Hledat

Ubytování

Pašman

Na ostrově Pašman (Chorvatsko) máme celkem 727 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Pašman

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Pašman

Apartments Insula

9,9

Apartments Insula

Ubytování (Apartmány) Apartments Insula. Set in Dobropoljana in the Pasman Island region with Dobropoljana Beach nearby, Apartments Insula offers accommodation with free private parking. Ubytování Apartments Insula se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman).

Villa Masanda (Luxury Apartments)

9,9

Villa Masanda (Luxury Apartments)

Ubytování (Apartmány) Villa Masanda (Luxury Apartments). Offering sea views, Villa Masanda (Luxury Apartments) in Dobropoljana offers accommodation, a restaurant, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Villa Masanda (Luxury Apartments) se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 141 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mendula

9,9

Apartment Mendula

Ubytování (Apartmán) Apartment Mendula. Apartmán Mendula se nachází v Pašmanu a nabízí ubytování s terasou, výhledem do zahrady a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Mendula se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman).

House Captain Felix

9,8

House Captain Felix

Ubytování (Prázdninový dům) House Captain Felix. Prázdninový dům House Captain Felix se nachází v obci Tkon. Dům stojí u pláže a má gril, terasu i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování House Captain Felix se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman).

Girica

9,8

Girica

Ubytování (Prázdninový dům) Girica. Located in Ugrinići, just 1.2 km from Zaliv Zincena Beach, Girica provides beachfront accommodation with a garden, a private beach area, barbecue... Ubytování Girica se nachází ve městě Ugrinići (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 259 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Franka

9,8

Franka

Ubytování (Apartmán) Franka. Ubytování Franka má výhled do zahrady a nachází se na ostrově Pašman, 21 km od Zadaru a 48 km od Šibeniku. Do města Vodice je to odsud 39 km. Ubytování Franka se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman).

Apartments Katina

9,8

Apartments Katina

Ubytování (Apartmány) Apartments Katina. Apartmány Katina se nacházejí v Tkonu, 26 km od Zadaru. Ubytování Apartments Katina se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman).

Villa Antiqua

9,8

Villa Antiqua

Ubytování (Apartmány) Villa Antiqua. Located in Tkon in the Pasman Island region and Beach Ugrinić reachable within 100 metres, Villa Antiqua provides accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Villa Antiqua se nachází ve městě Otok Pašman (Chorvatsko - Pašman).

Apartments Lana

9,8

Apartments Lana

Ubytování (Apartmán) Apartments Lana. Apartments Lana poskytuje ubytování s možností vlastního stravování na ostrově Pašman, 24 km od Zadaru. Ubytování Apartments Lana se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman).

Holiday Home Pure Nature

9,8

Holiday Home Pure Nature

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Pure Nature. Holiday Home Pure Nature se nachází přímo u pláže v obci Tkon a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi připojením a soukromou... Ubytování Holiday Home Pure Nature se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 288 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Bruna

9,7

Apartmani Bruna

Ubytování (Apartmán) Apartmani Bruna. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartmani Bruna is situated in Tkon. Ubytování Apartmani Bruna se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman).

Marica

9,7

Marica

Ubytování (Prázdninový dům) Marica. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Marica is situated in Tkon. Ubytování Marica se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jelena Apartment

9,7

Jelena Apartment

Ubytování (Apartmány) Jelena Apartment. Jelena Apartment nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a vstupem do zahrady s terasou v obci Tkon. Ubytování Jelena Apartment se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

J&D

9,7

J&D

Ubytování (Apartmány) J&D. Set in Dobropoljana, J&D offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytování J&D se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman).

Apartman s pogledom

9,7

Apartman s pogledom

Ubytování (Apartmány) Apartman s pogledom. Apartman s pogledom se nachází v letovisku Ždrelac a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s grilem. Ubytování Apartman s pogledom se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Apartments Veronika

9,7

Apartments Veronika

Ubytování (Apartmány) Apartments Veronika. Apartmány Veronika se nachází v obci Ždrelac na ostrově Pašman, 13 km od Zadaru, a nabízí sezónní venkovní bazén a zázemí pro grilování. Ubytování Apartments Veronika se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Apartments Benic

9,7

Apartments Benic

Ubytování (Apartmány) Apartments Benic. Set v Neviđane, Apartmány Benic nabízí ubytování s posezením a kuchyní. bezplatné Wi-Fi. Některé apartmány mají jídelní kout a/nebo balkon. Ubytování Apartments Benic se nachází ve městě Neviđane (Chorvatsko - Pašman).

Mobile Homes Pine Tree

9,6

Mobile Homes Pine Tree

Ubytování (Prázdninový areál) Mobile Homes Pine Tree. Mobile Homes Pine Tree se nachází na pobřeží v Dobropoljaně a nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Mobile Homes Pine Tree se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman).

Villa Robinson

9,6

Villa Robinson

Ubytování (Vila) Villa Robinson. Villa Robinson v obci Tkon má zahradu, soukromou pláž, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Villa Robinson se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman).

Apartmani Postimana

9,6

Apartmani Postimana

Ubytování (Apartmány) Apartmani Postimana. Apartmani Postimana se nachází v obci Pašman a nabízí ubytování s klimatizací a přístup do zahrady s terasou. Nechybí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Postimana se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman).

Apartmani MM

9,6

Apartmani MM

Ubytování (Apartmány) Apartmani MM. Apartmani MM se nachází v Tkonu. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s grilem. Výhled z apartmánů se otevírá do zahrady. Ubytování Apartmani MM se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman).

Apartments Terezija

9,6

Apartments Terezija

Ubytování (Apartmány) Apartments Terezija. Apartmány Terezija ve městě Ždrelac nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Terezija se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

APARTMANI BAKETARIĆ

9,6

APARTMANI BAKETARIĆ

Ubytování (Apartmány) APARTMANI BAKETARIĆ. APARTMANI BAKETARIĆ se nachází v obci Ždrelac. Nabízí Wi-Fi zdarma, zahradu a zázemí pro grilování. Ubytování APARTMANI BAKETARIĆ se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Villa Flaveico

9,6

Villa Flaveico

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Flaveico. Villa Flaveico se nachází v Pašmanu a nabízí bezplatné zapůjčení kol. Ubytování Villa Flaveico se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Misic

9,6

Apartmani Misic

Ubytování (Apartmány) Apartmani Misic. Apartmány Misic se nachází v obci Ždrelac. Nabízí výhled na město, restauraci a pokojovou službu. Ubytování Apartmani Misic se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Apartments Ori

9,5

Apartments Ori

Ubytování (Apartmány) Apartments Ori. Apartments Ori se nachází na klidném místě blízko moře a zároveň 1 km od centra městečka Tkon. Ubytování Apartments Ori se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman).

Petra's garden

9,5

Petra's garden

Ubytování (Prázdninový areál) Petra's garden. Prázdninový areál Petra's garden se nachází v osadě Kraj. Nabízí ubytování s přístupem do zahrady a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Petra's garden se nachází ve městě Otok Pašman hotely a ubytování (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Ema Dobropoljana

9,5

Apartman Ema Dobropoljana

Ubytování (Apartmán) Apartman Ema Dobropoljana. Apartman Ema Dobropoljana is situated in Dobropoljana and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytování Apartman Ema Dobropoljana se nachází ve městě Dobropoljana (Chorvatsko - Pašman).

Villa Bobic

9,5

Villa Bobic

Ubytování (Apartmány) Villa Bobic. Villa Bobic se nachází v Kraji. Nabízí venkovní bazén a Wi-Fi zdarma. Ubytování Villa Bobic se nachází ve městě Kraj (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Pašman K.B.168

9,5

Apartman Pašman K.B.168

Ubytování (Apartmány) Apartman Pašman K.B.168. Apartman Pašman K.B.168 nabízí ubytování v Pašmanu, 22 km od Zadaru. Do Šibeniku je to 47 km a na místě je klimatizace. Ubytování Apartman Pašman K.B.168 se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Petar12

9,4

Apartment Petar12

Ubytování (Apartmán) Apartment Petar12. Apartment Petar12 se nachází přímo u pláže ve městě Tkon a nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi a jízdní kola k zapůjčení zdarma. Ubytování Apartment Petar12 se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tonći

9,4

Apartment Tonći

Ubytování (Apartmány) Apartment Tonći. Apartmány Tonći jsou apartmány s kuchyní a Wi-Fi zdarma situované v Banji. Ubytování Apartment Tonći se nachází ve městě Banj (Chorvatsko - Pašman).

Tuvok Apartmens

9,3

Tuvok Apartmens

Ubytování (Apartmány) Tuvok Apartmens. Apartmány Tuvok se nachází v Banj, 14 km od Zadaru a 47 km od Vodice. Nabízí zahradní gril a parkování zdarma. Ubytování Tuvok Apartmens se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Luce

9,3

Apartmani Luce

Ubytování (Apartmány) Apartmani Luce. Apartmani Luce se nachází v obci Neviđane a nabízí zahradu. Ubytování Apartmani Luce se nachází ve městě Neviđane (Chorvatsko - Pašman).

Rooms by the sea Pasman - 8223

9,3

Rooms by the sea Pasman - 8223

Ubytování (Penzion) Rooms by the sea Pasman - 8223. Rooms by the sea Pasman - 8223 is located in Pašman. The guest house also provides free WiFi and free private parking. Ubytování Rooms by the sea Pasman - 8223 se nachází ve městě Pašman (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 729 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Rosa

9,3

Vila Rosa

Ubytování (Apartmány) Vila Rosa. Vila Rosa se nachází jen 150 metrů od moře, u borového lesa, ve vesnici Tkon na ostrově Pašman. Ubytování Vila Rosa se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment 34

9,2

Apartment 34

Ubytování (Apartmán) Apartment 34. Apartmán 34 se nachází v obci Ždrelac a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Apartmán má obývací pokoj, TV a koupelnu s vanou. Ubytování Apartment 34 se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Villa Nena

9,2

Villa Nena

Ubytování (Apartmány) Villa Nena. Vila Nena je apartmánová vila situovaná v Tkonu. Nabízí zahradu s grilem a apartmány s bezplatným Wi-Fi. Hosté si mohou užívat výhled do zahrady. Ubytování Villa Nena se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman).

Vila Laguna - island Pašman

9,2

Vila Laguna - island Pašman

Ubytování (Vila) Vila Laguna - island Pašman. Vila Laguna - ostrov Pašman se nachází v městečku Tkon a nabízí zahradu, terasu a ubytování s bezplatným Wi-Fi, balkonem a výhledem na moře. Ubytování Vila Laguna - island Pašman se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman).

Villa Kornati

9,2

Villa Kornati

Ubytování (Vila) Villa Kornati. Villa Kornati se nachází ve městě Tkon a nabízí zahradu, bar, soukromou pláž, bezplatné Wi-Fi a výhled na jezero. Na místě je také restaurace. Ubytování Villa Kornati se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman).

Apartments Villa Lidija

9,1

Apartments Villa Lidija

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Lidija. Vila Lidija se nachází ve městě Kraj, 24 km od Zadaru a nabízí venkovní bazén a sezónní venkovní bazén. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Villa Lidija se nachází ve městě Kraj (Chorvatsko - Pašman).

Njofra Banj

9,1

Njofra Banj

Ubytování (Apartmány) Njofra Banj. Njofra Banj se nachází ve vesnici Banj a nabízí bezplatné Wi-Fi, zázemí pro grilování a zahradu. Ubytování Njofra Banj se nachází ve městě Banj (Chorvatsko - Pašman).

Apartments Blazenka

9,1

Apartments Blazenka

Ubytování (Apartmány) Apartments Blazenka. Apartmány Blaženka se nacházejí v obci Tkon. Nabízejí ubytování s Wi-Fi zdarma a zázemím pro grilování. Všechny apartmány mají klimatizaci a TV. Ubytování Apartments Blazenka se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment MaLu

9,1

Apartment MaLu

Ubytování (Apartmán) Apartment MaLu. Apartmán MaLu se nachází v Ždrelači. Nabízí zázemí pro grilování, zahradu, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment MaLu se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Apartmani Nena

9,1

Apartmani Nena

Ubytování (Apartmány) Apartmani Nena. Apartmani Nena se nachází v letovisku Ždrelac a nabízí ubytování s balkonem nebo terasou, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, restauraci a zahradu. Ubytování Apartmani Nena se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman).

Apartment Adria

9,1

Apartment Adria

Ubytování (Apartmán) Apartment Adria. Set in Tkon, a few steps from Beach Ugrinić and 500 metres from Beach Tratica, Apartment Adria offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytování Apartment Adria se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman).

Denis Apartment

9

Denis Apartment

Ubytování (Apartmán) Denis Apartment. Denis Apartment nabízí klimatizované ubytování s terasou, restaurací, zahradou, zázemím pro grilování a bezplatným Wi-Fi u pláže v obci Ždrelac. Ubytování Denis Apartment se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tkon Rutak

9

Apartment Tkon Rutak

Ubytování (Apartmány) Apartment Tkon Rutak. Apartment Tkon Rutak se nachází v Tkonu a nabízí bezplatné Wi-Fi, zázemí pro grilování a zahradu. Ubytování Apartment Tkon Rutak se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Užnik's Apartments

9

Užnik's Apartments

Ubytování (Apartmány) Užnik's Apartments. Užnik's Apartments se nachází v obci Tkon. Nabízí výhled na moře, bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu a zázemí pro grilování. Ubytování Užnik's Apartments se nachází ve městě Tkon (Chorvatsko - Pašman).

Holiday Home Marica

8,9

Holiday Home Marica

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Marica. Prázdninový dům Marica se nachází v Kraji na ostrově Pasman. Nabízí terasu a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Holiday Home Marica se nachází ve městě Kraj (Chorvatsko - Pašman).

Apartments DJ

8,9

Apartments DJ

Ubytování (Apartmány) Apartments DJ. Located in Ždrelac, Apartments DJ provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytování Apartments DJ se nachází ve městě Ždrelac (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování na ostrově Pašman

Ostrov Pašman se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 727 hotelů a ubytování na ostrově Pašman.