Hledat

Ubytování

Ubytování město Stomorska

Ve městě Stomorska (Chorvatsko) máme celkem 158 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Stomorska

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Stomorska

Apartments with sea view

10

Apartments with sea view

Ubytování (Apartmány) Apartments with sea view. Apartments with sea view has city views, free WiFi and free private parking, situated in Stomorska. Ubytování Apartments with sea view se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

New Apartment with panoramic view

9,9

New Apartment with panoramic view

Ubytování (Apartmány) New Apartment with panoramic view. Nový apartmán s panoramatickým výhledem se nachází v obci Stomorska. Ubytování New Apartment with panoramic view se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Misini Dvori

9,8

Apartments Misini Dvori

Ubytování (Apartmány) Apartments Misini Dvori. Apartments Misini Dvori se nachází v obci Stomorska a nabízí výhled do zahrady a restauraci. Wi-Fi je k dispozici zdarma. Ubytování Apartments Misini Dvori se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Deziderio

9,7

Deziderio

Ubytování (Apartmány) Deziderio. With sea views, Deziderio is located in Stomorska and has free WiFi. Ubytování Deziderio se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Villa Olyntha

9,6

Villa Olyntha

Ubytování (Aparthotel) Villa Olyntha. Located in Stomorska, Villa Olyntha provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Villa Olyntha se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Riki

9,4

Apartments Riki

Ubytování (Apartmány) Apartments Riki. Apartments Riki se nachází ve Stomorske. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a vstupem do zahrady s grilem. Ubytování Apartments Riki se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Mali Raj Solta - Little Paradise Solta - Apartment

9,1

Mali Raj Solta - Little Paradise Solta - Apartment

Ubytování (Apartmány) Mali Raj Solta - Little Paradise Solta - Apartment. Mali Raj Solta - Little Paradise Solta - Apartment has lake views, free WiFi and free private parking, located in Stomorska. Ubytování Mali Raj Solta - Little Paradise Solta - Apartment se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Laguna

7,5

Apartments Laguna

Ubytování (Apartmány) Apartments Laguna. Apartments Laguna se nachází v osadě Stomorska a nabízí ubytování se sezonním venkovním bazénem, zahradou a grilem. Apartmán má terasu. Ubytování Apartments Laguna se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments by the sea Stomorska (Solta) - 781

6,6

Apartments by the sea Stomorska (Solta) - 781

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Stomorska (Solta) - 781. Set in Stomorska, Apartments by the sea Stomorska (Solta) - 781 offers 3 accommodation with private balconies. Ubytování Apartments by the sea Stomorska (Solta) - 781 se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Oaza

6,1

Oaza

Ubytování (Apartmány) Oaza. Oaza se nachází ve městě Stomorska a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradou. Ubytování Oaza se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Stomorska

6

Apartments Stomorska

Ubytování (Apartmány) Apartments Stomorska. Apartments Stomorska se nachází v obci Stomorska a hosté zde mohou využívat bezplatné Wi-Fi, restauraci, bar a zahradu. Ubytování Apartments Stomorska se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments by the sea Stomorska (Solta) - 5239

5,6

Apartments by the sea Stomorska (Solta) - 5239

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Stomorska (Solta) - 5239. Studio Stomorska 5239f offers accommodation in Stomorska. Some units include a seating area to relax in after a busy day. Ubytování Apartments by the sea Stomorska (Solta) - 5239 se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Stunning home in Stomorska with Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms

Stunning home in Stomorska with Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Stunning home in Stomorska with Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms. Stunning home in Stomorska se nachází v obci Stomorska a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem na moře, terasou, Wi-Fi a 4 ložnicemi. Ubytování Stunning home in Stomorska with Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartmani Klara

Apartmani Klara

Ubytování (Apartmány) Apartmani Klara. Situated in Stomorska, Apartmani Klara offers accommodation with a flat-screen TV. Ubytování Apartmani Klara se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Confortable apartment in center of Stomorska

Confortable apartment in center of Stomorska

Ubytování (Apartmán) Confortable apartment in center of Stomorska. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Confortable apartment in center of Stomorska is situated in Stomorska. Ubytování Confortable apartment in center of Stomorska se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Mari

Apartments Mari

Ubytování (Apartmány) Apartments Mari. Set in Stomorska, Apartments Mari offers accommodation with a terrace. Ubytování Apartments Mari se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartment Stomorska 782c

Apartment Stomorska 782c

Ubytování (Apartmán) Apartment Stomorska 782c. Offering free WiFi and sea views, Apartment Stomorska 782c is an accommodation situated in Stomorska. Guests have a private terrace. Ubytování Apartment Stomorska 782c se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments Pava

Apartments Pava

Ubytování (Apartmány) Apartments Pava. Set in Stomorska, Apartments Pava offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytování Apartments Pava se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments NJ

Apartments NJ

Ubytování (Apartmány) Apartments NJ. Set in Stomorska in the Solta Island region, Apartments NJ offers accommodation with free private parking. Ubytování Apartments NJ se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Apartments by the sea Cove Gornja Krusica (Solta) - 14696

Apartments by the sea Cove Gornja Krusica (Solta) - 14696

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Cove Gornja Krusica (Solta) - 14696. Apartments by the sea Cove Gornja Krusica (Solta) - 14696 provides beachfront accommodation in Stomorska. Rooms come with a terrace with views of the sea. Ubytování Apartments by the sea Cove Gornja Krusica (Solta) - 14696 se nachází ve městě Stomorska (Chorvatsko - Šolta ostrov).

Ubytování ve městě Stomorska

Město Stomorska se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 158 hotelů a ubytování ve městě Stomorska.