Hledat

Ubytování

Ubytování město Srednje Selo na Šolti

Ve městě Srednje Selo na Šolti (Chorvatsko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Srednje Selo na Šolti

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Srednje Selo na Šolti

Villa Roza

Villa Roza

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Roza. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Villa Roza is situated in Srednje Selo na Šolti. Ubytování Villa Roza se nachází ve městě Srednje Selo na Šolti (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 810 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Fortuna

Villa Fortuna

Ubytování (Vila) Villa Fortuna. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Villa Fortuna is located in Srednje Selo na Šolti. This property offers access to a balcony. Ubytování Villa Fortuna se nachází ve městě Srednje Selo na Šolti (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 025 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Uvala Poganica

Uvala Poganica

Ubytování (Chata) Uvala Poganica. Set in Srednje Selo na Šolti, Uvala Poganica offers accommodation with a patio. There is a seating and a dining area in all units. Ubytování Uvala Poganica se nachází ve městě Srednje Selo na Šolti (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Ubytování ve městě Srednje Selo na Šolti

Město Srednje Selo na Šolti se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Srednje Selo na Šolti.