parking is available on site. Ubytování Haus Babic 300S se nachází ve městě Rogač (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Adriatic Escape

Adriatic Escape

Ubytování (Prázdninový dům) Adriatic Escape. Set in Rogač, Adriatic Escape offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytování Adriatic Escape se nachází ve městě Rogač (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Ivan

Apartments Ivan

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivan. Set in Rogač, Apartments Ivan offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden. Ubytování Apartments Ivan se nachází ve městě Rogač (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Jakov

Apartment Jakov

Ubytování (Apartmán) Apartment Jakov. Located in Rogač, Apartment Jakov provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartment Jakov se nachází ve městě Rogač (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Mendula Apartment

Mendula Apartment

Ubytování (Apartmán) Mendula Apartment. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Rogači a má sluneční terasu a bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách. Ubytování Mendula Apartment se nachází ve městě Rogač (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Holiday home Segvica V

Holiday home Segvica V

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Segvica V. Holiday home Segvica V is located in Rogač. This property offers a private pool, free WiFi and free private parking. Ubytování Holiday home Segvica V se nachází ve městě Rogač (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Elena

Apartment Elena

Ubytování (Apartmán) Apartment Elena. Located in Rogač in the Solta Island region, Apartment Elena features a terrace and sea views. Ubytování Apartment Elena se nachází ve městě Rogač (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Villa Azzurro, amazing pool villa, sea view, privacy, BBQ

Villa Azzurro, amazing pool villa, sea view, privacy, BBQ

Ubytování (Vila) Villa Azzurro, amazing pool villa, sea view, privacy, BBQ. Villa Azzurro, amazing pool villa, sea view, privacy, BBQ is situated in Rogač. It features free WiFi and a garden. The villa also comes with 3 bathrooms. Ubytování Villa Azzurro, amazing pool villa, sea view, privacy, BBQ se nachází ve městě Rogač (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 042 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mala Plaža

Apartment Mala Plaža

Ubytování (Apartmán) Apartment Mala Plaža. Apartmán Mala Plaža se nachází v letovisku Rogač a nabízí výhled na moře, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Mala Plaža se nachází ve městě Rogač (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 870 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Frane

Apartment Frane

Ubytování (Apartmán) Apartment Frane. Apartment Frane is situated in Rogač. This beachfront property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment Frane se nachází ve městě Rogač (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Ela

Apartment Ela

Ubytování (Apartmán) Apartment Ela. Located in Rogač in the Solta Island region, Apartment Ela features a balcony and garden views. Situated on the beachfront, this property has a garden. Ubytování Apartment Ela se nachází ve městě Rogač (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Barba

Apartment Barba

Ubytování (Apartmán) Apartment Barba. Tento apartmán se nachází v Podgoře, 16 km od Splitu. Nabízí terasu s výhledem na moře a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Barba se nachází ve městě Rogač (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment MJ

Apartment MJ

Ubytování (Apartmán) Apartment MJ. Situated in Rogač, Apartment MJ features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartment MJ se nachází ve městě Rogač (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Holiday Home Ratimir

Holiday Home Ratimir

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Ratimir. Set in Rogač in the Solta Island region, Holiday Home Ratimir has a terrace. Private parking is available on site. Ubytování Holiday Home Ratimir se nachází ve městě Rogač (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Holiday Home Neli (ISO305)

Holiday Home Neli (ISO305)

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Neli (ISO305). Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Holiday Home Neli (ISO305) is located in Rogač. Ubytování Holiday Home Neli (ISO305) se nachází ve městě Rogač (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Two-Bedroom Apartment in Dogac

Two-Bedroom Apartment in Dogac

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Dogac. Two-Bedroom Apartment in Dogac is situated in Rogač and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Dogac se nachází ve městě Rogač (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Sealodge Solta

Sealodge Solta

Ubytování (Vila) Sealodge Solta. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a bar, and a garden, Sealodge Solta features accommodation in Rogač with free WiFi and pool views. Ubytování Sealodge Solta se nachází ve městě Rogač (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Rogač

Město Rogač se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 43 hotelů a ubytování ve městě Rogač.