Hledat

Ubytování

Ubytování město Donje Selo na Šolti

Ve městě Donje Selo na Šolti (Chorvatsko) máme celkem 19 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Donje Selo na Šolti

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Donje Selo na Šolti

Apartment Žalo

9,9

Apartment Žalo

Ubytování (Apartmán) Apartment Žalo. Situated in Donje Selo na Šolti, Apartment Žalo features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartment Žalo se nachází ve městě Donje Selo na Šolti (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 225 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Donje Selo/Insel Solta 7219

Holiday home Donje Selo/Insel Solta 7219

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Donje Selo/Insel Solta 7219. Holiday home Donje Selo/Insel Solta 7219 is located in Donje Selo na Šolti. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Holiday home Donje Selo/Insel Solta 7219 se nachází ve městě Donje Selo na Šolti (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Jagoda

Apartments Jagoda

Ubytování (Apartmány) Apartments Jagoda. Located in Donje Selo na Šolti, Apartments Jagoda provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden. Ubytování Apartments Jagoda se nachází ve městě Donje Selo na Šolti (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Tihana

House Tihana

Ubytování (Prázdninový dům) House Tihana. House Tihana se nachází v Donje Selo na Šolti a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem, výhledem na bazén a terasou. Ubytování House Tihana se nachází ve městě Donje Selo na Šolti (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 540 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Anka

Apartments Anka

Ubytování (Apartmán) Apartments Anka. Apartments Anka se nachází v obci Donje Selo na ostrově Šolta, 18 km od Splitu a 30 km od Hvaru. Ubytování Apartments Anka se nachází ve městě Donje Selo na Šolti (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Villa Talia

Villa Talia

Ubytování (Vila) Villa Talia. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Talia is set in Donje Selo na Šolti. Ubytování Villa Talia se nachází ve městě Donje Selo na Šolti (Chorvatsko - Šolta ostrov).

House Nikola

House Nikola

Ubytování (Prázdninový dům) House Nikola. House Nikola se nachází v obci Donje Selo na Šolti, 18 km od Splitu a 30 km od Hvaru. Hosté se zde mohou ubytovat také s domácími mazlíčky. Ubytování House Nikola se nachází ve městě Donje Selo na Šolti (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Marija

Apartment Marija

Ubytování (Apartmán) Apartment Marija. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Marija is located in Donje Selo na Šolti. Ubytování Apartment Marija se nachází ve městě Donje Selo na Šolti (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Nikola

Apartment Nikola

Ubytování (Apartmán) Apartment Nikola. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Nikola is set in Donje Selo na Šolti. Ubytování Apartment Nikola se nachází ve městě Donje Selo na Šolti (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 966 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Donja Krusica

One-Bedroom Apartment in Donja Krusica

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Donja Krusica. One-Bedroom Apartment in Donja Krusica is situated in Donje Selo na Šolti. Featuring free WiFi, the property also has barbecue facilities. Ubytování One-Bedroom Apartment in Donja Krusica se nachází ve městě Donje Selo na Šolti (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Vacation home Toma with private outdoor jacuzzi

Vacation home Toma with private outdoor jacuzzi

Ubytování (Prázdninový dům) Vacation home Toma with private outdoor jacuzzi. Located in Donje Selo na Šolti in the Solta Island region, Vacation home Toma with private outdoor jacuzzi has a patio and garden views. Ubytování Vacation home Toma with private outdoor jacuzzi se nachází ve městě Donje Selo na Šolti (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Countryside Villa with Private Pool

Countryside Villa with Private Pool

Ubytování (Prázdninový dům) Countryside Villa with Private Pool. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Countryside Villa with Private Pool is located in Donje Selo na Šolti. Ubytování Countryside Villa with Private Pool se nachází ve městě Donje Selo na Šolti (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Mirjana

Apartment Mirjana

Ubytování (Apartmán) Apartment Mirjana. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Mirjana is set in Donje Selo na Šolti. Ubytování Apartment Mirjana se nachází ve městě Donje Selo na Šolti (Chorvatsko - Šolta ostrov).

House Natale

House Natale

Ubytování (Prázdninový dům) House Natale. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, House Natale is situated in Donje Selo na Šolti. Ubytování House Natale se nachází ve městě Donje Selo na Šolti (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Smiljana

Apartments Smiljana

Ubytování (Apartmán) Apartments Smiljana. Apartments Smiljana is set in Donje Selo na Šolti and offers a garden, a private beach area and barbecue facilities. Ubytování Apartments Smiljana se nachází ve městě Donje Selo na Šolti (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment More

Apartment More

Ubytování (Apartmán) Apartment More. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment More is set in Donje Selo na Šolti. Ubytování Apartment More se nachází ve městě Donje Selo na Šolti (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 477 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Apartment Petra

Studio Apartment Petra

Ubytování (Apartmán) Studio Apartment Petra. Studio Apartment Petra is located in Donje Selo na Šolti and offers a garden and a terrace. Ubytování Studio Apartment Petra se nachází ve městě Donje Selo na Šolti (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Holiday home Nik

Holiday home Nik

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Nik. Holiday home Nik is located in Donje Selo na Šolti. The holiday home is equipped with 2 bedrooms, 1 bathroom, bed linen, towels, a TV, a dining area, a... Ubytování Holiday home Nik se nachází ve městě Donje Selo na Šolti (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Ubytování ve městě Donje Selo na Šolti

Město Donje Selo na Šolti se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 19 hotelů a ubytování ve městě Donje Selo na Šolti.