Hledat

Ubytování

Pašman

Na ostrově Pašman (Chorvatsko) máme celkem 727 hotelů a ubytování.

Pro ostrov Pašman doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Tkon (220), Ždrelac (157), Pašman (113), Neviđane (73), Dobropoljana (54), Kraj (41), Banj (36), Mrljane (17), Mali Pašman (9), Ugrinići (6). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Pašman

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Pašman

Apartments Insula

9,9

Apartments Insula

Ubytování (Apartmány) Apartments Insula. Set in Dobropoljana in the Pasman Island region with Dobropoljana Beach nearby, Apartments Insula offers accommodation with free private parking. Ubytování Apartments Insula se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman).

Villa Masanda (Luxury Apartments)

9,9

Villa Masanda (Luxury Apartments)

Ubytování (Apartmány) Villa Masanda (Luxury Apartments). Offering sea views, Villa Masanda (Luxury Apartments) in Dobropoljana offers accommodation, a restaurant, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Villa Masanda (Luxury Apartments) se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 141 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mendula

9,9

Apartment Mendula

Ubytování (Apartmán) Apartment Mendula. Apartmán Mendula se nachází v Pašmanu a nabízí ubytování s terasou, výhledem do zahrady a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Mendula se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman).

House Captain Felix

9,8

House Captain Felix

Ubytování (Prázdninový dům) House Captain Felix. Prázdninový dům House Captain Felix se nachází v obci Tkon. Dům stojí u pláže a má gril, terasu i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování House Captain Felix se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman).

Girica

9,8

Girica

Ubytování (Prázdninový dům) Girica. Located in Ugrinići, just 1.2 km from Zaliv Zincena Beach, Girica provides beachfront accommodation with a garden, a private beach area, barbecue... Ubytování Girica se nachází ve městě Ugrinići (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 259 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Franka

9,8

Franka

Ubytování (Apartmán) Franka. Ubytování Franka má výhled do zahrady a nachází se na ostrově Pašman, 21 km od Zadaru a 48 km od Šibeniku. Do města Vodice je to odsud 39 km. Ubytování Franka se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman).

Apartments Katina

9,8

Apartments Katina

Ubytování (Apartmány) Apartments Katina. Apartmány Katina se nacházejí v Tkonu, 26 km od Zadaru. Ubytování Apartments Katina se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman).

Apartmani Maestral

9,8

Apartmani Maestral

Ubytování (Apartmány) Apartmani Maestral. Apartmani Maestral se nachází v obci Dobropoljana na ostrově Pašman. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmani Maestral se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Antiqua

9,8

Villa Antiqua

Ubytování (Apartmány) Villa Antiqua. Located in Tkon in the Pasman Island region and Beach Ugrinić reachable within 100 metres, Villa Antiqua provides accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Villa Antiqua se nachází ve městě Otok Pašman (Chorvatsko - Pašman).

Apartments Lana

9,8

Apartments Lana

Ubytování (Apartmán) Apartments Lana. Apartments Lana poskytuje ubytování s možností vlastního stravování na ostrově Pašman, 24 km od Zadaru. Ubytování Apartments Lana se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman).

Holiday Home Pure Nature

9,8

Holiday Home Pure Nature

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Pure Nature. Holiday Home Pure Nature se nachází přímo u pláže v obci Tkon a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi připojením a soukromou... Ubytování Holiday Home Pure Nature se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 288 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Vila Ruzmarin

9,8

Guesthouse Vila Ruzmarin

Ubytování (Penzion) Guesthouse Vila Ruzmarin. Penzion Vila Ruzmarin se nachází ve městě Ždrelac a nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje mají balkon. Ubytování Guesthouse Vila Ruzmarin se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Bruna

9,7

Apartmani Bruna

Ubytování (Apartmán) Apartmani Bruna. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartmani Bruna is situated in Tkon. Ubytování Apartmani Bruna se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman).

Marica

9,7

Marica

Ubytování (Prázdninový dům) Marica. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Marica is situated in Tkon. Ubytování Marica se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jelena Apartment

9,7

Jelena Apartment

Ubytování (Apartmány) Jelena Apartment. Jelena Apartment nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a vstupem do zahrady s terasou v obci Tkon. Ubytování Jelena Apartment se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

J&D

9,7

J&D

Ubytování (Apartmány) J&D. Set in Dobropoljana, J&D offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytování J&D se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman).

Mobile Homes Pasman Seaside

9,7

Mobile Homes Pasman Seaside

Ubytování (Prázdninový dům) Mobile Homes Pasman Seaside. Mobile Homes Pasman Seaside is located in Pašman. This property offers access to a terrace and free private parking. Ubytování Mobile Homes Pasman Seaside se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 827 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman s pogledom

9,7

Apartman s pogledom

Ubytování (Apartmány) Apartman s pogledom. Apartman s pogledom se nachází v letovisku Ždrelac a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s grilem. Ubytování Apartman s pogledom se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Apartments Veronika

9,7

Apartments Veronika

Ubytování (Apartmány) Apartments Veronika. Apartmány Veronika se nachází v obci Ždrelac na ostrově Pašman, 13 km od Zadaru, a nabízí sezónní venkovní bazén a zázemí pro grilování. Ubytování Apartments Veronika se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Apartments Benic

9,7

Apartments Benic

Ubytování (Apartmány) Apartments Benic. Set v Neviđane, Apartmány Benic nabízí ubytování s posezením a kuchyní. bezplatné Wi-Fi. Některé apartmány mají jídelní kout a/nebo balkon. Ubytování Apartments Benic se nachází ve městě Neviđane (Chorvatsko - Pašman).

Apartments Bican

9,6

Apartments Bican

Ubytování (Apartmány) Apartments Bican. Apartments Bican se nachází v Neviđane na ostrově Pašman a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Bican se nachází ve městě Neviđane (Chorvatsko - Pašman).

Mobile Homes Pine Tree

9,6

Mobile Homes Pine Tree

Ubytování (Prázdninový areál) Mobile Homes Pine Tree. Mobile Homes Pine Tree se nachází na pobřeží v Dobropoljaně a nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Mobile Homes Pine Tree se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman).

Apartmani Vila Karla

9,6

Apartmani Vila Karla

Ubytování (Apartmány) Apartmani Vila Karla. Situated in Dobropoljana, less than 1 km from Dobropoljana Beach and 1. Ubytování Apartmani Vila Karla se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 661 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Robinson

9,6

Villa Robinson

Ubytování (Vila) Villa Robinson. Villa Robinson v obci Tkon má zahradu, soukromou pláž, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Villa Robinson se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman).

Apartmani Postimana

9,6

Apartmani Postimana

Ubytování (Apartmány) Apartmani Postimana. Apartmani Postimana se nachází v obci Pašman a nabízí ubytování s klimatizací a přístup do zahrady s terasou. Nechybí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Postimana se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman).

Apartmani MM

9,6

Apartmani MM

Ubytování (Apartmány) Apartmani MM. Apartmani MM se nachází v Tkonu. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s grilem. Výhled z apartmánů se otevírá do zahrady. Ubytování Apartmani MM se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman).

Apartments Terezija

9,6

Apartments Terezija

Ubytování (Apartmány) Apartments Terezija. Apartmány Terezija ve městě Ždrelac nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Terezija se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Orkula Apartments

9,6

Orkula Apartments

Ubytování (Apartmány) Orkula Apartments. Orkula Apartments se nachází ve vesnici Banj, 500 metrů od pláže Banj a 600 metrů od pláže Matlovac. Ubytování Orkula Apartments se nachází ve městě Banj (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMANI BAKETARIĆ

9,6

APARTMANI BAKETARIĆ

Ubytování (Apartmány) APARTMANI BAKETARIĆ. APARTMANI BAKETARIĆ se nachází v obci Ždrelac. Nabízí Wi-Fi zdarma, zahradu a zázemí pro grilování. Ubytování APARTMANI BAKETARIĆ se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Apartmani Misic

9,6

Apartmani Misic

Ubytování (Apartmány) Apartmani Misic. Apartmány Misic se nachází v obci Ždrelac. Nabízí výhled na město, restauraci a pokojovou službu. Ubytování Apartmani Misic se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Villa Flaveico

9,6

Villa Flaveico

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Flaveico. Villa Flaveico se nachází v Pašmanu a nabízí bezplatné zapůjčení kol. Ubytování Villa Flaveico se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ori

9,5

Apartments Ori

Ubytování (Apartmány) Apartments Ori. Apartments Ori se nachází na klidném místě blízko moře a zároveň 1 km od centra městečka Tkon. Ubytování Apartments Ori se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman).

Petra's garden

9,5

Petra's garden

Ubytování (Prázdninový areál) Petra's garden. Prázdninový areál Petra's garden se nachází v osadě Kraj. Nabízí ubytování s přístupem do zahrady a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Petra's garden se nachází ve městě Otok Pašman hotely a ubytování (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Ema Dobropoljana

9,5

Apartman Ema Dobropoljana

Ubytování (Apartmán) Apartman Ema Dobropoljana. Apartman Ema Dobropoljana is situated in Dobropoljana and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytování Apartman Ema Dobropoljana se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman).

Villa Bobic

9,5

Villa Bobic

Ubytování (Apartmány) Villa Bobic. Villa Bobic se nachází v Kraji. Nabízí venkovní bazén a Wi-Fi zdarma. Ubytování Villa Bobic se nachází ve městě Kraj (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Pašman K.B.168

9,5

Apartman Pašman K.B.168

Ubytování (Apartmány) Apartman Pašman K.B.168. Apartman Pašman K.B.168 nabízí ubytování v Pašmanu, 22 km od Zadaru. Do Šibeniku je to 47 km a na místě je klimatizace. Ubytování Apartman Pašman K.B.168 se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Dubravko

9,5

Apartments Dubravko

Ubytování (Apartmány) Apartments Dubravko. Situated in Dobropoljana in the Pasman Island region, Apartments Dubravko features accommodation with free private parking. Ubytování Apartments Dubravko se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Petar12

9,4

Apartment Petar12

Ubytování (Apartmán) Apartment Petar12. Apartment Petar12 se nachází přímo u pláže ve městě Tkon a nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi a jízdní kola k zapůjčení zdarma. Ubytování Apartment Petar12 se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tonći

9,4

Apartment Tonći

Ubytování (Apartmány) Apartment Tonći. Apartmány Tonći jsou apartmány s kuchyní a Wi-Fi zdarma situované v Banji. Ubytování Apartment Tonći se nachází ve městě Banj (Chorvatsko - Pašman).

Veja

9,4

Veja

Ubytování (Apartmán) Veja. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Veja is set in Ždrelac. The property features garden views. Ubytování Veja se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mira

9,4

Apartments Mira

Ubytování (Apartmány) Apartments Mira. Apartmány Mira se nachází v obci Tkon na ostrově Pašman. Na místě lze zdarma zaparkovat. Ubytování Apartments Mira se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tuvok Apartmens

9,3

Tuvok Apartmens

Ubytování (Apartmány) Tuvok Apartmens. Apartmány Tuvok se nachází v Banj, 14 km od Zadaru a 47 km od Vodice. Nabízí zahradní gril a parkování zdarma. Ubytování Tuvok Apartmens se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Tanja

9,3

Apartmani Tanja

Ubytování (Apartmány) Apartmani Tanja. Apartmani Tanja se nachází v obci Ždrelac. Nabízí terasu nebo balkon, Wi-Fi zdarma, TV s plochou obrazovkou, bezplatné půjčení jízdních kol a gril. Ubytování Apartmani Tanja se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 316 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Luce

9,3

Apartmani Luce

Ubytování (Apartmány) Apartmani Luce. Apartmani Luce se nachází v obci Neviđane a nabízí zahradu. Ubytování Apartmani Luce se nachází ve městě Neviđane (Chorvatsko - Pašman).

Rooms by the sea Pasman - 8223

9,3

Rooms by the sea Pasman - 8223

Ubytování (Penzion) Rooms by the sea Pasman - 8223. Rooms by the sea Pasman - 8223 is located in Pašman. The guest house also provides free WiFi and free private parking. Ubytování Rooms by the sea Pasman - 8223 se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 729 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Rosa

9,3

Vila Rosa

Ubytování (Apartmány) Vila Rosa. Vila Rosa se nachází jen 150 metrů od moře, u borového lesa, ve vesnici Tkon na ostrově Pašman. Ubytování Vila Rosa se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment 34

9,2

Apartment 34

Ubytování (Apartmán) Apartment 34. Apartmán 34 se nachází v obci Ždrelac a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Apartmán má obývací pokoj, TV a koupelnu s vanou. Ubytování Apartment 34 se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Villa Nena

9,2

Villa Nena

Ubytování (Apartmány) Villa Nena. Vila Nena je apartmánová vila situovaná v Tkonu. Nabízí zahradu s grilem a apartmány s bezplatným Wi-Fi. Hosté si mohou užívat výhled do zahrady. Ubytování Villa Nena se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman).

Vila Laguna - island Pašman

9,2

Vila Laguna - island Pašman

Ubytování (Vila) Vila Laguna - island Pašman. Vila Laguna - ostrov Pašman se nachází v městečku Tkon a nabízí zahradu, terasu a ubytování s bezplatným Wi-Fi, balkonem a výhledem na moře. Ubytování Vila Laguna - island Pašman se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman).

Villa Kornati

9,2

Villa Kornati

Ubytování (Vila) Villa Kornati. Villa Kornati se nachází ve městě Tkon a nabízí zahradu, bar, soukromou pláž, bezplatné Wi-Fi a výhled na jezero. Na místě je také restaurace. Ubytování Villa Kornati se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman).

Apartments Villa Lidija

9,1

Apartments Villa Lidija

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Lidija. Vila Lidija se nachází ve městě Kraj, 24 km od Zadaru a nabízí venkovní bazén a sezónní venkovní bazén. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Villa Lidija se nachází ve městě Kraj (Chorvatsko - Pašman).

Ubytování na ostrově Pašman - Chorvatsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 727 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování na ostrově Pašman.

Pro ostrov Pašman doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Tkon (220), Ždrelac (157), Pašman (113), Neviđane (73), Dobropoljana (54), Kraj (41), Banj (36), Mrljane (17), Mali Pašman (9), Ugrinići (6). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Na ostrově Pašman máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Apartments Insula (9,9*), Villa Masanda (Luxury Apartments) (9,9*), Apartment Mendula (9,9*), House Captain Felix (9,8*), Girica (9,8*), Franka (9,8*), Apartments Katina (9,8*), Villa Antiqua (9,8*), Apartmani Maestral (9,8*), Apartments Lana (9,8*), Holiday Home Pure Nature (9,8*), Guesthouse Vila Ruzmarin (9,8*), Apartmani Bruna (9,7*), Marica (9,7*), Jelena Apartment (9,7*), J&D (9,7*), Mobile Homes Pasman Seaside (9,7*), Apartman s pogledom (9,7*), Apartments Veronika (9,7*), Apartments Benic (9,7*), Apartments Bican (9,6*), Mobile Homes Pine Tree (9,6*), Apartmani Vila Karla (9,6*), Villa Robinson (9,6*), Apartmani Postimana (9,6*), Apartmani MM (9,6*), Apartments Terezija (9,6*), Orkula Apartments (9,6*), APARTMANI BAKETARIĆ (9,6*), Apartmani Misic (9,6*), Villa Flaveico (9,6*), Apartments Ori (9,5*), Petra's garden (9,5*), Apartman Ema Dobropoljana (9,5*), Villa Bobic (9,5*), Apartman Pašman K.B.168 (9,5*), Apartments Dubravko (9,5*), Apartment Petar12 (9,4*), Apartment Tonći (9,4*), Veja (9,4*), Apartments Mira (9,4*), Tuvok Apartmens (9,3*), Apartmani Luce (9,3*), Rooms by the sea Pasman - 8223 (9,3*), Vila Rosa (9,3*), Apartment 34 (9,2*), Villa Nena (9,2*), Vila Laguna - island Pašman (9,2*), Villa Kornati (9,2*), Apartments Villa Lidija (9,1*), Njofra Banj (9,1*).

Ostrov Pašman může být skvělým místem pro strávení dovolené.